Dzieci OnLine

Manga & Anime - problem

Matys15 - Sro 28 Wrz, 2005 14:38
Temat postu: Kłopty z hellsingiem
Tak więc mam taki problem bo nie wiem z kąd moge ściągnąć odcinki hellsinga jak wiecie do POMUŻCIE !!
Anonymous - Sro 28 Wrz, 2005 20:54
Temat postu:
Kazaa,emule.. ;] jest troche tego Razz
Tremere - Czw 29 Wrz, 2005 07:16
Temat postu:
Gabra, nie łam prawa. Jest trochę tego.
Ja ci polecę pólkę sklepową.
sylvia - Czw 29 Wrz, 2005 13:00
Temat postu:
Kiedyś sciągałam z Kazy (czy jakoś taK), ale ostatnio przerzuciłam się na Emule. Proponuje Emule Smile
Pan_Feanor - Czw 13 Paź, 2005 09:15
Temat postu:
Tremere napisał/a:
Gabra, nie łam prawa. Jest trochę tego.
Ja ci polecę pólkę sklepową.


Te Cebulaku, jej chodzi chodzi o odcinki Animca a ni mangi Smile A jeśli niemożna nabyć jakiegoś Animca oficjalnie w polsce można zassać go z netu Smile Tak stanowi prawo :>
Ombre w Pelerynie - Pią 14 Paź, 2005 19:51
Temat postu:
Chcialbym zobaczyc to prawo Confused
Prawo mówi, że nalezy uszanować prawa autorskie i nie kraść. Odcinki anime znajdziesz na pewno na jakiś konwentach, radze tam poszukać. Ew. poszukać w sklepach z innych krajow.
Anonymous - Pią 14 Paź, 2005 19:58
Temat postu:
Pan_Feanor napisał/a:
Te Cebulaku, jej chodzi chodzi o odcinki Animca a ni mangi Smile A jeśli niemożna nabyć jakiegoś Animca oficjalnie w polsce można zassać go z netu Smile Tak stanowi prawo :>



Pokaż mi dokładny paragraf, który tak stanowi, ponieważ z tego co mi wiadomo, jeśli coś jest chronione prawami autorskimi, taka możliwość jest w pełni nielegalna. A jeśli nie można czegoś nabyc w Polsce, to są jeszcze zagraniczne sklepy internetowe, a tam już właściwie można wszystko znaleźć.
Papierowa Tęcza - Nie 16 Paź, 2005 21:49
Temat postu:
Ten emo kid Feo ma racja - jeżeli w danym kraju nie ma wykupionych praw autorskich danego anime, to mamy prawo je zassać z neta - przykład? na animesuki był dłuuugo torrent Naruto - aż nie wykupili praw tego animca Amerykanie, przez co amerykański serwis musiał usunąć ten stuff. To samo z Bobobo Sad

Cytat:
Odcinki anime znajdziesz na pewno na jakiś konwentach, radze tam poszukać
chłopcze drogi a myślisz, że skąd mają te animce organizatorzy? ;>>> Podpowiem - nie od dystrybutorów Razz

Nie wiem jak jest z innymi rzeczami zabezpieczonymi prawami autorskimi, ale co do anime jestem pewien, że jest tak jak mówię

Cytat:
Gabra, nie łam prawa. Jest trochę tego.
Ja ci polecę pólkę sklepową.
Cheer up emo kid

A ściągać proponuję TYLKO i WYŁĄCZNIE z torrentów - może długo, ale najpewniejsze Smile
Pan_Feanor - Sob 22 Paź, 2005 18:53
Temat postu:
Sam jesteś Emo ty patafianie Smile i zapamiętaj Are your base belong to us !

Smile Jak widzicie ciapciaki Feo miał racje dzienkujem :]

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group