Dzieci OnLine

O Forum - Do Administracji i Moderatorów

Anonymous - Nie 14 Sie, 2005 22:34
Temat postu: Do Administracji i Moderatorów
Uważam iż zakaz podawania linków do innych forów dyskusyjnych (o innej tematyce) jaki
wprowadziła administracja jest skrajnym idiotyzmem i zaprzecza zasadom zdrowego rozsądku. Jest to pierwsze forum na którym spotkałem się z tak bezsensownym zakazem.
Anonymous - Nie 14 Sie, 2005 23:28
Temat postu:
Pierwsze i zepewne nie ostatnie, sam znam takiepnawet nie jedno], na którym również jest to zakazane, więc się przyzwyczaj, albo przenieś się gdzie indziej. Poza tym, regulamin wprowadziła poprzednia adminka, która na szczęście wielu, już nie obejmuje tego stanowiska, więc to do niej powinieneś kierować skargi.
Anonymous - Pon 15 Sie, 2005 00:08
Temat postu:
stara adminka może i wprowadziła bezsensowany regulamin ale go nie nadużywała tak jak to robią teraz moderatorzy. proszę o niekasowanie moich postów.
Anonymous - Pon 15 Sie, 2005 10:00
Temat postu:
Uważam, że cały temat już dawno skasować powinni, nie wnosi on niczego, a moderatorzy nie nadużywają swoich praw Exclamation
Tremere - Pon 15 Sie, 2005 10:35
Temat postu:
A ja na każdym forum na jakim byłam, istniał ten zakaz ;p
To tak jakby w reklamie Vizira reklamować Dosię - -'
kicp - Pon 15 Sie, 2005 10:56
Temat postu:
Stasilena napisał/a:

To tak jakby w reklamie Vizira reklamować Dosię - -'


z tym, że zazwyczaj ludzie reklamuja fora o innej tematyce, a nie bezpośrednią konkurencję. Moim zdaniem ten zakaz to kolejny [tutaj] idiotyczny punkt regulaminu.
Shaleniec - Pon 15 Sie, 2005 11:03
Temat postu:
phy:/ moim zdaniem to dobrze, ze wprowadizli taki zakaz i wcale sie nie dziwie.. to tak jakby pozwalanie na zabeiranie forumowiczw przez konkurencje!!! :O
Anonymous - Pon 15 Sie, 2005 11:16
Temat postu:
Jestem stanowczo za tym, zeby tego zakazu nie kasowac.
A fora mozna reklamowac w linkach.
Anonymous - Pon 15 Sie, 2005 11:21
Temat postu:
Shaleniec napisał/a:
phy:/ moim zdaniem to dobrze, ze wprowadizli taki zakaz i wcale sie nie dziwie.. to tak jakby pozwalanie na zabeiranie forumowiczw przez konkurencje!!! :O


wytłumacz mi jak forum o zupełnie innej tematyce może być konkurencją? jeżeli wymianę linków i prośbę o ocenę strony nazywasz zabieraniem forumowiczów, to jesteś najwyraźniej zielony w tematyce internetu albo po prostu przewrażliwiony.
kicp - Pon 15 Sie, 2005 11:24
Temat postu:
popieram [o dziwo!] inspektora number4 w 101%
Shaleniec - Pon 15 Sie, 2005 11:25
Temat postu:
twoj post odebrałam jako obrazę mojej osoby. Razz
Anonymous - Pon 15 Sie, 2005 11:35
Temat postu:
hem... juz linkow nie ma. <lol>
jezeli istnieje zakaz i admin go nie zniosl, to uzytkownicy (moderatorzy tez) musza go przestrzegac. jezeli sie komus nie podoba - czy ktos zmusza kogos do bycia na forum?
kicp - Pon 15 Sie, 2005 11:45
Temat postu:
Jesli komus sie nie podoba - czy ktos zabrania mi wyrazac swojej opinii? A mi sie to nie podoba, to idiotyzm i bezsens, tak można zyskać ludzi z innych forów itd, ale nie, bedziemy sie odcinać od świata, bo 'tak'
Anonymous - Pon 15 Sie, 2005 11:59
Temat postu:
Shaleniec napisał/a:
twoj post odebrałam jako obrazę mojej osoby. Razz


nazwanie kogoś przewrażliwionym jeżeli są ku temu podstawy nie jest moim zdaniem obraźliwe, chociaż może boleć. jeżeli jesteś jednak tym urażona, to przepraszam.

HeyaH napisał/a:
hem... juz linkow nie ma. <lol>
jezeli istnieje zakaz i admin go nie zniosl, to uzytkownicy (moderatorzy tez) musza go przestrzegac. jezeli sie komus nie podoba - czy ktos zmusza kogos do bycia na forum?


nikt nikogo nie zmusza, ale jeżeli w regulaminie jest napisana jakaś głupota, to zamiast jej ślepo przestrzegać (i to w dodatku nadgorliwie) można by poprosić o zmianę tego punktu albo o sprecyzowanie że chodzi o fora konkurencyjne.
Shaleniec - Pon 15 Sie, 2005 12:31
Temat postu:
poczulam sei urażona, bo mowiles do mnie jak do chlopaka:P
Cytat:
to jesteś najwyraźniej zielony w tematyce internetu albo po prostu przewrażliwiony.

grr.
Anonymous - Pon 15 Sie, 2005 12:32
Temat postu:
dla Ciebie to glupota, dla mnie istotna rzecz, a ktos tam nawet nie wie ze cos takiego istnieje
kicp - Pon 15 Sie, 2005 12:33
Temat postu:
HeyaH napisał/a:
dla Ciebie to glupota, dla mnie istotna rzecz, a ktos tam nawet nie wie ze cos takiego istnieje


czemu to taka istotna rzecz i jakie sa argumenty 'za' ta zasada?
Anonymous - Pon 15 Sie, 2005 12:38
Temat postu:
istotna, bo mam taki kaprys
kicp - Pon 15 Sie, 2005 14:26
Temat postu:
HeyaH napisał/a:
istotna, bo mam taki kaprys


czyli nie masz argumentów. Więc nie cofam stwierdzenia, że to idiotyzm

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group