Dzieci OnLine

Serwis - o nie no

Dandżer - Czw 18 Maj, 2006 16:05
Temat postu: o nie no
pousuwali mi wszystkie posty !!!
Słupek - Czw 18 Maj, 2006 17:31
Temat postu:
Chłopcze drogi. Wszystkie Twoje posty poza koilkoma były zwykłym spamem. Widzę, że jednak moderacja działa (i chwała im za to), nierychliwa, ale sprawiedliwa, i zwalcza nabijactwo. Naprawdę, nikomu nie chce się czytać takich wypocin. Powinieneś się cieszyć, że byli dość miłosierni. Ja na ich miejscu wlepiłbym Ci ostrzeżenie. EOT.
Shaunri - Czw 18 Maj, 2006 19:03
Temat postu:
Ostrzeżenie O_o? Ja tak sobie myślę czemu tu banana nie było...?
Słupek - Czw 18 Maj, 2006 20:34
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
Ostrzeżenie O_o? Ja tak sobie myślę czemu tu banana nie było...?

Może mam za dobre serce Razz Poza tym po to jest tylu moderatorów, żeby kazdy mógł dac 1 posta, co w efekcie spowoduje automatycznie banana :]
Marcia10 - Nie 21 Maj, 2006 20:14
Temat postu:
Hehe, nie chce siem wtracac ale sa takie oosoby ktore pisza najpierw byle cos, wysmiewaja sie itp. a potem sa zdziwieni "za co to ostrzezenie?" "a czemu moje posty zostaly skasowane?"
Morał - zanim cos zrobisz to najpierw pomyśl co robisz:D
Dandżer - Pon 22 Maj, 2006 09:39
Temat postu:
Marcia10 napisał/a:
Hehe, nie chce siem wtracac ale sa takie oosoby ktore pisza najpierw byle cos, wysmiewaja sie itp. a potem sa zdziwieni "za co to ostrzezenie?" "a czemu moje posty zostaly skasowane?"
Morał - zanim cos zrobisz to najpierw pomyśl co robisz:D
No to wilkie dzięki za pocieszenie
Marcia10 - Czw 25 Maj, 2006 16:14
Temat postu:
adizur napisał/a:
Marcia10 napisał/a:
Hehe, nie chce siem wtracac ale sa takie oosoby ktore pisza najpierw byle cos, wysmiewaja sie itp. a potem sa zdziwieni "za co to ostrzezenie?" "a czemu moje posty zostaly skasowane?"
Morał - zanim cos zrobisz to najpierw pomyśl co robisz:D
No to wilkie dzięki za pocieszenie


Nie ma za co biggrin Wiesz, co robic jak chcesz zle postepowac. To taka kara.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group