Dzieci OnLine

Twój wolny czas - wakacje - pochwalcie się!

madamme_nemusou - Czw 15 Wrz, 2005 17:12
Temat postu: wakacje - pochwalcie się!
witam! co ciekawego i nietypowego robiliście w wakacje? może byliście na obozach sportowych, tematycznych albo sami zorganizowaliście sobie coś świetnego?
chciałabym napisać artykuł do szkolnej gazetki o tym, co robiliście lub chcielibyście robić w ostanie wakacje. w miarę możliwości proszę o konkrety: gdzie, za ile, jednak najbardziej interesują mnie wasze opinie. dlaczego wybraliście akurat tą formę wypooczynku? było warto?

mogę zacząć od siebie: byłam na Mazurach na obozie żeglarskim. wydaje mi się, że był to strzał w dziesiątkę. większość czasu spędzaliśmy na jeziorach ( przez 6 dni nieprzerwanie byliśmy na rejsie), musieliśmy zajmować się naszym wyżywieniem i środkami niezbędnymi do życia. końcówka dwutygodniowego obozu była mocno stresująca, bo ja i kilka innych osób zdawaliśmy egzamin na żeglarza jachtowego. gdy dostaliśmy do ręki świstki papieru na których byliśmy dumnie nazwani 'żeglarzami' odetchnęliśmy z ulgą.
wyjazd był stosunkowo tani (ok. 1000zł), ale znalazłam też bardzo podobne oferty o 500zł droższe.

opiszcie swój wyjazd! zdjęcia mile widziane.
Anonymous - Czw 15 Wrz, 2005 17:29
Temat postu:
madamme!
Takich tematuw podobnych bylo juz kilka wstarczy poszukac (patrz.opcja szukaj zaraz obok dzialu FAQ)biggrin
Anonymous - Czw 15 Wrz, 2005 17:42
Temat postu:
Istnieje opcja szukaj,taki guziczek,z taka lupa,musisz na to kliknac,takim czyms co sie nazywa myszka,ma dwa przyciski,kliknij na to lewym.Naucz sie uzywac tej opcji,dzieki czemu nie bedziesz zakladac tematu ktory byl juz 100 razy,i nie bedziesz dzieki temu uwazana za skonczona kretynke.Dziekuje za uwage.
Sebo - Pią 16 Wrz, 2005 07:28
Temat postu:
jest parę takich tematów nie widze sensu żeby się powtarzać

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group