Dzieci OnLine

AIDS/HIV NARKOTYKI SEKTY - Shatanizm - dobry cy zly?

rulerka333 - Nie 06 Sie, 2006 21:04
Temat postu: Shatanizm - dobry cy zly?
ostatnio przeglądajac forom ako gusc znalazlam pust holyparapet o zekomej sekcie szatana. pzypomnial mi on wazna kwestie: co myslicie o shatanistach i o sektach shatanistucznych? czy was to pociomga czy wywolujem odraze? odpowiadfajcie!!!!!!!! Love Love Love
Marcia10 - Nie 06 Sie, 2006 21:21
Temat postu:
Wiesz, wedlug mnie szatanizm jest do d. No chyba ze ktos ma cos za zle bogu, to rozumiem, moze o tym inaczej mowic.
A ty nie z polski jestes? Pisac nie umiesz? "wywolujem" "shatanista" "gusc" "holyparapet" itp.
opętana - Nie 06 Sie, 2006 21:54
Temat postu:
alesh Ty mhrooczna woaahh.
satanizm? dobry czy zły...sa ludzie dla których szatan jest zródłem zła, grzechu, a sa tez tacy którzy go hm czczą
ale jak juz to wywołuje to u mnie negatywne odczucia, wlasciwie stosunek mam neutralny
rulerka333 - Nie 06 Sie, 2006 22:26
Temat postu:
Marcia10 - sohry nawyki z czatow biggrinbiggrinbiggrin
opętana - czemutakuwazas nie jestem szatanistkom i na razie nie chcem zostac. btw spojrz na swoj nick........
holyparapet - Nie 06 Sie, 2006 23:23
Temat postu:
ja uwazam ze szataniscy to sa bardzo niedobre ludze kuzynka mi mowilaze ona czytala w innternecie ze oni zabijaja sie nawsajem zeby skladac krwawe ofiary i ze sa to ludzie otlumanieni od black metalu i ze jezeli tylko spotkamy takiego jegomoszcia to trzeba JAK NAJZYBCIEJ UCIEKAC. wiem ze moja kuzynka jest troche powalona ale tuaj w 30-40% jej wierze.
monia7711 - Pon 07 Sie, 2006 12:11
Temat postu:
Dlamnie wywyołuje to odraze. Niewiem dlaczego, poprostu się boje szatana i z tego oto właśnie też powodu sekty shatanistyczne taz nie przypadaja mi do gustu.
Słupek - Pon 07 Sie, 2006 13:00
Temat postu:
Kod:
                                 --------------------------
                        /|  /|  |                          |
                        ||__||  |    PROSIMY NIE KARMIĆ    |
                       /   O O\__                          |
                      /          \         TROLLA          |
                     /      \     \                        |
                    /   _    \     \ ----------------------
                   /    |\____\     \     ||
                  /     | | | |\____/     ||
                 /       \|_|_|/   |    __||
                /  /  \            |____| ||
               /   |   | /|        |      -->
               |   |   |//         |____  -->
        * _    |  |_|_|_|          |     \-/
     *-- _--\ _ \     //           |
       /  _     \\ _ //   |        /
     *  /   \_ /- | -     |       |
       *      ___ c_c_c_C/ \C_c_c_c____________

Jak ktoś zakłada konto i od razu pisze bzdury pokemonem, to naprawdę nie widzicie, że to troll?
Marcia10 - Pon 07 Sie, 2006 16:09
Temat postu:
Słupek napisał/a:
Kod:
                                 --------------------------
                        /|  /|  |                          |
                        ||__||  |    PROSIMY NIE KARMIĆ    |
                       /   O O\__                          |
                      /          \         TROLLA          |
                     /      \     \                        |
                    /   _    \     \ ----------------------
                   /    |\____\     \     ||
                  /     | | | |\____/     ||
                 /       \|_|_|/   |    __||
                /  /  \            |____| ||
               /   |   | /|        |      -->
               |   |   |//         |____  -->
        * _    |  |_|_|_|          |     \-/
     *-- _--\ _ \     //           |
       /  _     \\ _ //   |        /
     *  /   \_ /- | -     |       |
       *      ___ c_c_c_C/ \C_c_c_c____________

Jak ktoś zakłada konto i od razu pisze bzdury pokemonem, to naprawdę nie widzicie, że to troll?


A co to ma do rzeczy? Chyba pomyliles posty, albo postanowiles zaczac kolejnego off-topa.
Słupek - Pon 07 Sie, 2006 17:48
Temat postu:
Marcia10 napisał/a:

A co to ma do rzeczy? Chyba pomyliles posty, albo postanowiles zaczac kolejnego off-topa.

[cenzura]ć, jak nie widzisz, że ktoś tu uprawia trolling, twoja sprawa. Bo ja jestem pewien, że założyciel tego tematu podobnie holyparapet to prowokatorzy. Takich się ignoruje, a nie toczy z nimi dyskusje.
holyparapet - Pon 07 Sie, 2006 18:41
Temat postu:
ale co ty czlowieku chesh od nas ? ja nie znam rulerki i nie mam celu zeby nikogo prowokowac i po co robisz offtopic to ze ty sobie myslisz ze masz 300 postow i mozesz osadzac wszystkich ktorzy sa gorsi od siebie o prowakcje. ja to forum juz obserwuje kilka mioesiecy i nagle wysoczyla mi ta dziwna sorawa z shatanistymi i postanowila sie spytac na forum a ty mniei rulerke osadzasz o prowakcje robiac offtopic.
rulerka333 - Pon 07 Sie, 2006 18:43
Temat postu:
Słupek napisał/a:
Marcia10 napisał/a:

A co to ma do rzeczy? Chyba pomyliles posty, albo postanowiles zaczac kolejnego off-topa.

[cenzura]ć, jak nie widzisz, że ktoś tu uprawia trolling, twoja sprawa. Bo ja jestem pewien, że założyciel tego tematu podobnie holyparapet to prowokatorzy. Takich się ignoruje, a nie toczy z nimi dyskusje.

nic mnie nie obchodzom Twoje chamskie pusty, ja chce rozwinac dyskusje o temacie ktory mniem interesuje a Ty uwazasz ze jestem jakas prowokatorkom jak jestess taki podejrzliwy to najlepiej oskarz wszystkich uzytkownikow tego forum, swoja droga wspanialego!

EDIT: dzieki holyparapet za poparcie! Very Happy Very Happy Very Happy
Słupek - Pon 07 Sie, 2006 18:55
Temat postu:
Uprzejmie proszę moderację o sprawdzenie adresów IP obu użytkowników, czy aby nie występują jakieś "przypadkowe" podobieństwa.

Ave shatan Rolling Eyes
opętana - Pon 07 Sie, 2006 19:12
Temat postu:
rulerka333 napisał/a:
Marcia10 - sohry nawyki z czatow biggrinbiggrinbiggrin
opętana - czemutakuwazas nie jestem szatanistkom i na razie nie chcem zostac. btw spojrz na swoj nick........

btw spojrzałam na mojego nicka i co? wezwij egzorcyste : ]
Anonymous - Pon 07 Sie, 2006 19:59
Temat postu:
ten szatanizm to jest bardzo poważna sprawa. miałem kiedyś kumpla, co skoczył z okna. potem sie okazalo, ze on do jakich satanistow nalezal. robil to co mu mistrz kazal. najpierw okradl matke i wszystko dal tym satanistom, a potem skoczyl. uwazajcie, bo tez mozecie stracic przyjaciela jak ja!
holyparapet - Pon 07 Sie, 2006 21:21
Temat postu:
ja sucham czasem metalu i sie po tym zle czuje, jezdem otumaniona i mam zle wizje krwawych rzeczach i demonach. czy wy ez macie takie reakcje przy suchaniu tej muzyki ?
sry ale mam dyslekslje
Anonymous - Pon 07 Sie, 2006 21:33
Temat postu:
holyparapet napisał/a:
ja sucham czasem metalu i sie po tym zle czuje, jezdem otumaniona i mam zle wizje krwawych rzeczach i demonach. czy wy ez macie takie reakcje przy suchaniu tej muzyki ?
sry ale mam dyslekslje

A co ma metal do szatanizmu? najgorsza muzyka to jest tehno, takie łupanie niszczy silną wolę i oddala od boga. nie wierzcie "specjalistą", którzy mowia, ze metal jest zły. Mój przyjaciel wcale nie sluchal metalu, a wiem, ze chodzil na rozne imprezy techno. Zapytajcie sie dowolnego ksiedza to powie wam co ja.
Blejdi - Pon 07 Sie, 2006 23:13
Temat postu:
Co ma metal do szatanizmu? Tyle co radio do Boga...

---
Metal nie niszczy człowieka ;] Tylko go lekko turbuje. Taki człowiek jak się nasłucha metalu to słuch traci. I jak potem taki człowiek pójdzie do kościoła sie wyspowiadac? Będzie się darł przy konfesjonale na caly glos! Precz z metalem!
Anonymous - Wto 08 Sie, 2006 00:08
Temat postu:
Blejdi napisał/a:
Co ma metal do szatanizmu? Tyle co radio do Boga...

---
Metal nie niszczy człowieka ;] Tylko go lekko turbuje. Taki człowiek jak się nasłucha metalu to słuch traci. I jak potem taki człowiek pójdzie do kościoła sie wyspowiadac? Będzie się darł przy konfesjonale na caly glos! Precz z metalem!

A ja znam takiego ksiedza (właściwie, to wikarego tylko), co metalu słucha. Najbardziej lubi Blind Guardjan, Metallikę i TSA, i mówi, że to nie jest grzecz tego słuchać. Tylko takie zespoły jak KAT i Behemotch to wg niego grzech i głupota. I on pewnie też będzie miał słaby słuch i jak do niego metalowiec przyjdzie się wyspowiadać to nie będzie słyszał też.
mikrofalowka - Wto 08 Sie, 2006 08:16
Temat postu:
3ma, dzieciaki. Wczoraj sobie sluchalsm metalu i musialem isc do kosciola i sie wydrzec na caly glos bo mi Glos kazal. dzisiaj mi pewnie rozkaze zgwalic mojego misia. pomocy bo niewiem co robic Sad
Anonymous - Wto 08 Sie, 2006 11:42
Temat postu:
mikrofalowka napisał/a:
3ma, dzieciaki. Wczoraj sobie sluchalsm metalu i musialem isc do kosciola i sie wydrzec na caly glos bo mi Glos kazal. dzisiaj mi pewnie rozkaze zgwalic mojego misia. pomocy bo niewiem co robic Sad

To nie głos, tylko ty jesteś nienormalna. Jak najszybciej idź do psychiatry, a jak to nie pomoże, to do egzorcysty. I dużo się módl, a wszystko będzie dobrze Exclamation
Shaleniec - Wto 08 Sie, 2006 11:51
Temat postu:
post mikrofalowki to byla sciema Razz
Laki - Wto 08 Sie, 2006 11:55
Temat postu:
Blejdi napisał/a:
Co ma metal do szatanizmu? Tyle co radio do Boga...

No wlasnie Radio do Boga, zadne Cool Radio Ma Ryja Laughing Laughing
Anonymous - Wto 08 Sie, 2006 11:56
Temat postu:
Shaleniec napisał/a:
post mikrofalowki to byla sciema Razz

A po co by ktoś tu miał ściemy walić. Jak ktoś tu ściemnia to powinien się leczyć. Nie widzisz, ze chłopak ma poważny problem z sobą i swoją psychiką? I trzeba mu pomuc, zanim będzie za późno!
rulerka333 - Wto 08 Sie, 2006 16:19
Temat postu:
czy mi sie tylko wydaje czy nie szanuje sie ludzi odpowiowiadajocych w tym topicu? nie dosc ze ktos po kims jedzie to jescze sam nieobiektywnie stwierdza ze metal to shatanizm. prosem was o troche umiaru! no i gdzie sie podzial nasz wsechwiedzomcy i zawsem majacy racje Słupek??
holyparapet - Wto 08 Sie, 2006 17:01
Temat postu:
wlasnie, rulerka ma rację. noi adresy IP zgadzaja sie slupku ? dlaczego tak po nas jedziecie jakbyśmy zrobili wam wielka krzywde. my poprostu estesmy zainteresowane ta sprawa i chcemy zobaczyc co o tym myslice. a te bole glowy to bylo od siedzenia na sloncu 12h.
Słupek - Wto 08 Sie, 2006 17:06
Temat postu:
rulerka333 napisał/a:
czy mi sie tylko wydaje czy nie szanuje sie ludzi odpowiowiadajocych w tym topicu? nie dosc ze ktos po kims jedzie to jescze sam nieobiektywnie stwierdza ze metal to shatanizm. prosem was o troche umiaru! no i gdzie sie podzial nasz wsechwiedzomcy i zawsem majacy racje Słupek??

Dziękuję za troskę. Dopiero co wstałem, bo w nocy składaliśmy dziewicę w ofierze Szatanowi. Teraz czuję się oczyszczony na cały tydzień.
Anonymous - Wto 08 Sie, 2006 17:23
Temat postu:
holyparapet napisał/a:
wlasnie, rulerka ma rację. noi adresy IP zgadzaja sie slupku ? dlaczego tak po nas jedziecie jakbyśmy zrobili wam wielka krzywde. my poprostu estesmy zainteresowane ta sprawa i chcemy zobaczyc co o tym myslice. a te bole glowy to bylo od siedzenia na sloncu 12h.

Uważaj, słonce jest symbolem masonerii, a masoneria tak naprawdę zamaskowany satanizm. Musisz uwarzać! Symbole mają większą moc niż myślisz
holyparapet - Wto 08 Sie, 2006 21:57
Temat postu:
Czyli slonce to zlo jest ? Juz nigdy nie bede sie opalac !! nie ma mowy, ale dlaczego slupek jedziesz po wszystkich i nieakceptujesz nowych usrow pozatym bawisz sie w jakies gierki na tym forum udajac detektywa. nie mow ze tak nie jest bo tak jest
Słupek - Wto 08 Sie, 2006 22:07
Temat postu:
holyparapet napisał/a:
ale dlaczego slupek jedziesz po wszystkich i nieakceptujesz nowych usrow pozatym bawisz sie w jakies gierki na tym forum udajac detektywa. nie mow ze tak nie jest bo tak jest

Wiesz co? Trolluj sobie do woli. Stwierdziłem, że mam to w dupie, czy na tym forum jest syf czy porządek. Jak inni lubią się w gównie babrać, to niech się babrają, ja nikomu nie będę mówić już, że to niehigieniczne (metafora taka Mr. Green ).

Mentalny plonk na wasze posty.
rulerka333 - Wto 08 Sie, 2006 22:58
Temat postu:
Słupek napisał/a:
holyparapet napisał/a:
ale dlaczego slupek jedziesz po wszystkich i nieakceptujesz nowych usrow pozatym bawisz sie w jakies gierki na tym forum udajac detektywa. nie mow ze tak nie jest bo tak jest

Wiesz co? Trolluj sobie do woli. Stwierdziłem, że mam to w dupie, czy na tym forum jest syf czy porządek. Jak inni lubią się w gównie babrać, to niech się babrają, ja nikomu nie będę mówić już, że to niehigieniczne (metafora taka Mr. Green ).

Mentalny plonk na wasze posty.

i bardzo dobze! nie bedzie nam jakis ignorant przeszkadzal w dyskusji!
holyparapet - Sob 02 Wrz, 2006 22:42
Temat postu:
mam pytanie czy ten teledysk jest satanistyszny ? http://www.youtube.com/watch?v=0bJfPLCeyec i c\zy jest na czasie, trendy
Słupek - Sob 02 Wrz, 2006 23:13
Temat postu:
Animalsi? Satanistyczni? lol.

A piosenkę polecam, klasyka Smile
Marcia10 - Nie 03 Wrz, 2006 12:29
Temat postu:
E...dalczego satanistyczni? Nie mam pojecia. Piosenka skads mi znana, mozliwe ze moj brat ja grywa na gitarze.
Słupek - Nie 03 Wrz, 2006 12:57
Temat postu:
Piosenka swego czasu tak znana, że w sklepach muzycznych zakazywano ją grać. Po prostu każdy kto sprawdzał gitarę grał wówczas Dom Wschodzącego Słońca.

Polecę jeszcze wersję Kultu (płyta także nazywała się Kult) z polskim tekstem i mniej ciekawą w moim mniemaniu wersję Boba Dylana.
Marcia10 - Nie 03 Wrz, 2006 13:00
Temat postu:
1. tekst : Shocked cos mi sie nie chce wierzyc
Słupek - Nie 03 Wrz, 2006 13:10
Temat postu:
Ke? Czegoś nie zrozumiałem. Możesz jeszcze raz napisać? Tym razem po polsku.

Jeszcze podam jako ciekawostkę, że w pewnych kręgach istnieje plotka, że piosenka Led Zeppelin - Stairway to Heaven (także polecam) puszczona od tyłu zawiera treści satanistyczne Mr. Green
Marcia10 - Nie 03 Wrz, 2006 13:56
Temat postu:
Jakie "KE"
mozliwe slupek, mozliwe....ale ...musze to sprawdzic:D
Słupek - Nie 03 Wrz, 2006 16:46
Temat postu:
Marcia10 napisał/a:
1. tekst : cos mi sie nie chce wierzyc

Takie "ke?", że masz napisać co to znaczy.

BTW. Jutro wyjeżdżam, wracam dopiero w czwartek, odpoczniecie sobie ode mnie.
Monik - Pon 04 Wrz, 2006 12:25
Temat postu:
Omg, oni - satanistami? Albo ten teledysk? Jeśli ten klip był satanistyczny, to w takim razie Marilyn Manson to już szatan wcielony Twisted Evil

Słupek napisał/a:
odpoczniecie sobie ode mnie.

Nie no, co ty, nie jesteś taki zły Wink
Marcia10 - Pon 04 Wrz, 2006 13:07
Temat postu:
I dobrze ze sobie jeedziesz:D
To moze czlowieku pisz po polsku bo nikt nie wie co twoje KE znaczy.
A to moje "cos mi sie nie chce wierzyc" to chodzilo o to ze po prostu nie moge uwierzyc i cos nie bardzo wierze ze to prawda.
Jesli ty juz takich prostych rzeczy nie kapujesz to naprawde jest z toba zle
Monik - Pon 04 Wrz, 2006 13:20
Temat postu:
Marcia10 napisał/a:
To moze czlowieku pisz po polsku bo nikt nie wie co twoje KE znaczy.

Ja jakoś nie mam z tym problemów Razz "Ke?" - coś takiego jak "co?"
Tak jak Słupek miałam kłopoty ze zrozumieniem tego:
Marcia10 napisał/a:
1. tekst : cos mi sie nie chce wierzyc

A co do tego tekstu:
Marcia10 napisał/a:
A to moje "cos mi sie nie chce wierzyc" to chodzilo o to ze po prostu nie moge uwierzyc i cos nie bardzo wierze ze to prawda.

Słupek ( i ja Wink ) chyba wie, co znaczy "coś mi się nie chce wierzyć", nie sądzisz? Chodziło o to, że nie wiemy, w co ci się nie chce wierzyć. Ogólnie, nie zrozumieliśmy tekstu.
Marcia10 - Pon 04 Wrz, 2006 13:41
Temat postu:
Ponumeruje

1 tekst:
Piosenka swego czasu tak znana, że w sklepach muzycznych zakazywano ją grać. Po prostu każdy kto sprawdzał gitarę grał wówczas Dom Wschodzącego Słońca.

2 tekst:
Polecę jeszcze wersję Kultu (płyta także nazywała się Kult) z polskim tekstem i mniej ciekawą w moim mniemaniu wersję Boba Dylana.

I chodzilo mi o to ze nie bardzo wierze w ten pierwszy
Monik - Pon 04 Wrz, 2006 13:44
Temat postu:
I understand now Razz
Słupek - Czw 07 Wrz, 2006 13:17
Temat postu:
A dlaczego nie wierzysz, Marciu? Czyżbym był niewiarygodny? Okłamałem cię kiedyś?
Marcia10 - Pią 08 Wrz, 2006 14:17
Temat postu:
malo razy
Słupek - Pią 08 Wrz, 2006 18:31
Temat postu:
Marcia10 napisał/a:
malo razy

Kuźwa, daj jakiś przykład, bo teraz robisz jak Macierzewicz używający skrótu myślowego.
Papierowa Tęcza - Pią 08 Wrz, 2006 20:39
Temat postu:
Do komunistów strzelać
Satanistów z skóry obdzierać ;p

A ten topic to jakaś nędzna prowokacja ;p
Słupek - Pią 08 Wrz, 2006 21:24
Temat postu:
Papierowa Tęcza napisał/a:
A ten topic to jakaś nędzna prowokacja ;p

Ciiicho, niech dzieciaczki mają radochę z rozmów o szatanie, żadna prowokacja!
Papierowa Tęcza - Pią 08 Wrz, 2006 21:37
Temat postu:
A ja jadłem kota, rżnąłem dziewicę, i nie jestem Danym Filthem ;<

GHRAAAA NORDYCKI ARYJSKI PRAWDZIWY NAZI DEATH METAL :<!
SZATAN SZATAN SZATAN SZATAN ; <

Pamiętajcie 2 rzeczy:
a) kiedy chcecie zachęcić "metalówę" do seksu mówicie: A teraz włożę moją zamarzniętą wieżę w twoje piekielne wrota
b) Na nic wasze modły.. i tak nadejdzie dzień przybycia wielkiego kopyta ;<


PS. Słuchacie Linkin Park? :<
opętana - Pią 08 Wrz, 2006 23:28
Temat postu:
jaki głupol, łahahah xD
tylko seks i seks

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group