Dzieci OnLine

Moda, Uroda, Wygląd - stanik

ecrita - Sob 04 Cze, 2005 20:42
Temat postu: stanik
Mam 11 lat i nosze stanik każdy sie mnie czepia jako 2 osoba założyłam stanik.Boje się że nakablują wychowawczyni.Ale powiedzcie co mam zrobić.W bluzach mam chodzic jak mi gorąco??bo tak każdy widzi stanik przez bluzki.Ja musze nosić stanik.prosze o poradę (narazie zeróweczkę noszę)a;le i tak widać.
Ma... - Sob 04 Cze, 2005 21:15
Temat postu:
Jak nakapuje a czy robisz cos złego? Stanik to jest NORMALNA rzecz taka jak np.koszulka.
A ci co sie czepiają to chyba zazdroszczą Confused
Anonymous - Sob 04 Cze, 2005 21:32
Temat postu:
Co boisz się że wychowawczyni ktos powie.. a nawet jesli to co ?
Wychowawczyni tyż przecież nosi stanik Razz
A jeżeli musisz to musisz..
Nikita - Sob 04 Cze, 2005 22:18
Temat postu: Re: stanik
ecrita napisał/a:
Mam 11 lat i nosze stanik każdy sie mnie czepia jako 2 osoba założyłam stanik.Boje się że nakablują wychowawczyni.Ale powiedzcie co mam zrobić.W bluzach mam chodzic jak mi gorąco??bo tak każdy widzi stanik przez bluzki.Ja musze nosić stanik.prosze o poradę (narazie zeróweczkę noszę)a;le i tak widać.


Noszenie stanika w tym wieku to żaden powód do wstydu Wink
Nawet jeśli powiedzą to wychowawczyni, to co? Przecież to też kobieta i pewnie nie bedzie ją to dziwiło, ze nosisz stanik, z resztą co ją to obchodzi? Zrobi ci coś z tego powodu? Razz
A poza tym po co miałyby to mówić wychowwczyni? Eh ... dziołchy nudzą się i szukają sensacji, i do tego pewnie ci zazdroszczą Wink
Co masz zrobić? Nic, zachowuj sie normalnie, ubieraj się tak jak zawsze i nie zwracaj uwagi na ich śmiechy hi hy etc.
opętana - Nie 05 Cze, 2005 00:04
Temat postu:
<hahaha> ;// ;p
nie no, nakablują wychowawczyni i Ci sie dostanie za to, ze chcesz nosić stanik ;] o matko
jak bedziesz sie dalej tak przejmować cudzymi komentarzami to nie wiem jak to bedzie w przyszłości...rób co chcesz, nie zwracaj na inne dziewczyny uwagi bo to one mają tutaj najmniej do powiedzenia czy mozesz nosic czy nie. Czepiają sie bo pewno same nie noszą i sa zazdrosne o ;p o Boze...ja w tym wieku taka nie byłam ;p
nasty_girl - Nie 05 Cze, 2005 02:37
Temat postu:
a mozesz mi wytlumaczyc po co mieli by mowic o tym wychowawczyni i co ona by niby miala ci za to zrobic? tez pierwsza w klasie biustonosz nosilam.. ale z tego co pamietam nie bylo takich problemow i wychowawczyni tez miala wazniejsze sprawy niz to ze jej uczennicom piersi urosly a inne tego nie potrafia zrozumiec
Naomi - Nie 05 Cze, 2005 10:55
Temat postu:
Wcale nie musisz go nosić...(tym bardziej, że masz zerówkę i 11 lat).
Inne twoje znajome nie mają staników i jakoś żyją :/
Rób sobie jak chcesz...
Mroczny_jogurt - Nie 05 Cze, 2005 11:03
Temat postu: Re: stanik
ecrita napisał/a:
Mam 11 lat i nosze stanik każdy sie mnie czepia jako 2 osoba założyłam stanik.Boje się że nakablują wychowawczyni.Ale powiedzcie co mam zrobić.W bluzach mam chodzic jak mi gorąco??bo tak każdy widzi stanik przez bluzki.Ja musze nosić stanik.prosze o poradę (narazie zeróweczkę noszę)a;le i tak widać.


lol a stanik to jakis grzech ;/ ?
ecrita - Nie 05 Cze, 2005 12:54
Temat postu:
ale w szkole u nas nie wolno nisićstanikka dopiero od 6 klasy
Anonymous - Nie 05 Cze, 2005 13:00
Temat postu:
No jasne... Co to jest za szkoła w ogóle? Laughing LOL Laughing
Anonymous - Nie 05 Cze, 2005 13:14
Temat postu:
ecrita napisał/a:
ale w szkole u nas nie wolno nisićstanikka dopiero od 6 klasy
Nie można nosić stanika od 6 klasy ? to w czym problem Razz żartuje
Twoja szkoła jest nienormalna, u nas dziewczyny w 1 klasie podstawówki noszą Razz
Mroczny_jogurt - Nie 05 Cze, 2005 13:19
Temat postu:
Ze co :/? Co to jest za szkola? Wyznawcow o. Rydzyka?
Ma... - Nie 05 Cze, 2005 13:22
Temat postu:
Confused Confused Chyba ci sie coś pomyliło
nie wierze Confused
Anonymous - Nie 05 Cze, 2005 13:41
Temat postu:
Zresztą co oni mogliby jej zrobić ?
Zabrać stanik ? Razz
Oni nie mają nic do gadania...
Naomi - Nie 05 Cze, 2005 13:41
Temat postu:
Stokrotka napisał/a:
ecrita napisał/a:
ale w szkole u nas nie wolno nisićstanikka dopiero od 6 klasy
Nie można nosić stanika od 6 klasy ? to w czym problem Razz żartuje
Twoja szkoła jest nienormalna, u nas dziewczyny w 1 klasie podstawówki noszą Razz


Nie przesadzaj droga droga Dorotko... =P
Wyczuwam jakąś ściemę =/
Anonymous - Nie 05 Cze, 2005 14:00
Temat postu:
Naomi napisał/a:
Stokrotka napisał/a:
ecrita napisał/a:
ale w szkole u nas nie wolno nisićstanikka dopiero od 6 klasy
Nie można nosić stanika od 6 klasy ? to w czym problem Razz żartuje
Twoja szkoła jest nienormalna, u nas dziewczyny w 1 klasie podstawówki noszą Razz


Nie przesadzaj droga droga Dorotko... =P
Wyczuwam jakąś ściemę =/
Naomi wszystko wyniucha Razz
Chodzi mi o to że niektóre małe dziewczynki noszą staniki 1,2 klasa podstawówki.. Natala nie wierzysz mi ? Razz
Akacja12 - Nie 05 Cze, 2005 14:38
Temat postu:
To poczekaj do 6 klasy. Masz problem. Albo zmień szkołe Razz
Albo noś top Razz
Mroczny_jogurt - Nie 05 Cze, 2005 16:57
Temat postu:
Ja bym specjalnie ten stanik nosila jeszcze tak zeby mi go bylo widac ;] uwielbiam prowokowac szczegolnie nauczycieli :>
zazulita - Nie 05 Cze, 2005 20:27
Temat postu:
Ecrita-życię, Ci tylko takich problemów w życiu ^^
Anonymous - Pon 06 Cze, 2005 08:52
Temat postu: Re: stanik
Ant0nFucker napisał/a:
ecrita napisał/a:
Mam 11 lat i nosze stanik każdy sie mnie czepia jako 2 osoba założyłam stanik.Boje się że nakablują wychowawczyni.Ale powiedzcie co mam zrobić.W bluzach mam chodzic jak mi gorąco??bo tak każdy widzi stanik przez bluzki.Ja musze nosić stanik.prosze o poradę (narazie zeróweczkę noszę)a;le i tak widać.


lol a stanik to jakis grzech ;/ ?

Smiertelny z reszta

Dzizys, ecrito, nie wymyslaj ze nie wolno, dopiero od 6 klasy. Co jak co, ale az takich glupich szkol nie ma. =/ Jak ci przeszkadza ze gadaja, to nie nos. Albo ich olej i nos. Albo zmien szkole :>

Ksok <rozpacz>
Akacja12 - Pon 06 Cze, 2005 13:20
Temat postu:
zazulita napisał/a:
Ecrita-życię, Ci tylko takich problemów w życiu ^^
A Ty jesteś niemiła ;( nie można lekceważyć czyiś problemów. Będzie miała i większe biggrin
nasty_girl - Sro 08 Cze, 2005 22:11
Temat postu:
nie widzialyscie w sklepach z bielizna plakatow "mlodziezy do lat 18 bielizny nie sprzedajemy" bo ja wdziaialam.. wiec prosze prawa nie lamac.. nie wolno to nie wolno.. bedziecie dorosle bedziecie se nosic.. a narazie mozecie pomazyc..



bueheheheheheheh
Shaleniec - Czw 09 Cze, 2005 17:57
Temat postu:
o boze, co za poje.. szkola O_O a jak jakeijs dziewcyznie urosna piersi w 5 klasie np. to co?! mają jej wisiec? =P
opętana - Czw 09 Cze, 2005 19:01
Temat postu:
ale to jest samo w sobie śmieszne. Masz chyba własny rozum i jeśli chcesz nosić stanik to nosisz a nie przejmujesz sie jakimiś poje*anymi regułami szkolnym.
Anonymous - Czw 09 Cze, 2005 19:50
Temat postu:
Pewnie w tej szkole jest wielu nauczycieli plci meskiej... Nie sadze, by pozwolili lamac reguly ;].
Shaleniec - Czw 09 Cze, 2005 20:07
Temat postu:
to tak samo jak u mnie nie pozwalaja farbowac wlosow =\ ale i tak farbuja.
moim zdaniem w szkolach nie powinni patrzec na to co kto nosi i ajk sie ubeira tylko jak sie uczy! =\
panna_nikt - Czw 09 Cze, 2005 20:32
Temat postu:
W regulaminie nie może być czegoś takiego jak zakaz noszenia stanika dziewczętom nie uczęszczającym do klasy 6. To tak jakby kazali Ci się bawić klockami i lalkami bo nie wolno Ci dorastać. To czy nosisz ten stanik to jest Twoja sprawa prywatna. Ciekawam, czy jak któraś dziewczyna ma duży biust i nie jest w 6 klasie to czy pozwalają jej chodzić z, za przeproszeniem, cycem na wierzchu.

A Shaleniec ma rację. Nauczycieli powinno interesować co się ma w głowie i zeszycie a nie na sobie i na głowie. Wszystko jest dla ludzi.
opętana - Czw 09 Cze, 2005 20:43
Temat postu:
no ale stanik a farbowanie włosów to troszke inna kwestia
panna_nikt - Czw 09 Cze, 2005 21:03
Temat postu:
Zależy jak na to spojrzysz. Szkoła nie powinna niczego narzucać. Skoro rodzice Tobie pozwolili zafarbować włosy to czemu nauczyciele/dyrekcja mają nie pozwalać? Do 18 roku życia jesteś pod opieką rodziców i wydaje mi się, że to oni mogą decydować o ubiorze/fryzurze swojego dziecka a nie szkoła.
opętana - Czw 09 Cze, 2005 22:08
Temat postu:
No tak. Własciwie w czym włosy farbowane przeszkadzają nauczycielom i dyrekcji? Rozpraszają ich? Nie sądze, oni mają nas uczyć. Tak samo z tym stanikiem ;]
nasty_girl - Czw 09 Cze, 2005 22:09
Temat postu:
a mi sie wydaje ze nie tyle chodzi o reguly szkoly a o to ze autorka tematu jest za malo dojrzala i wstydiz sie po prostu nosic biustonosz i boi sie reakcji otoczenia na to, i nie rozumie ze to jest calkiem normalne
Shaleniec - Pią 10 Cze, 2005 07:43
Temat postu:
nasty: gdyby tak bylo to by nie nalozyla tego stnika do szkoly =] tylko najpeirw by tu napisala czy moze =P lol
ecrita - Czw 30 Cze, 2005 12:13
Temat postu:
tym bardziej że mam takie bluzki na lato że stanik mi widać i koledzy którzy mi pod spódniczke patrzą śmieją sięz tego ale zawsze mogę im oko podbić.(tak jak ostatnio)Smile
nasty_girl - Czw 30 Cze, 2005 12:45
Temat postu:
to ty taki facet w spodniczce jestes..

i do tego kolejny odnowiony temat
Nikita - Pią 01 Lip, 2005 12:16
Temat postu:
Temat absurdalny, zamykam go.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group