Dzieci OnLine

Między nami chłopakami... - Prawe jadro

cygu1994 - Pią 18 Sie, 2006 17:38
Temat postu: Prawe jadro
mam pytanie czy to normalne ze moje prawe jadro miesci sie wyzej od lewego bo mnie to troche wkurza prosze oszybka odpowiedziec z gory dzieki Kwiat Embarassed
Słupek - Pią 18 Sie, 2006 18:19
Temat postu:
cygu1994 napisał/a:
mam pytanie czy to normalne ze moje prawe jadro miesci sie wyzej od lewego bo mnie to troche wkurza prosze oszybka odpowiedziec z gory dzieki

Każdy (kto ma jądra Razz) tak ma. To normalne. Nie ma się czym przejmować. EOT.
joasia1990 - Sob 19 Sie, 2006 01:20
Temat postu: Re: Prawe jadro
cygu1994 napisał/a:
mam pytanie czy to normalne ze moje prawe jadro miesci sie wyzej od lewego bo mnie to troche wkurza prosze oszybka odpowiedziec z gory dzieki Kwiat Embarassed



to zupełnie normalne Wink gorzej jakbys nie miał tego jednego wcale Wink
cygu1994 - Sob 19 Sie, 2006 13:36
Temat postu: soryy
sorry pomylka mam lewe jadro wyzej przepraszam
Nikita - Sob 19 Sie, 2006 13:38
Temat postu:
no ale, że ma jedno jądro wyżej to juz musi mieć guza? w tym wieku? Neutral
joasia1990 - Sob 19 Sie, 2006 13:45
Temat postu:
Ant0n napisał/a:
nie sluchaj ich - masz guza i nalezy to operowac. Wiem, bo studiuje medycyne, a to sa tylko zakompleksione dzieci, ktore zle Ci zycza, drogi Uzytkowniku.



skoncz z tym przesadzaniem. biedne dziecko sie tylko wystraszy. to ze ma jedno jadro wyzej nie oznacza ze ma guza.



cygu - to normalne ale jak sie tak bardzo przejmujesz to idz do lekarza.
Słupek - Sob 19 Sie, 2006 14:21
Temat postu:
Kuffa, po co ma iść do androloga, skoro to jest normą.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jądro_(anatomia)
Ostatni akapit nad spisem treści.
nasty_girl - Sob 19 Sie, 2006 15:58
Temat postu:
to jest norma, czy to prawe jest nizej, czy lewe, wiec bez roznicy, i sie nie masz czym martwic.
smutna - Sob 19 Sie, 2006 17:03
Temat postu:
jesli faktycznie boisz sie ze mogloby byc cos nie tak to oczywiscie udaj sie do lekarza:> ale to raczej niemozliwe bo to przeciez normalne tak jak i minimalne roznice w wielkosci piersi u kobiet;)
Shaunri - Sob 19 Sie, 2006 20:26
Temat postu:
<spada z krzesła> Jeden debil powiedział że ma guza i wszyscy "Ho" robią - nie widzicie że od dwóch tygodni Anton chrzani głupoty?
Blanka - Sob 19 Sie, 2006 21:23
Temat postu:
A mi sie wydaje ze on se najzwyczajniej jaja robil z problemu;)WinkWink a wszyscy to na powaznie...
Laki - Sob 19 Sie, 2006 21:27
Temat postu:
Gorzej jak zawsze jest wieksze od poprzedniego Mr. Green
Słupek - Sob 19 Sie, 2006 22:05
Temat postu:
Cytat:
<spada z krzesła> Jeden debil powiedział że ma guza i wszyscy "Ho" robią - nie widzicie że od dwóch tygodni Anton chrzani głupoty?

BTW, przypomniałeś mi, że powinno się sprawdzać czy na jądrach się guzy nie robią ;p Bo to może być rak i wtedy faktycznie jajca do urżnięcia Smile

Nie no, normalnie dzisiaj się wymacam profilaktycznie Mr. Green
Anonymous - Sob 19 Sie, 2006 22:14
Temat postu:
wiadomo, ze to anomalia, ale jezeli to jest zbyt widoczne, to z cala pewnoscia jest to guz i wymaga operacji. nie usuniecia, po prostu uszczuplenia, kilka miesiecy ze specjalnym opatrunkiem w okolicy jader to wymaga, no ale przynajmniej w przyszlosci bedzie szansa na zdrowe funkcjonowanie!
Anonymous - Sob 19 Sie, 2006 22:34
Temat postu:
chyba lepiej jednak isc do tego lekaża, andorloga, żeby cię zbadał. W najgorszym wypadku jedno jądro wytną, ale przynajmniej druhie bedzie zdrowe i nie będziesz bezpłodny ani nic.
cygu1994 - Nie 20 Sie, 2006 12:24
Temat postu: dzieki
dzieki za szybka odpowiedziec ale nie uwaza mzeby to byl jednak guz

PS: jak to czytalem to niezlego stracha mialem
Anonymous - Nie 20 Sie, 2006 14:19
Temat postu:
mozesz sobie nie uwazac, i lekcewazyc prawde, ale pozniej bedziesz tego zalowal. musisz isc do lekarza, i pokazac mu chore jadro!
Shaunri - Nie 20 Sie, 2006 20:44
Temat postu:
Anton do cholery jasnej, twoje posty przestały być zabawne jakiś "k" temu, więc zamknij się.

cygu - Nic Ci nie jest, żadna operacja Ci nie grozi - Wyżej położone jądro jest czymś naturalnym.

Bez takich wyrażeń, proszę. Temat i tak zamykam, bo dalsze dyskusje na ten temat są zbędne. // Nikita.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group