Dzieci OnLine

O Forum - Odnośnie "gwoli wyjaśnienia"

Nikav - Pon 19 Wrz, 2005 06:41
Temat postu: Odnośnie "gwoli wyjaśnienia"
No to zgadnijcie kim jest Nikav. Wink Tak, wasz jedyny, niepowtarzalny, boski i ukochany KoT we własnej osobie, który się w sumie jakiś czas temu stęsknił za forum, ale nigdy tak na dobre do niego nie wrócił. Skoro już Tavion przyznała siebie i Ari, i ja powinienem być uczciwy. Nie pamiętam nawet kiedy ten nick został założony, ale na pewno wcześniej niż Stasilena i Crimson, nie mial z nimi nic wspólnego. OK, teraz mam czyste sumienie. Topic można w sumie zamknąć po tym poście. Kinga, jestem szczerze zdziwiony, że nie domyśliłaś się po stylu pisania.

Pozdrawiam Kwiat
Crimson Lady - Pon 19 Wrz, 2005 06:49
Temat postu:
hahaha. xD'
ale fajna zabawa! ;p

coooz. tak wlasciwie to dobrze, ze tav napisala co i jak. xd' i tak wczesniej, wczeeeeeeesniej mowilysmy juz sobie, ze sie przyznamy. ;] a kiedy, to juz mi tam rybka. i tak rzadko tutaj pisalam. xd' usprawiedliwiac sie nie bede, bo nie mam przed kim i ne czuje takiej potrzeby. xd
co do tav - nie mow, ze to ciebie nie dotyczylo, bo skoro sie na to zgodzilas, to musialo ci to pasowac, chociazby na poczatku. ;] a wlasny rozum masz, chyba, nie?;p no niewazne, nie chcemy chyba rozwiazywac na TYM forum NASZYCH spraw. xd zreszta, nasze sprawy sa juz zakonczone. ;p

pozdrawiam drogich forumowiczow i zycze milego egzystowania na tym zapadlym forum. xddd"""
Tremere - Pon 19 Wrz, 2005 07:06
Temat postu:
A my, Crimson Lady się znamy? O_O Bo ja sobie nie przypominam. Więc jakim prawem nazywasz mnie TAV? =='
A co do tego dalej - nie, przez ciebie praktycznie rozumu nie miałam. I nie mam zamiaru po raz kolejny wyjaśniać tego osobie, przed którą klęczałam, a która po prostu jest światowej rangi egoistką. Już pisałam - wszystko skończone. Masz czas na wszyystko - poza mną. Więc miło było.
Crimson Lady - Pon 19 Wrz, 2005 07:26
Temat postu:
haha. xD dostaniemy bana! ;*
Kinga - Pon 19 Wrz, 2005 10:23
Temat postu: Re: Odnośnie "gwoli wyjaśnienia"
Nikav napisał/a:
No to zgadnijcie kim jest Nikav. Wink Tak, wasz jedyny, niepowtarzalny, boski i ukochany KoT we własnej osobie, który się w sumie jakiś czas temu stęsknił za forum, ale nigdy tak na dobre do niego nie wrócił. Skoro już Tavion przyznała siebie i Ari, i ja powinienem być uczciwy. Nie pamiętam nawet kiedy ten nick został założony, ale na pewno wcześniej niż Stasilena i Crimson, nie mial z nimi nic wspólnego. OK, teraz mam czyste sumienie. Topic można w sumie zamknąć po tym poście. Kinga, jestem szczerze zdziwiony, że nie domyśliłaś się po stylu pisania.

Pozdrawiam Kwiat


Powiem ... ze sczerze mowiac cos mi nie pasowało Razz ... ALe pełna wiary i zaufania bylam przekonana ze to nie moze byc prawda Wink
Anonymous - Pon 19 Wrz, 2005 10:23
Temat postu:
hej...wy ale tylko wy robicie z tego furore i jakąś niespodzianke....może was to lekko uświadomi...ale jakos nikt sie ztego nie śmieje...ani nikogo to nie bawi dziwi czy zaskakuje...nawet nie obraża...to po co tyle radości jak to na wiart...i kto tu jest dziećmi...dzieci online ...czy wy?
kicp - Pon 19 Wrz, 2005 11:05
Temat postu:
Tsej napisał/a:
hej...wy ale tylko wy robicie z tego furore i jakąś niespodzianke....może was to lekko uświadomi...ale jakos nikt sie ztego nie śmieje...ani nikogo to nie bawi dziwi czy zaskakuje...nawet nie obraża...to po co tyle radości jak to na wiart...i kto tu jest dziećmi...dzieci online ...czy wy?


dokladnie. To la grande mistyfikejszyn udalo wam sie w takim stopniu, ze caaaaaaale forum jest pod wrazeniem [dlatego nic nie pisza]. Gratulacje, byliscie swietni/swietne :*
Anonymous - Pon 19 Wrz, 2005 12:59
Temat postu:
Jesu a wiecie co .... to ja jestem Marcia Razz oczywiscie zartuje
Kinga - Pon 19 Wrz, 2005 13:09
Temat postu:
Jak mowilam jestem woda zywiec smakołyk Razz

Czkejacie dokrece sobie swoj czerwony koreczek bo sie wylewam ze smiechu
kicp - Pon 19 Wrz, 2005 13:37
Temat postu:
a ja jestem parapetem koloru brąąąz w bundeswerze koloru zieleeeń
Anonymous - Pon 19 Wrz, 2005 14:22
Temat postu:
łeee no a gim numer 3 dalej aktualne?
Anonymous - Pon 19 Wrz, 2005 15:20
Temat postu:
Ja za to Jenifer Lopez biggrinbiggrinbiggrin lol
ale miło Kot ze sie przyznales. Do Ciebie sie nie przyczepie.
Anonymous - Pon 19 Wrz, 2005 15:22
Temat postu: Re: Odnośnie "gwoli wyjaśnienia"
Nikav napisał/a:
OK, teraz mam czyste sumienie.

Nie rozpisując się wiele... jebłem :]
Stasilena napisał/a:
Masz czas na wszyystko - poza mną.

Aaa, i to wszystko wyjaśnia :]

Ale skoro się już wszyscy przyznają....
Tak naprawdę to ja jestem Rudolf O Czerwonym Nosie (troszku u mnie piździ, to i czerwony jest :]). Choć niektórzy mylą mnie z butelką rumu jamajki z podwórkowego spożywczaka.
Tremere - Pon 19 Wrz, 2005 15:24
Temat postu:
kicp napisał/a:
Tsej napisał/a:
hej...wy ale tylko wy robicie z tego furore i jakąś niespodzianke....może was to lekko uświadomi...ale jakos nikt sie ztego nie śmieje...ani nikogo to nie bawi dziwi czy zaskakuje...nawet nie obraża...to po co tyle radości jak to na wiart...i kto tu jest dziećmi...dzieci online ...czy wy?


dokladnie. To la grande mistyfikejszyn udalo wam sie w takim stopniu, ze caaaaaaale forum jest pod wrazeniem [dlatego nic nie pisza]. Gratulacje, byliscie swietni/swietne :*


Dzięki kotuś ;* W tym udawaniu twardego mana też jesteś świetny! ;*
Kradziejka - chodziłam do 3 jak byla tam podstawówka, znam masę osób z obecnego gimnazjum. To tyle co mam wspolnego z 3.
kicp - Pon 19 Wrz, 2005 15:44
Temat postu:
Cytat:
Dzięki kotuś ;* W tym udawaniu twardego mana też jesteś świetny! ;*


1) nie caluj mnie, ani nie nazywaj kotusiem [chyba ze zwracasz sie do kota, wtedy nie cytuj moich postow]
2) nikogo nie udaje, poprostu mnie smieszycie, za to ty interpretuejsz mnie jako twardego mana, zupelnie nie wiem dlaczego
Crimson Lady - Pon 19 Wrz, 2005 16:07
Temat postu:
mlahahahaha. xD"
Nikav - Pon 19 Wrz, 2005 16:17
Temat postu:
Himitsu staram się być człowiekiem uczciwym i uczciwością się kieruję, w sumie na tym forum nie okłamałem nikogo, data urodzin bodajże nawet taka sama jest. ;] Ale mimo to jak już Tav przyznała siebie i Ari [co zresztą jest wynikiem impulsu, Tavionko ;*] to mógłbym i ja. No i tyle. ;]
Anonymous - Pon 19 Wrz, 2005 16:41
Temat postu:
Nikav napisał/a:
w sumie na tym forum nie okłamałem nikogo

Nie rozpisując się wiele... jebłem po raz drugi.
Nikav napisał/a:
data urodzin bodajże nawet taka sama jest. ;]

Bodajże? A więc poprzednim razem, jak i teraz, nie jest to twoja prawdziwa data urodzin?
Mieszasz się w zeznaniach. W średniowieczu za coś takiego już by cię na spytki wzięli.
kicp - Pon 19 Wrz, 2005 17:41
Temat postu:
Oj, Himitsu, wspolczuje ci, ze nie masz nic lepszego do roboty, tylko czepiac sie spraw tak blahych i wrecz nieistotnych
Anonymous - Pon 19 Wrz, 2005 17:46
Temat postu:
kicp napisał/a:
Oj, Himitsu, wspolczuje ci, ze nie masz nic lepszego do roboty, tylko czepiac sie spraw tak blahych i wrecz nieistotnych


Nie współczuj, to jest jego hobby Razz
Anonymous - Pon 19 Wrz, 2005 17:51
Temat postu:
scv napisał/a:
kicp napisał/a:
Oj, Himitsu, wspolczuje ci, ze nie masz nic lepszego do roboty, tylko czepiac sie spraw tak blahych i wrecz nieistotnych


Nie współczuj, to jest jego hobby Razz

Rzekłbym: "nasze".
Ale nawet się nie zastanawiajcie, o co chodzi... bo i tak nie zrozumiecie :]
Aż zacytuję jeden z moich ulubionych cytatów z Matrixa: "Niewiedza jest błogosławieństwem"
Anonymous - Pon 19 Wrz, 2005 17:57
Temat postu:
Daruj sobie tę ironię, bo nie mam ochoty tracić czasu na dyskusję z Tobą, jest tutaj o wiele więcej bardziej wartościowych osób do prowadzenia dyskusji, niż Ty.
Anonymous - Pon 19 Wrz, 2005 18:07
Temat postu:
scv napisał/a:
Daruj sobie tę ironię, bo nie mam ochoty tracić czasu na dyskusję z Tobą, jest tutaj o wiele więcej bardziej wartościowych osób do prowadzenia dyskusji, niż Ty.

Jakież to zadziwiające, że dwóch całkiem różnych ludzi może mieć takie samo zdanie :]
A tak w ogóle, ironii mi nie zabronisz. Nie chcesz ze mną dyskutować, to po prostu nie dyskutuj, tak jak już to zacząłeś przed chwilą.
EOT, right?
codi - Pon 19 Wrz, 2005 18:16
Temat postu:
Himitsu napisał/a:
scv napisał/a:
Daruj sobie tę ironię, bo nie mam ochoty tracić czasu na dyskusję z Tobą, jest tutaj o wiele więcej bardziej wartościowych osób do prowadzenia dyskusji, niż Ty.

Jakież to zadziwiające, że dwóch całkiem różnych ludzi może mieć takie samo zdanie :]
A tak w ogóle, ironii mi nie zabronisz. Nie chcesz ze mną dyskutować, to po prostu nie dyskutuj, tak jak już to zacząłeś przed chwilą.
EOT, right?


Ta tylko że z toba nikt nie chce dyskutować.
Więc SCV i tak zrobił ci przyjemność.
<buahahahah>
Anonymous - Pon 19 Wrz, 2005 18:17
Temat postu:
prosze zająć sie dość kretyńskim ale tematem, jeśli chodzi o Himiego kontra MG to jest juz taki temat
Kinga - Pon 19 Wrz, 2005 18:22
Temat postu:
codi napisał/a:
Himitsu napisał/a:
scv napisał/a:
Daruj sobie tę ironię, bo nie mam ochoty tracić czasu na dyskusję z Tobą, jest tutaj o wiele więcej bardziej wartościowych osób do prowadzenia dyskusji, niż Ty.

Jakież to zadziwiające, że dwóch całkiem różnych ludzi może mieć takie samo zdanie :]
A tak w ogóle, ironii mi nie zabronisz. Nie chcesz ze mną dyskutować, to po prostu nie dyskutuj, tak jak już to zacząłeś przed chwilą.
EOT, right?


Ta tylko że z toba nikt nie chce dyskutować.
Więc SCV i tak zrobił ci przyjemność.
<buahahahah>


I poc o to chamstwo nie rozumiem was = =
kicp - Pon 19 Wrz, 2005 18:23
Temat postu:
Chamstwo podstawa dobrej zabawy
Anonymous - Pon 19 Wrz, 2005 19:09
Temat postu:
Rany, a Wy dalej swoje. Nie znudziło się Wam to? :/ Sprawy X vs. MG rozwiązujcie na MG, a nie tutaj.
Anonymous - Pon 19 Wrz, 2005 20:33
Temat postu:
HeyaH napisał/a:
Rany, a Wy dalej swoje. Nie znudziło się Wam to? :/ Sprawy X vs. MG rozwiązujcie na MG, a nie tutaj.


Heyah, z przyczyn technicznych jest to niemożliwe.
codi - Pon 19 Wrz, 2005 20:47
Temat postu:
HeyaH napisał/a:
Rany, a Wy dalej swoje. Nie znudziło się Wam to? :/ Sprawy X vs. MG rozwiązujcie na MG, a nie tutaj.



Dlaczego dałaś X ?
Zamisat tego X miało powinno pisać DO.
A jeśli jest sprawa między DO a MG to czemu tu nie mozna pisać ?
Tremere - Pon 19 Wrz, 2005 20:53
Temat postu:
Agnieszka napisał/a:
Ja za to Jenifer Lopez biggrinbiggrinbiggrin lol
ale miło Kot ze sie przyznales. Do Ciebie sie nie przyczepie.


A co to za różnica, czy my czy on? Podejrzewam, że akcja była grupowa, a ty jesteś niesprawiedliwa w tych swoich dziecięcych osądach.
frigg - Pon 19 Wrz, 2005 20:57
Temat postu:
stasileno- zadna, tak samo jak ,moze zauwazylas, na nikim to jakos nie wywarlo wrazenia ze nie jestes stasilena tylko kims tam innym....a temat z was zszedl na wogole z wami nie zwiazny - wiec hmm akcja grupowa czy nie grupowa przeszla bez wiekszego echa...przykro mi...

a i codi - opanuj sie...bo chodzilo hayah o himitsu vs mg....
codi - Pon 19 Wrz, 2005 21:02
Temat postu:
To mogła napisac jeko nazwe a nie jakies głupie X.
frigg - Pon 19 Wrz, 2005 21:10
Temat postu:
codi - poprostu czytaj uwazniej posty ktore sa przed twoim....
codi - Pon 19 Wrz, 2005 21:15
Temat postu:
Przeczytałem dokładnie kilka razy i ani razu nie przeszedł mi przez myśl himitsu.
Ja nie wiem czemu wy go tak bardzo kojarzycie z MG.
Kinga - Pon 19 Wrz, 2005 21:18
Temat postu:
Codi = = nikt go nie kojarzy z MG ... porpstu ludzie z MG wiekszosc nie przepada za nim i to widać :/
codi - Pon 19 Wrz, 2005 21:19
Temat postu:
A wy przepadacie^^ ?
frigg - Pon 19 Wrz, 2005 21:30
Temat postu:
codi napisał/a:
Przeczytałem dokładnie kilka razy i ani razu nie przeszedł mi przez myśl himitsu.
Ja nie wiem czemu wy go tak bardzo kojarzycie z MG.


jak mogl ci nie przejsc przez glowe jesli jest tu kupa jego postow na zmiane z tsejem i scv....
a kojarzymy go tyle o ile - bo ponoc zrobil wam syf na forum, bla bla...a ze zostakla zbanowany tutaj wymieniacie posty odnosnie jego dzialalnosci na mg....nie wiem dlaczego ja to wiem, a nie ty jako admin mg.....
kicp - Wto 20 Wrz, 2005 10:58
Temat postu:
ze tak niewinnie zapytam: co to jest MG? :mrgreen:
Kinga - Wto 20 Wrz, 2005 11:02
Temat postu:
Forum ... reszte wytlumacze na gg jesli trzeba Wink
kicp - Wto 20 Wrz, 2005 11:20
Temat postu:
lol, gratuluje nazwy i layoutu, no i czemu, kurde, nie moge sie zalogowac?
Anonymous - Wto 20 Wrz, 2005 13:05
Temat postu:
codi napisał/a:
HeyaH napisał/a:
Rany, a Wy dalej swoje. Nie znudziło się Wam to? :/ Sprawy X vs. MG rozwiązujcie na MG, a nie tutaj.



Dlaczego dałaś X ?
Zamisat tego X miało powinno pisać DO.
A jeśli jest sprawa między DO a MG to czemu tu nie mozna pisać ?

Nie, w tym momencie dyskusje ciągle dotyczą Himitsu.

scv - sami mówicie o tym, że ktoś kasuje tutaj posty (czy coś takiego), a sami to uniemożliwiacie. W każdym razie, forum DO nie jest od tego, żeby prowadzić tutaj takie dyskusje. To już jest kolejny topic w którym to poruszacie.
Skoro daliście mu bana, to chyba nie chcecie już z nim dyskutować. Więc po co tutaj to wszystko?
Tremere - Wto 20 Wrz, 2005 18:41
Temat postu:
frigg napisał/a:
stasileno- zadna, tak samo jak ,moze zauwazylas, na nikim to jakos nie wywarlo wrazenia ze nie jestes stasilena tylko kims tam innym....a temat z was zszedl na wogole z wami nie zwiazny - wiec hmm akcja grupowa czy nie grupowa przeszla bez wiekszego echa...przykro mi...

a i codi - opanuj sie...bo chodzilo hayah o himitsu vs mg....


Tak, frigg, ty żyjesz w swoim świecie. Ubzdurałaś sobie, że mamy zrobić wielkie halo, tornado i niewiadomo co jeszcze. Otóż nie, ja potem zachowywałam się normalnie.
I po 2, nie kimś tam, szacunek, kobieto.
Dziwne, że mnie nie pamiętasz. No tak, na starość mózg nie pracuje tak jak powinien... Razz
Nikav - Wto 20 Wrz, 2005 19:21
Temat postu:
Hm...Himitsu: Obie były prawdziwe, zapytaj Wierzby lub Kingi o mój wiek...Już o akcjach grupowych nie będę się wypowiadał, gdyż to a) prowokacja b) brzydko mi się kojarzy. Frigg, ja powiedzialem co miałem do powiedzenia. Być może jestem zbyt staroswiecki lub "inny", by mnie zrozumiano. Zwykła uczciwość. Proszę, zamknij temat.

Pozdrawiam Kwiat
Anonymous - Wto 20 Wrz, 2005 20:39
Temat postu:
nie gadajcie z "nimi", "im" o to chodzi........... ... .. . .
frigg - Wto 20 Wrz, 2005 20:53
Temat postu:
Stasilena napisał/a:

Tak, frigg, ty żyjesz w swoim świecie. Ubzdurałaś sobie, że mamy zrobić wielkie halo, tornado i niewiadomo co jeszcze. Otóż nie, ja potem zachowywałam się normalnie.
I po 2, nie kimś tam, szacunek, kobieto.
Dziwne, że mnie nie pamiętasz. No tak, na starość mózg nie pracuje tak jak powinien... Razz

no zyje w swoim, przeciez nie w twoim i przynajmniej jednym...ja sobie nic nie ubzduralam, ja wiem jak sie zachowywlas co zreszta napisalam w temacie, w ktorym powiedzialyscie kim jestescie...
owszem pamietam i tavion i femme i jescze abc pamietam Smile a odnosnie strosc i- cibie tez czeka blizej nieokreslona strosc, z dnia na dzien jest coraz bardziej nie unikniona Smile
Nikav - Sro 21 Wrz, 2005 06:29
Temat postu:
Wystarczy, naprawdę. Frigg czy można temat już zamknąć? Miałem nadzieję, że stanie się tak po pierwszym poście, wtedy uniknąłbym czytania idiotycznych postów średnio znających sprawę osób, które w każdym temacie szukają sposobności do kłótni ze swoimi forumowymi wrogami.
Pozdrawiam

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group