Dzieci OnLine

Harcerstwo - Te beznadziejne spodnice...

Inversja - Czw 06 Lip, 2006 17:29
Temat postu: Te beznadziejne spodnice...
Czy jak np. chciałabym wstąpić do harcerstwa musialabym nosic te beznadziejna spodnice czy [b]moglabym spodnie?
Słupek - Czw 06 Lip, 2006 17:42
Temat postu:
A spódnice nie są przypadkiem tylko w mundurach galowych, co to je harcerze na święta noszą? Zresztą w niektórych przypadkach spódniczki są potrzebne, bo niektórych (podkreślenie własne, żeby mi się tu żadna nie burzyła) harcerek bez tego nie dałoby się odróżnić od harcerzy Mr. Green
Inversja - Czw 06 Lip, 2006 17:45
Temat postu:
szczerosc to podstawa.
No kurde gdyby nie ten szczegolik to moze i bym wstapila. Ale ja nigd nie nnosilam i nie mam zamiaru zalozyc spodnicy : P mam obsesje na punkcie swoich kolan.
Czarna - Nie 05 Lis, 2006 11:19
Temat postu:
Wszystko zalezy od druzynowego. Pamietaj, ze z kazdym sie mozna dogadac. Ja pare lat temu tez tak mowilam, nienawidzilam spodnic i wszystkiego z tym zwiazane. Porozmawialam o tym z moja druzynowa i nie musialam nosic spodnic. A obecnie uwielbiam spodnice Smile
DeaDAngeL - Sro 28 Mar, 2007 14:31
Temat postu:
Ja tam nie chodze w spodnicach... Stwierdziłam że wole spodnie i chodze w spodniach biggrin
izulka459 - Sob 19 Kwi, 2008 10:27
Temat postu:
Ja chodze w spódnicy tylko jak śa jakieś wieksze akcje, a tak jak zbiorki zastepu, czy dróżyny to tylko ubieram połówkę czyli bluze mundurową
Kiniuchna - Sro 07 Maj, 2008 17:19
Temat postu:
z tego co mi wiadomo na temat ZhP niektore drozyny żenskie maja spodnie
Zhr zazwyczaj spodnice tego co wiem mojego srodowiska
KasiaP - Wto 08 Lip, 2008 10:30
Temat postu:
W mojej drużynie jest tak, że na jakieś ważniejsze akcje (i w czasie lata) powinno się mieć spódnice, ale jak ktoś nie ma to jakiegoś dużego problemu nie ma. A w zimie to chodzimy w spodniach...
Maziak - Wto 26 Maj, 2009 10:02
Temat postu:
Nie chodzimy cały czas w spódnicach. Tylko na jakieś uroczystości albo akcje, czy jak jest cieplej. W zimie albo na zwyklej zbiórce jesteśmy w spodniach także wstępuj do harcerstwa Wink

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group