Dzieci OnLine

Blogi - "Złe hasło"

Blanka - Pią 07 Lip, 2006 07:28
Temat postu: "Złe hasło"
Mam bloga w talku długo, ble bleble. I nagle wczoraj chce się zalogowac, a pisze, że złe hasło. Jest to niemozliwe, bo hasło wszędzie mam takie samo. Na wszelki wypadek wyslalam sobie "przypomnij haslo" ale zadne haslo nie przyszlo. Na innego bloga moge sie zalogowac wiec to nie błąd u mnei w kompie albo w sieci. Admini najwyrazniej mnie olali. Macie pomysl co zrobic?
Marcia10 - Pią 07 Lip, 2006 12:38
Temat postu:
wiesz, j est na to duzo odpowiedzi. Np. mogliby nie chcacy wykasowac twojego bloga. A jak wpisywałaś haslo to sprawdzalas czy masz Caps Locka wlaczonego? Ale z tym nie przysylaniem maila to juz jest jakis problem. Moze mieli awarie w sieci, albo po prostu maja przerwe czy cuś. Poczekaj troche dluzej to moze ci przyjdzie, nie wiem.
Anonymous - Sob 08 Lip, 2006 15:41
Temat postu:
Albo ktoś Ci się wkradł...
Blanka - Sob 08 Lip, 2006 15:57
Temat postu:
to dlaczego haslo na mail mi nie przeychodzi?
Inversja - Nie 09 Lip, 2006 02:10
Temat postu:
mi sie wydaje ze cos im sie serwer dupcy.
Apokalipsa - Wto 11 Lip, 2006 09:52
Temat postu:
Najlepiej zmien nicka i hasło zapisz je sobie gdzieś i to wszystko
Anonymous - Wto 11 Lip, 2006 16:54
Temat postu:
Blanka napisał/a:
to dlaczego haslo na mail mi nie przeychodzi?


Bo ta osoba, która Ci się wkradła zmieniła mail (prawdopodobnie na swój).
Chyba proste do zrozumienia.
Blanka - Wto 11 Lip, 2006 17:00
Temat postu:
nie bardzo, bo widzisz, gdy naciskam "przypomnij hasło" czy jak tam to leci, to trzeba wstawic login, gdy juz wstawisz login i wcisniesz ok, to pojawia ci sie informacja "fhaslo zostalo wyslane na ..." ii w miejscu trzech kropek mi sie pohjawia moj mail.
Słupek - Wto 11 Lip, 2006 20:25
Temat postu:
Blanka napisał/a:
nie bardzo, bo widzisz, gdy naciskam "przypomnij hasło" czy jak tam to leci, to trzeba wstawic login, gdy juz wstawisz login i wcisniesz ok, to pojawia ci sie informacja "fhaslo zostalo wyslane na ..." ii w miejscu trzech kropek mi sie pohjawia moj mail.

A przypadkiem filtr spamu nie przechwycił? Nie wiem gdzie masz skrzynkę, ale teraz chyba wszystkie mają takie coś. Mi też się czasem zdarza, że "utknie" tam jakaś ważna korespondencja.
Blanka - Sro 12 Lip, 2006 10:25
Temat postu:
mam w poczta.onet.pl hmm

A niemogliby mi tego nas gg przeslac? Mam tam wpisane gg i przychodza mi inf o komentarzach, to tego by sie nie dalo...? Wogole to mi nawet nie raczyli odpisac ani razu =/
Słupek - Sro 12 Lip, 2006 12:19
Temat postu:
Blanka napisał/a:
mam w poczta.onet.pl hmm

Onet na 100% ma filtr. Wejdź na swojego maila przez stronkę i tam znajdziesz folder "Span", "Zablokowane wiadomości" albo coś podobnego. Bardzo prawdopodobne, że wiadomość tam siedzi.
Blanka - Sro 12 Lip, 2006 15:48
Temat postu:
Em... w sumie to mądre co mi mowisz...mam tych wiad 1056... se poszukam...troszke
Słupek - Sro 12 Lip, 2006 16:14
Temat postu:
Blanka napisał/a:
Em... w sumie to mądre co mi mowisz...mam tych wiad 1056... se poszukam...troszke

Bo to taki wielki problem znaleźć po dacie... Confused
Blanka - Sro 12 Lip, 2006 21:11
Temat postu:
a bo ja mam wiedziec kiedy ja to wysylalam?

Nie no wyslalam jeszcze raz po usunięciu wszystkiego ...i nic nie przyszlo=/

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group