Dzieci OnLine

DOM RODZINA - Mama mnie leje...

sami10 - Wto 25 Kwi, 2006 17:46
Temat postu: Mama mnie leje...
Wczoraj był 4 raz, ja już nie wytrzymuje.
Czy mógłby ktoś napisać do mnie na gg?
7735521
Z góry dzieki
stefcio - Wto 25 Kwi, 2006 17:59
Temat postu:
Za co cie bije?
Tremere - Wto 25 Kwi, 2006 20:03
Temat postu:
Pogadaj z nią. Powiedz, że są inne metody wychowania ;d Powiedz, że tego nie lubisz i przez to wasze relacje stają się chłodniejsze.
konan - Pią 28 Kwi, 2006 20:18
Temat postu:
No i h** mnie tata raz na ruski czas tez bil jak cos przeskrobalem jak bylem mlodszy teraz nawet jak by to robil, to co mi moze zrobic:)?Przeciez to po prostu nie boli.
Jak cie leje to udawaj ze to cie nic nie boli, stoj na bacznosc i sie patrz na nia.
Shaunri - Sob 29 Kwi, 2006 21:46
Temat postu:
konan - Jeśli tak mówisz, to w takim razie nikt Ci naprawdę prania nigdy nie pokazał...
kasia0001 - Nie 30 Kwi, 2006 15:11
Temat postu:
mnie nie raz leli.. ale teraz sie stawiam i mnie nie leją. Mój ojciec kiedyś lał tak brata że na plecach mu krew leciała ;/ . Ja zawsze mówie do ojca np. : Bij, bij .. potem będziesz miał mnie na sumieniu itp. A z matką to walcze ha ha xD .. nie daje sie jej Wink , albo walnie mnie troche pasem lub kapciem i my$li że mnie boli.. taa jasnee tylko szkoda że ma mało siły i ja nic nee czuje ;]
mlodaa12 - Nie 30 Kwi, 2006 21:09
Temat postu:
Ja ci nie powiem : Porozmawiaj z nią itd. Bo to bez sensu. Kiedyś mama biła mnie czasem po twarzy.. ale lekko. Nie wytrzymałam i krzyknęłam : jeżeli masz się na kimś wyżywać to napewno nie na mnie ! wzięłam torbę i wyszłam.. po godzinie wróciłam i już było dobrze.. teraz już boi się mnie udrzyć ..
Keeveek - Pon 01 Maj, 2006 09:50
Temat postu:
to jak teraz się śmiejecie jest trochę żałosne. Jeśli rodzice będą was bić zbyt słabo i się o tym zorientują, to następnym razem dostaniesz pasem przez ryj. Albo co gorsza, kablem. Powiem tylko że wystarczająco mocny cios w plecy kablem [nie potrzeba do tego siły Pudziana] jest w stanie wybić struny głosowe co prowadzi do całkowitego "zaniemówienia"

Dziękuję, przemówiłem.
weroskaaa - Pon 01 Maj, 2006 14:27
Temat postu:
powiedz żeby np. dala ci jakas kare (wychodzenie z domu, telewizor, komputer) ale nie od razu bicie !
MKS - Pon 28 Sie, 2006 08:50
Temat postu:
Mnie raz ojciec chciał uderzyć i zrobiłem mu wielką awanturę, po prostu tak mu nawypominalem, że wyszło na moje i jest spokój... Matce po prostu też nawypominaj i powiedz jej jakie są konsekwencje bicia-nienawiści, a dużo sensowniejsze jest dawanie kar niż bezsensowna przemoc.

Poprawiłam błędy ortograficzne i interpunkcyjne :/ A tak poza tym to temat jest z kwietnia. //Nikita.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group