Dzieci OnLine

Blogi - Nabijanie komentów

Blanka - Pią 10 Cze, 2005 19:34
Temat postu: Nabijanie komentów
1.No własnie...nabijanie. Wspisywanie sobie po 300 komentow pod jedną notką byle zająć dobre miejsce w kategori "najwięcej komentarz" to bez sensu i niesprawiedliwe. Myślę ze powinniśmy z tym jakoś walczyc...a wy?

2. kiedy wklejiam długie komentarze to nie wklejają sie one całe;/ wrednie nie? Co mam z tym zrobić?
Anonymous - Pią 10 Cze, 2005 19:42
Temat postu:
poprostu moze jest limit.
Anonymous - Pią 10 Cze, 2005 22:07
Temat postu:
Cos na tenbicie jest dozwolone 4000 znaków w komencie...
owszam pazerność na komentarze jest... ale chyba miło wiedzieć że ktoś czasem lookna na Twojego bloga Smile
Anonymous - Pią 10 Cze, 2005 22:15
Temat postu:
no ale bez przesady =/
cZeSc BrOoOdAski ZoStAwCiE KoMeNtA AlBo JeStEsCie gLuPI!!-tak pisze na wiekszosci blogow.Na moim blogu jest 80% notek z 0 komentami.A blog istnieje juz prawie rok.
nidhogg - Sob 11 Cze, 2005 11:48
Temat postu:
No wlasnie, a moze mi napiszecie po co to sie robi ?
Znaczy czemu wszyscy tak zabiegaja o te komenty ? Bo akurat liczna komentow wcale nie oznacza liczby odiwedzjaacych.,,,,
Blanka - Sob 11 Cze, 2005 12:58
Temat postu:
No właśnie nie wiem po co to. Jak się chce wiedzieć ile osob whodzi to sobie licznik założyć po prostu trzeba. A najbardziej wkurzają mnie komenty o takiej samej tresci razy 200, kompletny bez sens;/
Anonymous - Sob 11 Cze, 2005 17:59
Temat postu:
wtedy ich CoOlAsTY BlOCzÓś jest niby popularny i ma najwiecej komentow..Tak sobie wymiaginowali ze kto ma wiecej ten lepszy Cool
panna_nikt - Sob 11 Cze, 2005 20:26
Temat postu:
Dla mnie najmilsze jest, że licznik skacze. Znaczy, że ludzie wchodzą. A czy komentują to już ich sprawa. Ja rzadko piszę komenty, nie każę więc tego robić innym. =)

/a głupie jest jeszcze: MAsZ sUPeR BLoGa, wPaDaJ dO MnIE!!!!!
nasty_girl - Nie 12 Cze, 2005 00:10
Temat postu:
byl juz pare razy roztrzasany temat usuniecia rang i licznika.. moze nowa pani administrator by sie nad tym zastanowila, bo jak widac zadnego pozytku to nie ma a jest tylko powodem narzekania i klotni..
Blanka - Nie 12 Cze, 2005 10:16
Temat postu:
nie chodzi o kłótnie ani narzekanie. Chodzi o uczciwość. Te rangi są po to zeby wiedzieć jakiego bloga ludzie lubia czytać i kmentować a nie po to żeby nabijać komentarze sobie samemu albo nawzajem;/ . Moze powinno byc tak ze pod jedną notką moze byc tylko jeden komentarz z jednego numerku IP?
nasty_girl - Sro 15 Cze, 2005 00:10
Temat postu:
mowiac blogi mialas na mysli tematy na forum? no ale moglo to by byc bez sensu bo nieraz jest taka potrzeba aby jakas osoba udzielila jescze odpowiedzi na inne pytanie dotyczace tego np..
Blanka - Czw 16 Cze, 2005 15:29
Temat postu:
nie, nie chodziło mi o tematy na forum, tylko jak pisze o blogi. A raczej o nabiajanie komantarzy na blogach...mam nadzieje ze kazdy wie co to blog Rolling Eyes .

(po edycji)
Teraz widze ze mnie chyba zle zroumiałaś. Nie chodzi mi o forum..., ani o rangi na forum, ani o liczniki, nie o to chodzi. Chodzi o blogi i ilosci komentow, a raczej nabijanie ich, rozumiesz?
Elun - Czw 16 Cze, 2005 15:51
Temat postu:
nie rozumiem co daje ludziom, ze beda mieli 100 pustych komentow typu :masz fajniusiu blodzik, wpadnij do mojego i tez mi skomentuj papa caluski :***" Ja kiedys mialam 3 blogi, w ktorych srednio na jedna notke przypadaly 3 komentarze, ale "od serca".
nasty_girl - Czw 16 Cze, 2005 21:39
Temat postu:
no rozumiem rozumiem.. po prostu wolalam sie upewnic czy chodzi czy o blogi czy tak okreslilas tematy na forum.. ;p
Anonymous - Czw 16 Cze, 2005 21:47
Temat postu:
O boshe mam nowego bloga a tu 0 komentów, to strasznie, chyba sama zaczne je sobie dawać xD
;/
Anonymous - Czw 16 Cze, 2005 22:25
Temat postu:
Stokrotka napisał/a:
O boshe

ta sie znowu modli do pralki 'Bosh'..jak wszyscy.Ludzie,co wy w tych boshach widzicie,Franie i Diany [diana to moja obecna =D] nie są złe ;]..
Anonymous - Pią 17 Cze, 2005 14:18
Temat postu:
Gabra napisał/a:
Stokrotka napisał/a:
O boshe

ta sie znowu modli do pralki 'Bosh'..jak wszyscy.Ludzie,co wy w tych boshach widzicie,Franie i Diany [diana to moja obecna =D] nie są złe ;]..
A co do pralki modlić się nie można Wink
Anonymous - Pią 17 Cze, 2005 18:56
Temat postu:
Stokrotka napisał/a:
Gabra napisał/a:
Stokrotka napisał/a:
O boshe

ta sie znowu modli do pralki 'Bosh'..jak wszyscy.Ludzie,co wy w tych boshach widzicie,Franie i Diany [diana to moja obecna =D] nie są złe ;]..
A co do pralki modlić się nie można Wink

jesteś katoliczką?
pierwsze przykazanie:
nie będziesz miał bogów cudzych przede mną.
Nieładnie <nonono>
Akacja12 - Pią 17 Cze, 2005 18:59
Temat postu:
a jeszcze gorsze jest "moshna" w sensie że można Razz
Anonymous - Pią 17 Cze, 2005 20:38
Temat postu:
Akacja12 napisał/a:
a jeszcze gorsze jest "moshna" w sensie że można Razz

hahah od razu kojarzy sie z moszną Razz
nasty_girl - Sob 18 Cze, 2005 20:21
Temat postu:
ale moze nie byc katoliczka a jako boga sobie wybrac co kolwiek.. chociazby pralke.. ja tam bym osobiscie wolala zmywarke do naczyn no ale.. Razz
Marta_P - Sro 22 Cze, 2005 19:38
Temat postu:
to jest najgłupszy pomysł na jaki wpadli ludzie prowadzący bloga! komentuje się po to żeby ocenić czyjąś prace, a nie wypisywać głupoty żeby mieć jak najwięcej komentów!

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group