Dzieci OnLine

Webdesign Grafika Pomoc - EDYTOR HTML!!

Anonymous - Nie 17 Lip, 2005 11:45
Temat postu: EDYTOR HTML!!
Poszukuje edytora html,w ktorym mozna przesuwać ręcznie divy czyli ramki [tak jak we front page ale własnie fp nie mam xd] Wink
najlepiej,żeby był freeware :] ale niekoniecznie Razz
Ombre w Pelerynie - Nie 17 Lip, 2005 12:44
Temat postu:
Dowolny pajączek, który jest rozrzucony po czasopismach i stronach o kompch. Później mamy polską odpowiedź, tzn. Zajączka, który imo jest mało funkcjonalny. Jak nie bedziesz miala tych programów, pozostaje MS Word i Notatnik:P
Anonymous - Nie 17 Lip, 2005 16:18
Temat postu:
mówie że tam MUSI być możliwosć przesuwania ramek -.- a w zajaczku nie ma _-_
Anonymous - Pon 18 Lip, 2005 14:28
Temat postu:
po co przesuwać "ręcznie" ramki skoro można w dowolnym edytorze HTML zmienić kilka cyferek i po problemie Razz
Anonymous - Pon 25 Lip, 2005 17:54
Temat postu:
inspektor - masz laser w oczach, ze widzisz ile pikseli odsunac od gory, boku, jaka dac szerokosc i ew. wysokosc?
Tremere - Pon 25 Lip, 2005 20:41
Temat postu:
Gabra napisał/a:
mówie że tam MUSI być możliwosć przesuwania ramek -.- a w zajaczku nie ma _-_


To zamiast rozkazywać, rusz dupeczkę i poszukaj. Czasami wystarczy poprosić, ale jeżeli ktoś ZMUSZA do szukania, przykro mi - ja ci cynku nie dam.
HeyaH, jeżeli ktoś umie się posługiwać html'em, to tak. Ja robię wszystko w notatniku i żyję = ='
Anonymous - Wto 26 Lip, 2005 12:20
Temat postu:
Myslalas ze co,siąde se i mowie szukac mi tu?Przeszukalam wszystkie plytki z niezbednika KS [wszystkie edytory] i w zadnym nie dalo sie przesuwac ramek. Razz
A niewszyscy umią w notatniku Razz
A to co zacytowalam to tylko zasugerowalam ze tam musi byc ta mozliwosc przesuwania div,a nie 'musicie znalezc -.-' ..
Tremere - Wto 26 Lip, 2005 12:26
Temat postu:
Gabra, żaden edytor nie ma ręcznego przesuwania ramek i div. FrontPage, to FrontPage, edytor edytorem. Albo zrobisz ręcznie, albo we FrontPage'u. Innej możliwości nie ma.
Anonymous - Wto 26 Lip, 2005 13:08
Temat postu:
Ja to wymierzam w Paincie. I może człowieka szlag trafić, ale lepsze to niż krzywo nałożone ramki... A Front Page też nie zawsze dobrze ustawia. ;] Jak jest wyśrodkowane, to inaczej jest ułożony dany obrazek w programie, a inaczej w przeglądarce/przeglądarkach.
karabin - Pią 05 Sie, 2005 15:43
Temat postu:
Przeciez to mozna recznie, na oko.Na poczatku dajesz +20 i patrzysz ile sie przesunie w prawo, a poza tym po co uzywac ramek, jak mozna tabelki:P
Anonymous - Pią 05 Sie, 2005 16:32
Temat postu:
Tabelki to się nie zawsze da.
A na oko to człowieka poże pie*dolec trafić, nim cokolwiek zrobi. :}

/Gabra, posłać Ci mój FrontPage? XDDD/
Anonymous - Pią 05 Sie, 2005 21:15
Temat postu:
buehaha po wakacjach biggrin bo jutro jade i 4 wracam :[ ale wyslesz ;]
Anonymous - Pią 05 Sie, 2005 22:23
Temat postu:
Poznasz tajniki francuskiego :>

Nouveau :>
dhk3 - Pon 22 Sie, 2005 17:19
Temat postu: Re: EDYTOR HTML!!
Gabra napisał/a:
Poszukuje edytora html,w ktorym mozna przesuwać ręcznie divy czyli ramki [tak jak we front page ale własnie fp nie mam xd] Wink
najlepiej,żeby był freeware :] ale niekoniecznie Razz

Qarta+ czy jak to tam ma pod *NIXA lub Zend Studio ( www.zend.com ) pod Linuxa Nie wiem czy Unixa i Windowsa Wink
Kamix - Wto 17 Lip, 2007 14:29
Temat postu:
PageBreeze HTML Editor - jest na licencji freeweare, bez problemu znajdziesz go w internecie Smile w page breeze mozesz pracowac na podgladzie co jest bardzo korzystne dla osob zaczynajacych przygode z tworzeniem stron www.
Anonymous - Wto 17 Lip, 2007 23:30
Temat postu:
Odpowiadasz z 2-letnim opóźnieniem, ale to nic Razz
Marcia10 - Sro 18 Lip, 2007 11:03
Temat postu:
Komuś pewnie sie przyda.
Anonymous - Wto 31 Mar, 2009 20:13
Temat postu:
Marcia10 napisał/a:
Komuś pewnie sie przyda.


Popieram. Ja polecam Notatnik SP.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group