Dzieci OnLine

O Forum - Zmiana moderatorstwa

Druchna_Zuzanna - Sro 21 Wrz, 2005 21:30
Temat postu: Zmiana moderatorstwa
Czuwaj!
Ustalam powoli z Druchem Pawłem zmaine moderatorstwa na forum o harcerstwie. Więc proszę o rozpatrzenie moejj propozycji.Druch Paweł cieszył sie że wreszcie ktoś go zmieni. Ustaliliśmy to na pw.Prosze o odpowiedz admina.

Druchna_Zuzanna
Pulkownik Nikt - Sro 21 Wrz, 2005 22:02
Temat postu:
Druchna? Druhna.
Kinga - Sro 21 Wrz, 2005 22:04
Temat postu:
Czemu Paweł nie mogl o tym napisac ? Hę ?

Zreszta jestes nowa :/ ... jest na forum wiele kompetentnych osob w tym zakresie i z wiekszym stażem

Paweł nie jest juz modem to tak btw
kicp - Sro 21 Wrz, 2005 22:16
Temat postu:
jestem za! go go druhna!
Kinga - Sro 21 Wrz, 2005 22:30
Temat postu:
To jakis nonsens = = różowa druhna modem ... dobra nie chodzi mi o roz ale o calokształt :/
A dopiero sie zalogowała = =

Asheeshh ...

na blogu tez foto NIBY swoje dalas pfaf = = dobre sobie

Blog to wogole masz swietny ...


Nie no nie wierze ze masz 16 lat ... to tak btw = = ale spoko spoko ...
rozni ludzie sie trafiaja


Heh ...

A więc ...

jeszce raz ...

Po pierwsze nie uwazam Cie za soobe na tyle kompetentna bys mogla byc modem ...
Czemu ? spojrz co napsialam wyzej ...

Pod rugie zbyt krotki staz na forum ...

Po trzecie ... Cala historia z Pawłem to jakis nonsens ... bo on juz modem nie ejst pozatym moglby o tym sam napisac = =




Go cry !
Anonymous - Sro 21 Wrz, 2005 22:33
Temat postu:
ekhm
po pierwsze jesteś nowa
po drugie forum harcerstwo jest tak zadko uzywane ze nietrzeba sie tam pchac na moda
po trzecie jak są super modzi to oni tam zaglądaja co i jak wiec w razie czego zainterweniują, dla mnie mod jest niepotrzebny
kicp - Sro 21 Wrz, 2005 22:38
Temat postu:
druhna zuzanna to pewnie tajny agent nieprzyjaciela! tak naprawde nie jest druhna ani zuzanna, i nie ma wcale dwunastu lat! Nie! Ona tu przyszla, by was poznac i wykorzystac, drogie dzieci! Uwazajcie na nia, to moze byc agentka ISP [internetowa szajka pedofilow]! Bewaaaaaaaaare!

a tak na powaznie juz - imo ktos, kto przyszedl dzis na forum i ubiega sie o stanowisko moda, nieco mija sie z celem.
Mod musi:
a) miec jakis staz na stronce, zeby go ludzie poznali i wiedzieli, co umie i jakie ma kompetencje [nie tylko nick druhna, na dodatek zle zapisany :P]
b) miec ww. kompetencje, tzn wiedziec co i jak, przestrzegac regulaminu, miec czas na moderowanie forum itd
c) byc osoba niewatpliwie powazana i sznaowana przez spoleczenstwo forumowe, bo co nam po modzie, co polowa forum go uwaza za frajera, a druga polowa go nie zna

chyba te najwazniejsze wymienilem.
Kinga - Sro 21 Wrz, 2005 22:43
Temat postu:
Heeh ona ma NIBY 16 lat ... sorry ale jak juz zobaczylam jej bloga to chocby miala milion posot dobrze napisany nick etc nie zgodizlabym sie
Druchna_Zuzanna - Czw 22 Wrz, 2005 07:16
Temat postu:
Dziękuje wam za krytyke.Kingo z teggo co widać to ty masz 5 latek.Prosiłąm o odpowiedź admina więc proszę tlko jego o odpowiedź!Druch_paweł nadal był i jest moderatorem.Prosze o odpowiedź wyłącznie admina.
Anonymous - Czw 22 Wrz, 2005 08:47
Temat postu:
Z tego co mi wiadomo, pani administrator stwierdziła, że się na tym polu mieszać nie będzie i że to użytkownicy mają sobie wybierać wraz z super-modami osoby, które będą rządziły.


A Ty odpadasz już w przedbiegach, Kinga ma 100% racji.
Kinga - Czw 22 Wrz, 2005 11:19
Temat postu:
Druchna_Zuzanna napisał/a:
Dziękuje wam za krytyke.Kingo z teggo co widać to ty masz 5 latek.Prosiłąm o odpowiedź admina więc proszę tlko jego o odpowiedź!Druch_paweł nadal był i jest moderatorem.Prosze o odpowiedź wyłącznie admina.


Druh paweł NIE JEST MODERATOREM !

Admin jak napisał juz scv nie miesza sie w takie sprawy. Zreszą to uzytkownicy tworzą forum i wybieraja moderatorów. Bo to wlasnie zwykli userzy meczą sie z nimi ( badz nie Wink Razz ) ... Moge miec nawet 5 lat wg Ciebie. Mi to rybka nie mam kompleksów na tym tle.
Bożena - Czw 22 Wrz, 2005 12:50
Temat postu:
Druh Paweł nie jest moderatorem, ale powinien być. To jakieś nieporozumienie. Być może dawno nie zaglądał na forum i ToJa uznała, że już tu nie bywa. Okazuje się, że jednak odezwał się. To właśnie Druh Paweł miał w tym dziale dobrać sobie moderatorów.
Kinga - Czw 22 Wrz, 2005 12:56
Temat postu:
Odezwał sie ? ... Moglby na forum napisac o tym kogo co i jak ...
I dlaczego

Zuzanny nie znamy nie znamy pwoodów dla których mialaby byc modem, Bozeno jakbys mogla mu przekazac zeby sie wypwoiedzial w tym temacie bylabym wdzieczna. Zreszta nie tylko ja zapewne
Anonymous - Czw 22 Wrz, 2005 13:19
Temat postu:
najmneij znaczacy dizał...a najgłośniej krzyczy...jak to z psami
Kinga - Czw 22 Wrz, 2005 13:21
Temat postu:
Cytat:
Druh Paweł nie jest moderatorem, ale powinien być. To jakieś nieporozumienie. Być może dawno nie zaglądał na forum i ToJa uznała, że już tu nie bywa. Okazuje się, że jednak odezwał się. To właśnie Druh Paweł miał w tym dziale dobrać sobie moderatorów.


Zaraz to iel tych modów by mialo byc na taki maly dzial ? ... Ja rozumiem jeszce dojrzewanie ... ale harcerstwo ? Tam sie malo kto i malo kiedy udziela
nidhogg - Czw 22 Wrz, 2005 13:47
Temat postu:
Gepard Chester oglasza: Pokemony wrocily Wink

(przepraszam nie moglam sie oprzec po obejrzeniu bloga - niemniej moim skromnym zdaniem jezeli przyszli super modzi maja miec dostep do tego forum rowniez - nie widze potrzeby, zeby bylo tam 15 modow)
Druchna_Zuzanna - Pią 23 Wrz, 2005 16:38
Temat postu:
Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat
Druhno Zuzanno!

Dziękuję za zainteresowanie forum harcerskim. Ja zaglądam tam dosyć rzadko z uwagi na chroniczny bark czasu. Dlatego bardzo się cieszę, że znalazł się ktoś, kto chce przejąć pałeczkę.


Pozdrawiam.
Czuwaj
Druh Paweł

Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat

Oto co napisał mi Druch Paweł.Teraz proszę o decyzje admina na temat tego mojego moderatorstwa!
Kinga - Pią 23 Wrz, 2005 17:12
Temat postu:
Dla mnie to nie ma wiekszegoz naczenia ten twój post powyzej ... równie dobrze ja moglabym napisać cos w tym stylu = =

Zrozum ... ze mnie juz napewno nie przekonasz ...

I Twoje mowienie o tym ze Druh Paweł sie odezwał tez dla mnie duzo nie znaczy
Co innego gdyby napisał cos na forum ... ale jak widać ... jakos nic nie napisał = =

Eh ... daj spokoj lepiej namow go zeby sie odezwał na forum osobiscie skoro to prawda


I zrozum jeszce jedna rzecz ze forum tworza userzy ... wlasnie w toku sa rozmowy dotyczace nowego regulaminu ... To userzy wybieraja Modów = =

Admin zajmuje sie strona techniczna = =
Anonymous - Pią 23 Wrz, 2005 18:10
Temat postu:
ja jestem za tym by dac jej moda..ale zabronić pisać...i zakładać tematów
Kinga - Pią 23 Wrz, 2005 18:21
Temat postu:
HahahahHAhahahaha Razz

Kurde czekam i czekam na Pawła albo jakas racjonalna wypowiedz ... ale gdzie tam
Bożena - Pią 23 Wrz, 2005 20:01
Temat postu:
Chcecie zmian o ile się nie mylę? To zacznijcie te zmiany od siebie. Mogliście dziewczynie wytłumaczyć, że jest nowa, że jej nie znacie a nie "jechać" po niej.
Poza tym moderatorami byli na forum ludzie, którzy mieli sporo postów i co? Czy zawsze się sprawdzali?
I żeby nie było, że mówiłam a terazsię wcinam do wyboru modów Razz W Harcerstwie pisze, że jeśli ktoś chce moderować, to ma zgłosić się do Druha Pawła. On miał podejmować decyzje. A Druh Paweł jest Użytkownikiem.
Zuzanna to właśnie zrobiła. Nie złamała Regulaminu, zgłosiła się zgodnie z informacją i oberwała za to.
Anonymous - Pią 23 Wrz, 2005 20:04
Temat postu:
Bożena napisał/a:
Chcecie zmian o ile się nie mylę? To zacznijcie te zmiany od siebie. Mogliście dziewczynie wytłumaczyć, że jest nowa, że jej nie znacie a nie "jechać" po niej.
Poza tym moderatorami byli na forum ludzie, którzy mieli sporo postów i co? Czy zawsze się sprawdzali?
I żeby nie było, że mówiłam a terazsię wcinam do wyboru modów Razz W Harcerstwie pisze, że jeśli ktoś chce moderować, to ma zgłosić się do Druha Pawła. On miał podejmować decyzje. A Druh Paweł jest Użytkownikiem.
Zuzanna to właśnie zrobiła. Nie złamała Regulaminu, zgłosiła się zgodnie z informacją i oberwała za to.



Bez obrazy, ale śmiem twierdzić, że nie czytasz wszystkich wypowiedzi, ponieważ ja widzę również te, które wszystko jej wyjasniają.
Anonymous - Pią 23 Wrz, 2005 20:04
Temat postu:
Bożena napisał/a:
Chcecie zmian o ile się nie mylę? To zacznijcie te zmiany od siebie. Mogliście dziewczynie wytłumaczyć, że jest nowa, że jej nie znacie a nie "jechać" po niej.
Poza tym moderatorami byli na forum ludzie, którzy mieli sporo postów i co? Czy zawsze się sprawdzali?
I żeby nie było, że mówiłam a terazsię wcinam do wyboru modów Razz W Harcerstwie pisze, że jeśli ktoś chce moderować, to ma zgłosić się do Druha Pawła. On miał podejmować decyzje. A Druh Paweł jest Użytkownikiem.
Zuzanna to właśnie zrobiła. Nie złamała Regulaminu, zgłosiła się zgodnie z informacją i oberwała za to.


nieprawda
zgłosiła sie zgodnie z informacją ale jaką? niepotwierdzoną, pierwszy post i chce być modem a nie zna użytkowników ogólnie forum zasad i praktycznie niczego nie mówie ze modami mają być ci co mają najwięcej postów ale niepopadajmy w skrajność
Anonymous - Pią 23 Wrz, 2005 20:08
Temat postu:
Ja też chciałabym być modem.... biggrin
Anonymous - Pią 23 Wrz, 2005 20:11
Temat postu:
nawet bys sie nadawala ale to nie odemnie zalezy:P
Anonymous - Pią 23 Wrz, 2005 20:13
Temat postu:
Fajnie by było. Ale to też ode mnie nie zależy.

Pozdrawiam
Bożena - Pią 23 Wrz, 2005 20:13
Temat postu:
kradziejka napisał/a:

nieprawda
zgłosiła sie zgodnie z informacją ale jaką?


Z tą informacją http://forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?p=9252#9252
Weszła na forum, przeczytała i zastosowała się do tego.
Anonymous - Pią 23 Wrz, 2005 20:15
Temat postu:
a gdzie informacja od pawła? hm? jestem niewiernym tomaszem nieuwierze póki niedotkne niesprawdze

pozatym czy modem moze być ktoś kto pisze druchna przez ch? i ona ma edytować posty innych i poprawiać ew. błędy?...
Bożena - Pią 23 Wrz, 2005 20:27
Temat postu:
Kradziejko przeczytaj jej pierwszy post. Napisała tylko, że ustala to z Druhem Pawłem i prosiła o odpowiedź admina. Ustala nie znaczy, że ustali i modem będzie.
Czy nie można było poczekać na Druha Pawła?
Kinga - Pią 23 Wrz, 2005 20:31
Temat postu:
Ale czy nam sie moze ktos porpostu nie spodobac ? ...

Bozeno nie masz tak teoryzujac powiedzmy em ... widzisz jakiegos pijaka pdo sklepem i mmyslisz sobie ze nie chcialaby aby byl Twoim zieciem ...

No to my mamy podobnie z nia ... po zobaczeniu bloga i jej wypowiedziach twierdze ze nie chcialabym aby wladze sprawowała taka osoba ...
Moze zmienie zdanie jelsi sie bedzie udzielać ... narazie wiem o niej tylko tyle bo sama wiecej nie raczyla pwoiedziec o sobie


EDIT : SKoro ustala ... to Paweł nie mogls ie odezwac ? ... Skoro juz sie zglosila to raczej ustaliła ... zreszta tak jak niby zacytowała wypowiedz Pawła ... To czmeu on sie jeszce nie wypowiedzial ?
Bożena - Pią 23 Wrz, 2005 20:44
Temat postu:
Kingo władzę? Razz Bez przesady.
Ja jej bloga nie widziałam, bo nie działał. Mam nadzieję, że nie skasowała, przez Wasze uwagi. A na PW napisałam jej, że jest krótko, nie ma postów, nie znacie jej, że wielu Użytkowników jest tu od dawna i nie są modami. Poradziłam, żeby Paweł napisał na forum Harcerstwo jaką podejmie decyzję (nie możecie wiedzieć czy np. nie znają się poza forum i netem).
I o to chodzi. Wystarczy napisać w ten sposób a nie wytykać błędy, wyśmiewać blog etc. Po co?
Kinga - Pią 23 Wrz, 2005 20:57
Temat postu:
Nie wsyztsko bierze sie tak doslownie = =

Ale jednak jakas tam wladza jets bycie modem ... gdyby tak nie bylo to kazdy moglby nim byc ...
Druchna_Zuzanna - Sob 24 Wrz, 2005 07:21
Temat postu:
Nie kingo!I tu juz robisz podstawowy błąd.Nie miec moda jest satysfakcją, a mieć moda i coś robić dla uporzadkowania tamtego forum to jest satysfakcja!I właśnie ta druga opcję chcę wam pokazać odemnie.Jetem, zastępową zastępu Kalimisu .Mielismy miec własne forum ale zebraliśmy zamało kasy.Wtedy jeden z nich(mały Piotrek)powiedział zebym się starała ratować przynajmniej inne fora o harcerstwie.Tak też robie.Zaglądnęłam na wasze i widze że troche tu nieporzadku.Z Druchem Pawłem się nie znam osobiscie tylko przez pw na waszej stronie.A więc prosze o rozpatzenie decyzji .Z góry dizękuję!

Czuwaj!

Druchna_Zuzanna

[ Dodano: Sob 24 Wrz, 2005 06:28 ]
A co do bloga to nieprowadze go sama , a raczej wcale go nieprowadze to blog mojej 11 letniej siostry .Tylko od czasu do czasu coś napisze.Ale w ramce O MNIE są moje dane.
Szczerze:Nie lubie rózowego.Ale ona taki chciała. To wsyztsko ne ten temat.
Czuwaj!
Druchna_Zuzanna
Kinga - Sob 24 Wrz, 2005 12:04
Temat postu:
Druchna_Zuzanna napisał/a:
Nie kingo!I tu juz robisz podstawowy błąd.Nie miec moda jest satysfakcją, a mieć moda i coś robić dla uporzadkowania tamtego forum to jest satysfakcja!I właśnie ta druga opcję chcę wam pokazać odemnie.Jetem, zastępową zastępu Kalimisu .Mielismy miec własne forum ale zebraliśmy zamało kasy.Wtedy jeden z nich(mały Piotrek)powiedział zebym się starała ratować przynajmniej inne fora o harcerstwie.Tak też robie.Zaglądnęłam na wasze i widze że troche tu nieporzadku.Z Druchem Pawłem się nie znam osobiscie tylko przez pw na waszej stronie.A więc prosze o rozpatzenie decyzji .Z góry dizękuję!

Czuwaj!

Druchna_Zuzanna

[ Dodano: Sob 24 Wrz, 2005 06:28 ]
A co do bloga to nieprowadze go sama , a raczej wcale go nieprowadze to blog mojej 11 letniej siostry .Tylko od czasu do czasu coś napisze.Ale w ramce O MNIE są moje dane.
Szczerze:Nie lubie rózowego.Ale ona taki chciała. To wsyztsko ne ten temat.
Czuwaj!
Druchna_Zuzanna


Moglabys jednak swojej siostrze wytluamczyc w takim razie ze zamieszcanie cudzego wizerunku z podpisem " To ja to moja mlodsza siostra" jest niemile widzane ...

Btw czemu ona pisze w Twoim imieniu ? = =

Strange ...

Twoje słowa wogóle mnie nie przekonuja, moze spróbuj jako user napisac ciekawe tematya nie odrazu na moda? Co bez rangi juz sie nie da ?
Anonymous - Sob 24 Wrz, 2005 12:26
Temat postu:
Pytanie do Zuzanny:
Ile masz sióstr?
kicp - Sob 24 Wrz, 2005 12:43
Temat postu:
pisze sie DRUHNA, jaaaaki wstyd

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group