Dzieci OnLine

Trudne pytania - Podglądam siostre...

Anonymous - Nie 15 Cze, 2003 12:55
Temat postu: Podglądam siostre...
Embarassed Prosze was o pomoc.Bardzo pociąga mniemoja 14 letnia siostra.Mamy wspolny pokoj i czesto mam okazje japodgladac...Nie moge sie opanowac.Juz nie podniecaja mnie tak zdięcia nagich kobiet.Aby sie podniecić musze jej podbierac bielizne (tzn majtki) zakładac podpaski... Czy jest ze mną cos nie tak? Prosze pomozcie.Ciagle mi ona chodzi po głowie , a przeciez to moja siostra.Ciagle mysle o jej bieliźnie i podpaskach...Prosze Was o pomoc.Napiszcie jak moge sobie z tym poradzić.Z góry dziekuje...
panienka_wierzba - Nie 15 Cze, 2003 17:59
Temat postu:
jesteś normalny, to zwyczajne, że chłopaków w twoim wieku pociągają dziewczyny starsze, już rozwinięte, ale spróbuj zaprzestać na myślach, nie podglądaj swojej siostry, ona też ma prawo do prywatności, a co do tej bielizny i podpasek to lepiej ich nie zakładaj bo możesz na nie przenieść różne zarazki, a bielizny lepiej też nie ruszaj, bo jeszcze cie ktos w niej zobaczy, powodzenia
deg - Pon 16 Cze, 2003 16:11
Temat postu:
Większość chłopców najpierw zakochuje się we własnych mamach (gdy są oczywiście młodsi), potem przychodzi pora na siostry, kuzynki itp. To jakby "poczekalnia" przed prawdziwą zauroczeniem, miłością, pierwszymi doznaniami erotycznymi.
Marcinek - Wto 17 Cze, 2003 19:49
Temat postu:
deg napisał/a:
Większość chłopców najpierw zakochuje się we własnych mamach (gdy są oczywiście młodsi), potem przychodzi pora na siostry, kuzynki itp. To jakby "poczekalnia" przed prawdziwą zauroczeniem, miłością, pierwszymi doznaniami erotycznymi.

Uff... jak ja się cieszę, że mnie ta poczekalnia ominęła...
Szpila - Pon 23 Cze, 2003 10:39
Temat postu:
heh mnie tez ona minela, ale moj kolega mowil, ze jak mial 12 lat to uprawial sex ze swoja kuzynka, nie wiem czy klamal czy mowil prawde
GoMati - Pon 23 Cze, 2003 11:15
Temat postu:
Confused Naprawdę? Nie, mnie moja siostra nie podnieca. Jak już koniecznie potrzeba mi jakichś wrażeń to zazwyczaj proszę żebyśmy siem pobawili moją koleżankę. Oczywiście nie kochamy siem ale ona jest ładna i tak siem nieco bawimy biggrin . Tylko bez skojarzeń Wink
Marcinek - Pon 23 Cze, 2003 11:48
Temat postu:
Szpila napisał/a:
heh mnie tez ona minela, ale moj kolega mowil, ze jak mial 12 lat to uprawial sex ze swoja kuzynka, nie wiem czy klamal czy mowil prawde

Mi się wydaje, że to co mówił Twój kumpel to bzdury, ale kto wie... różne dziwne rzeczy dzieją się na tym świecie...
Szpila - Wto 24 Cze, 2003 20:35
Temat postu:
Wiesz mój drugi kolega, a raczej przyjaciel nigdy mnie jeszcze nie okłamał i powiedział, że jego koleżanka w wieku trzech lat robiła loda czterolatkowi. Ale to jest już prawda, bo moja stara się kiedyś o tym dowiedziała, aż dziwne, że o tym mi powiedziała.
Nemeia - Wto 24 Cze, 2003 23:23
Temat postu:
Szpila mam wrazenie ze ostro naciagasz prawde... 3-4 latek nie wie co to "robienie loda" wiec nie pszesadzaj. I jakos trudno mi uwiezyc mi w to ze toja MAMA ci to powiedziala.
Ulka - Czw 26 Cze, 2003 09:31
Temat postu:
Szpila nieprzesadziłeś troche??? Ja mam dwóch kolegów. Krzyśka i Radka. Mają po 12 lat. Są przyjaciółmi i wszystko razem robią. Radek ma siostre, która ma 17 lat i oni cały czas ją podglądują!! Jak się kompie, jak spi to zglądają pod kołdre itp. tid. A potem na podwórku gadają jaką radka sioetra ma figure. I twierdzą, że nigdy się w innej niezakochają. Ale to im przejdzie no nie...
menek - Czw 26 Cze, 2003 12:25
Temat postu: elo
Ja też mam siostre Cool
Ma 16 lat, a ja 13.
I co z tego!?
Wcale jej nie podglądam ani nie zakładam jej rzeczy.
A ty nastolatek lepiej znajdź sobie dziewczyne.
I też się ciesze że poczekalnia była zajęta i ją ominołem biggrin .
pani nikt - Czw 26 Cze, 2003 22:04
Temat postu:
ja sądę że to niezbyt dobrze że podglądasz swoją siostrę bo ma prawo do prywatności i uważam że panięka wieżba ma racje że nie powinieneś przymieżać jej rzeczy to nie higieniczne i może ci się oberwać jak się siostra dowie więc lepiej przestań powodzenia
Anonymous - Pią 27 Cze, 2003 20:07
Temat postu: ..........
heh....tesh mam 14 lat i raczej nie życzyłabym sobie aby ktokolwiek mnie podglądał a już na pewno brał moją bieliznę...itd......
ehh wiem że to trudne ale według mnie powinneś przestać! to normalne w twoim wieku że interesujesz się płcią przeciwną ale pochamuj się trochę może skup się na czymś innym? może....ehh sama już nie wiem..... :roll:
Szpila - Sob 28 Cze, 2003 12:08
Temat postu:
naprawde tak mi powiedzial mozesz sie go spytac tylko, ze to nie mozliwe, ale nic nie naciagam, tak mi powiedzial no chyba, ze on klamal
hajdulka - Sob 28 Cze, 2003 17:15
Temat postu:
Szpila twoj kolega ma chyba wybujala wyobraznie !!!
Anonymous - Pią 25 Lip, 2003 13:58
Temat postu:
Ulka napisał/a:
Szpila nieprzesadziłeś troche??? Ja mam dwóch kolegów. Krzyśka i Radka. Mają po 12 lat. Są przyjaciółmi i wszystko razem robią. Radek ma siostre, która ma 17 lat i oni cały czas ją podglądują!! Jak się kompie, jak spi to zglądają pod kołdre itp. tid. A potem na podwórku gadają jaką radka sioetra ma figure. I twierdzą, że nigdy się w innej niezakochają. Ale to im przejdzie no nie...
aLe w dni chyba że Krzyśiek jest sąsiadem:(
girl_in_black - Sob 23 Sie, 2003 21:17
Temat postu: jejku !
ja mam 13 lat i mam 17-letniego brata, ciekawe czy on mnie podgląda Shocked teraz się nigdy nie przebiorę gdy nie jestem sama w pokoju nie zamkniętym na klucz!!!
cornelia - Czw 28 Sie, 2003 14:40
Temat postu:
A jkby Ciebie ktos tak podgladal?!?Jakbys sie czul?!?!Twoja siostra pewnie czuje sie Embarassed
cornelia - Czw 28 Sie, 2003 14:42
Temat postu:
A jakby Ciebie ktos tak podgladal?!?Jakbys sie czul?!?! Evil or Very Mad
Nieznajoma13 - Czw 28 Sie, 2003 14:47
Temat postu:
Chyba nie czuł byś się zbyt dobrze,
gdybyś dowiedział się, że ktoś Cię podgląda!
To chyba bardzo krępujące!
A pozatym jestes jeszcze młody
no i przejdzie Ci to z czasem!
Ale postaw się na miejscu siostry!
jakbym się dowiedziała, ze mój
brat móglby coś takiego robić...
Znaczy podglądac mnie!
Chyba bym się spaliła ze wstydu Embarassed
A co najpierwsze z chęcią obdarła go ze skóry Exclamation Exclamation Exclamation
cornelia - Pią 29 Sie, 2003 15:31
Temat postu:
Nemeia napisał/a:
Szpila mam wrazenie ze ostro naciagasz prawde... 3-4 latek nie wie co to "robienie loda" wiec nie pszesadzaj. I jakos trudno mi uwiezyc mi w to ze toja MAMA ci to powiedziala.
Masz rację
Cytryna - Pią 29 Sie, 2003 20:00
Temat postu:
A moze te dzieci robiły to nie wiedząc że to jest "złe" (oczywiście w ich wieku) ale nie no wyaje mi sie ze takim maluchą nawet to na myśl nie przychodzi!!! A co do tego podglądania to chyba zabiłabym brata gdyby mnie podglądał (choć mam 8 letnią siostre) też mam 14 lat i nie wyobrażam sobie żeby ktoś podkradał mi moją bieliznę. Wiesz...moze zainteresujesz się koleżankami a nie własną siostrą Wink
Nieznajoma13 - Pią 29 Sie, 2003 20:13
Temat postu:
Wiecie co to jest szczyt wszystkiego...
Jeju podglądać swoją sisotre!
Jakby mnie podglądał brat...
Nie wiem co by było...
No ale kurde jeszcze by mi
podkradał ktoś bielizne, żeby sie nią bawić...
I jeszcze na dodatek mój brat...
Zabiłabym chyba..... Evil or Very Mad
To moja bielizna...
I kurde jeszcze mi ktoś bedzie
ją podkradał i się nią bawił....
Tragedia i nic więcej... Very Happy Laughing
magda_ns - Pią 29 Sie, 2003 20:40
Temat postu:
A to mnie podglądała siostra i jej koleżanka!!
I kiedy to zauważyłam dostało im się!!!
Wiecie co one wtedy powiedziały???
Że są less i że sie we mnie zakochaly
Wtedy myślałam że padne Mad
Xesquio - Pią 29 Sie, 2003 21:43
Temat postu: Re: Podglądam siostre...
Moim zdaniem to niejest normalne zachowanie. Powinieneś iść z tym do lekarza bo to nienormalne żeby zakochiwać sie w swojej siostrze.
magda_ns - Pią 29 Sie, 2003 21:45
Temat postu:
A skąd wiesz że to miłość???O mówi że ona go pociąga a ie że on ją kocha a to dwie różne rzeczy.
Xesquio - Pią 29 Sie, 2003 21:50
Temat postu:
~magdzior~ napisał/a:
A skąd wiesz że to miłość???O mówi że ona go pociąga a ie że on ją kocha a to dwie różne rzeczy.

Z tą miłością to jest prawda bo w końcu to jego siostra;) a chodziło mi właśnie oto że ona go pociąga Embarassed . Sorry za pomyłke
deg - Sob 13 Wrz, 2003 23:08
Temat postu: Re: Podglądam siostre...
Xesquio napisał/a:
Moim zdaniem to niejest normalne zachowanie. Powinieneś iść z tym do lekarza bo to nienormalne żeby zakochiwać sie w swojej siostrze.

Eeeee, no co Ty.
Ja też kiedyś zakochałem się w mojej siostrze.
Potem w kuzynce i nawet dowiadywałem się, czy będę mógł z nią wziąć ślub Smile.
Xesquio - Nie 14 Wrz, 2003 00:21
Temat postu: Re: Podglądam siostre...
deg napisał/a:
Xesquio napisał/a:
Moim zdaniem to niejest normalne zachowanie. Powinieneś iść z tym do lekarza bo to nienormalne żeby zakochiwać sie w swojej siostrze.

Eeeee, no co Ty.
Ja też kiedyś zakochałem się w mojej siostrze.
Potem w kuzynce i nawet dowiadywałem się, czy będę mógł z nią wziąć ślub Smile.


Heheh Deg kumpel mi opowiadal o podobnej sytuacji typu tego że chciał sie chajtać z własną kuzynką biggrin ale umnie jakoś tego niebyło. Jedyne co czuje do mojej siostry to.... nienazwe tego miłością.
paul1111 - Sob 25 Gru, 2004 11:03
Temat postu:
Moim zdaniem powinneś pogadać szczerze z siostrą o tym że ją podglądasz i przeproś ją i powiedz że jesteś teraz w takim wieku że to jest silniejsze od ciebie..........pogadajcie o tych sprawach.......... biggrin
Pulkownik Nikt - Sob 25 Gru, 2004 15:16
Temat postu:
O Swiety Benedykcie nastepny archeolog ;( !!!
Anonymous - Sob 25 Gru, 2004 16:15
Temat postu:
Laughing pułkowniku!Popieram,zeby odkopywac tematy z zeszłego roku biggrin zaraz sie dokopia do dinozaura biggrin
Anonymous - Sob 25 Gru, 2004 16:43
Temat postu:
Wiecie z tymi wykopaliskami hehe dobry pomysl Wink mozna sie posmiac ze starych postow (zart) Mr. Green
Kania_02 - Nie 26 Gru, 2004 21:40
Temat postu:
Tak racja może załoźżymy klub archeologiczny będziemy prowadzić prace wykopaliskowe (oczywiście to jest żart) Laughing
Ona89 - Pon 27 Gru, 2004 13:23
Temat postu:
Paul1111 nie sądzisz, że odpisywanie dla kogoś kto być może nie wchodził na forum od roku nie ma sensu? Confused Pomyśl trochę zanim odkopiesz następny temat.
Anonymous - Wto 28 Gru, 2004 06:56
Temat postu:
Dobry.
Każdy nabił sobie posta, napisał co myśli o panu archelogu, wszyscy są szczęśliwi. Temat zamykam. Razz
Pozdrawiam

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group