Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - przestały

Anonymous - Sro 18 Cze, 2003 13:47
Temat postu: przestały
Gdzieś w szóstej klasie zaczęły mi rosnąć piersi, a na początku gimnazjum przestały. Czy to jest normalne, czy mi jeszcze będą rosnąć? Bo boję się, że zostaną takie małe.
panienka_wierzba - Sro 18 Cze, 2003 15:01
Temat postu:
dziewczyno, nie martw sie, jeszcze ci urosną, piersi rosną gdzieś od 10,11-13,14 a potem od 15,16-18
aale jest z regóły że dzieczyną które miały za sobą już pierwszą miesiączkę, to piersi im rosną mniej już tylko kilka centymetrów i koniec, ale całkowity rozmiar osiągną dopiero po wykarmieniu dziecka przez matkę
NaStKa - Sro 18 Cze, 2003 19:37
Temat postu:
Wierzba.....chyba cosik z twoim postem nie tak...
Mam siostrę cioteczną , która ma okres jest rokiem starsza odemnie a biust? WOGÓLE NIE MA
Na jej klatce piersiowej odstaja tylko sutki (to normalne w wieku dojrzewania i wzrastania biustu).Okres ma juz od roku....i co ty na to?Jeżeli mają jej urosnac tylko parę centymetrów to.....zostanie przy staniku rozmiaru 0 (zerówka). A to raczej niemozliwe....
To nie do końca tak jest, dostałaś okres to juz nie urosniesz (jedynie malutko) to Ci biust rosnac przestanie (malutko urośnie)....to nie prawda.
Przypadków takich zmian że tuż po okresie dziewczyna została przy małym biuście jest bardzo mało...mozna policzyć na palcach jedenj dłoni.
A tak wogóle niech Deg powie więcej...mimo wszystko to nie do końca prawda Wink
deg - Pon 23 Cze, 2003 18:27
Temat postu:
Piersi mogą zmieniać się przez całe życie.
Wielkość biustu to nie wzrost, gdzie rośniemy do pewnego "wymiaru" a potem już koniec.

W całkiem prostych słowach, biust składa się z sieci gruczołów mlecznych (u wszystkich kobiet mniej więcej tej samej wielkości) oraz... tkanki tłuszczowej. To właśnie od ilości tkanki tłuszczowej głównie zależy wielkość biustu. Dlatego też jeśli się odchudzamy - biust nam się zmniejsza (tzn. nie nam, tylko kobietom Smile ), kiedy tyjemy - odwrotnie.
Szpila - Wto 24 Cze, 2003 20:38
Temat postu:
NaStKa napisał/a:
Wierzba.....chyba cosik z twoim postem nie tak...
Mam siostrę cioteczną , która ma okres jest rokiem starsza odemnie a biust? WOGÓLE NIE MA
Na jej klatce piersiowej odstaja tylko sutki (to normalne w wieku dojrzewania i wzrastania biustu).Okres ma juz od roku....i co ty na to?Jeżeli mają jej urosnac tylko parę centymetrów to.....zostanie przy staniku rozmiaru 0 (zerówka). A to raczej niemozliwe....
To nie do końca tak jest, dostałaś okres to juz nie urosniesz (jedynie malutko) to Ci biust rosnac przestanie (malutko urośnie)....to nie prawda.
Przypadków takich zmian że tuż po okresie dziewczyna została przy małym biuście jest bardzo mało...mozna policzyć na palcach jedenj dłoni.
A tak wogóle niech Deg powie więcej...mimo wszystko to nie do końca prawda Wink

A ile Ty masz lat, bo możemy przypuszczać, że masz 3 latka, a Twoja siostra jest o rok starsza czyli cztary latka, a w tym wieku to się wogule piersi nie ma (jej te głupie słownictwo, ja wole po prostu "cycki" Razz)
Iśka - Wto 24 Cze, 2003 21:34
Temat postu:
Szpila napisał/a:
A ile Ty masz lat, bo możemy przypuszczać, że masz 3 latka, a Twoja siostra jest o rok starsza czyli cztary latka, a w tym wieku to się wogule piersi nie ma (jej te głupie słownictwo, ja wole po prostu "cycki" Razz)


Szpila, chyba niedokładnie przeczytałeś post Nastki. Ona pisała, że jej siostra cioteczna MA już OKRES, a nie ma piersi !!! Chyba w wieku 3, 4 latka nie można mieć okresu Wink Smile
Nemeia - Wto 24 Cze, 2003 23:17
Temat postu:
Szpila kulturalnie mowi sie biust, albo piersi... Wiec daruj sobie swoje "cycki" dobrze?
Marcinek - Pią 27 Cze, 2003 19:51
Temat postu:
Nemeia napisał/a:
Szpila kulturalnie mowi sie biust, albo piersi... Wiec daruj sobie swoje "cycki" dobrze?

Bez przesady... jak Szpila napisze "cycki" a nie biust lub piersi to przynajmniej nie jest tak sztywniacko na tym forum Wink .
hajdulka - Sob 28 Cze, 2003 10:14
Temat postu:
Koral ale lepiej jest jak sie pisze biust albo piersi !!! Nemeia ma racje ! cycki to brzmi taak.... wiesniacko Razz
Szpila - Sob 28 Cze, 2003 12:07
Temat postu:
a piersi i biust tak kujonowato
Szalona - Sob 28 Cze, 2003 16:31
Temat postu:
Ja wolę cyckie. biggrin
hajdulka - Sob 28 Cze, 2003 17:12
Temat postu:
Szpila a co to znaczy kujonowato?? czegos takiego nie ma nawet w slowniku wyrazow obcych !!! wiem bo sprawdzalam RazzRazzRazz cycski brzmi hamsko ! skoro taki jestes to moj sobie cycki Razz
Anonymous - Wto 01 Lip, 2003 13:51
Temat postu:
Cycki to porostu cycki. Ja jestem Cycek dla koleżanek. Ale wole Nenar.
Pan_Feanor - Pon 14 Lip, 2003 10:35
Temat postu:
Co wy macie do cyckoof ? to taki e fajne przezwisko biggrin
motylek - Sob 18 Paź, 2003 09:05
Temat postu:
jeszcze napewno ci urosna mi sie zdaje ze one rozna jakos od 16 roku życia więć nie przejmuj się
Anya - Sob 18 Paź, 2003 22:44
Temat postu:
e tam cycki brzmią brzydko, piersi czy biust ładniej Razz
Anonymous - Nie 19 Paź, 2003 08:26
Temat postu:
elfkaNenar

Nie, one Ci dalej rosną, tylko ty tego niezauważasz. Nikt nie potrafi tego zauważyć, ponieważ jest cały czas widzi, codziennie ;) A jeżeli one są małe to znaczy, że mało jesz :P A jeżeli już są wystarczająco duże, to już nie urosną, bo jak miałyby rosnąć całe wiki to by miały ze 100 metrób długości :P
Myszorka - Nie 19 Paź, 2003 12:13
Temat postu: nie boj zabki!
piersi rosna w ruznych strefach czasowych takze nie ma powodu do obawy
ja mam taka sama sytuacje
zazely mi rosnac i przestaly ale znowu zaczely !
:wink:
nie ma powodu do obawy !
NikiQ - Pon 03 Lis, 2003 08:47
Temat postu:
Czy u każdej dziewczyny prędzej czy później urośnie normalny biust? (chodzi mi o taki troszeczkę większy niż malutki)
mroweczka - Pon 03 Lis, 2003 21:09
Temat postu:
NO pewnie!
Chyba że masz jakieś kłopoty typu anoreksja
Ja też mam taki problem... Nawet nie chodzi o to,ze są nierówne ale... Np. mi zaczęły rosnąć w wakacje z 4-5 klasy teraz jestem w 6. mojej przyjaciółce zaczęły rosnać z 5-6 klasy na początku wakacji i ma juz większe Mam jeszcze jedna taką koleżankę Na pewno nie przestały ale...czy jest jakiś sposób aby one były....ehhh....większe?

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group