Dzieci OnLine

Motoryzacja, Kolej, Podróże - Kiedy pierwszy raz usiadłeś/aś za kierownicą samochodu??

Matipek - Wto 16 Sie, 2005 20:52
Temat postu: Kiedy pierwszy raz usiadłeś/aś za kierownicą samochodu??
Moje pytanie moze troszke dziwne, ale nie spotkalem takiego jeszcze Smile Otoz, w jakim wieku po raz pierwszy usiedliscie za kierownica samochodu?? jakie bledy popelniamy najczesciej?? jakie byly okolicznosci pierwszej jazdy autkiem Very Happy zachecam do wypowiedzi Laughing
nasty_girl - Wto 16 Sie, 2005 22:40
Temat postu:
na wakacjach rok temu.. probowalam sie nauczyc jezdzic.. no ale nie umiem do tej pory Razz
Sebo - Wto 16 Sie, 2005 22:51
Temat postu:
ja pare dni przed tym jak się zapisałem na kurs:P(18 lat) jakoś wcześniej mnie do tego nie ciągło no ale zdałem za pierwszym razem
TomcioMag - Wto 16 Sie, 2005 23:00
Temat postu:
hmm rok temu na wakacjach
błędy: samochód gasł przy ruszaniu RazzP (no ale teraz to jakos sobie radze;d)
i ogolnie jakos sobie teraz radze Razz
Anonymous - Wto 16 Sie, 2005 23:08
Temat postu:
Jakies poltorej roku temu,o dziwo radzilem sobie znosnie.
kos - Sro 17 Sie, 2005 01:33
Temat postu:
13 rok życia. systematycznie do wieku lat 14. samochody zbrzydly. pokochalem rower. wymarzony od dwoch miesięcy. rzadko wogle jezdze autem jako pasażer a mam fajnego forda Razz. zrobie prawko po to by mieć ;P a nei by sie sciagac po ulicy Razz , scigac tak ale rowerem Wink
Shaleniec - Sro 17 Sie, 2005 09:01
Temat postu:
jak bylam mala to tato mi pozwolil usiasc przed kierwnicą jak smaochod byl zgaszony. Razz i udawalam za jade. tak sie skonczyla moja przygoda z samochodami ^^
Tremere - Sro 17 Sie, 2005 09:19
Temat postu:
A ja nawet raz jechałam, z Crimson ;x Co z tego, że prawie wjechałyśmy do jeziora.
Crimson Lady - Sro 17 Sie, 2005 09:20
Temat postu:
przesadzasz... nie bylo AZ tak zle. ;x
ale za kierownica nie usiade juz... ohoh.. xd
Kinga - Sro 17 Sie, 2005 09:52
Temat postu:
Ja uwielbiam samochody biggrin pierwszy raz to chyba ... jak mialam 10 lat biggrin tak brat mnie wtedy uczył jezdzić biggrin siedziałam mu na kolanach i kierowałam a on dodawał gazu etc <loL> biggrin

A tak calkowicie sama ... Mhm ... to w tamtym roku ... w tym to odwoziłam moich rodziców Razz
nasty_girl - Sro 17 Sie, 2005 10:18
Temat postu:
hehe to sie teraz modlcie zebysmy na jakies drzewo czy do rowu czy jescze gdzies nie wjechali bo jedziemy z moja mama i ona sie bedzie uczyc jezdzic:Dbiggrin:
Sebo - Sro 17 Sie, 2005 12:58
Temat postu:
nie było tak źle Laughing tylko nie mam nerwów kogoś uczyć jeździć:p hehe, a sam osobiście uwielbiam:)
EU07 - Pią 26 Sie, 2005 09:07
Temat postu:
Tak na niby to jak miałem 11 lat w poczciwym Trabancie. To był samochód! A tak już sam na poważnie to jak miałem 15 lat.
Marcia10 - Wto 30 Sie, 2005 16:27
Temat postu:
Ja w tym roku w sierpniu. Mam jeszcze 10 lat. tata wysiadł przed wjazdem do lasu. Podszedl do drzwi od pasazera(z przodu) i powiedzial"Zamiana!!" wsiadłam za kierownice to ciągle na jednym biegu ale kit biggrin. tata powiedzial tylko ze mam wciasnac sprzeglo i powoli puszczac. Zrobilam tak i potem dusze na gaz. Ale tata wrzasnal: naciskaj jak puszczas sprzegło! no to pojechalam jakies 3km. w plowie drogi tata powiedzial ze mam omijac kaluze. Przedemna byla ogromna kaloza(na ponad pol drogi) i oboktej kaluzy jechal dziadzio na rowerku. jak myslicie, co wolalam ominac? Kaloze, oczywiscie:D dziadek w ostatniej chwili zlecial z roweru w lasek:D. No co, po prostu musialam jakos jechac:D. Ale jak wrocilismy do domu to i tak auto bylo cale od blota:D
nasty_girl - Wto 30 Sie, 2005 21:27
Temat postu:
a ja myslalam ze tylko moja mama siedzac za kierownica sieje postrach..
Marcia10 - Wto 30 Sie, 2005 21:28
Temat postu:
tpo sie mylilas:D
piepia - Pon 14 Lis, 2005 16:57
Temat postu:
12-13 lat biggrin
Iśka - Pon 14 Lis, 2005 21:00
Temat postu:
W wieku 15 lat Wink hehe
Anonymous - Wto 15 Lis, 2005 15:49
Temat postu:
jakem byla mala, to kiedys sie wrabalam ojcu do kierownicy, malo wypadku nie mielismy. jednakze do samochodow mnie nie ciagnie, gdy kiedys bawiac sie biegami samochod ruszyl z gorki do tylu [nie byl na recznym] zaczelam wrzeszczec cos typu "aaa! to jedzie! aa! zatrzymajcie to!!!!!".
frencz - Nie 05 Mar, 2006 14:23
Temat postu:
hm prawo jazdy dostałem w roku 2003 a pierwszy raz za kierownica usiadłem w wieku bodajże 10lat na kolanach taty i sobie kierowałem:)
Laki - Sob 12 Sie, 2006 19:07
Temat postu:
Ja nauczylem sie jezdzic w wieku 9lat, wtedy juz umialem ruszac plynnie bezszarpniec, redukowac biegi.....wszystko Wink Moj najczestszy blad - szarpanie, ale szybko zalapalem. Chociaz pierwszy raz, jak wsiadlem sam za kierownice i ojciec powiedziale zebym ruszyl, to ja spalilem sprzeglo. Teraz troche niejezdzilem manualem, bo mam automat w aucie i jak ostanio wsiadlem to mialem problemy, ale po kilku minutach juz prowadzilem jak doswiadczony kierowca Wink
piotrek1992 - Pon 28 Sie, 2006 17:13
Temat postu:
u ojca na kolanach to w wieku 5 lat (fiat argenta), a sam jeżdże od grudnia (sam sie nauczyłem) Very Happy
Marcia10 - Sro 30 Sie, 2006 10:29
Temat postu:
Najgorzej ruszyć biggrin
Cos tam trzeba chyba lekkodac gazu po przekreceniu kluczyka i jedoczenie miec wcisniete sprzeglo....itp..
Laki - Sro 30 Sie, 2006 12:13
Temat postu:
Cytat:
Cos tam trzeba chyba lekkodac gazu po przekreceniu kluczyka i jedoczenie miec wcisniete sprzeglo....itp..

<lol2>
Wciskasz sprzeglo>>>wrzucasz bieg>>>odpuszczasz sprzeglo, az zacznie lapac>>>dajesz gazu(jezeli pierwszy raz, to najlepiej jest "pompowac"gaz") ;-)
Marcia10 - Sro 30 Sie, 2006 14:32
Temat postu:
Dzieki, to nastepnym razem bede "pompowac" biggrin
ZgniłaDziewucha - Sro 06 Gru, 2006 18:23
Temat postu:
a liczy sie że jak miałam 4 latka tato wziął mnie na kolana kidy prowadził?
Ikej - Wto 01 Maj, 2007 22:43
Temat postu:
jak miałem 3 lata to siedziałem tacie na kolanach i "kierowałem" XD
jak miałem 5 lat i byłem z rodzicami na zakupach to usiadłem sam uciekłem rodzicom i ruszyłem samochodem do tyłu(prawie było zderzenie ale na szczęście zgasł.
nasty_girl - Sro 02 Maj, 2007 09:29
Temat postu:
a ja jeżdżę Wink i w piątek mam pierwsze wykłady..
mała 13 - Sro 02 Maj, 2007 09:58
Temat postu:
teraz moi rodzice kupili Seicento i powiedzieli ze mnie nauczš jeŸdzić, bo wczesniej na tamtym wczesniejszym samochodzie nie, bo jeszcze go rozwale i co wtedy bedzie ? a teraz mama mi powiedziała ze moge go rozwalic bo to zlom Razz
Tremere - Sro 02 Maj, 2007 10:00
Temat postu:
21 kwietnia otrzymalam PRAWO JAZDY, jestem boska, bo 11 oblanych praktycznych.
ale teorie zdalam za 1 razem Razz
nasty_girl - Sro 02 Maj, 2007 10:12
Temat postu:
11? o cholera
ewamarchewa - Sro 02 Maj, 2007 14:31
Temat postu:
Ja miałam 4 lata. Siedziałam tacie na kolanach, a on naciskał pedała. Prawie w rów wjechałam, ale to była bardzo mało ruchliwa droga. Całe szczęście. Mr. Green

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group