Dzieci OnLine

Twój wolny czas - Jaka jest wasza ulubiona gra komputerowa?

Shaunri - Pią 13 Sty, 2006 20:57
Temat postu:
Aktualnie od około roku Guild Wars, poza tym nie gram w nic innego.
Tana14 - Pią 13 Sty, 2006 22:16
Temat postu:
ja tam lubię grać w The Sims 2 =)
Tremere - Pią 13 Sty, 2006 22:29
Temat postu:
World of Warcraft, od czasu do czasu Morrowind.
opętana - Pią 13 Sty, 2006 22:35
Temat postu:
Need for Speed: u2 i mw
Ona89 - Pią 13 Sty, 2006 22:43
Temat postu:
Obecnie GTA SA ale wszystkie części są fajne Smile
choredusze - Sob 14 Sty, 2006 10:17
Temat postu:
mario
Martula - Sob 14 Sty, 2006 10:53
Temat postu:
Tana14 napisał/a:
ja tam lubię grać w The Sims 2 =)

Ja to samo Wink
I we wszystkie poprzednie części Simsów Wink
Tana14 - Sob 14 Sty, 2006 11:07
Temat postu:
Moim zdaniem dwójka jest nalepsza można molować simówubierac i przynajmniej dzieci się robi w normalny sposó a nie pocałujecie sie i amoże chcemy dziecko biggrin można mieć dziecko kosmiter. RAz kiedys babke miałąm w ciąży i oglądała chmury i satelita na nią wpad i sie zabiła. Moga wymiotować, jeżdzić do sklepów. I nawet geje i lezbijki mogą być Laughing
Martula - Sob 14 Sty, 2006 11:55
Temat postu:
Tana14 przecie wiem nie? Laughing Naprawde Simsy są lol'ne Smile
Tremere - Sob 14 Sty, 2006 17:41
Temat postu:
No to super. Geje i leZbijki mogą być. Jaka sensacja! Jak oni mieli czelność dodać wątek homoseksualny do gry! No jak to?! Przecież geje i leZbijki to zło!
Jak Kaczyńskie te gre zobaczy to ja ze sklepow wycofają! Cicho! Cicho!
Anonymous - Sob 14 Sty, 2006 17:50
Temat postu:
might and magic 7
Tana14 - Sob 14 Sty, 2006 19:53
Temat postu:
Tremere napisał/a:
No to super. Geje i leZbijki mogą być. Jaka sensacja! Jak oni mieli czelność dodać wątek homoseksualny do gry! No jak to?! Przecież geje i leZbijki to zło!
Jak Kaczyńskie te gre zobaczy to ja ze sklepow wycofają! Cicho! Cicho!
cicho cicho mnie się wydaje że przesadzasz .....
Shaunri - Sob 14 Sty, 2006 20:53
Temat postu:
Tremere - A możemy się pokłócić? Kocham się sprzeczać z graczami WoW'a. W końcu jak wiadomo GW ma powalającą garfikę... Nie to co WoW ; )
Tremere - Sob 14 Sty, 2006 23:07
Temat postu:
Ale to WoW wciąga na długie godziny, to wow ma bardzo dużo różnych interakcji, ktorych w GW nie ma, i to ostatecznie WoW ma o wiele lepsza fabułę ;>
Tak btw. to mam też GW, ale rzadko kiedy w to gram Wink
Shaunri - Sob 14 Sty, 2006 23:17
Temat postu:
Ale GW ma lepiej zorganizowaną walkę drużynową (Aaaah, to zgranie ; ) ), to GW bardziej wciąga, to w GW ważniejsze jest zgranie team'u ; P
Słupek - Pon 10 Kwi, 2006 15:12
Temat postu:
Dla mnie rządzą stare RPG BioWare'u (Planescape: Torment i obie części Baldur's Gate). Poza tym grywam w różne RTSy i RPG. W tej chwili czekam i nie mogę się doczekać HoMM5.

A najwięcej czasu marnuję już od ponad roku z przerwami na Enemy Territory. Drugiej tak miodnej gry sieciowej nie ma (nie licząc Lineage 2, który mi się przejadł i Guild Warsa na którego jak na razie nie mam funduszy).
TomcioMag - Wto 11 Kwi, 2006 10:43
Temat postu:
THPS 2 i GTA 2
Keeveek - Wto 11 Kwi, 2006 13:20
Temat postu:
Desperados, Commandos 2, Baldur's Gate 2, Arcanum, Fallout 2, Splinter Cell
Tremere - Wto 11 Kwi, 2006 20:48
Temat postu:
Słupek napisał/a:
W tej chwili czekam i nie mogę się doczekać HoMM5.

To tak jak ja Love
Anonymous - Sro 12 Kwi, 2006 10:15
Temat postu:
Tremere napisał/a:
Słupek napisał/a:
W tej chwili czekam i nie mogę się doczekać HoMM5.

To tak jak ja :love9:

Słupek - Sro 12 Kwi, 2006 21:08
Temat postu:
CD-Projekt przygotował całkiem niezłą niespodziankę na po-świętach. Akurat Warhammera i Gothic 2 mam w edycjach premierowych, ale Kronik Riddicka za 20 dychy grzech byłoby nie kupić. Poza tym Silent Storm też jest podobno całkiem niezły. Oj, i znów będę miał za dużo gier a za mało czasu biggrin
Keeveek - Czw 13 Kwi, 2006 07:59
Temat postu:
jedyna gra, na jaką czekałem z utęsknieniem, na premierę i tak dalej była Fallout Tactics. Inne nie są warte nerwów
Anonymous - Czw 13 Kwi, 2006 08:32
Temat postu:
wylaczylem po 5 minutach grania
Keeveek - Czw 13 Kwi, 2006 08:34
Temat postu:
widocznie takie gry nie są dla Ciebie. moim zdaniem F: Tactics to taktyczna gra roku 2001. Jagged alliance 2 też wymiata Mr. Green
Bejsa - Czw 13 Kwi, 2006 15:34
Temat postu:
Najbradziej lubię grę Enemy Territory. Jest to szczelanka. Superowo się w nią gra. Polecam!
radzio122 - Pią 26 Maj, 2006 07:35
Temat postu:
kupiłem sobie taką grę ..Serious Sam..
Jest na maksa głuuupia i bez sensu Embarassed
niepotrzebnie wydałem kaskę Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Keeveek - Pią 26 Maj, 2006 07:36
Temat postu:
za dużo to tej kaski nie wydałeś bo gra do nowych nie należy Razz mimo wszystko powinieneś był wiedziec na co się decydujesz Wink z tego typu strzelanin polecam Painkillera
Tremere - Pią 26 Maj, 2006 10:26
Temat postu:
radzio122 napisał/a:
kupiłem sobie taką grę ..Serious Sam..

SS jest [cenzura]! *__*
Słupek - Pią 26 Maj, 2006 10:29
Temat postu:
Keeveek napisał/a:
za dużo to tej kaski nie wydałeś bo gra do nowych nie należy Razz mimo wszystko powinieneś był wiedziec na co się decydujesz Wink z tego typu strzelanin polecam Painkillera

Który ostatnio wyszedł razem z dodatkiem w Playu albo KŚ:G za jakieś śmieszne pieniądze. Gdy ja kupowałem, to kosztował aż (Razz) 20zł, teraz dożo taniej (nie wiem ile to czasopismo dokłądnie kosztuje). Powiem tylko, ze gry nie przeszedłem, gdzieś tak w połowie gry trochę mnie znudziło, ale cały czas leży na dysku i czeka na lepsze czasy. Bo w małych dawkach taka zaawa jest naprawdę miodna.
PS. Warto dodać, ze grę robili Polacy
Papierowa Tęcza - Sro 21 Cze, 2006 22:11
Temat postu:
Warcraft 3, World of Warcraft

reszta do gazu xD
kasia0001 - Czw 22 Cze, 2006 11:58
Temat postu:
nie gram zazwyczaj w gry ;]] no jedynie czasami w sszkole na infie ;] no więc nie mam ulubionej Very Happy
Nikita - Czw 22 Cze, 2006 17:22
Temat postu:
Ulubiona gra komp. ? Nie mam, bo nie gram. Wolę tradycyjne gry w towarzystwie przyjaciół. Very Happy
Słupek - Czw 22 Cze, 2006 17:27
Temat postu:
Nikita napisał/a:
Ulubiona gra komp. ? Nie mam, bo nie gram. Wolę tradycyjne gry w towarzystwie przyjaciół. Very Happy

Znaczy się planszówki? Polecam Catan, jedną z lepszych i z bardzo prostymi zasadami.
Papierowa Tęcza - Pią 23 Cze, 2006 09:55
Temat postu:
Słupek napisał/a:
Nikita napisał/a:
Ulubiona gra komp. ? Nie mam, bo nie gram. Wolę tradycyjne gry w towarzystwie przyjaciół. Very Happy

Znaczy się planszówki? Polecam Catan, jedną z lepszych i z bardzo prostymi zasadami.
niee ma na myśli multiplayer na konsooolach ;D

Nieno wiemy przeciez ze chodzi o rozbudowane gry rpg
Słupek - Pią 23 Cze, 2006 10:03
Temat postu:
Papierowa Tęcza napisał/a:

Nieno wiemy przeciez ze chodzi o rozbudowane gry rpg

To może od razu jakieś bitewniaki figurkowe, co? biggrin

A mi się coś ostatnio nie chce w nic grać. Odpalę grę (jakąkolwiek) pogram 15-20 minut i wyłączam. Nie wiem, może w wakacje mi się zachce i nadrobię. Zwłaszcza, że ściągnąłem sobie 10-dniowy trial WoW Smile

PS. Znasz Krejta? Mr. Green
Papierowa Tęcza - Pią 23 Cze, 2006 10:06
Temat postu:
o cholera.. mangaforum XD Znam Krejta, zapewniam Cie, ze on mnie tez zna xD [tylko nie wiem czy to taka fajna znajomosc xDD]

Nieeno co do figurkowców to pewno WH:FB tną ostro... xD z przyjaciolkami od tak do jakiegos centrum idziei tam sie rozstawiaja z armijkami na 4 regi każda XDDD

Ja tą noc przegralem w Warcrafta 3 ;p... ostatnio prawda, mniej czasu na granie. Odkąd sprzedałem PS2 ogółem mniej gram
holyparapet - Wto 08 Sie, 2006 12:41
Temat postu:
Counter-Strike Source Love
Laki - Wto 08 Sie, 2006 15:05
Temat postu:
Ja tez niegram, ale moja ulubiona jest Mafia i GTA San Andreas Very Happy
Łukasz - Pon 22 Gru, 2008 20:19
Temat postu:
Ja gram w Call of Duty World at War. Super gra wojenna i zarazem najlepsza według mnie gra. Serdecznie polecam fanom strategii i fanom gier wojennych. Surprised
Słupek - Pon 22 Gru, 2008 23:30
Temat postu:
Teraz pocinam w Gears of War (pierwszą część, ale drugą też będzie trzeba sobie kiedyś sprawić). Boskie.
Shaunri - Pon 22 Gru, 2008 23:57
Temat postu:
Łukasz - Modern Warfare było naprawdę wyraźnie lepsze : )
Akacja12 - Wto 23 Gru, 2008 11:10
Temat postu:
Ja lubię najbardziej Heroesów Might and Magic oczywiście Wink
Anonymous - Wto 23 Gru, 2008 12:39
Temat postu:
Akacja12 napisał/a:
Ja lubię najbardziej Heroesów Might and Magic oczywiście Wink


Ja też trochę lubię, ale bez przesady. Uwielbiam oczywiście SA:MP (modyfikacja multiplayer do gta:sa).
Jakubo - Sro 31 Gru, 2008 12:54
Temat postu:
Lubicie siedzieć długo przed kompem. Polecam Gothic I. Z MMOFPS polecam Warrock. Z MMORPG polecam: Flyff, MU, Dofus.
Tremere - Sro 31 Gru, 2008 15:11
Temat postu:
stwierdzilam ze nie ma juz dobrych gier rpg. gdzie sie podzialy gry w stylu baldurs gate :{
Anonymous - Sro 31 Gru, 2008 15:20
Temat postu:
Cytat:
stwierdzilam ze nie ma juz dobrych gier rpg. gdzie sie podzialy gry w stylu baldurs gate :{


Ja również tak stwierdziłem, a Baldurs Gate będzie chyba kontynyowany.
Słupek - Sro 31 Gru, 2008 15:47
Temat postu:
Jeśli pisząc o grach w stylu BG myślicie o drużynie w rzucie izometrycznym i z systemem turowym, to raczej bym nie liczył na wysyp nowych produkcji tego typu (choć ostatnio wyszło coś podobnego - Drakensang, nie grałem). Teraz królują action RPG w stylu Mass Effect czy Wiedźmin (IMO bardzo przyjemne gry) i MMO, których nie trawię. Fallouta 3 jeszcze nie dorwałem, więc się nie wypowiem.

Ja tam się o te klasyki nie martwię, bo i tak parę leży u mnie i czeka aż kiedyś je przejdę (Planescape: Torment, Arcanum, wstyd się przyznać, ale nie przeszedłem nigdy).
Tremere - Sro 31 Gru, 2008 15:48
Temat postu:
troche szkoda, bo baldurs gate 1/2 to dla mnie wzor prawdziwego crpg, wiem co wyjdzie z kontynuacji. (porownujac fallouta 1/2 a 3 to spodziewam sie najgorszego heh)
Słupek - Sro 31 Gru, 2008 15:53
Temat postu:
No i Neverwinter Nights 2 też jest chyba dość baldurowaty, bardziej niż prequel. Nie jestem pewien, bo też nie grałem.

A z rzeczy co mają wyjść w przyszłości nieźle zapowiada się Star Wars: The Old Republic, czyli sieciowa kontynuacja KOTOR. Może w końcu przekonam się do MMO.
Tremere - Sro 31 Gru, 2008 16:07
Temat postu:
no, nwn 2 jest zdecydowanie lepszy od 1. kotor 1/2 tez fajna gra, tylko nie wiem czy bedzie mi sie chcialo placic za to mmo.
aha i drakensang to raczej kopia nwn2, mialo niby byc swobodne w eksploracji swiata i dosc dlugie a przeszlam to w tydzien.
Akacja12 - Pią 02 Sty, 2009 20:38
Temat postu:
Heh, ja też nigdy Planescape nie przeszłam, bo mam po angielsku i po którejś godzinie grania już mam dość, bo trochę mnie męczy czytanie ;p.
Shaunri - Pią 02 Sty, 2009 22:48
Temat postu:
Akacja - Ale nieźle ćwicz język : )

Tremere - Drakensang to nie kopia NvN'a, to po prostu old'schoolowy RPG : )
Czekamy teraz na Dragon Age : )
Akacja12 - Pią 02 Sty, 2009 23:19
Temat postu:
Muszę sobie ściągnąć tego Wiedźmina, ale nie wiem czy mój komp spełnia wymagania... czy on dużo potrzebuje ? ;p Heroes IV mi na przykład nie działa ;p
Tremere - Sob 03 Sty, 2009 00:20
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
Akacja - Ale nieźle ćwicz język : )

Tremere - Drakensang to nie kopia NvN'a, to po prostu old'schoolowy RPG : )
Czekamy teraz na Dragon Age : )

HEHE nic nie mow, to wychodzi w marcu a ja w marcu wracam do stanow =) wiec sobie nie pogram za duzo, szkoda ze rpzed swietami nie wyszlo
Słupek - Sob 03 Sty, 2009 00:25
Temat postu:
Akacja12 napisał/a:
Muszę sobie ściągnąć tego Wiedźmina, ale nie wiem czy mój komp spełnia wymagania... czy on dużo potrzebuje ? ;p Heroes IV mi na przykład nie działa ;p
Wątpię, aby działało znośnie. Czas zainwestować w nowy komputer albo konsolę (i w tym drugim wypadku nieco poczekać) Smile
Anonymous - Sob 03 Sty, 2009 10:01
Temat postu:
Tremere napisał/a:
ja w marcu wracam do stanow =)


Niezbyt rozumiem, ty mieszkasz w USA? Bo jak tak to mamy usera-ambasadę Wink
Shaunri - Sob 03 Sty, 2009 10:16
Temat postu:
Akacja - Nie sądzę, optymalizacja Wiedźmina na PC'cie jest słabiutka i nawet na mocarnym (wtedy) sprzęcie zdarzały się cięcia. Skoro nie poszedł Ci "Heros IV", to nie próbowałbym z Wiedźminem - najpierw nieco ulepsz sprzęt - Chociaż jak znam życie na upgrade Twojego sprzętu wystarczy 600-700 złotych. Troszkę RAM'u, dobra karta graficzna (Do kupienia za 300-400 złotych), procesora pewnie wymieniać nie trzeba, bo stoi to od bardzo dawna : )

Tremere - A w USA nie będzie okazji pograć : )?

Słupek - Wiedźmin na konsole? A słyszałeś jakie sterowanie tam ma być : )? Fe : )
Jakubo - Sob 03 Sty, 2009 11:13
Temat postu:
Tremere no wiesz z tym rpg można pomyśleć. Fallout I i II, Gotic I, Morrowind.
Akacja12 - Sob 03 Sty, 2009 11:21
Temat postu:
Hmm... szkoda, to muszę poczekać aż mój brat wróci ze swym laptopem ;p
Słupek - Sob 03 Sty, 2009 14:49
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
Słupek - Wiedźmin na konsole? A słyszałeś jakie sterowanie tam ma być : )? Fe : )
Ciekawsze, zdaje się Smile Do tego lepsza grafika i fabuła bez zmian.
Tremere - Sob 03 Sty, 2009 16:17
Temat postu:
Shaunri napisał/a:

Tremere - A w USA nie będzie okazji pograć : )?

no niebardzo szczerze mowiac, pomijajac to ze tam pracuje i ucze sie w tym samym czasie, wiec totalny brak czasu, to w dodatku mam tylko laptopa ktory raczej dragon age'a nie pociagnie. ;/

Chippy napisał/a:
Niezbyt rozumiem, ty mieszkasz w USA? Bo jak tak to mamy usera-ambasadę

no ale nie mam obywatelstwa, jestem tylko residentem ;p
Shaunri - Sob 03 Sty, 2009 17:29
Temat postu:
Słupek - Ciekawsze? Jeez, toż to ma być "bardziej zręcznościowe" - A kiedy słyszymy takie zdanie w połączeniu z konwersją konsolową to wychodzi taki Baldour's Gate na konsole.
fauna - Sob 31 Sty, 2009 11:26
Temat postu:
Civilizacja - wszystkie części Smile Moja ulubiona to chyba 3., bo w 4. zabrakło mi kilku elementów, które uwielbiałam w poprzednich częściach (gadający doradcy, ulepszanie pałacu, porządna bomba atomowa... Smile
Monnaly - Sob 31 Sty, 2009 11:45
Temat postu:
Moją ulubioną grą komputerową jest Tomb Raider (Legend, Anniversary, Underworld) Wink
tomelion1 - Czw 08 Lip, 2010 12:25
Temat postu:
Teraz Gothic 2 NK , ale równo z nim idą San Andreas i VC , ale raczej nie bo jestem modderem GTA , więc tylko Gothic 2 NK Smile
pitrasia - Czw 08 Lip, 2010 12:47
Temat postu:
DATAAAAAA!!! Nie odnawiaj. Chyba, że nie wiesz gdzie jest data. To może ci podpowiem.
Nad treścią postu jest taka kreseczka, a nad nią data. więc proszę w przyszłości patrz na takie daty, a jeśli masz jakiś problem i chcesz odnowić temat, to chociaż za to przeproś. I nie odnawiaj tematów takich jak ten...
BluMore - Wto 17 Sie, 2010 07:54
Temat postu:
Ned for speed;)

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group