Dzieci OnLine

AIDS/HIV NARKOTYKI SEKTY - Amfa

freyQa - Sob 15 Lip, 2006 21:38
Temat postu: Amfa
Mam pytanie..
Jesli ktos bierze amfe przez 7 miesiecy , tak 6 razy w miesiacu to jest mozliwosc zeby sam skonczył bez zadnej pomocy np. lekarzy itp. ?
Ego_centryczna - Sob 15 Lip, 2006 22:11
Temat postu:
Nie sądzę, iż na tym forum ktoś będzie mógł Ci udzielić odpowiedzi z własnego doświadczenia.
Amfa jest narkotykiem. A Ty sam/sama zastanów się nim to weźmiesz.. no chyba, że już bierzesz i dlatego pytasz. W każdym razie gratuluję znakomitego towarzystwa i mądrości życiowej. Confused
freyQa - Sob 15 Lip, 2006 22:30
Temat postu:
Ja sie pytam bo chce komuś pomóc a nie wiem czy ja sama zdołam.
Ego_centryczna - Sob 15 Lip, 2006 22:32
Temat postu:
Nie bardzo chce mi się wierzyć w tego typu wypowiedź, lecz ten fakt pominę.
A co do tematu, to zależy jak bardzo ta osoba jest uzależniona. I najważniejsze /jak przy każdym "wychodzeniu" z czegokolwiek/ czy owa persona sama tego chce. Na siłę nic się nie uda, to pewne.
Słupek - Nie 16 Lip, 2006 02:55
Temat postu:
Ego_centryczna napisał/a:
Nie bardzo chce mi się wierzyć w tego typu wypowiedź, lecz ten fakt pominę.
A co do tematu, to zależy jak bardzo ta osoba jest uzależniona. I najważniejsze /jak przy każdym "wychodzeniu" z czegokolwiek/ czy owa persona sama tego chce. Na siłę nic się nie uda, to pewne.

Amfetamina na szczęście nie uzależnia fizycznie, tak więc wszelkiego rodzaju odtruwania nie byłyby potrzebne. Ja myślę, że w tym momencie ma jeszcze duże szanse, żeby z tego wyjść. Znam dziewczynę, co kiedyś takie rzeczy brała, a teraz już nie tyka (jak się przeprowadziła do nas, to jej nowe koleżanki dały jej do zrozumienia, że nie będą tego tolerować i jakoś zrezygnowała). Tak jak mówisz, w tym wypadku najważniejsza będzie chęć do wyjścia z nałogu samej uzależnionej.
nasty_girl - Pon 17 Lip, 2006 09:14
Temat postu:
zalezy, jesli chcesz tego nie powinnas miec z tym problemu, jesli nie chcesz, na pewno ci sie nie uda.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group