Dzieci OnLine

Manga & Anime - Stary mistrz kontra nowa krew

Ombre w Pelerynie - Czw 30 Cze, 2005 12:42
Temat postu: Stary mistrz kontra nowa krew
Dragon ball, jedne z najpopularniejszych anime na świecie, kontra Naruto, które bardzo dobre się prezentuje. Które anime uważacie za lepsze i dlaczego? Czy Naruto wg was jest godnym następcą Dragon balla?
Chesterka - Czw 30 Cze, 2005 22:10
Temat postu:
Nikt Ci nie odpisze, bo wszyscy (no może prawie) się poobrażali ;P
altruista - Czw 30 Cze, 2005 22:57
Temat postu:
obie serie uwazam za trywialne i bezwartosciowe, staram nie zawracac sobie nimi glowy.
Anonymous - Pią 01 Lip, 2005 08:58
Temat postu:
altruista napisał/a:
obie serie uwazam za trywialne i bezwartosciowe, staram nie zawracac sobie nimi glowy.

Co nie znaczy, że po długim i męczącym dniu nie można ich obejrzeć dla rozrywki :]
Shaleniec - Sob 02 Lip, 2005 07:18
Temat postu:
moim zdaniem Naruto nie ma szans, Dragon Ball to anime tka kultowe i rozpowszechnione, ze kazdy je widzial i slyszal o nim, a Naruto musialoby wręcz wyjsc z siebie by je przebic(ew. doronac).
Sebo - Nie 03 Lip, 2005 08:59
Temat postu:
Naruto nie ma szans chyba że wśród młodych którzy nie wiedzą co to Dragon Ball
Papierowa Tęcza - Nie 14 Sie, 2005 11:31
Temat postu:
[zaraz rzucą się na mnie wszyscy fani DB]

IMO DB przegrywa poprzez K.O. z Naruto - po pierwsze dlatego, że Naruto ma o wiele więcej wątków niż DB - każda z postaci ma swoją jakby bardzo rozbudowaną historię - poczynając od Hatake Kakashiego a kończąc na Sasuke, Orochimaru, rodzie Hyouga, Itachim, Tsunade, Zabuzie, Naruto i długo mógłbym jeszcze tak wymieniać - a DB? schemat - pojawia sie zły pan kopie wszystkim tylki, przybywa Goku i rozciera go o podłoge. Co do walk - wystarczy obejrzeć walkę Naruto z Sasuke albo Hokage 4 z Orochimaru, żeby zobaczyć prawdziwą moc animca jakim jest Naruto. Sprawdzcie sobei ilosc downloadów, kiedy pojawia się nowy ep Naruto na torrencie - jeszcze ŻADNE anime tyle nigdy nie miało. Piękne w Naruto jest to, iż praktycznie nie ma postaci bezwartościowej - w DB jak ktoś jest zły, to jest zły [wyjątek - cyborgi, vegeta, piccolo] natomiast wystarczy popatrzeć na Haku, Zabuze, czy też Gaare - postacie z początku wydające się złe, a tak naprawde jakże są tragiczne i szlachetne. W ogóle co ja wam będę pisał - lepiej ściągnijcie sobie 100 epów naruto lub przeczytajcie 200 chapterów, żeby móc się wypowiadać na jego temat a nie piszcie [chociażby jak Ombre] swoich opinii po obejrzeniu 10 epów :/ Wkurza mnie to, że można w ten sposób oceniać całe anime [no chyba, że FMA - bo FMA sux XD]

\m/ TRIGUN \m/
Zibolo - Sro 25 Kwi, 2007 19:46
Temat postu:
Hehe mi sie bardziej podoba Naruto ogladalem wszystkie odcinki DB i cala stara wersje naruto i 10ep nowej wersji i jest bardzo fajne... popieram mojego przedmowce...DB nie ma zadnych szans z Naruto...Naruto jest bardziej rozbudowany... Very Happy Ludzie ogladnijcie 50-100 lub wiecej odcinkow danego anime i dopiero go oceniajcie!! Evil or Very Mad
Marcia10 - Czw 26 Kwi, 2007 11:34
Temat postu:
Naruto, zdeczydowanie. Jak widze Dragona to po prostu leje, jak mozna cos takiego ogladac...
Ikej - Wto 01 Maj, 2007 21:49
Temat postu:
altruista napisał/a:
obie serie uwazam za trywialne i bezwartosciowe, staram nie zawracac sobie nimi glowy.

Też tak sądze

Ale myśle że Naruto jest lepszy
Anonymous - Sob 05 Maj, 2007 21:19
Temat postu:
Ja tam nie oglądałam Dragon Ball.
Widziałam jeden odcinek jak jakiś gość walczył i miał na sobie 20-kilogramowe ciuchy.
Sir Józek - Pon 21 Kwi, 2008 09:28
Temat postu:
Natalie Hetfield napisał/a:

Widziałam jeden odcinek jak jakiś gość walczył i miał na sobie 20-kilogramowe ciuchy.


Hah no właśnie ;] Najgłupsze w DB jest to, że jeden typek wchodzi do pokoju i sam rozwala trzydzieści osób (nadal mając na sobie 20-kilogramowe ciuchy xD)
Kurz - Nie 27 Lip, 2008 18:40
Temat postu:
Sir Józek napisał/a:
Natalie Hetfield napisał/a:
Widziałam jeden odcinek jak jakiś gość walczył i miał na sobie 20-kilogramowe ciuchy.
Hah no właśnie ;] Najgłupsze w DB jest to, że jeden typek wchodzi do pokoju i sam rozwala trzydzieści osób (nadal mając na sobie 20-kilogramowe ciuchy xD)

Ale to jest przeciez anime i nie musi być realistyczne.

Co do tematu.
Trugny wybór. Drago Ball ma ładniejszą kredkę, a Naruto, według mnie, ciekawszą fabułę.
I w ankiecie brakuje odpowiedzi "nie mam zdania".

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group