Dzieci OnLine

Między nami chłopakami... - wstyd przed pokazywaniem...

Shaunri - Czw 23 Mar, 2006 07:33
Temat postu:
Nie, nie zaglądają chłopakom między nogi - i po problemie.

Tylko Cię zwarzą, zmierzą, przebadają i tyle - twoje klejnociki ich nic nie obchodzą.

Taki mały edit: To co powyższe to napisane na podstawie moich doświadczeń, nie wiem jak jest w innych szkołach. Może minister coś zmienił i mają zaglądać : )?
Keeveek - Czw 23 Mar, 2006 08:46
Temat postu:
mierzenia ważenia nie ma. w mojej szkole jednak sprawdzała jądra na obecność guzków i łatwość w ściąganiu napletka. Znaczy jeśli chodzi o napletek to tylko się pytała.
nasty_girl - Czw 23 Mar, 2006 17:27
Temat postu:
tak, mierza dlugosc, i czy wlosy rosna, czlowieku, kazdy sie rozwija inaczej, co to ma do badan bilansowych? sprawdzaja czy sie dobrze rozwijasz, czy rosniesz, a nie takie rzeczy.
Mroczny_jogurt - Pon 27 Mar, 2006 07:38
Temat postu:
No niestety musze was zmartwic bo akurat w piatek ubiegly kumpel na bilansie mial rewizje stanu jader hahaha ;] Ale to widac zadna regula bo byl w tej kwesti jedyny.
Keeveek - Pon 27 Mar, 2006 20:13
Temat postu:
ja bym powiedział - jako jedyny się przyznał. nie wiem co wstydliwego widzicie w tym badaniu i jaki powód do zmartwienia. jedynie lekarz może prawidłowo wykryć niepokojące zgrubienia na jądrach lub ew. guzki i odróznić je od najądrzy biggrin
Shaunri - Pon 27 Mar, 2006 21:09
Temat postu:
Keeveek - Doszukujesz się jakiejś teorii spisku? Nie, mi klejnotów nie macali, tylko kazali rozebrać się do bielizny - I kuniec.
Keeveek - Pon 27 Mar, 2006 21:17
Temat postu:
a mnie macali.
The_Great_Vlad - Pon 27 Mar, 2006 21:53
Temat postu:
Pomoge wam wyciagnac wnioski:
To zalezy od lekarza...
konan - Nie 02 Kwi, 2006 17:42
Temat postu:
Ja miałem taki bilans rok temu(1 klasa gim), to kazała tylko koszulke zdjąć, badała wzrost i wage, postawe.A o dojrzewaniu to może sprawdzać np. po głosie, wzroście, itd. a nie koniecznie po środkowej części ciała biggrin A nawet jak by ci badał twojego to nie masz co sie martwić - przed wizytą pewno sie bedziesz troche stresował i ci nie stanie.
Elun - Pią 07 Kwi, 2006 09:28
Temat postu:
ja mialam takie badania w 1 klasie gim i 3, i za kazdym razem sprawdzali tylko wzrok, wzrost, wage, postawe ciala. No i za pierwszym razem pytali sie czy miesiaczkujesz (to oczywiscie do dziewczyn). I to tyle.
Anonymous - Pią 07 Kwi, 2006 15:44
Temat postu:
E. W pierwszej klasie podstawówki miałam coś takiego, ze dziewczynki musiały być w samych majtkach Razz Ale wtedy to jeszcze nikt nie zwracał na to uwagi. Na pewno nie będzie trzeba zdjąć gaci.
Shaunri - Pią 07 Kwi, 2006 17:38
Temat postu:
Nena - ... nie na pewno...
Anonymous - Sob 08 Kwi, 2006 15:03
Temat postu:
Na pewno Neutral A jeśli coś takiego by mi się zdażyło, powiedziałabym: nie. Nie zdejmę. I tyle.
Keeveek - Sob 08 Kwi, 2006 16:19
Temat postu:
Nena widocznie masz się czego wstydzić. To przecież jest LEKARZ idio[wycięto]

ostatnio byłem na bilansie, tym razem nikt mi niczego nie sprawdzał. bez zaglądania w gacie, nawet bez ściągania spodni wpisała mi rozwój płciowy: P :/
Shaunri - Sob 08 Kwi, 2006 16:49
Temat postu:
Nena - Żałosne - Zaufania do lekarzy widzę rodzice nauczyli.

Chore społeczeństwo...
Tremere - Sob 08 Kwi, 2006 18:25
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
Nena - Żałosne - Zaufania do lekarzy widzę rodzice nauczyli.

Chore społeczeństwo...

Ty jesteś chłopcem, wiesz? Inaczej to trochę odbierasz.
Dla ciebie wszystko jest chore.

ps. też bym nie zdjęła.
ps2. keeveek wez zmien tego obrzydliwego avatara. Crying or Very sad
Anonymous - Sob 08 Kwi, 2006 19:39
Temat postu:
Keeveek napisał/a:
Nena widocznie masz się czego wstydzić. To przecież jest LEKARZ idio[wycięto]

Weź się odwal Mad Nie, nie mam. Po prostu ja też muszę się zgodzić na takie coś. Idąc np. do ginekologa, wiem co mnie czeka, ale w takim przypadku z nikim się nie umawiałam, co mam pokazywać. Mam prawo powiedzieć nie.
Shaunri - Nie 09 Kwi, 2006 00:17
Temat postu:
Młodzieńczy bunt - Nie, bo nie, bo nie, bo ja jestem mądra i wiem co dla mnie najlepsze.

Tremere - Miło mi wiedzieć, że jestem płci męskiej. Dzięki za uświadomienie. I nie klnij tyle, drażni mnie to, nie pasuje do was.

PS: "weź się odwal" A Ja powiem mamie!
Anonymous - Nie 09 Kwi, 2006 09:27
Temat postu:
Shaunri napisał/a:

PS: "weź się odwal" A Ja powiem mamie!

A proszę bardzo! Laughing
Keeveek - Nie 09 Kwi, 2006 09:31
Temat postu:
Shaunri nie przejmuj się Wink dzięki temu że one są jakie są może zdechną na raka szyjki macicy albo piersi bo nie będą chciały pokazać Wink bądźmy dobrej wiary Wink bo tacy ludzie jak one nigdy nie dorastają Wink
Anonymous - Nie 09 Kwi, 2006 10:21
Temat postu:
Troszeczkę przegiąłeś. Nawet bardzo. Po czym wnioskujesz, że nie dorośniemy? Po tym, że nie chcemy zdjąć gaci na badaniach? To trochę jednak dziwne, nie uważasz? Confused
konan - Nie 09 Kwi, 2006 11:47
Temat postu:
EE no nie macie sie czego wstydzić pokazywać - pomyślcie że każda dziewczyna/chłopak ma to samo w tych samych miejscach:)
Anonymous - Nie 09 Kwi, 2006 12:12
Temat postu:
No niby tak. Gdyby mnie wcześniej uprzedzono, co będzie na tych badaniach - no cóż, przygotowałabym się psychicznie Laughing ale taki spontan...
opętana - Nie 09 Kwi, 2006 12:41
Temat postu:
Eeeej bez przesady, zeby ściągac majtki na takim szkolnym badaniu. Ja bym tego nie zrobiła, nie jest ginekologiem zeby mnie tam sprawdzac. Jak bede chciała to pojde gdzie trzeba.
Takie głupie gadanie z Twojej strony Shaunri. W teorii to najprościej, ale w praktyce juz niestety nie.
Keeveek - Nie 09 Kwi, 2006 12:44
Temat postu:
ojaaa... tyle, że shaunri akurat w tym momencie ma rację. Każdy doktor internista czy pediatra ma prawo dokonać podstawowych badań także w tamtych miejscach. ja nie wiem, chyba was nauczono za bardzo "moje, nie ruszaj" w tych szkołach :/ myślałem, że coś takiego z wiekiem przechodzi. Ale to jest podobnie jak przy wuefistach, którzy omyłkowo złapią za tyłek próbując was powstrzymać przed upadkiem, albo nauczyciel śpiewu łapiący za brzuch by sprawdzić pracę przepony i nazywane przez was molestowaniem.
Anonymous - Nie 09 Kwi, 2006 12:54
Temat postu:
Ee, ja tam jestem przy swoim. Uważam jednak, że przegiąłeś, żacząc nam "zdechnięcia" na takie straszne choroby, tylko dlatego, ża mamy inne zdanie niż ty Confused
Keeveek - Nie 09 Kwi, 2006 12:56
Temat postu:
może pocieszy Cie fakt, że było to skierowane bardziej do Tavion [tremere] niż do Ciebie
Anonymous - Nie 09 Kwi, 2006 12:57
Temat postu:
No, troche Wink O, to Tremere (sorry, jeśli przekręciłam) to Tavion? Co to się porobiło, jak mnie nie było Wink
Keeveek - Nie 09 Kwi, 2006 12:59
Temat postu:
a któżby inny Wink tylko, że ona ma schizofrenię i manię prześladowczą, ale bodaj się leczyła z tego u psychiatry, czy kogoś tam innego Wink Tobie niczego złego nie życzę, bo Ciebie nie znam Wink
Shaunri - Nie 09 Kwi, 2006 17:24
Temat postu:
I wszyscy żyli długo i szczęśliwie - Starczy tego offtopu

Lekarz jest lekarzem - to jego fach, do niego trzeba miec zaufanie. Jeśli nie będziesz miała zaufania do lekarza, to co, skorzystasz z "rąk które leczą"?
Anonymous - Nie 09 Kwi, 2006 17:50
Temat postu:
No oczywiście, że tak.
Hmm... Jak już mówiłam, musiałabym wiedzieć, co będzie na takich badanich. U ginekologa jeszcze nie byłam, majtek przed nikim nieznajomym nie ściągałam Wink więc jednak byłby to dla mnie stres i duże zaskoczenie. Naprawdę, musiałbym się przygotować psychicznie (poćwiczyć przed lustrem Laughing ...)
Elun - Nie 09 Kwi, 2006 18:03
Temat postu:
ja raczej stane po stronie neny, a co Smile
ja rozumiem, ze na badaniach trzeba sie rozebrac do samej bielzny, ale pielegniarka to nie jest wykfalifikowany ginekolog i jakby mi powiedziala, ze mam sicagnac majtki bo chce obejrzec to bym stwierdzila, ze jak mam byc badana w tym miejscu to tylko przez kogos odpowiedniego, w "normalnych" warunkach (na jakims przystosowanym fotelu). Ja nie znosze pielegniarek, a ta nasza szkolna to jakas super tez nie jest. Ja od dziecka mam skrzywienie kregoslupa, kazdy ortopeda mi to mowil i chodzilam na przerozne cwieczenia gimnastyczne. A pielegniarka sobie stwierdzila, ze mam bardzo dobra postawe! I ze zadnego skrzywienia itp... Ostatnio nawet na przeswietleniu mi wyszlo, ze mam skrzywienie, no ale dobra.... Wiec jesli ona, chcialaby mi sie zabrac do zbadania moich narządow, to serdecznie jej podziekuje. Wole isc do specjalisty na kontrole, niz do jakiejs pielegniark. A jak juz sie uprze, to niech mnie najzwyczajniej w zyciu skieruje do ginekologa, a ja jej pozniej doniose wyniki badan, zeby miala je w swojej teczce. I tyle.
Keeveek - Nie 09 Kwi, 2006 18:30
Temat postu:
bilans powinien robić wykwalifikowany doktor z najbliżej znajdującej się placówki, raczej nie robi tego pielęgniarka. zwykłe badania okresowe owszem, bilans robi doktor.
Słupek - Nie 09 Kwi, 2006 18:44
Temat postu:
Keeveek napisał/a:
bilans powinien robić wykwalifikowany doktor z najbliżej znajdującej się placówki, raczej nie robi tego pielęgniarka. zwykłe badania okresowe owszem, bilans robi doktor.

U mnie najpierw były pielęgniarki w szkole i robiły jakies podstawowe badania, a potem z kartkami od nich trzeba było iść do lekarza rodzinnego. Więc to nie do końca tak. I od razu mówię, ani pielęgniarce ani lekarzowi nic pokazywać nie musiałem.
Tremere - Nie 09 Kwi, 2006 22:18
Temat postu:
Keeveek napisał/a:
a któżby inny Wink tylko, że ona ma schizofrenię i manię prześladowczą, ale bodaj się leczyła z tego u psychiatry, czy kogoś tam innego Wink

Psychiatry? Hm... nie przypominam sobie.
Aczkolwiek tobie radzę leczyć się u chirurga plastycznego. Albo z takim czymś w roli avatara nie pokazywać się na forach Shocked
PS - twoje włosy wyglądają jak słoma. wiesz co to szampon+odżywka+grzebień/szczotka? Confused

Keeveek napisał/a:
Nena widocznie masz się czego wstydzić. To przecież jest LEKARZ idio[wycięto]

Keeveek napisał/a:
Tobie niczego złego nie życzę, bo Ciebie nie znam Wink

... Rolling Eyes

Nena - co to się porobiło. ;<
Słupek - Nie 09 Kwi, 2006 23:07
Temat postu:
Tremere napisał/a:
twoje włosy wyglądają jak słoma. wiesz co to szampon+odżywka+grzebień/szczotka? Confused

Od dziś fryzura na Ryszarda, a nie jakieś udziwienia! Czy tutaj każdy temat musi kończyć się wycieczkami osobistymi? Też mam czasem niezłą szopę na głowie (zapuszczam) i jak chcesz, to do moich włosów też mozesz się przyczepić Neutral Pobawię się w Wujka Dobrą Radę i Wam powiem, że do najeżdzania na siebie jest taki super wynalazek, co się nazywa "prywatna wiadomość". Radzę skorzystać. EOT
Tremere - Pon 10 Kwi, 2006 08:00
Temat postu:
Słupek napisał/a:
Tremere napisał/a:
twoje włosy wyglądają jak słoma. wiesz co to szampon+odżywka+grzebień/szczotka? Confused

Od dziś fryzura na Ryszarda, a nie jakieś udziwienia! Czy tutaj każdy temat musi kończyć się wycieczkami osobistymi? Też mam czasem niezłą szopę na głowie (zapuszczam) i jak chcesz, to do moich włosów też mozesz się przyczepić Neutral Pobawię się w Wujka Dobrą Radę i Wam powiem, że do najeżdzania na siebie jest taki super wynalazek, co się nazywa "prywatna wiadomość". Radzę skorzystać. EOT

Przepraszam, Rysiu. Już nie będę ;>
PS - nie mam zamiaru najezdzac na nikogo innego. Razz
Keeveek - Pon 10 Kwi, 2006 09:24
Temat postu:
tremere, widocznie Ty masz taką mordę że się jej pokazywać wstydzisz Wink od dzisiaj masz ignora Wink
Anonymous - Pon 10 Kwi, 2006 09:57
Temat postu:
to ktory chce lizaka?
Tremere - Pon 10 Kwi, 2006 19:40
Temat postu:
Keeveek napisał/a:
tremere, widocznie Ty masz taką mordę że się jej pokazywać wstydzisz Wink od dzisiaj masz ignora Wink

znam cię prawie 2 lata. [cenzura] a nie ignor ;P ty nie dajesz ignorów ;>
Ja się swojej *mordy* nie wstydzę, a to znaczy że mam ją pchać na ava? ;P Pff.
opętana - Pon 10 Kwi, 2006 21:52
Temat postu:
wojna na słowa? no nie, wszyscy jestescie piekni i przestancie ;P yhhh
konan - Wto 11 Kwi, 2006 17:50
Temat postu:
Co jak co ale najlepszą morde ma słupek Mr. Green

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group