Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - A co się stanie?

motylek907 - Czw 22 Wrz, 2005 16:20
Temat postu: A co się stanie?
O SIE STANIE JAK TAMPON PRZEDZIURAWI BŁONĘ DZIEWICZĄ?C Question
Anonymous - Czw 22 Wrz, 2005 16:48
Temat postu:
będzie dziura?
Anonymous - Czw 22 Wrz, 2005 16:51
Temat postu:
To jest niemozliwe Very Happy ponieważ błona dziewicza jest tam gdzie tapon nie dochodzi. Cociaż poczekaj na wypowiedzi innych
Anonymous - Czw 22 Wrz, 2005 16:55
Temat postu:
Jeżeli tampon jest za duży to mi się wydaje że można przedziurawić błonę, jeżeli tampon jest odpowiedniego rozmiaru to raczej nie Wink
Choć ja sie na tym nie znam, przypuszczam
Kinga - Czw 22 Wrz, 2005 17:04
Temat postu:
Ej Ludu = =

Po pierwsze ... błona usytuowana jest dosyc płytko tak wiec tampon napewno sie na nia natknie

Pytania jaka ta blona jest o ile jest wogole bo jak wiemy a moze i nie ... blony bywaja rozne moze byc bardzo elastyczna ze nic jej nie ruszy ... moze jej nie byc bo zaniknie z powodu cwiczen badz poprostu niektore dziewczyny jej nie maja ...

Co sie stanie ? .. nic

Zreszta raczej jej nie przedziurawisz ... no chyba ze sie bedziesz strasznie mococwac z tamponem
motylek907 - Czw 22 Wrz, 2005 20:23
Temat postu:
nie chce wam przerywać gadania o ciąży ale ja się tak pytałam z ciekawości i nie mam jeszcze miesiączki więc nie marz Razz
Kinga - Czw 22 Wrz, 2005 21:32
Temat postu:
W ciąze przed miesiaczką tez mozna zajsc pfaaf ... ale fajnie nie ?
Sebo - Pią 23 Wrz, 2005 08:54
Temat postu:
haha uważaj żeby Ci tam na stałe nie zostałRazz a tak na serio nie wsadasz go chyba tak głęboko:P
Elun - Pią 23 Wrz, 2005 18:59
Temat postu: Re: A co się stanie?
motylek907 napisał/a:
O SIE STANIE JAK TAMPON PRZEDZIURAWI BŁONĘ DZIEWICZĄ?C Question

nic sie nie stanie. Po prosru ja przedziurawisz. Poleci troche krwi, moze troche zabolec i to wszystko. Nie bedziesz juz jej miala.
Anonymous - Pią 23 Wrz, 2005 19:00
Temat postu:
I już nie będę dziewicą...
Robal - Nie 25 Wrz, 2005 19:35
Temat postu:
Czasem u dziewczyn podobno bywają kłopoty z przebiciem błony, więc niech juz lepiej dziewczyna ma potem w życiu uraz w stosunku do tamponów że zadały jej ból a nie do facetów.
nasty_girl - Nie 25 Wrz, 2005 21:05
Temat postu:
a mi sie wydaje ze jak sie to robi z kims kogo sie kocha, to wtedy ten bol jest najmniej istotny.. no i patrzac na to jak ty to kazda powinna sie rozdziewiczyc przed tym pierwszym razem, a to by bylo troszke smieszne..
Robal - Pon 26 Wrz, 2005 07:32
Temat postu:
A) Gratuluje i zazdroszczę ludziom pewności, że taki czy inny (albo inna) to ten i tylko ten (ta).
b) miłośc niekoniecznie działą przeciwbólowo, a zwykle wręcz odwrotnie
c) z tego co wiem to coraz więcej młodych kobiet chodzi do ginekologa by usunąc błonę dziewiczą bezboleśnie, i jest to jeden z powszechniejszych zabiewgó u nastolatek. Presja, że może boleć, może zniechęcać do tego pierwszego razu i znacznie pogorszyć jego jakość.
d) to w sumie była tylko dygresja. Proszę nie brać moich wypowiedzi na 100% poważnie.
nasty_girl - Pon 26 Wrz, 2005 12:25
Temat postu:
nie nie nie, ty mnie nie rozumiesz.. mowie ze osoba ktora kocha.. owszem wszystko mzoe sie w przyszlosci zdarzyc, ale w danym momencie kocha, no albo wydaje mu sie ze kocha, bo to roznie bywa, i owszem, milosc moze bolec.. ale chyba bardziej w sensie psychicznym, a jezeli chodzi o to, to watpie ze w tak waznej chwili, jaka jest pierwszy raz pierwszazedna rzecza bedzie bol, owszem moze i u niektorych jest duzy, i trudno tego nie zauwazyc, ale jednak nie jest to najwazniejsze i nie przewyzsza uczuc..
Robal - Pon 26 Wrz, 2005 15:37
Temat postu:
A przypadkiem nie bywa czasem tak, ze kobiety odkladaja pierwszy raz właśnie ze wzgledu na bol na jakis czas?
W koncu jakby sie nie baly to by nie chodzily do ginekologia w celu przebicia. Poza tym skoro milosc moze bolec psychicznie (i w 90 na 100 przypadkow predzej czy pozniej boli) to czemu ma jeszcze bolec fizycznie? NIe rozumiem.
Milość, nawet największa, nie działa przeciwbólowo (no może trochę, ale endorfiny wszystkiego nie zneutralizują), i nie widzę sensu zadawania sobie bólu z miłośći, skoro można go nie zadawać. Ale kobiet zawsze wymagaja rzeczy, których ja nie rozumiem...MIŁOŚĆ JEST CHORA!!!
nasty_girl - Pon 26 Wrz, 2005 15:40
Temat postu:
wydaje mi sie ze te co mowia ze bola sie bolu bardziej nie sa pewne czy chca tego czy nie, i po prostu na liscie powodow dlaczego "nie" jest to ze sie boja bolu.. gdyby naprawde kochaly to nie myslaly by o tym..
Robal - Pon 26 Wrz, 2005 16:00
Temat postu:
Na pewno myslą (bo inaczej by nie likwidowały tej przeszkody chirurgicznie). Myślą też faceci. I nie wiem jak w przypadku kobiet, ale facetom, przynajmniej tym, którym na kobiecie zależy, sprawia to pewien dyskomfort - czy nie bedzie jej bolało, jak się potem bedzie czuła itp. Już nie mówiąc o pewnym głupim odczuciu, że facet ma przyjemnośc, a kobieta ból (w końcu lepiej by było, żeby jej nie bolało, nawet jeśli nie ma mieć za pierwszym razem orgazmu). Do tego mozna dożucić jeszce pedantyzm niektórych przedstawicieli obu płci - czy sie krew spierze z poscieli Smile itp
Anadriel - Czw 27 Paź, 2005 00:35
Temat postu:
to chyba raczej nie możliwe, bo błona usytuowana jest dość daleko, ale nawet jeśli by się cocś takiego "nadażyło" to i tak nic by się nie stało... Rolling Eyes
Kinga - Czw 27 Paź, 2005 17:54
Temat postu:
EH blona jest wlasnie plytko = = !
Anadriel - Czw 27 Paź, 2005 20:14
Temat postu:
nam babka na prelekcjach mówiła że jest głęboko... może jakaś pomylona była? Sad
Anonymous - Sob 29 Paź, 2005 17:43
Temat postu:
Może się przejęzyczła/pomyliło jej się.
Anadriel - Wto 01 Lis, 2005 12:11
Temat postu:
Możlkiwe tyle że zawsze nam to mówiła ile razy mieliśmy z nią prelekcje... nie ważne, ale dziękuję za poprawienie i zapamiętam na przyszłośćź Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group