Dzieci OnLine

Wydarzenia - Lech Kaczynski prezydentem

Anonymous - Nie 23 Paź, 2005 20:16
Temat postu: Lech Kaczynski prezydentem
No wlasnie. Na cale 5 lat.
Co o tym sadzicie?
Anonymous - Nie 23 Paź, 2005 20:19
Temat postu:
emigrujemy.Na jamajke.



kaczory sie zemścily za to ze je jemy.
Ona89 - Nie 23 Paź, 2005 20:23
Temat postu:
Przypominam, że wyniki podane dzisiaj w telewizji to wyniki wstępne, powstały one z przeprowadzonych sondaży, a należy pamiętać, że przeprowadzono je tylko w większych miastach, ale i tak nie jestem zadowolona z ich wyników Wink
Anonymous - Nie 23 Paź, 2005 20:25
Temat postu:
Hmmmm,zawsze podobala mi sie Holandia,Czechy tez sa fajne.
Anonymous - Nie 23 Paź, 2005 20:36
Temat postu:
damy rade!!
Sebo - Nie 23 Paź, 2005 20:39
Temat postu:
eh niedobrze;( a głosowałem na Tuska
Anonymous - Nie 23 Paź, 2005 20:45
Temat postu:
Ona89 napisał/a:
Przypominam, że wyniki podane dzisiaj w telewizji to wyniki wstępne, powstały one z przeprowadzonych sondaży, a należy pamiętać, że przeprowadzono je tylko w większych miastach, ale i tak nie jestem zadowolona z ich wyników Wink

Sondazowe? Przeciez nie byloby takiego halo, rozmow sztabow w radiu, przemowy Kaczki...
nasty_girl - Nie 23 Paź, 2005 20:51
Temat postu:
a ja wrzucalam kartke do urny ;p hehe wiec tez mialam swoj udzial w glosie seby, a tak na powaznie, to naprawde lepiej jak by tusk zostal.. przynajmniej narazie tak mi sie wydaje, zobaczymy za jakis czas jak to bedzie ;p
Ona89 - Nie 23 Paź, 2005 20:52
Temat postu:
stotka napisał/a:
Ona89 napisał/a:
Przypominam, że wyniki podane dzisiaj w telewizji to wyniki wstępne, powstały one z przeprowadzonych sondaży, a należy pamiętać, że przeprowadzono je tylko w większych miastach, ale i tak nie jestem zadowolona z ich wyników Wink

Sondazowe? Przeciez nie byloby takiego halo, rozmow sztabow w radiu, przemowy Kaczki...

Oglądałam TVN o 20:15, podali wtedy wyniki i sto razy powtażali, że to są "wyniki sondażowe", wcześniej też mówili, że będą to przeprowadzać, zewsze je przeprowadzają, ale nie we wszystkich miastach. Właściwe wyniki będą jutro, przecież nie policzą wszystkich głosów w ciągu kilku minut.
Napastnik - Nie 23 Paź, 2005 20:52
Temat postu:
Shit happens.
Anonymous - Nie 23 Paź, 2005 20:54
Temat postu:
Ona - ale liczenie wynikow na bierzoca to nie w kilka minut XD Ale moze masz racje, ja sie dowiedzialam od zula osiedlowego jak wracalam do domu... Wink
Anonymous - Nie 23 Paź, 2005 20:58
Temat postu:
Kurde skoro wszyscy rozpaczaja sie ze Kaczka zostanie prezydentem to pytam sie kto na niego glosowal? Neutral
Wiele osób mówi że głosuje na Tuska, a Kaczka jest beznadziejny i co?
Ona89 - Nie 23 Paź, 2005 21:01
Temat postu:
Stokrotka napisał/a:
Kurde skoro wszyscy rozpaczaja sie ze Kaczka zostanie prezydentem to pytam sie kto na niego glosowal? Neutral
Wiele osób mówi że głosuje na Tuska, a Kaczka jest beznadziejny i co?

Wszyscy na pewno nie rozpaczają i nie wiem czemu tak uważasz, przecież w sztabie wyborczym Kaczki ludzie się cieszyli. To, że akurat w tym temacie wszyscy są za Tuskiem, nie oznacza, że inni też są. Kto na niego głosował? Na pewno nie ja, bo ja nawet na Tuska nie mogłam Wink
Anonymous - Nie 23 Paź, 2005 21:02
Temat postu:
Stokrotka napisał/a:
Kurde skoro wszyscy rozpaczaja sie ze Kaczka zostanie prezydentem to pytam sie kto na niego glosowal? Neutral
Wiele osób mówi że głosuje na Tuska, a Kaczka jest beznadziejny i co?

Przykladowo.
We wsi obok mojego miasta, dzisiaj na mszy, probosz powiedzial "glosowac na Kaczynskiego, albo wypier[piii!]ac z kosciola". n/c

Ona - masz racje, moj blad Wink Jednak przewaka Kaczki nad Tuskiem jest na tyle duza, ze sie juz to raczej (tfu:<) nie zmieni.
Ona89 - Nie 23 Paź, 2005 21:07
Temat postu:
stotka napisał/a:
Stokrotka napisał/a:
Kurde skoro wszyscy rozpaczaja sie ze Kaczka zostanie prezydentem to pytam sie kto na niego glosowal? Neutral
Wiele osób mówi że głosuje na Tuska, a Kaczka jest beznadziejny i co?

Przykladowo.
We wsi obok mojego miasta, dzisiaj na mszy, probosz powiedzial "glosowac na Kaczynskiego, albo wypier[piii!]ac z kosciola". n/c

O kurcze, co to za przykład? Laughing Ja byłam przeciw Kaczyńskiemu choćby dlatego, że Rydzyk go popiera Razz
Jakiś Taki - Nie 23 Paź, 2005 21:50
Temat postu:
23.10.05 - Upadek Państawa Polskiego

@Stoka ten ksiądz złamał cisze wyborczą wiec kto wie czy nie zapłaci kary Wink

A teraz na poważnie:

Wybory wygrał konserwatysta i to nie najlepsza wiadomość dla mnie. Powie ktoś a co tam nic się nie zmieni, ale niektóre pomysły PiSu mogą zrójnować polską gospodarke która wprew opini niektórych polityków trzyma się nieżle Rolling Eyes Przypominam również że prezydent to nasz główny reprezentant zagranicą a Kaczyński nie ma pojęcia o polityce zagranicznej może Tusk też nie ale przynajmniej jest otwarty na Dialog z Rosją, Niemcami czy Francją. Z Kaczyńskiego
za to śmieją się za granicą. No i ta jego żona Mr. Green
Anonymous - Nie 23 Paź, 2005 22:57
Temat postu:
Jak Polske moze reprezentowac grubas nie umiejacy sie uczesac,na dodatek siegajacy mi tak na oko gdzies do pepka?

Swoja droga...

http://img485.imageshack.us/img485/9119/zastanwciesinakogogosowawiitur.jpg
Anonymous - Pon 24 Paź, 2005 00:02
Temat postu:
biedne dzieci....tak uległe wpływowi swych rodziców biggrin
mało to naiwnych, Tusk jakżeby inaczej jest parakopią Bush'a (tez nie umie angielskiego)
Anonymous - Pon 24 Paź, 2005 00:42
Temat postu:
Od 15 lat na to czekałem.
Anonymous - Pon 24 Paź, 2005 06:35
Temat postu:
Yan napisał/a:
Jak Polske moze reprezentowac grubas nie umiejacy sie uczesac,na dodatek siegajacy mi tak na oko gdzies do pepka?

Swoja droga...

http://img485.imageshack.us/img485/9119/zastanwciesinakogogosowawiitur.jpg




A do tego osoba związana z AWSem i to ich słynne hasło wyborcze "TKM".


Otwieraczu, miłego piszczenia po wzroście podatków.
Anonymous - Pon 24 Paź, 2005 09:23
Temat postu:
zlo szatan degradacja
Anonymous - Pon 24 Paź, 2005 12:29
Temat postu:
Yan napisał/a:

http://img485.imageshack.us/img485/9119/zastanwciesinakogogosowawiitur.jpg


Jejku , ale on niski ...
Anonymous - Pon 24 Paź, 2005 13:25
Temat postu:
Ona - samoobrona tez. juz to swiadczy o tym, ze cos z nim nie tak.

Taki Jakis (czy Jakis Taki, mniejsza z tym) - mi tego mowic nie musisz. Nie wyciagnie zadnych konsekwencji. 5 lat temu na mszy powiedzial "kto glosowal na Kwasniewskiego wypie... z kosciola". 3 osoby zostaly. Na szczescie tam nie mieszkam ^^
nasty_girl - Pon 24 Paź, 2005 13:38
Temat postu:
Yan napisał/a:

http://img485.imageshack.us/img485/9119/zastanwciesinakogogosowawiitur.jpg


czy to przypadkiem nie jakis fotomontarz?
Anonymous - Pon 24 Paź, 2005 13:47
Temat postu:
no przeciez.
co by robil z politykami takiej rangi? :)
Anonymous - Pon 24 Paź, 2005 16:05
Temat postu:
może i podatki większe ale odrobine ale nie będzie łapówek, i nie będa miec zafajdani zasrańcy przewagi nad uczciwymi

jak mozna było czekac na coś 15 lat, mając 19?
nasty_girl - Pon 24 Paź, 2005 16:29
Temat postu:
lapowek moze nie bedzie, moze i beda, tego do konca nie naprawi nikt, sie nie zdziw jak rydzyk premierem zostanie <lol>
ajeczka11 - Pon 24 Paź, 2005 16:59
Temat postu:
Niestety na Kaczyńskiego głosowali ludzie ze wsi i ci mniej wykształceni...Ludzie starzy też na niego głosowali bo im coś z emeryturami naobiecywał!! Ciekawa jestem czy sięsprawdzi...ja ogólnie na tuska głosowałbym:)
Anonymous - Pon 24 Paź, 2005 17:00
Temat postu:
ajeczka11 napisał/a:
Niestety na Kaczyńskiego głosowali ludzie ze wsi i ci mniej wykształceni...Ludzie starzy też na niego głosowali bo im coś z emeryturami naobiecywał!! Ciekawa jestem czy sięsprawdzi...ja ogólnie na tuska głosowałbym:)

Dobilo mnie to - skad wiesz?
nasty_girl - Pon 24 Paź, 2005 17:49
Temat postu:
i zapomnialas napisac, stare babcie, fanki ksiedza rydzyka
Papierowa Tęcza - Pon 24 Paź, 2005 18:18
Temat postu:
A ja byłem ZA KACZYŃSKIM, dlaczego? żeby nie wygrał kolejny człowiek pokroju Kwaśniewskiego - TUSK == Poza tym o wiele bardziej odpowiada mi plan PiSu i Kaczora niż PO - a co najważniejsze? na pewno będzie bezpieczniej - bo państwo Kaczora to państwo prawa. Natomiast Tusk - założyciel UW [O ZGROZO ==], człowiek wyższych sfer - obrońca starych układów. Jestem bardzo zadowolony z wyników, tak samo jak moi rodzice i spora część moich znajomych ; ) [Chociaż ja tam najchętniej widziałbym na fotelu prezydenta R.Giertycha ;D... szkoda, że nie startował Sad - za młody Sad]

[ Dodano: Pon 24 Paź, 2005 19:20 ]
ajeczka11 napisał/a:
Niestety na Kaczyńskiego głosowali ludzie ze wsi i ci mniej wykształceni...Ludzie starzy też na niego głosowali bo im coś z emeryturami naobiecywał!! Ciekawa jestem czy sięsprawdzi...ja ogólnie na tuska głosowałbym:)
Mniej wykształceni? Moi rodzice mają wysokie wykształcenie, tak jak rodzice moich qmpli, którzy również głosowali na niego. Dlaczego narodowcy muszą być mniej wykształceni? :/

[ Dodano: Pon 24 Paź, 2005 19:21 ]
nasty_girl napisał/a:
Yan napisał/a:

http://img485.imageshack.us/img485/9119/zastanwciesinakogogosowawiitur.jpg


czy to przypadkiem nie jakis fotomontarz?
NIEEE WCAAALE ;P i do tego kiepski..
nasty_girl - Pon 24 Paź, 2005 18:32
Temat postu:
taaa i glosowala by cala mlodziez wszechpolska, a potem polska by zondzila grupa ledwo pelnoletnich idiotow bez wyksztalcenia ktorzy jedyne co potrafia to pic.. bravo :d
Kinga - Pon 24 Paź, 2005 18:34
Temat postu:
Jak dla mnie to dobrze jest, prawde mowiac wolałam zeby byl kaczynski
Moze po to zeby zobaczyc jak beda wspolpracowac i ze juz nie bedzie wymowek ze prezydentr sie nie zgadza na cos tam sejm cos tam bla bla Razz
Ot teraz maja droge otwarta sa bracmi wiec nie bada sobie raczej utrudniac Razz

nie wiem czy tkos rozumie o co mi chodzi
nasty_girl - Pon 24 Paź, 2005 18:37
Temat postu:
hehe wiesz w rodzinie tez sie moga rozne rzeczy dziac ;p nigdy nie wiadomo kiedy panowie kaczynscy beda mieli siebie dosyc,i wyjdzie ze z braci w jednej parti zrobi sie dwoch wrogow ;p
Papierowa Tęcza - Pon 24 Paź, 2005 18:37
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
taaa i glosowala by cala mlodziez wszechpolska, a potem polska by zondzila grupa ledwo pelnoletnich idiotow bez wyksztalcenia ktorzy jedyne co potrafia to pic.. bravo :d
znasz jakiegoś MWka osobiście? Ja znam wielu - to naprawde bardzo inteligentni młodzi ludzie - co prawda jest też wielu kretynów ganiających z kamieniami. Ale ja jestem osobiście wesoły, że homosów ganiają. Tak powinno być! Nalezy ten świat przywrócić do normalności. Znaczy może nie koniecznie powinni ich DO SŁOWNIE GONIĆ XD ale leczyć na pewno.

[ Dodano: Pon 24 Paź, 2005 19:38 ]
nasty_girl napisał/a:
hehe wiesz w rodzinie tez sie moga rozne rzeczy dziac ;p nigdy nie wiadomo kiedy panowie kaczynscy beda mieli siebie dosyc,i wyjdzie ze z braci w jednej parti zrobi sie dwoch wrogow ;p
jakoś już od dawna razem rządzą PiSem i jeszcze takich akcji nie było ;p
Kinga - Pon 24 Paź, 2005 18:38
Temat postu:
Nom ale kieruje mna ciekawosc co sa w stanie razem zrobic
Papierowa Tęcza - Pon 24 Paź, 2005 18:45
Temat postu:
Nie ma co gadać - trza się cieszyć, gdyż Kaczory:
a)Prezentują wartości narodowo-katolickie
b)Zapewnią bezpieczeństwo w państwie - zaostrzą prawo i dofinansują policje
c)Rozwiążą stare układy - które reprezentował Tusk
d)Pochamują ruchy feministyczne i [te gorsze] ANARCHISTYCZNE - tak samo jak homoseksualistów
e)NARESZCIE zniosą tą durną zasadę o nie płaceniu podatków przez Hipermarkety i wprowadzą zasadę o ochronie rynku
f)Przestaną "lizać du*y" państwom zachodu - jasno wyjaśnią, że Polski Honor to najważniejsza rzecz.

I długo jeszcze tak wymieniać ;p
nasty_girl - Pon 24 Paź, 2005 18:45
Temat postu:
bo dazyli wspolnie do celu, gdy ten cel juz osiagneli nie wiadomo czy nie beda dazyc tak aby brata sie pozbyc ;p <lol> a co do mlodziezy wszechpolskiej.. nie znam, ale samo powiazanie z lpr mnie jakos odstrasza od nich, pozatym widzialam ostatnio interwencje, i jacy "pozadni" sa, a to gdzie byla impreza, swiadczy o parti, giertychu i calej tej reszcie..
Anonymous - Pon 24 Paź, 2005 18:47
Temat postu:
Państwo skrajnie nacjonalistyczne i nietolerancyjne sux
Papierowa Tęcza - Pon 24 Paź, 2005 18:52
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
bo dazyli wspolnie do celu, gdy ten cel juz osiagneli nie wiadomo czy nie beda dazyc tak aby brata sie pozbyc ;p <lol> a co do mlodziezy wszechpolskiej.. nie znam, ale samo powiazanie z lpr mnie jakos odstrasza od nich, pozatym widzialam ostatnio interwencje, i jacy "pozadni" sa, a to gdzie byla impreza, swiadczy o parti, giertychu i calej tej reszcie..
Rodzina Giertychów to tradycyjny ród Polskich polityków o upodobaniach narodowościowych - pra dziadek R.Giertycha był współpracownikiem samego Romana Dmowskiego. Reprezentuja szlachetną ideę narodową, którą wg. mnie powinno się szerzyć w jak największym stopniu. Żeby znowu Bóg, Honor i Ojczyzna był najważniejszą sprawą. Cóż... owszem mają oni w swoich poglądach nieco antysemityzmu - ale w takim stopniu, w jakim praktykuje go LPR jest moim zdaniem dobrą rzeczą. Nie zapominajmy, że żydzi nie są wcale tacy ŚWIĘCI i mają DUŻO swoich win.

[ Dodano: Pon 24 Paź, 2005 19:55 ]
Artoo napisał/a:
Państwo skrajnie nacjonalistyczne i nietolerancyjne sux
skrajnie nacjonalistyczne - owszem. Ale państwo, w którym zachowana jest świadomość narodowa i wartości narodowe są rzeczą bardzo ważną - jest gut ;p. Nietolerancja - w kwestii rasowej - owszem, ale jeżeli chodzi o tolerancje wobec homo. - KATEGORYCZNIE NIE! Nie możemy pozwolić na takie zepsucie jakie panuje w Holandii...
Anonymous - Pon 24 Paź, 2005 19:10
Temat postu:
stotka napisał/a:
ajeczka11 napisał/a:
Niestety na Kaczyńskiego głosowali ludzie ze wsi i ci mniej wykształceni...Ludzie starzy też na niego głosowali bo im coś z emeryturami naobiecywał!! Ciekawa jestem czy sięsprawdzi...ja ogólnie na tuska głosowałbym:)

Dobilo mnie to - skad wiesz?

Wyborcy z wykształceniem podstawowym: Kaczyński 72%, Tusk 28%
Zawodowym: Kaczyński 67%, Tusk 33%
Średnim: Kaczyński 54%, Tusk 46%
Wyższym Kaczyński 39%, Tusk 61%
-----
a)Prezentują wartości narodowo-katolickie - :( a sld chcialo wycofania religii ze szkol...
b)Zapewnią bezpieczeństwo w państwie - zaostrzą prawo i dofinansują policje - to drugie z czego? :) z reszta, sa wazniejsze sprawy niz dofinansowanie pilicji. z pierwsza czescia sie zgadzam.
c)Rozwiążą stare układy - które reprezentował Tusk - powstana nowe, gorsze :(
d)Pochamują ruchy feministyczne i [te gorsze] ANARCHISTYCZNE - tak samo jak homoseksualistów - po czesci sie zgodze, ale po czesci sie obawiam zmniejszenia praw.
e)NARESZCIE zniosą tą durną zasadę o nie płaceniu podatków przez Hipermarkety i wprowadzą zasadę o ochronie rynku
f)Przestaną "lizać du*y" państwom zachodu - jasno wyjaśnią, że Polski Honor to najważniejsza rzecz. - totalnie slaby pomysl. Bo nie dosc, ze to takie smieszne stworzonko, ktore nie wywalczy ani grosza, to jeszcze nam wrogow narobi :\.
frigg - Pon 24 Paź, 2005 19:13
Temat postu:
Papierowa Tęcza napisał/a:
Nie zapominajmy, że żydzi nie są wcale tacy ŚWIĘCI i mają DUŻO swoich win.

brzmi strasznie tendencyjnie....moze przybliz na czym te winy polegaja....
Anonymous - Pon 24 Paź, 2005 19:13
Temat postu:
Tsej napisał/a:
może i podatki większe ale odrobine ale nie będzie łapówek, i nie będa miec zafajdani zasrańcy przewagi nad uczciwymi



Co do łapówek, nobla temu, kto zmieni społeczeństo, że ich nie będzie dawało. Tutaj problem jest po stronie tych, którzy dają, Ci którzy biorą, to jest wina ich słabej silnej woli. A co do uczciwych, nie ma ani jednej 100% uczciwej partii, więc się nie zgodzę.


Anton, wyjątkowo się muszę zgodzić.
Papierowa Tęcza - Pon 24 Paź, 2005 19:35
Temat postu:
frigg napisał/a:
Papierowa Tęcza napisał/a:
Nie zapominajmy, że żydzi nie są wcale tacy ŚWIĘCI i mają DUŻO swoich win.

brzmi strasznie tendencyjnie....moze przybliz na czym te winy polegaja....
Nie mówię tutaj o ortodoksyjnych żydach, ani o mieszkańcach Izraela, lecz o polskich żydach, którzy jedynie z pochodzenia jeszcze są żydami [i z cech charakteru] - mam na myśli zjawisko żydo-komuny - obozu, który rządził przez ostatnie lata w Polsce. Poza tym wyższe sfery i najbogatsi ludzie [najczęściej nieuczciwie dochodzący do tych bogactw] są w około 80-90% pochodzenia żydowskiego. Polska stała się państwem bogatych żydów i wyrobników-Polaków :/

Cytat:
c)Rozwiążą stare układy - które reprezentował Tusk - powstana nowe, gorsze Sad
no nie wiem ... gorzej to już chyba być nie może =_=''' ja już wolę, żeby się coś w tym państwie działo - jakieś reformy - cokolwiek - niż żeby stało ciągle bez ruchu - bo to jest najgorsze, co może być

//edit//
dla czepialskich - nie mam na myśli, aby państwo poruszało się XD [np jak kot po parapecie xD]
frigg - Pon 24 Paź, 2005 19:49
Temat postu:
[quote="Papierowa Tęcza"]. Poza tym wyższe sfery i najbogatsi ludzie [najczęściej nieuczciwie dochodzący do tych bogactw] są w około 80-90% pochodzenia żydowskiego. Polska stała się państwem bogatych żydów i wyrobników-Polaków :/

no i co z tego? i jesli faktycznie przyjmiemy, ze ci zydzi sa tacy bogaci to czyja to jest wina? ich, ze umieli wykorzystac sprzyjajace im warunki, ze sa sprytni, zaradni, przedsiebiorczy? czy moze nasza? miec pretensje do garbatego, ze ma proste dzieci.....
Anonymous - Pon 24 Paź, 2005 19:58
Temat postu:
Zydzi sa w porzadku :)
Napastnik - Pon 24 Paź, 2005 20:15
Temat postu:
Cytat:
Rodzina Giertychów to tradycyjny ród Polskich polityków o upodobaniach narodowościowych - pra dziadek R.Giertycha był współpracownikiem samego Romana Dmowskiego.

A [cenzura] mnie jego dziadek obchodzi? Jak słucham tego oszołoma to po prostu mnie w środku skręca... W kółko tylko "zlustrować, rozliczyć! zlustorwać, rozliczyć!" jakby to był najważnieszy problem Polski...
Cytat:
Żeby znowu Bóg, Honor i Ojczyzna był najważniejszą sprawą.

A może jakieś konkrety? Czy preferujemy suchary? No bo wiesz Tenchi - hasełka były, są i będą. Jak chcesz wiedzieć to cepy co mordę sobie typ wycierały chciały lać mnie często i moich kumpli też. A my przecież Polacy, a nie szumowiny i honorowi, aaaa, i zapomniałbym o Bogu, nie ma w Tobie Boga toś nie Polak tylko jakiś żyd, mas czy inny gej i trzeba cię BIĆ!
Cytat:
Cóż... owszem mają oni w swoich poglądach nieco antysemityzmu - ale w takim stopniu, w jakim praktykuje go LPR jest moim zdaniem dobrą rzeczą.

Czyli nietolerancja na tle religijnym jest dla Ciebie po prostu dobrą rzeczą? Albo po prostu zazdrościsz żydom tego, że mają wrodzoną żyłke kupiecką? Heh... Widać kolego mamy odmienne systemy wartości...
Cytat:
Ale ja jestem osobiście wesoły, że homosów ganiają.

Chłopcy i dziewczynki miały zamiar sobie przejść ulicami to im jakiś homofob wyskoczył z tablicą STOP. Popierasz to co CI się podoba, a to co już krzywi Twoją piękną facjatę lub zmusza do odwrócenia wzroku jest be i w ogóle złe?

Hehe, PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ ale tylko dla "naszych"? Niestety taka rzeczywistość...Najpierw homo, potem kolejni co są nie po myśli Napoleonka... Smierdzi socjalizmem z tego rządu i belwederu, obiecują złote góry a dadzą kakę bo niby skąd wydymają kasę na tę swoją kiełbasę?
cilgan - Pon 24 Paź, 2005 20:29
Temat postu:
Papierowa Tęcza napisał/a:
Nie ma co gadać - trza się cieszyć, gdyż Kaczory:
a)Prezentują wartości narodowo-katolickie
b)Zapewnią bezpieczeństwo w państwie - zaostrzą prawo i dofinansują policje
c)Rozwiążą stare układy - które reprezentował Tusk
d)Pochamują ruchy feministyczne i [te gorsze] ANARCHISTYCZNE - tak samo jak homoseksualistów
e)NARESZCIE zniosą tą durną zasadę o nie płaceniu podatków przez Hipermarkety i wprowadzą zasadę o ochronie rynku
f)Przestaną "lizać du*y" państwom zachodu - jasno wyjaśnią, że Polski Honor to najważniejsza rzecz.

I długo jeszcze tak wymieniać ;p


a)Naprawde dobijaja mnie ludzie, ktorzy wybieraja polityka po tym, jakie prezentuje wartosci. Jak dla mnie moze kierowac sie w zyciu zasadami hinduizmu, wazne, zeby byl dobrym politykiem. Przy spieprzonym panstwie nie bedziesz patrzyl na to, jakie wartosci prezentuje... Z reszta jesli Kaczka taki wielki katolik, to czemu jest za wprowadzeniem kary smierci? Oj, ojciec dyrektor bedzie niepocieszony...
b)Kaczki to w ogole wszystko dofinansuja, rozdadza pieniadze, obniza podatki, dadza wszystko za darmo i jednoczescie dziure budzetowa zmniejsza... Ta.
c)...
d)Co Ci feministki przeszkadzaja? XD Co Ci geje przeszkadzaja? XD Feministyczna organizacja zydowska o pogladach anarchistycznych? Gee, co to w ogole ma ze soba wspolnego? Z reszta co Ci moga tacy ludzie przeszkadzac? Bo co, sa inni? Innosc jest taka straszna? Ojej. Dla nich Ty jestes inny. Geje niszcza gospodarke panstwa? Feministki to partyzancka organizacja walczaca z wladza?
e)No moze i zniosa, ale az tak wazne zeby to wymieniac w glownych argumentach to to chyba nie jest...
f)Ta i pokazemy choziazby biednym Niemcom jaka to polska gospodarka jest potezna. Moze w ogole zaprzestaniemy eksportu polskich towarow na zachod? Bedziemy samowystarczalni.
Anonymous - Pon 24 Paź, 2005 20:34
Temat postu:
:)
zlitujcie sie. tecza siosio z powrotem do piwniczki ;)
combain - Pon 24 Paź, 2005 21:00
Temat postu:
Ant0n napisał/a:
Smile
zlitujcie sie. tecza siosio z powrotem do piwniczki Wink
To trzeba dużo kłodek załozyć w tej piwniczce zeby sie przypadkiem nie wydostał przed 60 rokiem zycia i nie zalozlyl jakiejs nardowo-wyzwolenczej partii
Anonymous - Pon 24 Paź, 2005 21:04
Temat postu:
Tenczi,Quit your bitchin...

Nie da sie tych bzdur o Polskim Honorze czytac(patriota mozna byc,ale bez przesady...)

No i oczywiscie full tolerancji dla ludzi o odmiennych pogladach,a jakze.

Zamknijcie go w piwnicy,ten kraj pograzy sie do reszty przez takie oszolomy ;(

Co jeszcze powiesz ciekawego?White power?Rasa aryjska gora?Zydzi do gazu?
Papierowa Tęcza - Pon 24 Paź, 2005 21:05
Temat postu:
combain napisał/a:
Ant0n napisał/a:
Smile
zlitujcie sie. tecza siosio z powrotem do piwniczki Wink
To trzeba dużo kłodek załozyć w tej piwniczce zeby sie przypadkiem nie wydostał przed 60 rokiem zycia i nie zalozlyl jakiejs nardowo-wyzwolenczej partii
gość od WOSu w maj sql mi ostatnio powiedział, żebym założył w przyszłości jakąś partię narodowościową bo się do tego nadaję ;p W ogóle w XII troszke robie karierę polityczną xD Ale to by nie było głupie - partia: Nowe Oblicze Polski biggrin - co Wy na taką nazwę? ;D... aa nie może być... NOP.. to jak NOP ;P - HPL - Honor Polskiego Ludu ;D A tak? biggrin Trza by troche nad nazwą posiedzieć... ;p Z plejerem już mieliśmy założyć PHPD ale coś nie idzie XD [Polski Honor Polska Duma]
Anonymous - Pon 24 Paź, 2005 21:06
Temat postu:
Jezeli wyjdzie podobnie jak Tao-Studio,nie radze.

Swoja droga,plejer sie nadaje,lubi sobie porzadzic.
Papierowa Tęcza - Pon 24 Paź, 2005 21:07
Temat postu:
Yan napisał/a:
Tenczi,Quit your bitchin...

Nie da sie tych bzdur o Polskim Honorze czytac(patriota mozna byc,ale bez przesady...)

No i oczywiscie full tolerancji dla ludzi o odmiennych pogladach,a jakze.

Zamknijcie go w piwnicy,ten kraj pograzy sie do reszty przez takie oszolomy ;(

Co jeszcze powiesz ciekawego?White power?Rasa aryjska gora?Zydzi do gazu?
"Poprzez wiarę we własny kraj, można wygrać każdą z bitew. I nie ważne jest, że czas - nieprzychylny stworzył grunt"

Aj tam czepiacie się ;P

[ Dodano: Pon 24 Paź, 2005 22:08 ]
Yan napisał/a:
Jezeli wyjdzie podobnie jak Tao-Studio,nie radze.

Swoja droga,plejer sie nadaje,lubi sobie porzadzic.
Mówiłem Ci już kiedyś, że się czepiasz? xD
Anonymous - Pon 24 Paź, 2005 21:10
Temat postu:
Nie czepiam sie,probuje Ci wbic do glowy,ze wygadujesz glupoty,i zabierasz sie za rzeczy,o ktorych jajo wiesz.
combain - Pon 24 Paź, 2005 21:35
Temat postu:
Yan napisał/a:
Nie czepiam sie,probuje Ci wbic do glowy,ze wygadujesz glupoty,i zabierasz sie za rzeczy,o ktorych jajo wiesz.
No i jak narazie nikou sie to nie udało, zycze wiec powodzenia. Swoja droga to Tenchi zmienia poglądy polityczne jak rekawiczki, LPR, gotow glosowac na Korwina w prezydenckich a tu nagle Kaczor!
Kinga - Pon 24 Paź, 2005 21:43
Temat postu:
ja moze wylączylam myslenie w ktoryms momencie ... ale nie pojmuję ... Tenchion ma dwa oblicza ?

EDIT : ... To jakies zaklamanie kuna = = nie zmieniaj postów jak juz po tobie ktos cos napisal :/
Anonymous - Pon 24 Paź, 2005 21:43
Temat postu:
ZSD - zlo szatan degradacja
ladny skrot.

// tęcz, napisz prosze: "punkt dla was" :D
Anonymous - Pon 24 Paź, 2005 21:55
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
taaa i glosowala by cala mlodziez wszechpolska, a potem polska by zondzila grupa ledwo pelnoletnich idiotow bez wyksztalcenia ktorzy jedyne co potrafia to pic.. bravo :d


mówisz o tym - http://interwencja.interia.pl/news?inf=677642 ??Razz

Tenchi napisał/a:
Nie ma co gadać - trza się cieszyć, gdyż Kaczory:
a)Prezentują wartości narodowo-katolickie
b)Zapewnią bezpieczeństwo w państwie - zaostrzą prawo i dofinansują policje
c)Rozwiążą stare układy - które reprezentował Tusk
d)Pochamują ruchy feministyczne i [te gorsze] ANARCHISTYCZNE - tak samo jak homoseksualistów
e)NARESZCIE zniosą tą durną zasadę o nie płaceniu podatków przez Hipermarkety i wprowadzą zasadę o ochronie rynku
f)Przestaną "lizać du*y" państwom zachodu - jasno wyjaśnią, że Polski Honor to najważniejsza rzecz.

a co mówią a co robią jest strasznie duża różnica, zawsze tak jest wiec do wszystkich planów po wyborach wszystkich kandydatów podchodzi sie jak do przylotu ufo na ziemie
Anonymous - Wto 25 Paź, 2005 15:05
Temat postu:
Tusk powiedział kiedyś- "polskość to nienormalność"; prócz tego opowiadał się za autonomią Kaszub, a w 1992 roku należał do bandy, która zaprzepaściła lustrację.

Kościół katolicki nie potępia kary śmierci, co najwyżej niektórzy księża (jak np. ksiądz towarzysz ŻyDZiński- facet inteligentny, ale od polityki to niech się trzyma daleko, co ciekawe kiedyś widziałem jakąś jego wypowiedź sprzeczną z Katechizmem Kościoła Katolickiego, ale już nie pamiętam o co tam dokładnie chodziło).
Anonymous - Wto 25 Paź, 2005 15:38
Temat postu:
tusk zlo
kaczor degradacja
wole zlo
Anonymous - Wto 25 Paź, 2005 15:39
Temat postu:
i który(Tusk) (potwierdziłem swe źródła) jest nałogowym alkoholikiem oraz nie zna sie wogule na ekonomii...w końcu jest tylko historykiem

z resztą człowiek nerwowy oraz wzgardliwy na pewno nie pomoże ludziom...dowodem sa jego ataki na kontrkandydata na prezydenta na nielubianego przez was Kaczyńskiego Lecha oraz to że bez słowa odpowiedzi odrzucił oferte A.Leppera który listownie zaproponował zwój elektorat, Wasz kandydat podja niewłaściwą politycznie decyzje nim jeszcze został prezydentem

a wiecie dlaczego można głosowac tylko od lat 18.?
bo do tego limitu jesteście pod stanowczym wpływem rodziców oraz telewizji wasze wybory nie sa waszymi ale sa łatwo manipulowane przez podświadome posłuszeństwo oraz wierność zasłyszanym demagogicznym wpływom i podległość autorytetowi, wyglad i ładne słowa maja potworny na was wpływ, skupienie na nich powoduje przeoczenie wskazówek niewerbalnych świadczacych międzyinnymi o kłamstwie

a i jeszcze jedno...spodziewanym nadchodzącym zdażeniem będzie rozwód Tuska z żoną, nie żeby to sie miało stać ale możemy sie założyć
frigg - Wto 25 Paź, 2005 15:48
Temat postu:
Tsej napisał/a:
i który(Tusk) nie zna sie wogule na ekonomii...w końcu jest tylko historykiem



hmm pan lepper skonczyl zawodowke, a pan giertych jest dr lesnictwa - ilu w polsce politykow ma wyksztalcenie zgodne w resotem w jakim pracuja czy stanowiskiem wogole....?
Anonymous - Wto 25 Paź, 2005 16:07
Temat postu:
Cytat:
hmm pan lepper skonczyl zawodowke, a pan giertych jest dr lesnictwa - ilu w polsce politykow ma wyksztalcenie zgodne w resotem w jakim pracuja czy stanowiskiem wogole....?
ależ oni nie wygrali czyż nie?...z reszta to dość niebezpieczne pytanie bo dochodzimy do wniosku "po cholere nam politycy?" jezeli większość z nich tak na prawde nic nie umie, więc jak mogą rozumieć procesy ekonomiczne i dot.bezpieczeństwa (bo tak szczerze to te jedyne ważne w państwie) jeżeli biorac łapówki łamia jedne i co wynika z poprzedniego: odbierają majątek obywateli na marne co za tym idzie naruszaja bezpieczeństwo...jedyne cyzm sie martwia politycy to by sie nie narazić innym politykom...w przypadku kaczora i tuska to watpie by ktoś podskoczył braciom, a tusk natopmiast sprawia wrażenie niedecydującego swoim losem
Anonymous - Wto 25 Paź, 2005 16:10
Temat postu:
oh tsej co za [cenzura] :P
jakos mistrz guru polityki sprawil, ze wiekszosc mieszkancow miasta, w ktorym "rzadzil" znienawidzila go. przypadek?
ale naprawde ani jeden ani drugi nie sa godni takiej pozycji w kraju :(.
Papierowa Tęcza - Wto 25 Paź, 2005 16:18
Temat postu:
Ant0n napisał/a:
oh tsej co za [cenzura] Razz
jakos mistrz guru polityki sprawil, ze wiekszosc mieszkancow miasta, w ktorym "rzadzil" znienawidzila go. przypadek?
ale naprawde ani jeden ani drugi nie sa godni takiej pozycji w kraju Sad.
A może zwyczajnie poblokował układy? Wink Kaczor [i tu nikt nie zaprzeczy] jest uczciwym człowiekiem. Pytanie jedynie, czy podobła roli prezydenta. Ja osobiścię myślę, że pomieszał wyższym sferą Warszawki układy - zwyczajnie skończyło się Eldorado Wink

Btw. Sprostowanie:
Dr. Maciej Giertych - Drzewolog
Mgr. Roman Giertych - magister prawa
Anonymous - Wto 25 Paź, 2005 16:38
Temat postu:
co mnie obchodzi jaki jest Kaczyński i ile ma wad, zaletami bije na głowe Tuska, mimo że jest tyle samo od niego niższy, to jednak sprawia wrażenia(przynajmniej takie sprawia ) że ja wogule posiada

z resztą z wyborem partii sie juz pogodzili wszyscy, tyle szumu nie było...
a to chyba oczywiste że jest korzystniej dla karaju jak jest jedno zdanie niż dwa sprzeczne...lepiej jak prezydent jest ze zwycięzkiej partii, przynajmniej jest jakaś zdoga i do czegoś można dążyć
Maciek_16 - Wto 25 Paź, 2005 16:50
Temat postu:
Kaczynski rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz lepszy od Tuska Razz
Anonymous - Wto 25 Paź, 2005 17:20
Temat postu:
Ant0n napisał/a:
oh tsej co za [cenzura] Razz
jakos mistrz guru polityki sprawil, ze wiekszosc mieszkancow miasta, w ktorym "rzadzil" znienawidzila go. przypadek?
ale naprawde ani jeden ani drugi nie sa godni takiej pozycji w kraju Sad.


W kilka lat nie da się posprzątać takiego burdelu, jaki tu był. Kaczyński przynajmniej zwalcza "postępową" knajpę znajdującą się w centrum miasta.
Poza tym Warszawa zawsze była bardziej liberalna (w sensie moralno-społeczno sratatata)czy wręcz libertyńska niż reszta kraju.
Jakiś Taki - Wto 25 Paź, 2005 18:07
Temat postu:
Otwieracz napisał/a:

W kilka lat nie da się posprzątać takiego burdelu, jaki tu był. Kaczyński przynajmniej zwalcza "postępową" knajpę znajdującą się w centrum miasta.
Poza tym Warszawa zawsze była bardziej liberalna


Śmieszy mnie takie gadanie to dlaczego ta ''liberalna'' Warszawa wybrała 3 lata temu Kaczyńskiego a dziś przegrał tam z Tuskiem Question
Anonymous - Wto 25 Paź, 2005 19:42
Temat postu:
odpowiedz mas zpowyżej...bo sobie robi co jej sie podoba...czyli że nie jest wierna jakims tam ideałom czy innym wyborom ale temu co jej w danej chwili odpowiada...poza tym dla oszustów jest korzystniej jak władza ciagle sie zmienia...dajmy na to USA gdzie pod rzad 20 lat rządzili demokraci i wyszło im to dość korzystnie
a i zmniejszenie podatków dizała jak lep na muchy...oczywiście każdy powinien to zrobic bo duże podatki nie łatają dzióry a ją powiększają bo morduja koniunkture ale jak widac mimo że Tusk obiecywał to stwierdział że dpiero 2007 a to hen hen daleko - cos jak premiera diablo przesówana co miesiąc o miesiąc
frigg - Wto 25 Paź, 2005 20:32
Temat postu:
Tsej napisał/a:
ależ oni nie wygrali czyż nie?...z reszta to dość niebezpieczne pytanie bo dochodzimy do wniosku "po cholere nam politycy?" jezeli większość z nich tak na prawde nic nie umie, więc jak mogą rozumieć procesy ekonomiczne i dot.bezpieczeństwa


wiec tym bardziej nie rozumiem argumentu z wyksztalceniem tuska.....
Anonymous - Wto 25 Paź, 2005 20:35
Temat postu:
Tsej napisał/a:
Tusk obiecywał to stwierdział że dpiero 2007 a to hen hen daleko

to lepiej klamac?
Anonymous - Wto 25 Paź, 2005 20:40
Temat postu:
chodzi o to że nie moge pojąć dlaczego ktos taki wogule miał poparcie, osobiście nie głosowałbym na niego już po usłyszeniu pierwszej jego wypowiedzi niezaleznie od tego co by mówił...dla mnie zawsze wyglądac będzie na paraamerykańskiego kandydata
Jakiś Taki - Wto 25 Paź, 2005 21:23
Temat postu:
Jeśli już ktoś jest proamerykański to napewno Kaczyński dlaczego pierwsza wizyta zagraniczna nowego prezydenta będzie do USA Question Niestety Kaczka wyszedł z założenia że kto nie obiecuje ten nie wygrywa obiecywał Kwaśniewski, Krzaklewski, Miller i wszyscy z nich powygrywali pomime to że w większość na obietnicach się skończyło Laughing Tusk nie obiecywał i bardzo dobrze bo prezydent to funkcja mało ważna choć ma pare przywilejów (Veto) no właśnie nie obiecywał i jak na tym wyszedł...

Ps. Istanieje duże ryzyko że nie utworzy się koalicja PiSPO jeśli tak się stanie będziemi mieć dużą łapanke polityczną a kto wie czy nie kolejne wybory Confused
Papierowa Tęcza - Wto 25 Paź, 2005 22:40
Temat postu:
Mylisz się - z tego co wiem, to pierwszy wyjazd Kaczora będzie do Francji - niedługo po ogłoszeniu wyników [nie wiem jak się to pisze wiec pisze jak czytam] Szirak wysłał zaproszenie do Kaczora, żeby ten jako 1 wizyte zagraniczna odwiedzil Paryż - hehe widać Francuziki boją się o interesy w Polsce
Cytat:

Niestety Kaczka wyszedł z założenia że kto nie obiecuje ten nie wygrywa obiecywał Kwaśniewski, Krzaklewski, Miller i wszyscy z nich powygrywali pomime to że w większość na obietnicach się skończyło
Napoleon też obiecywał, Hitler też, Marshall również [plan Marshalla] - i jak na tym wyszli Ci, którzy im uwierzyli? ;> [mimo iż Napoleon w rezultacie przegrał, to jak bardzo Francja wzbogaciła się, to samo Niemcy].
Cytat:
Tusk nie obiecywał i bardzo dobrze bo prezydent to funkcja mało ważna choć ma pare przywilejów (Veto) no właśnie nie obiecywał i jak na tym wyszedł...
Jeżeli uważasz, że osoba, która tak na prawde decyduje o tym, czy jakaś ustawa wejdzie, czy też nie - nie jest aż taka ważna - to ja Ci gratuluje poczucia humoru
Cytat:
Ps. Istanieje duże ryzyko że nie utworzy się koalicja PiSPO jeśli tak się stanie będziemi mieć dużą łapanke polityczną a kto wie czy nie kolejne wybory
Żeś się kolego rozkręcił - Jeżeli PO nie przyjmie propozycji współpracy z PiS, to ten drógi zwyczajnie ich oleje i poszuka sobie innego koalicjanta - nie muszą daleko szukać - Samoobrona/LPR/PSL [o SLD nie mówię bo ta partia jest juz zbyt skompromitowana i wchodzenie z nia w jakiekolwiek koalicje równe jest kompromitacji politycznej]. Jakie kolejne wybory? o_O Przecież wyborcy wybierali kto ma rządzić, a nie kto ma z kim wchodzić w koalicje - to już jest czysta sprawa pomiędzy partiami ==
Anonymous - Sro 26 Paź, 2005 06:58
Temat postu:
tak sobie mysle ze najsmieszniejsza byla cala ta kampania. sam kaczynski przyznal, ze to jak "reklama proszku do prania". dlatego obiecywal, duzo gadal, i czesto moglismy ogladac jego sliczna buzie rowniez w tv. a polacy nie interesuja sie w wiekszosci "druga strona" tylko tym, co zobacza w tv, i to tez jest smieszne.
opętana - Sro 26 Paź, 2005 08:55
Temat postu:
Teraz to Wy macie niewiele do powiedzenia....juz po wyborach i prezydent jest...
Papierowa Tęcza - Sro 26 Paź, 2005 13:53
Temat postu:
opętana napisał/a:
Teraz to Wy macie niewiele do powiedzenia....juz po wyborach i prezydent jest...
Mądry Polak po szkodzie? Razz
Anonymous - Sro 26 Paź, 2005 14:54
Temat postu:
Jakiś Taki napisał/a:
Otwieracz napisał/a:

W kilka lat nie da się posprzątać takiego burdelu, jaki tu był. Kaczyński przynajmniej zwalcza "postępową" knajpę znajdującą się w centrum miasta.
Poza tym Warszawa zawsze była bardziej liberalna


Śmieszy mnie takie gadanie to dlaczego ta ''liberalna'' Warszawa wybrała 3 lata temu Kaczyńskiego a dziś przegrał tam z Tuskiem Question


Ponieważ wtedy Lechu był "na fali", jako najlepszy w III RP minister sprawiedliwości; poza tym teraz zaszkodziło mu to, że zakazał (i słusznie zakazał!) Parady Nienormalności.

Poza tym Tusk miał kiedyś skandaliczną wypowiedź na jakimś kongresie kaszubskim czy jakoś tak w 1992 roku.

Poza tym polecam ostatni numer OZONu, a konkretnie artykuł pani Staniszkis (od razu dodaję- OZON należy do gościa z PO, producenta zdaje się Żołądkowej Gorzkiej).
Jakiś Taki - Sro 26 Paź, 2005 15:07
Temat postu:
Koalicji już nie ma Laughing Tyle Powiem...
Anonymous - Sro 26 Paź, 2005 15:44
Temat postu:
opętana napisał/a:
Teraz to Wy macie niewiele do powiedzenia....juz po wyborach i prezydent jest...


tak ale większość osób wypowiadających sie tu i tak nic by nie zmieniła bo nie ma jeszcze prawa głosu, wiec pogadać sobie można
Anonymous - Sro 26 Paź, 2005 16:47
Temat postu:
Otwieracz napisał/a:
Ponieważ wtedy Lechu był "na fali", jako najlepszy w III RP minister sprawiedliwości.



R O T F L
nie rozbawiaj mnie, z relacji osób podlegających resortowi doskonale wiem, że był jednym z najgorszych oraz, że wspominają jego rządy nie najlepiej tak delikatnie mówiąc.
Anonymous - Sro 26 Paź, 2005 18:05
Temat postu:
Ja wiem z relacji sędziów Sądu Najwyższego. Po prostu znaczna część np. sędziów nie lubi Kaczyńskiego, ponieważ chce zmniejszyć kwoty, jakie będą otrzymywać po przejściu w stan spoczynku. Poza tym wskaż mi lepszego ministra sprawiedliwości w III RP, ba! Wskaż innego, który cokolwiek robił!
Nie zapominaj też, że Kaczyński jest bardzo dobrym, jeśli nie genialnym prawnikiem.

Poza tym po tym, jak ministrami byli Piwnik lub Kalwas krytykować Kaczyńskiego jest co najmniej niesmacznie.

P.S. Większość zarzutów stawianych Kaczyńskiemu okazała się bezpodstawna (przykładowo obrzydliwa kampania oszczerstw, za którą musiała go później telewizja przepraszać).
Anonymous - Sro 26 Paź, 2005 19:29
Temat postu:
Kwestią ministrów sprawiedliwości się nie zajmuję, żeby pamiętać wszystkich, więc niestety nie znajdę przykładu, chyba, że kiedyś będę miał więcej czasu niż obecnie.

Co do p. minister Piwnik, ona się na ministra nie nadawała, tutaj celem było przedawnienie się zarzutów w sprawie FOZZ.
Anonymous - Sro 26 Paź, 2005 20:14
Temat postu:
Jedynym w miarę znośnym ministrem sprawiedliwości poza Kaczyńskim był chyba Cimoszewicz, jednak okazuje się, że akcja "czyste ręce" to była jedna wielka ściema, innymi słowy- wyr***ał Naród.
opętana - Sro 26 Paź, 2005 21:59
Temat postu:
Papierowa Tęcza napisał/a:
opętana napisał/a:
Teraz to Wy macie niewiele do powiedzenia....juz po wyborach i prezydent jest...
Mądry Polak po szkodzie? Razz

jakiś Ty bystryyyy xDDD oh hehehe
Anonymous - Sro 26 Paź, 2005 22:00
Temat postu:
nie przypominam sobie bym w swojej wypowiedzi użył słowa "proamerykańskiego"
Anonymous - Czw 27 Paź, 2005 08:11
Temat postu:
opętana napisał/a:
Teraz to Wy macie niewiele do powiedzenia....juz po wyborach i prezydent jest...

No jest. Do 23 (24?) grudnia nadal jest nim A.Kwaśniewski Smile
Anonymous - Czw 27 Paź, 2005 13:45
Temat postu:
Powinno być Aleksander K.
opętana - Czw 27 Paź, 2005 13:46
Temat postu:
stotka napisał/a:
opętana napisał/a:
Teraz to Wy macie niewiele do powiedzenia....juz po wyborach i prezydent jest...

No jest. Do 23 (24?) grudnia nadal jest nim A.Kwaśniewski Smile

ale tak czy inaczej nie bedziemy znow wybierać prezydenta (tzn. w tym roku)
jest jak jest, zobaczymy czy bedzie dobrym prezydentem czy tez nie
Anonymous - Pią 28 Paź, 2005 08:24
Temat postu:
Otwieracz napisał/a:
Powinno być Aleksander K.

Czepiasz się.

opętana - tak wiem... ale co komu szkodzi ponarzekać Wink
opętana - Pią 28 Paź, 2005 11:57
Temat postu:
ahmm no tez prawda heh, tylko szkoda ze juz nie mozna nic zrobić
Jakiś Taki - Pią 28 Paź, 2005 16:31
Temat postu:
50% ludzi powino iść do urn a nie teraz narzekać powiny tym ludzią zabrać obywatelstwo żeby nie nazywali się polakami...

Można było zrobić coś tydzień temu naród (27% Narodu) wybrał Kaczyńskiego i tak musi zostać choć wolałbym inne rozwiązanie.
Ona89 - Pią 28 Paź, 2005 17:50
Temat postu:
Wiele osób, które nie poszły na głosowanie to studęci, którzy przebywali w tym czasie poza miejscem zamieszkania. Żeby mogli głosować w mieście gdzie studiują muszą najpierw wziąś z użędu miasta jakąś tam kartkę, a nikomu się nie chce zawracać tym głowy.
Anonymous - Pią 28 Paź, 2005 18:23
Temat postu:
No tak,prosciej siedziec na dupie,niz isc po papierek,zeby moc zadecydowac o losach kraju.Dobre sobie.
Anonymous - Sob 29 Paź, 2005 08:53
Temat postu:
Taaak, mnie też niesamowicie wkurza ględzenie tych, co nie poszli zagłosować (wyłączając tych nieuprawnionych). Nie poszli bo nie było na kogo, a jak przyszło co do czego to rzucają obelgami i narzekają.
Papierowa Tęcza - Pon 31 Paź, 2005 18:35
Temat postu:
Ona89 napisał/a:
Wiele osób, które nie poszły na głosowanie to studęci, którzy przebywali w tym czasie poza miejscem zamieszkania. Żeby mogli głosować w mieście gdzie studiują muszą najpierw wziąś z użędu miasta jakąś tam kartkę, a nikomu się nie chce zawracać tym głowy.
congratz ortografii

Podsumowywując: Narzekać mają prawo tylko ci, którzy głosowali na Tuska - natomiast ci, co nie oddali głosu, a narzekają - pod mur.

Tak najprościej rozwiązać cały ten problem ;p
opętana - Pon 31 Paź, 2005 19:24
Temat postu:
A Ci co głosowali na Kaczyńskiego zaczną niedługo narzekać... ;p
combain - Wto 01 Lis, 2005 01:08
Temat postu:
stotka napisał/a:
Nie poszli bo nie było na kogo, a jak przyszło co do czego to rzucają obelgami i narzekają.


Yan napisał/a:
No tak,prosciej siedziec na dupie,niz isc po papierek,zeby moc zadecydowac o losach kraju.Dobre sobie.


Przepraszam a było na kogo? Bo wydaje mi się ze kampania przebiegała na zasadzie głosowania przeciwko komuś, tj. jak niektórzy to nazywają- wyborze mniejszego zła-aby ten drugi nie został prezydentem. Prezydent do cholery ma być albo mężem stanu (a takiego to nie mamy) albo chociaż dobrze się prezentować na arenie międzynarodowej. Ani Tusk ani Kaczyński nie pasują do ww. modelu, tym bardziej pozostali kandydaci, prezydent nie pełni funkcji czysto politycznych, raczej reprezentacyjne, więc oprócz zalet intelektualnych i umiejętności kreowania stosunków międzynarodowych, powinien reprezentować swoją osobą jakiś wzorzec, najlepiej człowika silnego, o zdolnościach przywódczych, dobrze gdyby był to człowiek posiadający niebanalny urok osobisty, zdolny do zjednywania sobie ludzi.

Plusem wciąż obecnej prezydentury jest to, że Aleksander Kwaśniewski przynajmniej ma dość ładną żonę... edit: czego nie można powiedzieć o pani Kaczyńskiej
Anonymous - Wto 01 Lis, 2005 08:24
Temat postu:
Wybierajac prezydenta,trzeba patrzec glownie na to,czy jest reprezentatywny.Tusk z pewnoscia jest bardziej reprezentatywny niz Kaczynski,poza tym odnosze wrazenie,ze jest mniej narwany,przez co ma wiekszy talent do dyplomacji.
Shaleniec - Wto 01 Lis, 2005 09:07
Temat postu:
ze niby tusk bardziej reprezentatywny? O_O on jest brzydki:P
Anonymous - Wto 01 Lis, 2005 09:27
Temat postu:
Popatrz na Kaczynskiego...
Ona89 - Wto 01 Lis, 2005 09:29
Temat postu:
... i na jego żonę, ona mi przypomina siostrę mojej babci Razz
Anonymous - Wto 01 Lis, 2005 11:45
Temat postu:
combain - masz racje! Siedzenie na dupie i narzekanie, ze nie ma na kogo zaglosowac to najlepsze wyjscie, oczywiscie, a jak. Wychodzisz z zalozenia (podobnie jak 49% uprawnionych do glosu), ze jak "nie ma na kogo", to nie glosuje. Wiec zrob wyliczanke - i tak, i tak Ci bedzie zle, ale nie bedziesz sobie potem plul w brode, ze gdybys zaglosowal byloby inaczej.
Chociaz sadze, ze Ci ktorzy juz w pelni swiadomie oddali na kogos glos wiedzieli co robia i ze to tej osoby program odpowiadal najbardziej.

I jeszcze jedno - glosujemy na zone czy na prezydenta? Bo watpie, coby uroda zony byla az tak istotna. Neutral
Anonymous - Wto 01 Lis, 2005 11:49
Temat postu:
jest.
musimy wypracowac sobie dobra opinie wsrod panstw zachodnich, a wiadomo ze z tym ciezko. a kiedy niemcy czy amerykanie beda opowiadali dowcipy o naszym prezeydencie i jego zmutowanej zonie, to zdecydowanie nie osiagniemy tego celu ;)
Prezydent to obecnie glownie reprezentacja na arenie miedzynarodowej.
Anonymous - Wto 01 Lis, 2005 13:04
Temat postu:
oh tyle rzeczy was martwi i tak wielkich i waznych że ojej... ale o gospodarce tośmy już zapomnieli... najważniejsze dla was jest to jak Polskę piszą mimo że nie ma o czym pisać, nie widze powodu zachowywania twarzy... lepiej ją sobie wyrobić, jeżeli uważacie że piekna buźka zmieni nasze stosunki międzynarodowe to macie ciekawe pojęcie o polityce biggrin
Anonymous - Sro 02 Lis, 2005 14:31
Temat postu:
Zapominacie, że Tusk sepleni.
Anonymous - Sro 02 Lis, 2005 19:27
Temat postu:
Otwieracz napisał/a:
Zapominacie, że Tusk sepleni.

kaczor dziwnie wymiawia "r" i wiele slow, wiec wychodzi tutaj na 0
Anonymous - Sro 02 Lis, 2005 21:52
Temat postu:
kaczor ma przynajmniej brzuch co świadczy o dobrobycie...od razu widac że kraj bogatszy biggrin
Anonymous - Sro 02 Lis, 2005 23:25
Temat postu:
ten kolo z korei tez ma
husajn tez nie jest szczuplym chlopaczkiem
nawet szaron ma sie czym pochwalic ;)
nasty_girl - Czw 03 Lis, 2005 06:34
Temat postu:
Tsej napisał/a:
od razu widac że kraj bogatszy biggrin
a moze raczej ile zarabiaja politycy w biednym kraju?
Anonymous - Czw 03 Lis, 2005 15:25
Temat postu:
tak...a kto gadał o reprezentacji czyz nie prezydent jest tym którego jak widza tak pisza cąły kraj?
Anonymous - Czw 03 Lis, 2005 19:10
Temat postu:
Nie zapominajmy, że Tusk z kampanii składa się w większości z makijażu itp.
Papierowa Tęcza - Czw 10 Lis, 2005 21:31
Temat postu:
Panie i panowie - mamy rząd =D
Anonymous - Czw 10 Lis, 2005 22:57
Temat postu:
czyz paradoksem nie jest wiara w pragmatyzm...ale jakże warto wierzyć że istnieje i kto wie, respekt dla Marcinkiewicza za jego postawe, niemal bezuczuciową - nie moge sie doczekac najbliższych aresztowań i triumfalnych wypowiedzi Leppera
choredusze - Pią 11 Lis, 2005 08:58
Temat postu:
lepper wczoraj fajnie gadal Razz pokazywali w tv. nie no.. JA ogladalam sejm!! O_O no ale warto bylo bo dotad nie lubilam leppera, ale ajk posluchalam co on mowi to mi sie spodobalo:D
Anonymous - Pią 11 Lis, 2005 09:57
Temat postu:
choredusze napisał/a:
lepper wczoraj fajnie gadal Razz pokazywali w tv. nie no.. JA ogladalam sejm!! O_O no ale warto bylo bo dotad nie lubilam leppera, ale ajk posluchalam co on mowi to mi sie spodobalo:D


jesteś pewna ze to temat o lepperze?:/
Jakiś Taki - Pią 11 Lis, 2005 10:20
Temat postu:
Nie pozostaje mi tylko nic jak pogratulować i życzyć Kazimierzowi Marcinkiewiczowi spełninie obietnic wygłoszonych w exspose Wink Exspose słyszałem i dokładnie zapamiatałem Wink
choredusze - Pią 11 Lis, 2005 10:56
Temat postu:
kradziejka, tka samo nie ejst to temat o marcinkiewiczu. Razz chyba ten temat jest trraktownay jako ogolnie o polityce? poza tym ktos przede mna wspomnial o lepperze to pomyslalam ze napisze. jejq.
teraz sie ebdzies zmnie czepiac o akzdego posta! fajnie.
Anonymous - Pią 11 Lis, 2005 18:20
Temat postu:
choredusze napisał/a:
kradziejka, tka samo nie ejst to temat o marcinkiewiczu. Razz chyba ten temat jest trraktownay jako ogolnie o polityce? poza tym ktos przede mna wspomnial o lepperze to pomyslalam ze napisze. jejq.
teraz sie ebdzies zmnie czepiac o akzdego posta! fajnie.




Sama mówiłaś, że chcesz zacząć od nowa Razz
Kinga - Nie 13 Lis, 2005 10:38
Temat postu:
choredusze napisał/a:
kradziejka, tka samo nie ejst to temat o marcinkiewiczu. Razz chyba ten temat jest trraktownay jako ogolnie o polityce? poza tym ktos przede mna wspomnial o lepperze to pomyslalam ze napisze. jejq.
teraz sie ebdzies zmnie czepiac o akzdego posta! fajnie.


Dziwi Cie to ?
Anonymous - Nie 13 Lis, 2005 11:53
Temat postu:
Spodziewalas sie przyjecia z otwartymi ramionami?Go away,noob!
Jakiś Taki - Wto 15 Lis, 2005 20:43
Temat postu:
Cenzura już się zaczyna...

http://media.wp.pl/kat,38214,wid,8090962,wiadomosc.html?rfbawp=1132069482.160&ticaid=18cd
Kinga - Wto 15 Lis, 2005 20:47
Temat postu:
Uhuhu ... ostro pogrywaja !
Anonymous - Wto 15 Lis, 2005 20:58
Temat postu:
Swoją drogą wcześniej była podobna sytuacja ze stroną spieprzajdziadu.prv.pl, którą założył ktoś z komputera rządowego- nie pamiętam, czy za czasów Millera czy Belki.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group