Dzieci OnLine

Wydarzenia - Upadek Blood&Honour POLAND

Papierowa Tęcza - Pon 24 Paź, 2005 19:28
Temat postu: Upadek Blood&Honour POLAND
To nie oficjalna informacja, jednakże wszystko na to wskazuje. Polska część organizacji BLOOD&HONOUR najprawdopodobniej upadła Sad O tyle smutna to wiadomość, iż Krew i Honor była to ostatnia licząca się [nie licząc MW] organizacja o ideach radykalno narodowych - reprezentującą postawę narodowościową, antykomunistyczną, antyanarchijną, antyhomoseksualną, antynarkotykową i [ciemniejsza strona mocy] antysemicką, często rasistowską. Skąd mam informacje o upadku BH? Otóż od ponad miesiąca ich strona nie funkcjonuje i zniknęli oni także z wyszukiwarek typu google Sad - wydaje mi się, że było to spowodowane między innymi śmiercią wokalisty grupy HONOR - 3 sierpień 2005 r. A może Wy macie jakieś informacje na ten temat?
frigg - Pon 24 Paź, 2005 20:03
Temat postu:
mam pytanie, byc moze glupie, ale nie jestm w klimatach krwisto-honorowych.....

czemu organizacja mianujaca sie cyt "(...)iż organizacja o ideach radykalno narodowych - reprezentującą postawę narodowościową, (..)"...jest czescia organizacji zagranicznej? to jakas multikorporacja? i czy oficjalna nazwa jest blood&honour?
i czy organizacja ta nie jest okreslana mianem neonazistowskiej?
Papierowa Tęcza - Pon 24 Paź, 2005 20:08
Temat postu:
frigg napisał/a:
mam pytanie, byc moze glupie, ale nie jestm w klimatach krwisto-honorowych.....

czemu organizacja mianujaca sie cyt "(...)iż organizacja o ideach radykalno narodowych - reprezentującą postawę narodowościową, (..)"...jest czescia organizacji zagranicznej? to jakas multikorporacja? i czy oficjalna nazwa jest blood&honour?
i czy organizacja ta nie jest okreslana mianem neonazistowskiej?

1)Owszem, jest częścią organizacji zagranicznej, dlaczego? Może dlatego, że wszyscy ludzie, którzy należą do Blood&Honour wierzą w jedną ideę - każdy wyznaję ją mając na uwadze swoje państwo.
2)Blood And Honour - taka jest oficjalna nazwa - ich popularna niegdyś bojówka [która mnie osobiście się nie podoba z racji tego, iż próbuje swoje ideały wprowadzić poprzez walkę fizyczną] zwana była Combat 18
3)Reprezentuje ona poglądy narodowo-socjalistyczne... cóż... gdyby nie ta nietolerancja, to mnie bardzo by odpowiadali ;p - dlatego osobiścię wolę jednak Faszyzm - gdyż nie ma w nim takowej nietolerancji
Anonymous - Pon 24 Paź, 2005 20:13
Temat postu:
gupotki.
frigg - Pon 24 Paź, 2005 20:23
Temat postu:
odpowiedz pierwsza jest jasna i zrozumiala
odpowdz druga mnie troche dziwi - co sie stalo z ustawa o ochronie jezyka polskiego? organizacja taka jak b&h powinna takiej (zwlaszcza) takiej ustawy powinna przestrzegac....tym bardziej, ze polski jest (moim zdaniem) bardzo ladnym jezykiem...
odpwoeidz 3 tez mnie specjalnie nie dziwi - ale czy w takim razie istnienie tych organizacji nie jest sprzeczne z polska konstytucja? (Art. 13.
Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.) lub KK (Art. 256, Art. 257)

czyli w zasadzie organizacja dzialajaca w teorii na rzecz dobra panstwa lamie i konstutucyjne i prawne przepisy...
Papierowa Tęcza - Pon 24 Paź, 2005 20:29
Temat postu:
Oni oficjalnie byli nazywani organizacją o poglądach radykalnie-narodowych ;P Tak jak NOP, czy PPN - a te partie są przecież legalne
frigg - Pon 24 Paź, 2005 20:38
Temat postu:
czyli w dalszym ciagu kpina z prawa...martwego prawa....
Papierowa Tęcza - Pon 24 Paź, 2005 20:40
Temat postu:
frigg napisał/a:
czyli w dalszym ciagu kpina z prawa...martwego prawa....
ale w sumie - czy narodowy-socjalizm nie jest postawą radykalnie narodową? ;p
Anonymous - Wto 25 Paź, 2005 16:09
Temat postu:
Kpiną są koszulki z Che Guevarą i tym podobnym tałatajstwem. Swoją drogą- widziałem kiedyś koszulkę z ryjem Ernesto Guevary i napisem- "mordercy na koszulkach nie są cool".
Anonymous - Wto 25 Paź, 2005 16:39
Temat postu:
yeah
//z miejsca bym kupil ;)
Anonymous - Wto 25 Paź, 2005 18:21
Temat postu:
Ant0n napisał/a:
yeah
//z miejsca bym kupil Wink


Za co?
Anonymous - Wto 25 Paź, 2005 21:32
Temat postu:
chyba nie lapie.
Anonymous - Sro 26 Paź, 2005 15:55
Temat postu:
O pieniądze.
Anonymous - Sro 26 Paź, 2005 16:27
Temat postu:
Czemu uwazasz, ze mialo by mi ich brakowac?
Anonymous - Sro 26 Paź, 2005 16:29
Temat postu:
Tobie nie, ale mi tak.
Anonymous - Sro 26 Paź, 2005 16:45
Temat postu:
prosze nie prowadzić rozmowy czatowej, od tego są komunikatory prywatne
altruista - Pią 28 Paź, 2005 19:53
Temat postu:
upadla organizacja pokrewna mlodziezy wszechpolskiej. So what's the problem?

co do koszulek z che - sam posiadam jedna, z dwoch powodow: 1. to prezent 2. koszulek z Zapata nie mam nawet co szukac
Papierowa Tęcza - Pon 31 Paź, 2005 18:38
Temat postu:
altruista napisał/a:
upadla organizacja pokrewna mlodziezy wszechpolskiej. So what's the problem?

co do koszulek z che - sam posiadam jedna, z dwoch powodow: 1. to prezent 2. koszulek z Zapata nie mam nawet co szukac
Problem w tym, że Polska straciła jeden z poważnych ruchów narodowych - co prawda ich zagrywki nie były zbyt czyste, a ideały trochę zbyt radykalne jak na narodowców, to jednak szkoda. Napewno wolę Krew i Honor od ugrupowań anarchijnych, homoseksualistów, komunistów etc...

[ Dodano: Czw 03 Lis, 2005 22:47 ]

30.10.2005

Ponownie jesteśmy w sieci po awarii serwera spowodowanej atakami hackerów, niestety utraciliśmy pewną cześć danych, ale jest to do odtworzenia, za tydzień rusza ponownie forum (niestety nieudało się wgrać bazy danych i wszystko od nowa) i być może radio

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group