Dzieci OnLine

O Forum - Prośba do Admina!!

Marcia10 - Wto 30 Sie, 2005 19:47
Temat postu: Prośba do Admina!!
chciałabym prosić admina i moderatorow jesli moga cos tu zrobic o pomoc. Chcialabym abyscie usuneli stare i niepotrzebne tematu, bo spowalnaja prace forum. Nie wiem jak u was, ale u mnie jest tak, ze gdy wlaczam forum to bardzo powoli laduje sie wszystko, a zwlaszcza pisanie postow a dokladnie wysylanie ich. bardzo prosze o szybka pomoc.
Anonymous - Wto 30 Sie, 2005 19:52
Temat postu:
droga marciu, usuwanie starych tematów to raczej bezsens bo będą tworzyć sie setki nowych, zauważ że jeśli już jakiś powstanie a był taki to zazwyczaj sie ludzi odsyła do tych starszych i tematy zamyka, w przypadku dwóch takich samych się usuwa, pozatym niektórzy przychodząc tu po pomoc szukają jej a nie odrazu piszą temat[!]

tak więc moim skromnym zdaniem nie należy usuwać starych tematów tylko bynajmniej niepotrzebne offtopy, tematy tylko te które "nic nie wnoszą" [chociaż wiem że to pojędzie całkiem względne i każdy myśli o nim coś innego] lub może użytkowników którzy nigdy się nie logowali w ogólę nie pisali postów itp?
Marcia10 - Wto 30 Sie, 2005 20:02
Temat postu:
Taak, ale chociażby te najstarsze i tak co jakies pol roku usuwac stare tematy, a na razie to chociaz te zamkniete bo po co maja byc na forum, jesli nikt juz z nich nie moze korzystac, dodawac odpowiedzi.
Anonymous - Wto 30 Sie, 2005 20:04
Temat postu:
blefujesz, bo nawet jeśli niemoże nic napisać to może przeczytać i dowiedzieć się tego o co chciał spytać a wcześniej zrobił to ktoś inny
Marcia10 - Wto 30 Sie, 2005 20:07
Temat postu:
no tak, masz racje. A te niepotrzebne niektore moze tez warto byloby usunac? Ja tam nie wiem, ale fajnie bylo by bylo.
Anonymous - Wto 30 Sie, 2005 20:56
Temat postu:
Dlaczego fajnie?
Marcia10 - Wto 30 Sie, 2005 21:06
Temat postu:
Byloby fajnie, dlatego, ze choc troche szybciej ladowaloby sie forum.
Ave cos tam palma ci na serio odblia. To juz nawet nie wiesz ze ja jestes Marcia10 a nie ajkas Marcia!!!!!!!11
Marcia10 - Wto 30 Sie, 2005 21:10
Temat postu:
Aha. No bo ja mam troche starego kompa i moze dlatego.... Dobra, proszę o zamkniecie tematu.
Sebo - Wto 30 Sie, 2005 21:19
Temat postu:
ty o której nie wolno mówić niby dlaczego fajnie Laughing wszystkim forum wystarczająco szybko chodzi to, że masz zawalonego kompa i to spowalnia Ci prace to już nie nasza wina

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group