Dzieci OnLine

Sport - ROLKI

asiak1313 - Pon 20 Lut, 2006 14:55
Temat postu: ROLKI
Jeżdzę na rolkach i łyżwach już dosyć długo. Ostatnio dowiedziałam się od dziewczyny, że on jeździ na rolkach wyczynowo. Czy wy kiedykolwiek widzieliście jak to wygląda albo potraficie?
sylvia - Pon 20 Lut, 2006 17:28
Temat postu:
Widziałam, ale nie umiem.
Shaunri - Pon 20 Lut, 2006 17:48
Temat postu:
Widziałem i conieco umiem - Znaczy umiałem, bo już dawno nie jeździłem, więc pewnikiem nic nie potrafię ; )

Zazwyczaj polega to na wykonywaniu "tricków" - Na wszelkiego rodzaju rurach (... się na nie naskakuje i jeeeedzie...), rampach (... się wyskakuje i leeeci) - I tak dalej i tak dalej.
sami10 - Nie 02 Kwi, 2006 08:07
Temat postu:
Potwierdzam Shaunri

Bałabym sie troche jeździć wyczynowo na takich rolkach bo wiadomo, że są one mało stabline no nie? Ale jak ktoś ma odpowiednie rolki, umiejętności itp. to czemu nie?!
Marcia10 - Sob 24 Cze, 2006 19:34
Temat postu:
Jeszcze nie widzialam czegos takiego, jak jazda figurowa na rolkach i "wyczyny" (wiadomo, skoki na barierki itp.) na łyżwach:D. Ale odwrotnie to jo:D
Almycha - Pon 03 Gru, 2007 17:22
Temat postu:
Ja widziałam i chętnie bym spróbowała gdybym miała odpowiednie rolki Smile. Mam najzwyklejsze, żeby się douczyć jeździć (wcześniej miałam wrotki Razz) - jak będę mieć kesz to kupię sobie porządniejsze będę się uczyć biggrin
Marcia10 - Sob 08 Gru, 2007 12:21
Temat postu:
rolki wyczynowe maja 5 kolek i jesli sie nie myle to dwa hamulce.
Po moim ostatnim upadku w gorach nie mam zamiaru takiego czegos upawiac. Nie widze w tym pasji.
mała 13 - Pią 14 Gru, 2007 11:57
Temat postu:
umiem jeżdić tak normalnie... najwyżej jakiś obrocik.... nigdy bym nie poszła na rolkach na jakąś rampę... taaaa wyskakujesz - lecisz - i spadasz na nos.... dzięki to nie dla mnie ...
Marcia10 - Pią 14 Gru, 2007 12:33
Temat postu:
nos?
ja tu mysle o zlamanych konczynach/kregoslupie/stalym urazie,
to sie moze wozkiem skonczyc
julietta - Pią 14 Gru, 2007 19:30
Temat postu:
Marcia10 napisał/a:
ja tu mysle o zlamanych konczynach/kregoslupie/stalym urazie,


no dokładnie....
Ja lubię tak na spokojnie, po parku (choć czasem sobie muszą poszaleć Smile )
Lolek1234 - Sob 15 Gru, 2007 20:27
Temat postu:
Marcia10 napisał/a:
rolki wyczynowe maja 5 kolek i jesli sie nie myle to dwa hamulce.
Po moim ostatnim upadku w gorach nie mam zamiaru takiego czegos upawiac. Nie widze w tym pasji.

Hahah, a to dobre xD Jak nie wiesz co mówisz to sie nie odzywaj. Rolki wyczynowe mają 4 lub 2 kółka, to jest przykład rolek wyczynowych

A co do tematu, to jeżdżę od 5 lat, trochę umiem, best trick to 540 Mute Grab z soul grindem, jeśli wiecie o co chodzi Mr. Green Ogólnie to najgorsza kontuzja jakiej doznałem to jakieś tam obicie piszczela czy ręki itp. Nic strasznego a sport wciąga jak żaden inny!
Aneczka - Wto 14 Paź, 2008 09:05
Temat postu:
Umiem jeździć ale normalnie bo nie chce sie połamać Smile
ana9924 - Pon 03 Sie, 2009 09:46
Temat postu:
Wiem jak to wygląda bo codziennie przesiaduje na skate parku i troche umiem tak jezdzic Very Happy

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group