Dzieci OnLine

Gry i programy komputerowe - fajna gierka

Marcia10 - Nie 19 Mar, 2006 17:36
Temat postu: fajna gierka
jak mówi opis tematu: zamieszczam tu link do fajnej gierki OnLine.
Pewno wielu z Was uwielbia chodzić do McDonalda i obżerac się tymi pysznościami. Tu właśnie zamieszczam link do gry, w której prowadzi się McDonald.
http://www.gry.pl/game16026.html
Gra jest super. Chodujesz krowy, oraz soję, którą będą się odżywiały krowy. Krowy później przenoszone są do "krowiarni (wiele osób używa tego określenia) gdzie "mielone" są na kotlety zwane w tej grze "Harmurgerami". Hamburgery sprzedajesz i za to dostajesz kasę. Gra po angielsku, ale myślę,że początkujący naukę języka angielskiego dałby sobie radę (ewentualnie z pomocą starszego rodzeństwa).
Zapraszam do grania! Gdyby coś było nie tak, to pytania prosze pisać w odpowiedziach, a ja będę starała się na nie odpowiedzieć.
kaka - Nie 19 Mar, 2006 19:17
Temat postu:
Mi to jakoś nie wychodzi Sad Krowy mi ciągle zdychają albo mam ich za mało Sad
kasia0001 - Nie 19 Mar, 2006 20:13
Temat postu:
gra mi sie nie podoba ;/ ale kazdy ma inny gust ;p
sami10 - Czw 23 Mar, 2006 15:10
Temat postu:
jaqk sie upraiwa soje?
Marcia10 - Pią 24 Mar, 2006 08:23
Temat postu:
kaka napisał/a:
Mi to jakoś nie wychodzi Sad Krowy mi ciągle zdychają albo mam ich za mało Sad


A czy posadziłeś/aś soję? Jeśli wybrałeś/aś już pole dla krów to klikając na polu masz 2 okienka - głowa krowy i roślinki. klikając na roślinki wyrasta ci pole z soją. Jeśli chcesz mieć nawet, nawet kasy to zrób max. 2 pola. Krowy mogą być 3 bo są tańsze.

Sami10: zrób mniej więcej to co napisałam powyżej a jeśli już to zrobiłas i dalej ci nie wychodzi to co jakiś czas (gdy masz pusto w maszynie do soi) klikaj na tą maszynę i "kosę" (co to jest to chyba już wiesz). Żarcie z czasem powinno przybywać.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group