Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Penis...stulejka

bbaarrtteekk - Sob 06 Sie, 2005 22:57
Temat postu: Penis...stulejka
Mam pytanie. Napletek z mojego żołędzia schodzi bez problemu ale tylko w stanie spoczunku. W czasie erekcji zejdzie ale z bulem. Bez bulu tylko do połowy. Coś jest nie tak? A może to normalne? albo to z czasem zejdzie? Proszę o odpowiedź i z góry dziekuję!
Anonymous - Sob 06 Sie, 2005 23:10
Temat postu:
Najprawdopodobniej to stulejka, przeczytaj więcej na www.stulejka.com Jeśli tam się o tym z przekonasz to najlepiej wybierz się do lekarza, który skieruje, gdzie trzeba. Na odlełość nie rozpoznamy w 100%, dlatego niezbędna jest wizyta u lekarza.
karabin - Nie 07 Sie, 2005 07:23
Temat postu:
ejj to ja mam pytanie co do tego tematu, bo nie ma sensu nowego zakladac:
Czy trzeba sciagac ten napletek czy cos z sisiora?
Anonymous - Nie 07 Sie, 2005 09:45
Temat postu:
kolega nie musi dawać zdjęcia, wedłg panów z forum to stulejka, resztę sobie doczyta, a jak nie zgłosi się do lekarza
Anonymous - Nie 07 Sie, 2005 09:57
Temat postu:
kradziejka napisał/a:
kolega nie musi dawać zdjęcia, wedłg panów z forum to stulejka, resztę sobie doczyta, a jak nie zgłosi się do lekarza


Ja jakoś mam dobry wzrok i widzę tu tylko jednego pana.

A doczytać jeszcze możesz w tym dziale, przeglądałem niedawno archiwum to pełno tu takich tematów, gdzieś nawet był schemat jak to ma działać.
marog6 - Pon 08 Sie, 2005 09:57
Temat postu:
Nie napisałes ile masz lat, jeśli 12-14 to jeszcze nie musisz wpoadac w panike, choć tak nie powinno być bo zbierają sie różne bakterie, itp. Napisałeś, że schodzi podczas "spoczynku", więc musisz w czasie erekcji dosyć często go ściągać i zakładać (oczywiście jeżeli nie powoduje to maxymalnego bólu), po jakimś czasie ci sie rozciągnie i bedzie spokój.

PS: Dbaj o higiene bardzo!!
cosinusik - Pią 19 Sie, 2005 20:26
Temat postu:
ja stulejka miałem robioną 2 lata temu. nie ma się czego bać, to mocno nie przeszkadza. chociaż przed samym zabiegiem bardzo się bałem. miałem podobne dolegliwości jak ty, ale poszedłem do urologa i on mi pomógł
karabin - Nie 21 Sie, 2005 17:01
Temat postu:
Ej ludzie ktos mi powie co to ma byc ta stulejka/da zdjecie i co trzeba z tym robic?
Bo mam 14 lat i nie wiem czy wszystko mam dobrze z siusiakiem.
nasty_girl - Nie 21 Sie, 2005 17:04
Temat postu:
Stulejka (z łaciny phimosis), zwężenie napletka uniemożliwiające odprowadzenie go poza żołądź prącia. Może być wrodzone lub nabyte. W tym drugim przypadku najczęściej jest następstwo stanu zapalnego. Leczenie - kosmetyczny zabieg chirurgiczny. U części mężczyzn problemy ze ściąganiem napletka pojawiają się wyłącznie w przypadku członka w stanie erekcji. Może utrudniać odbycie stosunku płciowego, oddawanie moczu. Sprzyja zakażeniom, pobudza do masturbacji. Może dojść do załupka, czyli do niemożności powrotnego ściągnięcia przewężonego napletka z rowku zażołędnego na żołądź. Wtedy konieczny jest szybki zabieg operacyjny, polegający na obrzezaniu. U osób w podeszłym wieku stulejka może być przyczyną zwiększonego ryzyka rozwoju raka prącia.

a zdjecie.. chyba niepotrzebne..
karabin - Nie 21 Sie, 2005 17:16
Temat postu:
No bo nie wiem jak to wyglada.Bo jak wale konia to sperma normalnie se leci a ze sraniem tez nie mam problemow.To ma ktos zdjecie, albo jakie sa objawy?
nasty_girl - Nie 21 Sie, 2005 17:19
Temat postu:
glupek..
Anonymous - Nie 21 Sie, 2005 17:23
Temat postu:
Jezeli masz stulejke,to na mozgu.
karabin - Nie 21 Sie, 2005 17:51
Temat postu:
O co wam lezie?
nasty_girl - Nie 21 Sie, 2005 17:57
Temat postu:
<sciana> przeczytaj sobie co skopiowalam o stulejce to bedziesz wiedziec co to jest..


Cytat:
ze sraniem tez nie mam problemow
a robisz to penisem?
Inspektor 5 - Nie 21 Sie, 2005 18:10
Temat postu:
są rózni ludzie:D

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group