Dzieci OnLine

Apele o pomoc - WAŻNE - OSKAREK

M A R T A - Wto 11 Kwi, 2006 10:16
Temat postu: WAŻNE - OSKAREK
Od ponad roku nie ma miesiąca, by gazety czy telewizja nie informowały nas o kolejnej tragedii – polegającej na biciu, katowaniu, głodzeniu czy wreszcie zabijaniu dzieci, w tym niemowląt. Pierwszym takim przypadkiem w ostatnim czasie, głośno komentowanym w mediach był przypadek 3 – miesięcznego Kubusia, którego ojciec skatował, skazując go z całą pewnością na zaawansowane kalectwo na całe życie. Podobny los spotkał Patryka, który w świetle dzisiejszej wiedzy medycznej nie ma szans na odzyskanie wzroku. Kolejne, tym razem śmiertelne ofiary przemocy to 4 - miesięczny Aleks, maltretowany przez rodziców oraz zgwałcony przez własnego ojca, 14 –miesięczna Klaudia z Poznania, 11-miesięczny Dawidek, 16-miesięczna Agatka z Sosnowca, 15-miesięczny Kubuś zagłodzony i zamordowany przez własną matkę, i pewnie wiele innych dzieci, których imion jeszcze nie znamy. ...

www.oskarek.org

daj poparcie

Dziękujemy
Blanka - Pią 19 Maj, 2006 19:42
Temat postu:
To jest bestialskie!
Ludzie, którzy tak traktują kogokolwiek- a tym bardziej wółasne dzieci, nie zasługują na miano człowiek... . Nawet zwierzęta tak nie robią! To odrażające. Jedni 5 lat starają się o dziecko, a inni swoje tak po prostu zagłodzą... ja nie rozumiem... nie jestem w stanie zrozumieć, jak tak można...

[*][*][*] - wszystkim niewinnym maluszkom...
Shaunri - Pią 19 Maj, 2006 21:23
Temat postu:
I co da to cale wasze pitolenie i gadanie? JAk chcecie coś zrobić to weźcie kałacha i postrzelajcie sobie do tych [cenzura]ów, a jak nie to się wreszcie uciszcie...
Tremere - Sob 20 Maj, 2006 01:56
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
I co da to cale wasze pitolenie i gadanie? JAk chcecie coś zrobić to weźcie kałacha i postrzelajcie sobie do tych [cenzura]ów, a jak nie to się wreszcie uciszcie...

<sciana> - -'
Życze ci, zeby ci [cenzura] naprawde niezle ryj obili. Ah nie pytaj czemu.
Shaunri - Sob 20 Maj, 2006 11:16
Temat postu:
Nie pytam, bo nasze poglądy się ostro rozmijają...
Słupek - Sob 20 Maj, 2006 11:25
Temat postu:
Przejrzałem sobie stronkę i widze, że prawnikami ci panstwo na pewno nie są. Domagają się m.in. kary śmierci, której wprowadzenie u nas wiązało by się z wykluczeniem z UE i paru organizacji międzynarodowych. Poza tym w zasadzie zgadzam się z większością z postulatów, typu zwiększenie odpowiedzialnosci pracowników socjalnych. Jak na razie, są to zwykłe darmozjady, których nie interesuje czym się zajmują. Odbieranie praw rodzicielskich? Oczywiście, i niech to automatycznie pociąga za sobą ograniczenie różnego rodzaju dopłat. Wszelkie propozycje pogadanek, lekcji wychowawczych, pikiet? Nie, bo to tylko pochłania pieniądze a nic z sobą nie niesie.
Blanka - Nie 21 Maj, 2006 16:06
Temat postu:
wiem Shaunri, ze sądzisz, ze gadanie nic nie da...ale tu się mylisz... . Może ktos mieszka obok podobnych ludzi, a nie chce reagowac, moze go to ruszy, skloni do dzialania! Czemu mamy sie uciszac? Nie chcemy! My nie przechodzimky obok takiej krzywd obojętnie...
Shaunri - Nie 21 Maj, 2006 18:31
Temat postu:
Blanka - Ty przechodzisz, czemu nic nie zrobisz? Czemu chcesz żeby inni robili, a nie Ty? Ignorantka.
Dandżer - Pon 22 Maj, 2006 08:43
Temat postu:
wiem to tragedia!! Jak można zajbijać dzieci np. wyrzucając je za okno!! Dorośli!! Namyślajcie się czy dziecko to dobry wybór!!
Blanka - Pon 22 Maj, 2006 16:19
Temat postu:
Ja nie zauwazyłam, by cos takiego działo się wśród ludzi których znam. Ludzie to ukrywają. A chodzi mi o osoby które widza i moga pomóc... a nie chcę, boją się.
Tak trudno zrozumieć?
Nic nie robię... a nie. Przynajmniej próbuję zachęcić ludzi do tego, by robili co mogą, to jedyne co narazie moge zrobić... . Za to Ty każesz mi się uciszać.
Dandżer - Pon 22 Maj, 2006 17:33
Temat postu:
albo kiedyś rodzice zoztawili 3 miesięczne dziecko w domu i wypadło z okna !! Zginęło na miejscu Sad
Słupek - Wto 23 Maj, 2006 16:11
Temat postu:
adizur napisał/a:
albo kiedyś rodzice zoztawili 3 miesięczne dziecko w domu i wypadło z okna !! Zginęło na miejscu Sad

A to było znęcanie się, czy "tylko" nieszcześliwy wypadek? Bo jesli to drugie, to nie o tym rozmawiamy. Poza tym masz chyba jakas obsesję na punkcie okien Wink
Dandżer - Wto 23 Maj, 2006 17:19
Temat postu:
To też jest głupota dorosłych !!!
_szyszka - Pią 09 Cze, 2006 14:44
Temat postu:
Najchętniej takim ludziom znęcającymi sie nad wlasnymi dziecmi zrobilabym taką samą krzewde jaką oni zrobili wlasnym dzieciom!.. ale to nic nie da !!!! Czemu ludzkosc posuwa sie w tak odrazającym kierunku.. TYCH zlych ludzi wyslijmy na bezludną wyspe niech sie tam pozabijają nie byloby mi smutno. BO to jest wielka tragedia jak chcą zabijać dzieci to lepiej zeby wogole ich nie mieli !!!
Shaunri - Sob 10 Cze, 2006 16:08
Temat postu:
...i ?

Keeveek - Post krótki, ale chyba mówi wystarczająco dużo - Jak chcesz to odwołaj się do mojego pierwszego postu w tym wątku.
BigBrad - Pią 23 Cze, 2006 18:17
Temat postu:
Tak takie praktyki wywołują wsród nas, pewne okreslone zachowanie, czyli publicznie, czy to na Forum, czy też na ulicy wsród znajomych piętnujemy zachowania ludzi, którzy dopuszczają się tego typu zbrodni, ale zastanówmy isę, czy robimy coś aby zapobiegać, nie biadolić po fakcie, ale zastanowić, sie, ze Np. słyszany za scianą płacz dziecka, który powtarza się systematycznie co jakiś czas, nie jest czasem efektem jakichś nielegalnych poczynań jego rodziców.
Gdyby w kazdym przypadku, sasiedzi zwraclai baczniejszą uwagę na to, co się dzieje dalej niż przy czubklku własnego nosa, reagując w okreslonych sytuacjach, o ile mniej było by tych przykrych newsów w Mediach.
Pamiętam kiedyś program, na żywo w TV po takim własnie incydencie, kidy to redaktor prowadzacy zapytał sasiadkę, która mieszkała za ścianą mieszkania, w którym notorycznie znęcano isę nad dzieckiem, odpowiedź sąsiadki lekko mną wstrząsnęła.
Redaktor:
-Niech mi pani powie, czy nigdy nie słyszała pani zza ściany płaczu dziecka?
-Słyszałam bardzo czesto.
Redaktor:
-Czy zwracała się pani z tym do kogoś, rozmawiała pani z kimś o tym?
-Nie a ;oco mialam to robić, czy to by coś zmieniło?
No Comment.
Anonymous - Wto 02 Sty, 2007 20:47
Temat postu:
to straszne widziałem Oskarka w jakimś czasopiśmie jak taki skarb jak dziecko własna matka tak zakatowała.
Mam ośmio miesięczną kobietkę i moje życie nabrało kolorów,ma na imię Ania i jest to mój największy SKARB.
Ja14 - Czw 04 Sty, 2007 14:34
Temat postu:
Wczoraj mówili w wiadomościach o 5-letnim dziecku, które pod ,,nadzorem" ojca upiło się a śmierć
Kaczor - Czw 19 Kwi, 2007 08:09
Temat postu:
Po co zabijać dzieci jak można ich wychować??? Po co, jak są małe , bezbronne i niewinne.
Np. Oskarek był zamordowany bo był głodny i bo płakał. Mogliby go oddać do domu dziecka a wtedy by żył. Po co w ogóle rodzą dzieci??? Żeby ich kochać czy żeby zabijać? Jego rodzice mogli się zastanowić co robili, czy chcieli mieć dziecko.
Shaunri - Czw 19 Kwi, 2007 14:13
Temat postu:
Dzięki, twój długi i wspaniały wywód zmienił moje życie.
BigBrad - Czw 19 Kwi, 2007 18:02
Temat postu:
Kaczor napisał/a:
Po co w ogóle rodzą dzieci???
Jesli chodzi o ludzi z tak zwanej patologii, to cóż po to, żeby Np. Otrzymywać kasę czyli zasiłki rodzinne aby opotem je upłynnić w knajpie, po drugie, bo po prostu dla nich ważne jest tylko to, żeby iść do łóżka, bez zastanawiania się nad kosekwencjami, moim zdaniem, ludzie z "patologii" lub ludzie już skazani za podbne czyny, jak Np. Zabójstwo dziecka, powinni być przymusowo sterylizowani. Tzn faceci kastrowani a kobiety sterylizowane. Podobnie powinno ise robić ze zboczeńcami typu 'pedofil"
Shaunri - Czw 19 Kwi, 2007 20:28
Temat postu:
Zazwyczaj w - okrzykniętych tak przez najgorsze psy jakie znałem, czyli dziennikarzy - rodzinach patologicznych dzieci rodzą się z ciemnoty ludzkiej, a nie dla zasiłków.
Magwill - Sob 09 Cze, 2007 17:36
Temat postu:
Pamiętam, że kiedyś w wiadomościach mówili o trzech dziewczynkach, ktore mama (alkoholiczka lub nie) przez 7 lat trzymała w domu (oczywiście ona gdzieś indziej sobie mieszkala)
Dziewczynki znaleziono żywe wśród szczurów (z tymi szczurami bawiły się), wśród własnych odchodów i moczu......co za ludzie żyją na tym świecie....
Przepraszam jeśli coś poprzekręcałam.......jeśli tak proszę mnie poprawić.....
cornelia.j.m - Wto 31 Lip, 2007 07:57
Temat postu:
Ja tez o tym slyszlam, raczej nic nie pokrecilas, to jest straszne ale niestety tak to juz jest i nikt nic nie poradzi na takich bezmyslnych i bezmozgowych (?) ludzi...

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group