Dzieci OnLine

Na luzie... - Co oznaczają kolorowe, gumowe bransoletki??

sany - Nie 16 Paź, 2005 16:46
Temat postu: Co oznaczają kolorowe, gumowe bransoletki??
Hej Wszystkim! Chciałabym się zapytać czy wiecie co oznaczają poszczegulne kolory tych gumowych bransoletek. Wiem że one są np. na walce przeciwko.... i dalej nie wiem. Ja chciałabym wiedzieć co oznaczają np. różowy kolor jest chyba na walke z nowotworami. Ale wiem że zielony to jest chyba na środowisko.. Pomóżcie i jeśli wiecie napiszcie co oznaczają te bransolteki. PLISS!! Mam nadzieje że mi pomożecie Smile
PS> Zamierzam sobie kupić pare takich bransolteke mam jush zieloną biggrin
Ona89 - Nie 16 Paź, 2005 16:57
Temat postu:
biały- przeciw biedzie
niebieska- solidarność z ofiarami tsunami
czerwona- badania nad AIDS
różowa- walka z rakiem piersi
fioletowa- walka z narkotykami
zielona- walka o ratowanie ziemi
blękitna- "zbieram na wodę" akcja PAH
biało-czarna- przeciwko rasizmowi
żółta- solidarność z osobami, które wygrały z rakiem
nasty_girl - Nie 16 Paź, 2005 16:59
Temat postu:
ZOLTA -LIVESTRONG NA RZECZ WALKI Z RAKIEM

"Stand Up Speak Up" (stawaj mówić głośno) jest kampanią, która upoważnia prawdziwych fanów futbolu, by pokazać ich sprzeciw wobec rasizmu.

czerwono biala:Na czerwonej:"IN MEMORIAM JOHANNES PAUL II""Pamięci Jana Pawła II"
Na białej:"REQUIESCAT IN PEACE!""Niech spoczywa w pokoju"

biała - z biednymi tego świata

niebieska - z ofiarami tsunami

szara - dla dzieci z ulicy

błękitna - jestem z pokolenia JP2

ciemno-niebieska - z dziećmi wykorzystywanymi seksualnie

różowa - z chorymi na raka piersi
Papierowa Tęcza - Nie 16 Paź, 2005 18:17
Temat postu:
To, że poddajesz się trendowi - stylowi - który jak wiadomo jest tworem koszernych rządów zachodu - należy je natychmiast spalic, a dystrybutorów rozstrzelać
Ona89 - Nie 16 Paź, 2005 18:23
Temat postu:
Papierowa Tęcza napisał/a:
To, że poddajesz się trendowi - stylowi - który jak wiadomo jest tworem koszernych rządów zachodu - należy je natychmiast spalic, a dystrybutorów rozstrzelać

Nie o to pytała autorka tematu. Jeśli chcesz napisać, co myślisz o bransoletkach to załóż oddzielny temat.
Anonymous - Nie 16 Paź, 2005 18:28
Temat postu:
I czemu to ma sluzyc?Niczemu poza zbijaniem fortuny na jeleniach,no coz,milego noszenia.
nasty_girl - Nie 16 Paź, 2005 18:28
Temat postu:
w sumie to tez;p bo zadko ktora ma orginalne, ktore wspieraja te fundacje, nosza ich po 5 i mysla ze sa trendi.. ale to jakas moda z podstawowki, bo w innych szkolach tego nie widzialam
Anonymous - Nie 16 Paź, 2005 18:40
Temat postu:
Jeju ile osób ma te bransoletki O_o
Moja siostra ma białą, ja też zamierzam sobie kupićWink
Anonymous - Nie 16 Paź, 2005 18:49
Temat postu:
wszyscy mają
mozesz mieć każdą z każdym napisem
to sie nazywa prestiż
zero przekazu
Anonymous - Nie 16 Paź, 2005 18:54
Temat postu:
Po kawalku gumy nie mozna sie spodziewac cudow.
Papierowa Tęcza - Nie 16 Paź, 2005 19:31
Temat postu:
To kolejna żałosna moda... mnie już szlag trafia na widok wszelkich przejawów kiczów, jak mówi piosenka:
"Podnieśmy się!
By zniszczyć tych
Dla których kraj...
Nie znaczy nic!
Nie wolno nam!!
Zapomnieć, że
Dobro ojczyzny...
To najważniejsza rzecz!"


Cytat:

Nie o to pytała autorka tematu. Jeśli chcesz napisać, co myślisz o bransoletkach to załóż oddzielny temat.
Nie ucz ojca dzieci robić - topici dotyczące dennych trendów należy bezzwłocznie tempić ;p

btw. Yan - gdzie Twój braciszek? XD pozbierał się po walce z Alucardem? xD
Anonymous - Nie 16 Paź, 2005 19:33
Temat postu:
Papierowa Tęcza napisał/a:

Cytat:
Nie o to pytała autorka tematu. Jeśli chcesz napisać, co myślisz o bransoletkach to załóż oddzielny temat.
Nie ucz ojca dzieci robić - topici dotyczące dennych trendów należy bezzwłocznie tempić ;p


dobra dobra
tempić tempić ale w testach prosze;)
jeszcze jeden post i to przeniose albo se temat załóż prooosze
Kinga - Nie 16 Paź, 2005 19:34
Temat postu:
Ee bezsensu ... jak byla tylko zółta bylo spoko ... i wogole wporzadku jak sa kolory i do kazdego takie cy inne znaczenie ...

A teraz kazdy kolor z kazdym napisem jak napisala kradziejka ... taka moda pfaf = =
Ona89 - Nie 16 Paź, 2005 19:38
Temat postu:
Papierowa Tęcza napisał/a:
Cytat:

Nie o to pytała autorka tematu. Jeśli chcesz napisać, co myślisz o bransoletkach to załóż oddzielny temat.
Nie ucz ojca dzieci robić - topici dotyczące dennych trendów należy bezzwłocznie tempić ;p

Dla ciebie są denne, dla innych ważne Rolling Eyes "Nie ucz ojca dzieci robić"- co do czego...?
Anonymous - Nie 16 Paź, 2005 20:23
Temat postu:
Papierowa Tęcza napisał/a:
To kolejna żałosna moda... mnie już szlag trafia na widok wszelkich przejawów kiczów, jak mówi piosenka:
"Podnieśmy się!
By zniszczyć tych
Dla których kraj...
Nie znaczy nic!
Nie wolno nam!!
Zapomnieć, że
Dobro ojczyzny...
To najważniejsza rzecz!"


Cytat:

Nie o to pytała autorka tematu. Jeśli chcesz napisać, co myślisz o bransoletkach to załóż oddzielny temat.
Nie ucz ojca dzieci robić - topici dotyczące dennych trendów należy bezzwłocznie tempić ;p

btw. Yan - gdzie Twój braciszek? XD pozbierał się po walce z Alucardem? xD


Moj bracholek sie zrobotyzowal (uwielbiam kacik Luke'a i Yana)
Papierowa Tęcza - Nie 16 Paź, 2005 21:57
Temat postu:
Ona89 napisał/a:
Papierowa Tęcza napisał/a:
Cytat:

Nie o to pytała autorka tematu. Jeśli chcesz napisać, co myślisz o bransoletkach to załóż oddzielny temat.
Nie ucz ojca dzieci robić - topici dotyczące dennych trendów należy bezzwłocznie tempić ;p

Dla ciebie są denne, dla innych ważne Rolling Eyes "Nie ucz ojca dzieci robić"- co do czego...?
No dobra... to znaczy, że jak ktoś będzie schodził ze swastyką albo [CO GORSZA] znakiem ANARCHII [Boże broń] po ulicach to mam go szanować i mówić, że to musi być dla niego ważne etc...? Swoją drogą nie szanuję głupoty i bardziej by się przysłużyło do sprawy walki załóżmy z czymśtam rzeczywiście coś działając a nie szpanując tylko w sposób takowy, iż nosi się jakąś durną bransoletkę :/ Get a JOB emo kids :/

Co do 'nie ucz ojca dzieci robić' - to zwyczajnie chciałem przez to powiedzieć, żebyś nie uczyła ojca dzieci robić, bo przecież ojciec wie jak robić dzieci Razz
frigg - Nie 16 Paź, 2005 22:42
Temat postu:
Papierowa Tęcza napisał/a:
No dobra... to znaczy, że jak ktoś będzie schodził ze swastyką albo [CO GORSZA] znakiem ANARCHII [Boże broń] po ulicach to mam go szanować i mówić, że to musi być dla niego ważne etc...? Swoją drogą nie szanuję głupoty i bardziej by się przysłużyło do sprawy walki załóżmy z czymśtam rzeczywiście coś działając a nie szpanując tylko w sposób takowy, iż nosi się jakąś durną bransoletkę :/ Get a JOB emo kids :/

odnosnie swastyki - jako symbol pewnej wladzy, rzadow czy wreszcie okreslonych pogladow, jest uznana jako symbol 'zbrodniczy'..nie dam sobie reki uciac, czy upublicznianie tego symbolu jest jakos usankcjonowane prawanie, natomiast poglady, ktrych znakiem jest swastyka - sa.....natomiast co do znaczku anrachii takich ogolnospolecznych czy ogolnonarodowych zastrzen nie ma....moga byc tylko osobiste, a te jak wiemy w ogolnym ujeciu mozna o kant [cenzura] potluc Smile
przyklady sa o tyle nie trafne - ze obydwa odnosza sie do znaczkow okreslajacych poglady polityczno-spoleczne a te bransoleteczki odnosza sie raczej do czynow humanitarno-spolecznyc (przynajmniej w teorii)
toeria sama w sobie zla nie jest o ile jest faktycznie wprowadzona w zycie - np kupowanie oryginalnych bransoletek (bo w ten sposob dokladasz te kilka zeta do np profilaktyki raka), ale niestety jest tak, ze bardzo wiele rzeczy majacych szczytny cel gdzies po drodze go gubi, stajac sie kolejnym super hitem na rynku mody itd....
Anonymous - Nie 16 Paź, 2005 23:37
Temat postu:
Papierowa Tęcza napisał/a:
To kolejna żałosna moda... mnie już szlag trafia na widok wszelkich przejawów kiczów, jak mówi piosenka:
"Podnieśmy się!
By zniszczyć tych
Dla których kraj...
Nie znaczy nic!
Nie wolno nam!!
Zapomnieć, że
Dobro ojczyzny...
To najważniejsza rzecz!"




Honor i Konkwista wymiatają.

"A gdzie jest wolność ta!? O którą walczy każdy z nas..."
Papierowa Tęcza - Pon 17 Paź, 2005 09:40
Temat postu:
Otwieracz napisał/a:
Papierowa Tęcza napisał/a:
To kolejna żałosna moda... mnie już szlag trafia na widok wszelkich przejawów kiczów, jak mówi piosenka:
"Podnieśmy się!
By zniszczyć tych
Dla których kraj...
Nie znaczy nic!
Nie wolno nam!!
Zapomnieć, że
Dobro ojczyzny...
To najważniejsza rzecz!"




Honor i Konkwista wymiatają.

"A gdzie jest wolność ta!? O którą walczy każdy z nas..."

ano Honor miażdży ;D
"Białej młodzieży
Sztandar zwycięstwa
Białą rozpocznie pieśń"


Cytat:
ze bardzo wiele rzeczy majacych szczytny cel gdzies po drodze go gubi, stajac sie kolejnym super hitem na rynku mody itd....
Dlatego mówię: należy z tym skończyć ;p tak samo było z tym [pedo]filo-funem - marna moda, która nic nowego nie wnosiła - jeżeli nie przestaniemy w naszym kraju pozwalać na taki kicz, a ważne rzeczy nadal będą
odkładane na bok, to nigdy NIE PODNIESIEMY SIĘ [jak mówi piosenka kilka postów wcześniej]
Ona89 - Pon 17 Paź, 2005 15:14
Temat postu:
Papierowa Tęcza napisał/a:
Ona89 napisał/a:
Papierowa Tęcza napisał/a:
Cytat:

Nie o to pytała autorka tematu. Jeśli chcesz napisać, co myślisz o bransoletkach to załóż oddzielny temat.
Nie ucz ojca dzieci robić - topici dotyczące dennych trendów należy bezzwłocznie tempić ;p

Dla ciebie są denne, dla innych ważne Rolling Eyes "Nie ucz ojca dzieci robić"- co do czego...?
No dobra... to znaczy, że jak ktoś będzie schodził ze swastyką albo [CO GORSZA] znakiem ANARCHII [Boże broń] po ulicach to mam go szanować i mówić, że to musi być dla niego ważne etc...? Swoją drogą nie szanuję głupoty i bardziej by się przysłużyło do sprawy walki załóżmy z czymśtam rzeczywiście coś działając a nie szpanując tylko w sposób takowy, iż nosi się jakąś durną bransoletkę :/ Get a JOB emo kids :/

Co do 'nie ucz ojca dzieci robić' - to zwyczajnie chciałem przez to powiedzieć, żebyś nie uczyła ojca dzieci robić, bo przecież ojciec wie jak robić dzieci Razz

1. W żadnym poście nie napisałam, że popieram czy szanuję kogoś kto nosi te baransoloteki, pisząc "ważne" miałam na myśli, że dla niektórych odpowiedzi na pytanie, które zadała autorka są ważne (choćby nawet dla samej autorki).
2. Jeśli ktoś będzie chodził ze znakiem Anarchii to nie wiem czy go będę szanować, ale jeśli ktoś zada na forum pytanie na temat takich znaków to nie będę się go czepać, a jeśli będę znała odpowiedź na pytanie to odpowiem.
3. Ten temat nie był o tym, co kto myśli o noszeniu bransoletek. W temacie jest zawarte pytanie "Co oznaczają kolory bransoletek". Jeśli chcesz wyrażać swoją opinię, sprzeciw czy jeszcze coś innego na temat bransoletek to załóż oddzielny temat.
Anonymous - Sro 19 Paź, 2005 07:35
Temat postu:
Papierowa teczo nawet nie wiesz jak bardzo mnie bawisz w tej chwili. Piszesz ze swastyka=brak szacunku dla osoby, [cenzura] jej etc, a tak bardzo uwielbiasz zespol Honor (straszne ścierwo imho), ktorego wokalista ma strasznie poronione poglądy neonazistowskie i antysemickie za które został aresztowany, na dodatek spiewać nie umie i sepleni.
Litooosci, jestes ogromnym ignorantem za to strasznie zabawnym.
Gratz!

Powracając do tematu do [cenzura] wam do tego czy ludzie noszą gumowe opaski na ręce nodze czy kvtasie.
Znow dobrym przykladem jest PT - po co masz długie włosy, ubierasz się na czarno i bawisz sie w samuraja siejąc strach i skurcze przepony? Opaski mają jakis tam cel charytatywny więc dlaczego aż tak wam to przeszkadza? Bo nie są czarne i pokazujące "Ale je jestem andergrand, ubieram blak i [cenzura] KK"

Znow sie strasznie ubawiłem.
Popatrzcie na siebie

Cytat:
Nie ucz ojca dzieci robić

Jakos zupełnie mi to stwierdzenie tutaj nei pasuje.
Anonymous - Sro 19 Paź, 2005 11:32
Temat postu:
te bransoletki to debilizm, dla mnie. moze i cel sluszny, ale robi sie z tego chora moda i 90% ludzi noszacych je nie wie po co je kupilo (a raczej po co kupic powinno).
nasty_girl - Sro 19 Paź, 2005 14:09
Temat postu:
bransoletki z reportera np na pewno z akcjami charytatywnymi nic wspolnego nie maja, a dzieci to kupuja, i watpie ze panienki kupuja je po to zeby pieniadze na to szlo, jak by im tak zalozalo to by tez mogly w inny sposob pomoc, a nie kupujac 15 bransoletek, ktorymi szpanuja..
Anonymous - Wto 08 Lis, 2005 18:12
Temat postu:
dzisiaj w reklamie w TV, widzialam ze do lalek barbie [my scene bodajze] dolaczaja taka oczojenie rozowa z napisem HOLLYWOOD :}
Anonymous - Wto 08 Lis, 2005 19:18
Temat postu:
A widziałaś roooshowe z napisem LOVE ? Razz
Anonymous - Wto 08 Lis, 2005 19:24
Temat postu:
w szkole, na nagarstkach niektorych dziewczyn i chlopcow [!!!] bylo cos rozowego, lecz sie nie przygladalam:) brzmi ciekawie, musze sobie taka kupic;>
Anonymous - Wto 08 Lis, 2005 19:27
Temat postu:
Zauważam że już wiele osób to ma, na nieszczęście tanie podróby albo jakieś tam z gazet;/
nasty_girl - Wto 08 Lis, 2005 19:41
Temat postu:
a moja siostra ma rozowa z napisem "kiss me" i z buziaczkami <lol>
Anonymous - Wto 08 Lis, 2005 19:51
Temat postu:
OMG

Dalej nosi te rozowe trampki?Mowilem,zebys utopila ja w klozecie Very Happy
djjonder - Wto 24 Lut, 2009 21:56
Temat postu: wazne
Jeśli byście ogladali tv to zauważylibyście że wielkie "szychy" (głównie artyści) noszą takie gumowe branzoletki. i ja popieram żółte (sam taka mam). Moja mama była chora na raka więc nosze żółtą obrączkę nie dla trendy tylko dla siebie
Bodziek - Sro 25 Lut, 2009 13:07
Temat postu:
Cytat:
Wysłany: Wto 08 Lis, 2005 18:51

SIMON300195 - Sro 25 Lut, 2009 16:02
Temat postu:
Bodziek napisał/a:
Cytat:
Wysłany: Wto 08 Lis, 2005 18:51



LOL 4 LaTTAa <spada z dachu>

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group