Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Miesiączka

Anonymous - Wto 07 Cze, 2005 21:30
Temat postu: Miesiączka
Słuchać mnie i się nie śmiać Smile

Otóż mam juz wszystkie oznaki nadchodzącego okresu czyli: zwiększony apetyt (moge dosłownie jeść i jeść) i to czasem na tłuste żarcie, mocne bóle brzucha, coraz wiecej pryszczy no i nie czuje sie najlepiej. A właśnie tak mam przed okresem, ale to trwa już ponad tydzień ! A go do jasnej anielki nie ma! Cholera co jest ?! i nie piszcie mi tutaj że miesiączka jest nieregularna bo to wiem Wink (może jeszcze dodam że nie miałam okresu juz.. 3 miesiące ;/)
Ma... - Wto 07 Cze, 2005 21:44
Temat postu:
Miesiączka jest nie regularna więc to normalne . (wiem wiem miałam nie pisać ale to racja jest:P)
Anonymous - Wto 07 Cze, 2005 23:16
Temat postu:
Jestes jeszcze bardzo mloda, wiec jezeli od niedawna masz okres, to raczej nie ma powodow do zmartwien. Jednak zanik okresu moze byc spowodowany przez wiele czynnikow, niektore sa wrecz smiertelnie niebezpieczne, wiec moze warto pomyslec o wizycie? ;]
Mroczny_jogurt - Sro 08 Cze, 2005 07:21
Temat postu:
:/ Jeszcze jeden temat o spoznijacej sie miesiaczce u nastolatki a rozwale tego kompa ;/ QZWA nie wiesz co to jest GINEKOLOG?! Okres Ci sie spoznia 3 miesiace a Ty sobie qrde piszesz na forum i sie pytasz FORUMOWICZOW ktorzy nie moga powiedziec NIC KONKRETNEGO zamiast isc do ginekologoa? Ja naprawde watpie juz czy osoby z tego forum mysla :/
Anonymous - Sro 08 Cze, 2005 07:31
Temat postu:
Nyo, mozesz isc do ginekologa. Albo poczekac.
Ja Ci powiem tyle, ze srednio napiecie mam 1,5 - 2 tygodni Razz [a mieiaczkuje od niedawna]
Wiec tym przejmowac sie nie powinnas...
naYna13 - Sro 08 Cze, 2005 09:21
Temat postu:
noo .. nieregularna :p tylko tyle moge powiedzieć :p ahaaa jestem tu neV :p kiedys tu byłam zalogowana ... ale to jakiś czas temu :]
nasty_girl - Sro 08 Cze, 2005 13:49
Temat postu:
mzoe ten zwiekszony apetyt i bole brzucha sa spowodowane czyms innym? np juz tak goraco nie jest wiec jesz wiecej a od tego cie brzuch boli.. bo to normalne ze mieisaczke masz nieregularna..
Anonymous - Sro 08 Cze, 2005 18:31
Temat postu:
Ant0nFucker napisał/a:
:/ Jeszcze jeden temat o spoznijacej sie miesiaczce u nastolatki a rozwale tego kompa ;/ QZWA nie wiesz co to jest GINEKOLOG?! Okres Ci sie spoznia 3 miesiace a Ty sobie qrde piszesz na forum i sie pytasz FORUMOWICZOW ktorzy nie moga powiedziec NIC KONKRETNEGO zamiast isc do ginekologoa? Ja naprawde watpie juz czy osoby z tego forum mysla :/
Kuźwa a czy ja mówie że mi sie spóźnia okres ;/
Mroczny_jogurt - Sro 08 Cze, 2005 19:49
Temat postu:
Cytat:
A go do jasnej anielki nie ma! Cholera co jest ?!


Z tego wynika, ze sie go spiedziewasz ale na prozno- sama nie wiesz co piszesz;p wiec sie nie osmieszaj
panna_nikt - Sro 08 Cze, 2005 19:50
Temat postu:
Krótko i na temat: Poczekaj jeszcze kilka dni, z tydzień może. Jak zmian nie będzie - idź do lekarza. 3 miesiące to raczej nie przelewki. Choć młoda jesteś...
Anonymous - Sro 08 Cze, 2005 20:09
Temat postu:
panna_nikt napisał/a:
Krótko i na temat: Poczekaj jeszcze kilka dni, z tydzień może. Jak zmian nie będzie - idź do lekarza. 3 miesiące to raczej nie przelewki. Choć młoda jesteś...
Zawsze miałam nieregularną miesiączkę Rolling Eyes
panna_nikt - Sro 08 Cze, 2005 20:09
Temat postu:
A długo miesiączkujesz?
Anonymous - Sro 08 Cze, 2005 20:10
Temat postu:
Ponad rok
panna_nikt - Sro 08 Cze, 2005 20:11
Temat postu:
Mhmmm. Ponawiam moją radę z kilku postów wyżej.
mroweczka - Sob 11 Cze, 2005 15:54
Temat postu:
Ja nie mam już 5 miesięcy (no ale ja mam od starsznie niedawna, więc to normalne Razz )...Skoro miesiączkujesz już ponad rok to jednak są to powody do zmartwień...Poczekaj jeszcze tydzień, jeśli to jednak nie bylo napięcie przedmiesiączkowe to lepiej idź do ginekologa, chociażby dla świętego spokoju, ale myślę, że juz niedługo dostaniesz.
BTW- jaką miałaś kedykolwiek najdłuższą przerwę między miesiączkami?
nasty_girl - Nie 12 Cze, 2005 01:25
Temat postu:
ale czasami na to ze okres jest nieregularny moze tez cos innego wplywac, nawet jak ma juz dluzej.. np zmiana klimatu, szybki spadek wagi, branie jakis lekarst/srodkow chemicznych no ale mlodziutka jestes na prawde nie ma sie czym stresowac
Shaleniec - Nie 12 Cze, 2005 09:31
Temat postu:
ja bym mimo wszystko poszla do ginekologa, przeciez lepiej sie upewnic , nawet, jesli to nic powaznego!
Anonymous - Nie 12 Cze, 2005 12:52
Temat postu:
mroweczka napisał/a:
BTW- jaką miałaś kedykolwiek najdłuższą przerwę między miesiączkami?
Prawie zawsze mam przerwe 2 miesięczną albo nawet więcej...
Akacja12 - Nie 12 Cze, 2005 22:58
Temat postu:
Wiesz, może to nie ze względu na okres tak się czujesz. A jeśli to jest już 12 dni, no to nie jest wcale tak długo, napięcie może tyle trwać. Poczekaj jesszcze troche, jak się nie zmieni, idź do lekarza (może nawet nie koniecznie do ginekologa).

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group