Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - CO-to-ma-być??!!

Pani Gałązka - Nie 17 Lip, 2005 18:59
Temat postu: CO-to-ma-być??!!
Ojoj..Dojrzewanie boli!! Crying or Very sad Zaczęły mi cycuszki rosnąć i sama nie wiem ale gdy ktoś mnie niechcący mocniej deotknie odczuwam silny ból..i są takie twarde w dotyku... Co to może być?? Rolling Eyes
Anonymous - Nie 17 Lip, 2005 19:51
Temat postu: Re: CO-to-ma-być??!!
Pani Gałązka napisał/a:
Ojoj..Dojrzewanie boli!! Crying or Very sad Zaczęły mi cycuszki rosnąć

XDDDDDDDDDDD
http://forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?t=8173 <-TU MASZ ODPOWIEDZ
Anonymous - Nie 17 Lip, 2005 19:53
Temat postu: Re: CO-to-ma-być??!!
Mam dokładnie to samo! Dawałam juz taki temat. Nie masz się co martwić, w piersiach masz takie guzki które przy dotyku baardzo bolą? no to jets to samo co ja mam. Powędruj do tematu "Błagam pomóżcie" tam wszystko jest napisane o tym samym problemie jaki ciebie nurtuje Smile
Anonymous - Nie 17 Lip, 2005 20:00
Temat postu:
Przy rozpoczęciu rozwijaniu się poersi pojawiają się takie guzki i z początku one bolą. Gdy znacznie się powiększą nie będą tak boleć przy dotyku, ale gdy będzie mocne, nawet małe, to pierś potrafi zaboleć bardzo...
Nie martw się, te guzki to oznaka, że zaczynają Ci się rozwijać piersi Wink

A ja uważam, że to poprostu oznaka rozwijania się piersi i pojawiają się na początku takie guzki, a następnie one się rozwijają, robią się większe i nie robią wrażenia małych guzków, które mogą zapowiadać rak piersi. A na takim początku to nie sądzę, żeby mógł się rozwinąć rak, bo na czym, jak dopiero pojawił się mały guzek, który jest początkiem rozwiajania sie piersi Wink
Tremere - Nie 17 Lip, 2005 20:41
Temat postu:
Ja sądzę, że to po prostu odciski na brzuchu i tyle. Razz
PeEs - tylko nie przekłuwaj igłą, bo woda surowiczna wyleci ;/
Pani Gałązka - Pon 18 Lip, 2005 16:59
Temat postu:
Ehhh.... tu nie chodzi o brzuch tylko o piersi! Confused
Anonymous - Pon 15 Sie, 2005 21:07
Temat postu:
to oznaka ze dorastac ja mam cos podobnego tylko moje juz nie sa twrde a jak sie dotkne to bola
See Lona - Nie 28 Sie, 2005 16:53
Temat postu:
No cóż...Dorastasz.
nasty_girl - Nie 28 Sie, 2005 17:12
Temat postu:
see lona nowa jestes wiec ci wybaczymy, ale nie odnawiaj wiecej..

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group