Dzieci OnLine

Twój wolny czas - Wasze zainteresowania

Marcia10 - Czw 06 Lip, 2006 11:03
Temat postu: Wasze zainteresowania
Chciałabym zapytać, jakie są wasze zainteresowania. Może i już taki temat istnieje, ale ja szukałam i nigdzie nie moge znaleźć. Pytam, bo chciałabym znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, ale nic mi nie przypada do gustu. Może wy mi podpowicie, jakie sa wasze zainteresowania? Tylko prosze bez obraźliwych odpowiedzi.
Keeveek - Czw 06 Lip, 2006 12:12
Temat postu:
Myślę, że po to właśnie jest dział "Hobby, Pasje" ...
Marcia10 - Czw 06 Lip, 2006 15:06
Temat postu:
A konkretniej to gdzie? Bo tam jest harcersto, manga itp. ale nie ma gdzie umiescic tego teatu! I prosze pisac na temat
Ego_centryczna - Czw 06 Lip, 2006 16:13
Temat postu:
Mnie się zdaje, że Keevusiowi chodziło właśnie o to, że w dziale "Hobby, Pasje" powinnaś była założyć ten temat. /a nie w dziale "Na luzie.."/
Ja się praktycznie nie interesuję niczym szczególnym, ale lubię czytać. Może to coś dla Ciebie? Wink
Marcia10 - Czw 06 Lip, 2006 16:31
Temat postu:
Taak, wiem ze w "Hobby..." ale konkretniej w jakim "przedziale" bo sa rozne: harcerstwo, manga itp.

Czytać ja tez lubię, ale chodzi mi o takie coś, co mogłoby być moim celem dalszego nauczania, np. w liceum pojde na profil jakistam. O to jakiestam mi chodzi no i wlasnie nie wiem co to ma byc. Chce cozaczyc czym wy sie interesujecie, i moze mnie to zafascynuje i tez bede sie krztalcic w tym kierunku.

No.
Ego_centryczna - Czw 06 Lip, 2006 16:48
Temat postu:
Musisz się zastanowić co lubisz robić.. może lubisz opiekować się zwierzętami, hodujesz jakieś rośliny - to byłaby biologia jak wiadomo. A może lubisz obserwować ludzi? Różnie to bywa.
Czytam natomiast książki, które trochę łączą się z tym co rozszerzam, czyli książki z wątkami historycznymi : ) Uwierz, że ciekawe epizody z życia dawnych możnych.. chociażby anegdota o Kazimierzu Wielkim, który miał chodzić wśród poddanych w przebraniu i sprawdzać jak się im powodzi Wink To była tylko anegdota bez żadnego pokrycia w rzeczywistości, ale możesz się przekonać, że historia jest ciekawa i warta uwagi. Chociażby czytaj odpowiednie książki Smile
Inversja - Czw 06 Lip, 2006 18:05
Temat postu:
Moje glowne zainteresowania to jezdziectwo (skoki przez przeszkody) i RPG fantastyka te sprawy ; )

Btw. Moglas umiescic ten temat w Twoj wolny czas z opisu wynika ze tam jest na to miejsce ; )
Gdulcia - Pią 07 Lip, 2006 16:04
Temat postu:
Języki obce= Angielski, niemiecki, francuski, hiszpański i włoski. Literatura. Grafika ( robienie szkiców ludzi, martwej natury, portrety...).
kaka - Pią 07 Lip, 2006 17:04
Temat postu:
Może nie będzie to nic odkrywczego w dzisiejszym świecie, ale moim zainteresowaniem jest sport biggrin a zwlaszcza piłka nożna i kolarstwo

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group