Dzieci OnLine

Manga & Anime - Bleach

Hitsugaya - Pią 30 Gru, 2005 14:44
Temat postu: Bleach
Bleach to wspaniałe anime, jeśli was ciekawi, to odsyłam na moją stronę www.bankai.boo.pl, tam w dziale ,,teksty" jest ,,O bleachu" tam przeczytacie...
A z resztą, wkleję ten artykuł tutaj...
Mr. Green Główny bohater to 15-letni chłopak o imieniu Kurosaki Ichigo(patrz - postacie). Wyróżnia się pomarańczowymi włosami, a także umiejętnością widzenia duchów. Ichigo wykorzystuje tą zdolność pomagając zabłąkanym duszom trafić do Soul Society (społeczności dusz). Ichigo pewnego dnia napotkał pustego (Hollow), wielkiego potwora w masce, którego zniszczyła dziwna dziewczyna, która okazała się być Bogiem Śmierci (shinigami). Nazywała się Kuchiki Rukia. Rukia powiedziała Ichigo, że są atakowani przez pustych. Powodem tego była niewyobrażalna jak na człowieka energia duchowa Ichigo. W wyniku walk z Hollowem Rukia została ranna, więc postanowiła przekazać moce Boga Śmierci Kurosaki'emu... no i tyle... zachęcam do oglądania anime i czytania mangi Smile
Rolling Eyes
Papierowa Tęcza - Sob 31 Gru, 2005 10:07
Temat postu:
taa.. oglądałem pare epów Razz Fajna kreska, historia tez ciekawa (ktoś jako rodzaj anime zdefiniował kiedyś bleacha jako.. e... survival ghost fighting samuraj anime? xD... coś takiego). Osobiście jednak to nie mój typ anime, dlatego też go nie oglądałem dalej Razz [Gun Grave 4ever ^_^]. Mimo wszystko warty polecenia tytuł ;]
Kurz - Nie 27 Lip, 2008 19:42
Temat postu:
Bleach...
Wreszie się dobrałem i geek ze mnie się zrobił. Razz
Marcia10 - Pon 28 Lip, 2008 10:48
Temat postu:
Bleach..
wlasnie skonczylam ogladac 63 odcinek tego ciekawego anime, bardzo wciaga xd

Nie zgodzę się z ludźmi, którzy twierdzą że Bleach to dno...

Od niedawna ogladam anime. Szczerze, to Bleach jest pierwszym anime które zaczęłam "nałogowo" oglądać. (Kiedyś w dzieciństwie oglądałam jeszcze Dragon Ball ale nic z tego nie pamiętam xd) Mam zamiar po Bleachu zacząć oglądać "Kanon" i "Fullmetal Alchemist" ;D
Nikita - Pią 01 Sie, 2008 15:43
Temat postu:
Przyznam się, że anime nie oglądam, ale japoński pop z Bleach jest rewelacyjny! biggrin
!
Marcia10 - Wto 05 Sie, 2008 10:10
Temat postu:
Coś wiem o tym...

hmm Hanabi.. XD

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group