Dzieci OnLine

Psychologia - W czym według was kryje się piękno?

Blanka - Pią 18 Lis, 2005 20:27
Temat postu: W czym według was kryje się piękno?
Wiem, że to pasuje do psychologii troche bardzo no ale cóż.

Gdzie według Was kryje się piękno?

Według mnie w drugim człoweku, w zachodach słońca, zapachu trawy, chłodzie śniegu, w nieustępliwej walce i dążeniu do celu, w szczerści, w prawdzie,w łzach, usmiechu w przyjażni i miłości, w wierze i nadziei, w kroplach deszczu, śpiewie słowika, pocałunku, blasku księzyca, wierszu, słowach, w milczeniu i ciszy, w życiu i śmierci...
Ona89 - Pią 18 Lis, 2005 21:06
Temat postu:
Ja uważam, że we wszystkim można dostrzec piękno wystarczy tylko chcieć.
Anonymous - Pią 18 Lis, 2005 22:15
Temat postu:
Wsszystko jest piekne, a piekniejsze jeszcze po pół litra.
Wszystko jest [cenzura], sęk w tym czy jest [cenzura] bardziej czy mniej i na odwrót. Zależy od punktu widzenia
Mroczny_jogurt - Sob 19 Lis, 2005 08:49
Temat postu:
ohh jakie to wzruszajace Smile)))))) dla mnie piekno znajduje sie w seksie Sad
plejer - Sob 19 Lis, 2005 12:10
Temat postu:
Cytat:
Wsszystko jest piekne, a piekniejsze jeszcze po pół litra.


again...gosh ale ty smieszny jestes, ale bardziej śmieszno-żałosny niz zabawny...believe me Wink

piękno? we wszystkim w sumie, zalezy od człowieka i tego gdzie je dostrzega imo.
Donieq - Sob 19 Lis, 2005 21:27
Temat postu:
No własnie ,piękno jest wszędzie tylko trzeba umiec je dostrzec.
Bożena - Pon 21 Lis, 2005 00:22
Temat postu:
Temat blokuję do czasu aż moderatorzy zrobią tu porządek.
Anonymous - Pon 21 Lis, 2005 14:02
Temat postu:
Odblokowuje, posprzatane.
A panow* po raz ostatni prosze o uspokojenie sie i nie poruszanie wiecej tego tematu. wasze dyskusje dotyczace wyzszosci wodki i piwa nad wszystkim innym robia sie nudne i powtarzaja w niemalze kazdym topicu, w jakim sie odzywacie.

piekno? to muzyka [dokladniej, to nowa plyta CKOD, ktora juz niedlugo wyjdzie, muahah :>]. i nic wiecej.


* panow ktorzy to o tym rozmawiali, nie wszystkich wypowiadajacych sie w temacie
kasia0001 - Pon 21 Lis, 2005 17:46
Temat postu:
dla mnie piękno kryje sie pod wieloma względami (materialnymi jak i tymi niematerialnymi) np.: miłość, uczucie, obraz, kwiatek, chłopak, ....
Papierowa Tęcza - Pon 21 Lis, 2005 18:06
Temat postu:
A przepraszam bardzo - gdzie jest mój post ? :S.... kurna mać jak ja kocham niekompetencje.. :/
Kinga - Pon 21 Lis, 2005 18:43
Temat postu:
Zabawne Razz

Co do piekna jest wokol nas, a przedewszystkim w ludziach którzy sa w stanie odnalezc piekno we wsyztskim
kicp - Pon 21 Lis, 2005 19:03
Temat postu:
JA jestem piekny.

BTW - w dzisiejszej epoce malo juz ludzi, ktorzy staraja sie poszukiwac piekna, wszyscy raczej maja przeslonione pole widzenia materialistycznym chlamem
Kinga - Pon 21 Lis, 2005 19:16
Temat postu:
kicp napisał/a:
JA jestem piekny.

BTW - w dzisiejszej epoce malo juz ludzi, ktorzy staraja sie poszukiwac piekna, wszyscy raczej maja przeslonione pole widzenia materialistycznym chlamem


Niestety musze sie zgodzic ... szkoda ze tak jest. Dla niektorych wtedy zycie staloby sie prostsze i pozbawione wiekszej ilosci ' problemow '.
Anonymous - Pon 21 Lis, 2005 19:21
Temat postu:
kicp napisał/a:
JA jestem piekny.


Bzdura ;]

btw. zeby bylo na temat. Piękno to pojęcie względne i zależy od punktu widzenia. Większość kobiet bez twarzy patrząc poniżej szyi jest piękna, patrząc z innej perspektywy to juź nie ;F

Wodka > piwo?!
Wódka!
Anonymous - Pon 21 Lis, 2005 21:14
Temat postu:
Jakby w wódce się piękno nie kryło. Czuję się urażony!

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group