Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Jakie majtki nosicie?

ewcia2004 - Sro 18 Sty, 2006 03:59
Temat postu: Jakie majtki nosicie?
Jakie majtki nosicie? Stringi czy normalne? Ja wlasnie nie lubie stringow bo mi jakos w nich nie wygodnie, wlażą mi same wiecie. A tak w ogóle to po 1 Smile Moze jakis zly kroj majtek mialam, nie powinny mnie uwierac? Moj chlopak zwraca uwaga czesto na to i narzeka bo chce zebym nosila string. Ja to z nim mam:D
askawtn - Sro 18 Sty, 2006 12:57
Temat postu:
Ja też nie lubie stringów. Są strasznie niewygodne. Natomiast moja koleżanka nosi je non-stop... . Stringi to sprawa indywidualna, wygodnie Ci w nich to nosisz, niewygodnie to nie nosisz. A co do chłopaka, to uważam, że nie powinien mieć nic do tego, jakie majtki nosisz. Nie będziesz chyba rezygnować z własnej wygody po to, żeby on mógł sobie popatrzeć na Twój odsłonięty tyłek! A pozatym, to możesz mu powiedzieć, ze stringi są niezdrowe Smile Wink
Pozdawiam Salut
askawtn
Tana14 - Sro 18 Sty, 2006 13:12
Temat postu:
jeśli nie lubisz chodzić w stringach to nie choc a jeśli twój chłopak chce byś chodziła w nich powiedz że jeśli jest taki mądry to niech sam sobie chodzi w stringach ciewi mnie to jak długo wytrzym bo prawdą są one że są niewygodne Smile
Yarpen_Abbil - Sro 18 Sty, 2006 13:48
Temat postu:
Facetem jestem, ale wypowiedzieć się chyba mogę, nie?? (jak NIE to sorki... Very Happy )

Dla mnie stringi to jakiś chory wynalazek tak szczerze... Jakoś mi się to z masochizmem niemilo kojarzy... Very Happy Very Happy Very Happy
Ma... - Sro 18 Sty, 2006 13:50
Temat postu:
A mi osobiście stringi nie przeszkadzają to chyba kwestia przyzwyczjenia Smile
Mała - Sro 18 Sty, 2006 15:23
Temat postu:
mi wygodniej w stringach, nie odznaczaja sie pod obcislymi spodniami i "nie zwijaja: ze tak powiem, wygodniej:)
ale odnosnie sprawy, to Twoja sprawa jakie majtki nosisz, proste. masz być chyba sobą? prawda?
nasty_girl - Sro 18 Sty, 2006 16:36
Temat postu: Re: DO dziewczyn:)
ewcia2004 napisał/a:
Jakie Majtki nosicie Stringi czy normalne. Ja wlasnie nie loobie stringow bo mi jakos w nich nie wygodni wlaza mi same wiecie. A tak wogule to po 1 Smile Moze jakis zly kroj majtek mialam nie powiny mnie uwierac? Moj chlopak zwraca uwaga czesto na to i narzeka mi zebym nosila stringi ja to znim mam:D



jezeli tobie nie pasuja, to powiedz mu to, a on powiniene zrozumiec. a jakie nosze? tylko stringi, w sumie mam odwrotnie, zle sie czuje jak mam na tylku jakies wielkie majty
agg. - Sro 18 Sty, 2006 16:49
Temat postu:
Ja lubię stringi Smile
Jakoś bardziej się do nich przekonałam.
Ogólnie to nie jest źle. Mogę nosić i stringi i zwykłe Wink

Chłopaki bardzo dużą uwagę zwracają wlasnie na jakieś majtki Rolling Eyes
Ich to chyba kręci,że komuś widać tam jakiś sznureczek albo coś.
Chyba mozecie mi przyznać rację? hę?
choredusze - Sro 18 Sty, 2006 17:33
Temat postu:
ja nosze zazwyczaj stringi:) są lepsze i wygodniejsze, bo nie odznaczaja sie na spodniach.
a stringi chyba zawsze na poczatku uwieraja, trzeba sie przyzwyczaic:P ale jesli nie masz na to ochoty to nie rob czegos wbrew sobie tylko dlatego, ze twoj chlopak tak chce. on powinien zwracac uwage bardziej na twoja wygode niz na swoje zachcianki Smile
agg. - Sro 18 Sty, 2006 17:38
Temat postu:
choredusze napisał/a:
on powinien zwracac uwage bardziej na twoja wygode niz na swoje zachcianki

dokładnie Wink
Dlaczego mamy zawsze robić to co oni chcą? Wink
nasty_girl - Sro 18 Sty, 2006 17:43
Temat postu:
no chyba ze mu naprawde zalezy, to mozesz sie dla niego przebrac czasem, a nie nosic caly czas Wink
agg. - Sro 18 Sty, 2006 17:58
Temat postu:
Ale dla mnie i tak to bez sensu...
Ale zrobisz jak bedziesz uważała Wink
Ja bym nie starała mu się dogodzić,postawić na jego zdaniu.Ale to ja Wink
nasty_girl - Sro 18 Sty, 2006 17:59
Temat postu:
to sie droga agg nazywa egoizm;p
Shaunri - Sro 18 Sty, 2006 17:59
Temat postu:
Ja też noszę zawsze stringi - Mam takie ze słonikiem ; )

A co do tematu, to chyba facet nie powinien rządzić jakiego rodzaju bieliznę będziesz nosić O_o. Poza tym nie widzę sensu rozpatrywania tego tematu na forum - Skoro swojemu chłopakowi jesteś w stanie się w stringach pokazac, to chyba potrafisz mu też powiedzieć że nie lubisz ich nosić, no nie? No chyba że Ty to kolejny, nie tak dawno rozpatrywany na forum rodzaj napalonej 14-tki.
agg. - Sro 18 Sty, 2006 22:41
Temat postu:
Nie,to nie egoizm.
Tylko prawda.
ewcia2004 - Czw 19 Sty, 2006 01:05
Temat postu:
SPokojnie nie jest tak zle z tym moim. On mi tak tylko marudzi pol zartem pol serio o tych stringach. Zakladam je tylko jak wiem ze bede znim blizej a na codzienie zwykle:)
Mroczny_jogurt - Czw 19 Sty, 2006 06:57
Temat postu:
Ja stringi toleruje, ale za nimi nie szaleje ;] nie przeszkadzaja mi ale zdecydowanie wole figi, najlepiej ladnie wykrojone. Poza tym, ze stringi sa czasem dosc niewygodne to mam specyficzne ksztalty i akurat w ladnych figach prezentuje sie 100x lepiej niz w stringach Wink
choredusze - Czw 19 Sty, 2006 11:37
Temat postu:
nasty girl.. jaki egoizm!? to ten chlopak jest egoistą a nie ta dziewczyna:/
askawtn - Czw 19 Sty, 2006 13:27
Temat postu:
Nastygirl-co?? Że niby ona jest egoistką?? Pfff.....Dziewcze pomyśl! To ten chłopak chce, żeby ona chodziła w niewygodnych gaciach dla jego przyjemności!
agg. - Czw 19 Sty, 2006 16:03
Temat postu:
dokładnie!
I nie ważne czy ona czuje się wygodnie czy nie!
ważne,ze jemu ma się podobać i tyle! pff też mi coś...
Shaunri - Czw 19 Sty, 2006 17:25
Temat postu:
agg. - Cooo? Boże, jakie głupotyO_o. Dobra, nawet nie komentuję, bo nie ma czego...
giraffka - Czw 19 Sty, 2006 18:19
Temat postu:
Ludzie co wy tu piszecie to masakra...Jak ona moze byc egoistka??To on jest egoista bo mysli tylko o tym zeby za przeproszeniem dupe ogladac, a nie mysli ze jego dziwczyna nosi cos niewygodnego dla niej :/ a jesli dziewczyna podoba sie swojemu chlopakowi tylko w stringach, to ten chlopak jest kompletnym tandeciarzem i zalosnym gosciem :/ osobiscie chodze tylko w stringach bo po prostu w takiej bieliznie mi wygodniej, no ale nosze je dlatego ze lubie a nie :/ owszem, ciesze sie z mojemu sie podobam ale... eh... szkoda gadac, zalamujecie mnie
Shaunri - Czw 19 Sty, 2006 19:28
Temat postu:
giraffka - Ja widzę jedną osobę która powiedziała że ona jest egoistką... ; )
giraffka - Czw 19 Sty, 2006 19:50
Temat postu:
Ja widze jedna doslownie, a druga w niedoslownym przekazie slownym, ze to tak ujme Razz zreszta noewazne ile osob to powiedzialo, dziwie sie ze takie slowa w ogole tu padlu,. jeszcze ze strony dziewczyny :>
nasty_girl - Pią 20 Sty, 2006 12:45
Temat postu:
nie rozumiecie mnie, psalam gdzies, owszem jak jej wygodniej to niech chodzi w innych i mu o tym powie, ale jako dziewczyna tez mogla by czasem zrobic cos dla swojego faceta, i sie troche poswiecic.. oczywiscie zalezy jeszcze od tego chlopaka.. czy zasluguje, bo jezeli to dokladnie tak wyglada.. masz nsic stringi bo mi sie podoba i nie obchodzi mnie czy tobie dobrze czy nie, to ja bym wogole zastanowila nad byciem z nim

ja osobie ktora kocham lubie robic rzeczy, ktore wiem ze go ciesza, sprawiaja przyjemnosc.. wydaje mi sie ze to normalne, ale dobra, moze kiedys ktos to zrozumie..

pozatym giraffka, jest roznica miedzy miloscia, a byciem z kims dla ogladania czyjejs [cenzura], tej drugiej opcji w pisaniu poprzednich postow nie bralam pod uwage..
Keeveek - Pią 20 Sty, 2006 15:19
Temat postu:
za odpowiednią kasę mogę założyć stringi. nawet damskie, o ile w nie wejdę
giraffka - Pią 20 Sty, 2006 16:56
Temat postu:
Nie wiem ktora opcje bralas pod uwage,ja przedstawilam obie mozliwosci.Ja wiem ze edac z kims robi sie rzeczy by uszczesliwiac druga osobe, ale ta druga musi zrozumiec pewne rzeczy..Nawet jesli bedzie przez to pozbawiona jednej z przyjemnosci
nasty_girl - Nie 22 Sty, 2006 18:43
Temat postu:
i to wlansie mam na mysli.. wazne zeby chlopak potrafil zrozumiec ze dziewczynie niewygodnie, a dziewczyna potrafila tez dac cos od siebie..
giraffka - Nie 22 Sty, 2006 18:50
Temat postu:
No i ja teraz tez rozumiem, no i na wzajemnym zrozumieniu sie skonczylo Smile
Klaudia_13 - Pią 21 Kwi, 2006 20:22
Temat postu:
a ja to lubie sobie w lato ponosić stringi Smile
Sissa11 - Sro 06 Gru, 2006 19:48
Temat postu:
Nie cierpie stringów, bo mnie uwierają i są bardzo niewygodne. NIe mam do niech wkładek. Wstydzę się przebierać w stringach na w-fie. To wszystko.

Chyba wystarczy Słupek,no nie?
Laki - Sro 06 Gru, 2006 19:50
Temat postu:
Co z tego?
Sissa11 - Sro 06 Gru, 2006 19:55
Temat postu:
Pisze odpowieź na temat czy lubie czy nie. Laki,poc co ten twój durny i beznadziejny spam?
Laki - Sro 06 Gru, 2006 19:57
Temat postu:
Sissa11 napisał/a:
Laki,poc co ten twój durny i beznadziejny spam?

A po co mi twoje zdanie w tak starym temacie...
Słupek - Sro 06 Gru, 2006 19:59
Temat postu:
Laki> To nie jest temat, gdzie ktoś prosi o radę i takie tematy nie przedawniają się. Pomijając zawartość merytoryczną posta użytkowniczki, miała pełnie prawo tutaj napisać.
karooolinaaa - Pią 02 Mar, 2007 23:47
Temat postu:
Ja czasami nosze stringi. Na poczatku było mi w nich dosc nie wygodnie ale idzie sie przyzwyczaic, teraz to praktycznie czuje sie w nich tak samo swobodnie. Wiadomo ze takie gatki swietnie wygladaja no i chłopakow to rajcuje przynajmniej niektorych. Chociaz nie powinnas tak ulegac chłopakowi bo co on ma do twojej bielizny to twoja sprawa co nosisz i w czym dobrze sie czujesz.
mała 13 - Pon 26 Mar, 2007 18:37
Temat postu:
szczerze mowiac to nigdy nie mialam stringow na dupie. ale slyszalam ze sa strasznie nie wygodne....
nasty_girl - Pon 26 Mar, 2007 19:34
Temat postu:
gdyby takie były, to dlaczego tyle osób by je nosiło?
ewamarchewa - Pon 26 Mar, 2007 21:35
Temat postu:
Bo ich nie widać pod obcisłymi spodniami. Aby być piękną trzeba trochę pocierpieć Very Happy


Osobiście nie noszę stringów i nigdy nie nosiłam. Ale nie mam nic przeciwko.
Kiniuchna - Pon 26 Mar, 2007 22:44
Temat postu:
<turlam_sie_po_ziemi> od kiedy 11 lenie dzieci nosza stringi ?? Hmm Sissa11 powaliłaś mnie większość dziewczyn nie nosi stringow a wf bo nieciekawie wygladaja pod podenkami gimnstycznymi Confused zreszta nie w tym eiku Rolling Eyes
kamus07 - Wto 27 Mar, 2007 20:03
Temat postu:
Ja czasem śpie w stringach Wink
I lubie w nich chodzić i lubie jeszcze takie.. Jakby shorty. Takie nie zwykłe, tylko takie dłuższe jakby spodenki Wink Chyba wiecie o co biega Wink
mała 13 - Sro 28 Mar, 2007 16:15
Temat postu:
bokserki ?
kamus07 - Sro 28 Mar, 2007 17:31
Temat postu:
Nie bardzo. Bardziej do ciała przylegające Wink
holyparapet - Sro 28 Mar, 2007 20:16
Temat postu:
stringi z rynku
nasty_girl - Czw 29 Mar, 2007 16:24
Temat postu:
damskie bokserki przylegają.. <lol>
Marcia10 - Czw 29 Mar, 2007 16:28
Temat postu:
Lubie damskie bokserki, niesety tylko jedna para jest w mojej szafce. A tak to nosze zwykle.
Memi - Czw 29 Mar, 2007 19:08
Temat postu:
Cytat:
Jakie majtki nosicie?

No majtki.
Iśka - Nie 06 Maj, 2007 21:53
Temat postu:
Lubię być seksowna.
Lubię stringi, ale ubieram je tylko dla mojego chłopaka.
Do szkoły wolę normalne majtki. W krateczkę, w kropeczki w paseczki i Bóg wie jeszcze w co Wink
Bokserki średnio mi się nosi.
Najlepiej kolor czarny, czerwony.
Camilla - Wto 08 Maj, 2007 18:37
Temat postu: Jakie Nosicie Majtki?
Nio Wiadomo Że Normalne No I Bokserki Laughing
joasia1990 - Wto 08 Maj, 2007 19:01
Temat postu:
Camilla napisał/a:
Nio Wiadomo Że Normalne

a skąd wiadomo? ja np. nie nosze normalnych
nasty_girl - Wto 08 Maj, 2007 19:17
Temat postu:
lol, a co to normalne majtki? a ja nosze normalne buty, normalna koszulę i normalne jeansy.. mówi ci to coś? bueheheh
Blanka - Wto 08 Maj, 2007 21:15
Temat postu:
Chyba chodziło im o normalne= figi:P


Ja noszę stringi i bokserki damskie.
mała 13 - Sro 09 Maj, 2007 07:17
Temat postu:
Blanka napisał/a:
Ja noszę stringi i bokserki damskie.



a myślałam że nosisz bokserki męskie Razz Razz Razz
nasty_girl - Sro 09 Maj, 2007 14:34
Temat postu:
Blanka napisał/a:
Chyba chodziło im o normalne= figi:P


Ja noszę stringi i bokserki damskie.


to pojęcię względne, dla mnie w tym wypadku normalne to stringi
Anonymous - Czw 10 Maj, 2007 18:10
Temat postu:
Jakbyś była inteligentna, to byś wiedziała, że normalne majtki to figi, a nie żadne stringi.
Dla Ciebie może sa normalne, ale w innym znaczeniu to figi należą do "normalnych".
Czarna - Pią 11 Maj, 2007 12:23
Temat postu:
Mhh dla mnie stringi w moim znaczeniu rowniez staja sie normalnymi majtkami poniewaz tylko je nosze... ale z tego co mi wiadomo to:
stringi to stringi
bokserki to bokserki
a majtki to majtki ( czyli inaczej figi )
opętana - Pią 11 Maj, 2007 13:18
Temat postu:
jeny, dobrze pewno wiecie o co chodzi, ale musicie sie czepiać
nasty_girl - Pią 11 Maj, 2007 20:44
Temat postu:
dobra, niech ci będzie, normalne są figi, tylko mi proszę wytłumacz dlaczego? to tak jak by powiedzieć że normalne spodnie to biodrówki z nogawkami 3/4. Poza tym nazywając figi normalnymi, wychodzi na to że stringi, bokserki są nienormalne tak? Bo troszkę nie rozumiem twojego "myślenia".
Akacja12 - Sob 12 Maj, 2007 15:30
Temat postu:
Niestety w większości przypadków normalne to to, co większość robi/nosi.
Słupek - Sob 12 Maj, 2007 15:42
Temat postu:
Głosowanie na PiS?
Shaunri - Sob 12 Maj, 2007 16:48
Temat postu:
Słupek - Mała prośba, bo to zaczyna już być nudne. Możesz nie wdrażać do każdego tematu swoich nienawiści politycznych - które bagatela nikogo nie obchodzą?
Słupek - Sob 12 Maj, 2007 17:19
Temat postu:
Zastanowię się Rolling Eyes

Poza tym, gdzie tu widzisz nienawiść? Ja tylko wykazuję błąd w rozumowaniu wg którego głosowanie na PiS jest normalne, a na PSL nie, a w ogóle to najnormalniejsze jest niegłosowanie, bo większość nie głosuje.
Akacja12 - Sob 12 Maj, 2007 19:53
Temat postu:
Ale z tym PISem to różnie, bo teraz głosują, a za 2 lata to sie zmieni (mniejmy taką nadzieje), a są rzeczy niezmienne, albo mało zmienne (;
Shaunri - Sob 12 Maj, 2007 22:51
Temat postu:
Słupek - Chrzanisz... Od jakiegoś czasu strasznie się powtarzasz, aż do znudzenia.
Monik - Sob 12 Maj, 2007 23:23
Temat postu:
Oj Boże, każdy ma inne pojęcie normalności i twierdzi, że to normalne według swojego uznania, a nie będzie ktoś mówił, że figi czy stringi są normalne tylko dlatego, że tak wybrała demokratyczna większość.
A w majtkach to potocznie tak, ale fachowo to się nie spotyka nazwy "normalne" ; )
Słupek - Sob 12 Maj, 2007 23:59
Temat postu:
Cytat:
Słupek - Chrzanisz... Od jakiegoś czasu strasznie się powtarzasz, aż do znudzenia.

Masz taki pitolnik nad moim postem

Skróć swe męki. Wystarczy tylko jeden klik, jeden jedyny klik, nic więcej.
Magwill - Pon 14 Maj, 2007 17:17
Temat postu:
Ja troche z innej beczki :

Jeśli chodzi o mnie nie lubię stringów Cool

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group