Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - W³osy ³onowe - depilacja

magierek - Sob 08 Lip, 2006 21:39
Temat postu: W³osy ³onowe - depilacja
Witam. Mam okropny problem i muszê kogo¶ zapytaæ o zdanie bo chyba zwariuje Rolling Eyes
2 dni temu postanowi³em ogoliæ swoje w³osy ³onowe, gdy¿ zaczyna³y mnie wkurzaæ (normalne). Wczoraj zauwa¿y³em wokó³ penisa wiele czerwonych krostek, które mam te¿ pod moszn± (tam te¿ zajecha³em maszynk± Laughing ) Wiem, podra¿ni³em skórê. Ale teraz to tak bardzo swêdzi, ¿e jak przez przypadek dotknê to mam ochote drapaæ, a wiem, ¿e takich rzeczy rozdrapywaæ nie mo¿na. To jest okropne uczucie. Jednym s³owem swêdzi mnie w kroku i troche poni¿ej Embarassed
Oczywi¶cie zacz±³em co¶ z tym robiæ. Znalaz³em w necie informacje o preparacie Tribiotic. Zakupi³em go w aptece i zrobi³em ok³ady w miejscach, które mnie swêdz± i bol±. Czy to pomo¿e? Stosowali¶cie taki ¶rodek? Chcia³bym gdzie¶ wyjechaæ, ale najpierw muszê uporaæ siê z tym problemem Sad
Ma³a - Nie 09 Lip, 2006 09:31
Temat postu:
daj sobie spokoj, faceci ogoleni s± be dla mnie i nienaturalni, a poza tym jesli juz sie golisz to nie pod w³os.
magierek - Nie 09 Lip, 2006 10:23
Temat postu:
Masz racjê. To by³ mój pierwszy i ostatni raz. Chcia³em zobaczyæ jak siê bêde z tym czu³....i czuje siê okropnie Confused Najgorsze jest to cholerne swêdzenie Rolling Eyes
Ego_centryczna - Nie 09 Lip, 2006 13:50
Temat postu:
Dobrze, ¿e zm±drza³e¶ i mówisz, ¿e to pierwszy i ostatni raz. Nied³ugo wszystko wróci do poprzedniego stanu.
Ale nie rozumiem argumentu
magierek napisa³/a:
gdy¿ zaczyna³y mnie wkurzaæ
Do tego trzeba siê przyzwyczaiæ i niczego nie goliæ, bo co to by by³o jakby wszyscy faceci golili sobie np. nogi i okolice bikini? Rolling Eyes Czysta paranoja..
Paluch - Pon 10 Lip, 2006 01:00
Temat postu:
wiecie co drogie panie? moze i depilacja calkowita jest be, ale nie powiedzialyscie chlopakowi ze 3/4 z was podobaja sie bardziej przystrzyzone wlosy ttak do 0,5 cm, wsztydzcie sie :] heheh biggrinbiggrinbiggrin
Ego_centryczna - Pon 10 Lip, 2006 09:05
Temat postu:
Nie powiedzia³y¶my, bo byæ mo¿e trafi³e¶ na tê mniejszo¶æ, której siê wcale nie podoba tak krótka fryzura Wink Ja jestem w takiej mniejszo¶ci : )
Paluch - Pon 10 Lip, 2006 11:47
Temat postu:
najlepiej sie spytac o zdanie swojej dziewczyny, bo komu innemu by na tym bardziej mialo zalezec :]:]
nasty_girl - Wto 11 Lip, 2006 16:13
Temat postu:
tribiotic to raczej na rany, tam sa tylko male podraznienia, normalnie na poczatku, jak bedziesz czesciej golil to przestana sie pojawiac, jestes facetem wiec to troszke inaczej niz u dziewczyn wyglada no ale jesli juz chcesz sie golic w tych miejscach, to moze po prostu zrezygnuj z maszynki i sproboj kremu do depilacji ?
Anonymous - Wto 11 Lip, 2006 22:49
Temat postu:
Zniosê wydepilowan± klatê u facetów, ale to te¿ dla mnie obrzydliwe, ale co dopiero w³osy ³onowe. I to u faceta... Pora¿ka. Ale ok, chcia³e¶ zobaczyæ jak to jest. Rozumiem.

Do Palucha: mi akurat nie nie podobaj± siê faceci z w³osami ostrzy¿onymi do 0,5 mm, wolê d³u¿sze. Jak ju¿ jest 0,5 mm to nie mo¿na ju¿ na ³yso? Problem z g³owy Wink
Paluch - Wto 11 Lip, 2006 22:59
Temat postu:
up: hehe, kazdy ma swoj styl ja naprzyklad nie gole niczego i mi jest z tym dobrze :]
edit: poza broda i wlosami na glowie biggrinbiggrinbiggrin
Gdulcia - Sro 12 Lip, 2006 11:12
Temat postu:
Natalie Hetfield napisa³/a:
Zniosê wydepilowan± klatê u facetów, ale to te¿ dla mnie obrzydliwe, ale co dopiero w³osy ³onowe.


A mi siê w³a¶nie nie podoba ow³osiona klata :P W³osy ³onowe- ok. Nie przeszkadzaj±. Ale w pewno¶ci± nie znios³abym u faceta w³osów na plecach ;P Bleee...
Paluch - Sro 12 Lip, 2006 13:31
Temat postu:
widzicie kazdy ma swoj gust i styl, najlepiej spytac swoja druga polowke, a jak sie wstydzisz to chyba oznacza ze jaj malo ufasz Razz

Down \/

-.- lol?
Ego_centryczna - Sro 12 Lip, 2006 13:46
Temat postu:
Nikt tu nie powiedzia³, ¿e nie spyta swojej drugiej po³ówki, bo siê wstydzi.. Twoje rady w tym zakresie s± zbêdne.
Anonymous - Czw 13 Lip, 2006 00:16
Temat postu:
Gdulcia napisa³/a:
A mi siê w³a¶nie nie podoba ow³osiona klata Razz W³osy ³onowe- ok. Nie przeszkadzaj±. Ale w pewno¶ci± nie znios³abym u faceta w³osów na plecach ;P Bleee...


Mi to mêsko¶æ u faceta... Co to za facet z wydepilowan± klat±, odrazu na my¶l przychodzi mi jaki¶ peda³, lalu¶, macho. Twisted Evil
Obrzydliwe. Nie moge patrzeæ na kogo¶ takiego. Mo¿e to kiedy¶ jeszcze zrozumiesz.
Shaunri - Czw 13 Lip, 2006 11:44
Temat postu:
Natalie - Nie ma tu czego rozumiec, ka¿dy ma swój gust.
rotorvator - Wto 01 Sie, 2006 13:54
Temat postu:
Natalie Hetfield napisa³/a:
Co to za facet z wydepilowan± klat±, odrazu na my¶l przychodzi mi jaki¶ peda³, lalu¶, macho. Twisted Evil

a ja my¶la³am, ¿e po wygl±dzie siê ludzi nie ocenia.

swoj± drog± - ¿yj± te¿ panowie bez w³osów na klacie i nie narzekaj±. Cool
monia7711 - Wto 01 Sie, 2006 17:07
Temat postu:
Po one w³osy ³onowe nie goli siê pood w³os. po two jeszcze nie widzia³am ch³opaka zeby siê tam goli³ ... ;/
joasia1990 - Wto 01 Sie, 2006 17:15
Temat postu:
Najlepiej depilatorem Laughing bedziesz mial spokoj na kilka tygodni Wink
Shaunri - Wto 01 Sie, 2006 22:12
Temat postu:
monia - "po two jeszcze nie widzia³am ch³opaka zeby siê tam goli³ ... ;/" A w ogóle widzia³a¶ jakiego¶ ch³opaka rozebranego : D?

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group