Dzieci OnLine

Między nami chłopakami... - Wasze zdanie na temat innych orientacji

Cooper - Pią 13 Paź, 2006 23:22
Temat postu: Wasze zdanie na temat innych orientacji
Sądzę że trzeba ten dzial forum niezle rozruszac;] a wiec pozwole sobie zarzucic odwazny temat... Cool Chłopaki, co sądzicie o innych niż hetero orientacjach seksualnych? A dokładniej czy obrzydza was widok dwóch przytulajacych sie kobiet bądź dwojga całujących się mężczyzn? (itp.) Question
Słupek - Pią 13 Paź, 2006 23:24
Temat postu:
Nie bardziej niż para mieszana robiąca to samo.
nasty_girl - Sob 14 Paź, 2006 08:54
Temat postu:
a dlaczego chłopaki? zaraz zaraz, dziewczyny też tu są! a czemu ma obrzydzać, jeśli się kochają, chcą być razem...
Shaunri - Sob 14 Paź, 2006 11:09
Temat postu:
Obrzydza? Nie. Drażni? Tak.

Wszystkie inne orientacje uważam za fewiację, nie toleruję, ale mimo to znam parę osób o innej orientacji seksualnej - Jeszcze w łeb nie dostali.

Mimo to, moje zdanie na ten temat większość z ich zna.
MaDz!A - Sob 14 Paź, 2006 12:04
Temat postu:
jak widze ze dwoch facetow sie caluje to troche tak dziwnie wyglada. tak samo jest z dziewczynami. chociaz mniej mnie to obrzydza. ale jesli ogladac jak dwoch facetow lub dwie kobiety uprawiaja seks to bleeeeeee...
BaSiA__ToSiA - Sob 14 Paź, 2006 12:44
Temat postu:
slyszalam ze jesli ktos jest homo to on/ona moze sie leczyc...nie wiem jakie jest to skuteczne, ale uwazam ze jezeli jest im tak dobrze ze kobieta kocha sie kobieta a mezczyzna z mezczyzna i sie tego nie wstydza to jak dla mnie moga robic co chca... Smile
MaDz!A - Sob 14 Paź, 2006 12:56
Temat postu:
tez slyszalam o leczeniu. i podobno komus pomoglo.
Słupek - Sob 14 Paź, 2006 13:17
Temat postu:
BaSiA__ToSiA napisał/a:
slyszalam ze jesli ktos jest homo to on/ona moze sie leczyc

Propaganda środowisk skrajnie katolickich. Kiedyś Ozon pisał o takich bzudrach, na szczęście ta gazetka padła i już nie wróci.
opętana - Sob 14 Paź, 2006 16:58
Temat postu:
nie toleruje tego, nie podoba mi sie to,fe...
ale czy czuje obrzydzenie, w pewnym sensie tak...
MaDz!A - Sob 14 Paź, 2006 19:43
Temat postu:
dla mnie tez w pewnym sensie jest to obrzydliwe.

[ Dodano: Sob 14 Paź, 2006 20:54 ]
aha i skoro COOPER zalozyl ten temat i chce tylko odpowiedzi chlopakow to moze sam jest gejem a nie chce sie przynzac. przeciez to nic wstydliwego. w mojej szkole jest paru gejow.
Słupek - Sob 14 Paź, 2006 20:17
Temat postu:
W gimnazjum otwarcie pokazują swoją orientację? Ryzykanci Smile
MaDz!A - Sob 14 Paź, 2006 20:19
Temat postu:
no nie wszyscy ale po niektorych to widac ^^
Blejdi - Sob 14 Paź, 2006 20:23
Temat postu:
Słupek napisał/a:
W gimnazjum otwarcie pokazują swoją orientację? Ryzykan


Wariaci wręcz. W mojej szkole już by mieli przerąbane życie.
Zresztą u nas już za sam ubiór można zostać nazwanym gejem ^^

---
Zresztą to jest nienormalne. A pomyślcie sobie o dzieciach* takich odszczepieńców...

---
*- przez adopcję afkorz.
MaDz!A - Sob 14 Paź, 2006 20:32
Temat postu:
u nas po ubraniach tez ^^ np. Bill z TH ma akryle na paznokciach
Słupek - Sob 14 Paź, 2006 20:33
Temat postu:
Że ke?
Od kiedy paznokcie to ubranie?
MaDz!A - Sob 14 Paź, 2006 20:35
Temat postu:
nie nie ^^ tak tylko napisalam Razz
opętana - Sob 14 Paź, 2006 20:37
Temat postu:
Cytat:
aha i skoro COOPER zalozyl ten temat i chce tylko odpowiedzi chlopakow to moze sam jest gejem a nie chce sie przynzac. przeciez to nic wstydliwego. w mojej szkole jest paru gejow.



zakładając temat o gejach albo lesbijkach odrazu ma oznaczac, ze ten ktos jest tym gejem albo lesbijką? -___-'
poza tym, nie róbmy z tego tematu, tematu tabu
Laki - Nie 15 Paź, 2006 09:00
Temat postu:
Dwie kobiety calujace sie mnie mniej odrazaja, niz dwoch facetow trzymajacych za reke...
MaDz!A - Nie 15 Paź, 2006 12:08
Temat postu:
no mi tak samo ^^
Słupek - Nie 15 Paź, 2006 12:22
Temat postu:
Bo tak wam wpojono w dzieciństwie, że dziewczyny mogą sobie pozwolić na więcej czułości względem siebie niż chłopcy. I teraz podświadomie w to wierzycie.
nasty_girl - Nie 15 Paź, 2006 12:24
Temat postu:
ale są pewne zachowania, które przez większość są akceptowane, kolega z kolegą nie całują się na powitanie, dziewczyny tak, i wątpie, żeby tych przyzwyczajeń się dało oduczyć


tak szczerze, to madziu trudno mi sobie wyobrazić tych 13 letnich gejów, w tym wieku to jescze nie potrafią z dziewczynami normalnie rozmawiać, a co dopiero mówić o tym, że zdają sobie sprawe z innej orientacji.
MaDz!A - Nie 15 Paź, 2006 18:31
Temat postu:
nie no oni tego nie pokazuja a z reszta nie chodzi mi o 1 gimnazjum ^^
Słupek - Nie 15 Paź, 2006 18:59
Temat postu:
Podsumowując - nie masz żadnych przesłanek by sądzić, że są homoseksualistami, a jednak tak twierdzisz. Idiotyzm.
MaDz!A - Nie 15 Paź, 2006 19:18
Temat postu:
np. jeden z nich chodzi jak gej, czesze sie jak gej, pofarbowal wlosy (nie ma nic wspolnego do geja), ubiera sie jak gej i na koniec przyznal sie ze jest gejem
Słupek - Nie 15 Paź, 2006 19:31
Temat postu:
MaDz!A napisał/a:
jeden z nich chodzi jak gej

To znaczy jak? Jeszcze nigdy nie słyszałem o takiej metodzie rozpoznawania geja.
MaDz!A napisał/a:
czesze sie jak gej

Także się czeszę, jestem gejem? A może tylko łysi chłopcy z MW nie są?
MaDz!A napisał/a:
pofarbowal wlosy (nie ma nic wspolnego do geja)

Łonowe?
MaDz!A napisał/a:
ubiera sie jak gej

Z moich obserwacji wynika, że ubiór geja (nie myl z metroseksualistami i emo-boys) nie różni się od ubioru heteryka.
MaDz!A napisał/a:
na koniec przyznal sie ze jest gejem

Nie takie rzeczy się ludziom mówiło Smile Jakbyś mnie znała osobiście, to pewnie nie miałbym wielkich problemów z wmówieniem Ci, że jestem homo.
nasty_girl - Pon 16 Paź, 2006 06:29
Temat postu:
o kurcze, ile razy ja z koleżankami mówiłyśmy ludziom że razem jesteśmy.. eh
Laki - Pon 16 Paź, 2006 19:05
Temat postu:
Słupek napisał/a:
to pewnie nie miałbym wielkich problemów z wmówieniem Ci, że jestem homo.

Caly oboz oszukiwalem przez 2tyg. ze jestem gay'em.
Słupek napisał/a:
Bo tak wam wpojono w dzieciństwie, że dziewczyny mogą sobie pozwolić na więcej czułości względem siebie niż chłopcy. I teraz podświadomie w to wierzycie.

Nic nikomu nie wpajano. To podswiadomie tak dzialamy, czytalem kiedys taki ciekawy artykul...
Słupek - Pon 16 Paź, 2006 19:23
Temat postu:
Cytat:
Nic nikomu nie wpajano. To podswiadomie tak dzialamy, czytalem kiedys taki ciekawy artykul...

A ja pozostaję przy opinii, że to nie kwestia naturalnych instynktów, a wzorców kulturowych, które ulegają zmianom. Inaczej byś się zachowywał w antycznej Grecji, Polsce za Jagiełły, w czasach międzywojennych i teraz. Inne zachowania uznawałbyś za naturalne i właściwe.
Laki - Pon 16 Paź, 2006 20:19
Temat postu:
Słupek, Rowniez za czasow Breżniewa...
Słupek - Pon 16 Paź, 2006 21:12
Temat postu:
Dawny użytkownik prosił, bym zamieścił
Cytat:
"slyszalam ze jesli ktos jest homo to on/ona moze sie leczyc" Homoseksualizm droga Basiu-Tosiu nie jest chorobą i organizacja zrzeszająca psychiatrów amerykańskich uznaje próby jego leczenia za nie_etyczne
Blejdi, na dzień dzisiejszy Polskie Prawo nie zezwala na adopcję dzieci przez osoby tej samej płci.
Podsumowując, czepiacie się czegoś o czym nie macie zielonego pojęcia, pogadać możemy jak się doedukujecie.
Pozdrawiam
scv, jedyny odważny gej na tym forum

Shaunri - Wto 17 Paź, 2006 15:44
Temat postu:
He, czekałem aż scv przyjdzie i wszystkich zdjedzie ; )


Tak btw, to nadal nie rozumiem po co ten temat - Poruszany gdziekolwiek milion już razy. Temat rzeka - i tak się do niczego nie przekonamy, możemy sobie jedynie pobluzgać trochę...
MaDz!A - Wto 17 Paź, 2006 18:05
Temat postu:
Laki napisał/a:
Caly oboz oszukiwalem przez 2tyg. ze jestem gay'em.

i uwierzyli? biggrin
Laki - Wto 17 Paź, 2006 18:20
Temat postu:
MaDz!A napisał/a:
i uwierzyli? biggrin

A jak, wydalo sie jak dziewczny na dysce zaczely do mnie gadac, abym podszedl do takiego jednego przystojniaka, a on byl gay'em, czyli jednak nie trudno jest oczukiwac ludzi, a wiec nie wszystkim wieszczie...
MaDz!A - Wto 17 Paź, 2006 18:23
Temat postu:
^^ a chlopacy i dziewczyny jak sie do ciebie zachowywali??
Laki - Wto 17 Paź, 2006 18:43
Temat postu:
MaDz!A napisał/a:
^ a chlopacy i dziewczyny jak sie do ciebie zachowywali??

Normalnie, zero jakiejs dyskryminacji, tylko mowili, ze nie maja nic do gay'ow, do czasu az oni zaadoptuja dziecko...
Słupek - Wto 17 Paź, 2006 18:49
Temat postu:
Laki napisał/a:
A jak, wydalo sie jak dziewczny na dysce zaczely do mnie gadac, abym podszedl do takiego jednego przystojniaka, a on byl gay'em, czyli jednak nie trudno jest oczukiwac ludzi, a wiec nie wszystkim wieszczie...

I skończyłeś zabawę w najlepszym momencie? Lipa Mr. Green
SZATAN666 - Czw 22 Sty, 2009 13:56
Temat postu:
Wedłóg mnie to orientacja nie ma znaczenia.

Dziwi mnie strasznie dlaczego są tak częste przypadki, że rodzice wyrzucają dziecko za to, ze ma inną orientację niż hetero.

Sam mam takiego kolege co jest gejem, nikt go nie lubi a rodzicom nie powiedział bo jego rodzice pracują w kościele i on sie boi.
To jest chore!
Strach przed rodzicami, ze wyrzucą z domu za to, że chłopakowi podobają się chłopsy a nie dziewczyny. A jakby przyprowadził do domu kobiete, która nie mogłaby mieć dzieci? Tez by go wyrzucili?!

Nawet dorośli czasem zachowują się głupia i jak dzieci (bez obrazy).
Tremere - Pon 26 Sty, 2009 00:41
Temat postu:
kocham cie za tego posta!
SZATAN666 - Pon 26 Sty, 2009 19:25
Temat postu:
A Ty jak uwazasz?
Słupek - Pon 26 Sty, 2009 22:33
Temat postu:
Wszystko ma znaczenie. Niekoniecznie duże, ale naturalne jest, że na homoseksualistę patrzymy inaczej na heteryka. Takie przypadki jak wyrzucanie upodobania z domu (podejrzewam, że rozdmuchane przez media w celu wzbudzenia sensacji) to już skrajność, ale nie dziwi mnie że dla rodziców taka wiadomość może wywołać dyskomfort psychiczny. Paradoksalnie, pewną winę mają wg mnie część środowiska gejowskiego - przez parady i inne dziwaczne akcje rodzi się wśród normalnych ludzi pogląd, że homoseksualizm nie jest orientacją/chorobą/zboczeniem, a modą, jakąś oznaką bzdurnego młodzieńczego buntu, który kiedyś delikwentowi przejdzie.

Przyrównywanie bezpłodnej kobiety do geja uważam za nieuprawnione. Po pierwsze, naturalnym jest pociąg mężczyzn do kobiet (płodność jest sprawą drugorzędną, ważniejsze są zewnętrzne oznaki tę płodność, czasem błednie, sygnalizujące). Po drugie, zwykle istnieje jakaśtam mała szansa, że jednak z takiego związku dzieci będą.
hippie - Pon 26 Sty, 2009 22:46
Temat postu:
Słupek napisał/a:
że homoseksualizm nie jest orientacją/chorobą/zboczeniem, a modą, jakąś oznaką bzdurnego młodzieńczego buntu, który kiedyś delikwentowi przejdzie

Tak samo jak moda na bycie biseksualnym. Wszyscy wkoło teraz gadają, że są Bi. Najczęściej to wśród chłopców emo jest moda na bycie gejem albo bi.
Tremere - Sro 28 Sty, 2009 23:26
Temat postu:
nie ma czegos takiego jak podazanie za moda i dopasowywanie sie do jakiejs orientacji.
znam mase osob bi ktore tak naprawde sa homo, ale uznaly ze spoleczenstwo zaakceptuje je bardziej jezeli pozostawia sobie ta normatywna alternatywe w postaci odmiennej plci. co nie znaczy ze faktycznie w praktyce cokolwiek robia, po prostu twierdza ze sa bi a i tak sypiaja i wiaza sie z ta sama plcia.
ludzie takze mylnie identyfikuja sie z biseksualizmem przez mode na girls kissing/boys kissing, te wszystkie niby *biseksualne* akcje nastolatkow, eugh.
prawda jest taka ze spokojnie 70% osob ktore nazywaja sie biseksualistami jest hetero, a ich biseksualnosc konczy sie na calowaniu po pijaku.
ja definiuje orientacje homo/biseksualna troche inaczej, jako zdolnosc do stworzenia stale zwiazku z partnerem/partnerka tej samej plci (w przypadku bi obiema plciamie)a nie pociagiem fizycznym. no ale ok
SZATAN666 - Pon 16 Mar, 2009 19:55
Temat postu:
Jakiś tydzień temu mieliśmy napisać wypracowanie o odmienności innych osób. Więc ja oczywiście napisałem o orientacji seksualnej. Z wypracowania dostałem 6-, więc nie moze być złe biggrin Oto ono:

Ludzie różnią się od siebie wieloma rzeczami, takimi jak zainteresowania czy styl ubioru ale także orientacją seksualną.
Uważam, że dyskryminuje się pary homoseksualne. Zabrania się takich małżeństw i adopcji dzieci takim osobom. Każdy wie, że były kilka razy organizowane tzw. "parazy równości", czyli sposób protestu osób z inną orientacją niż heteroseksualna. Czy wytykamy osoby z innym kolorem oczu niż np. niebieski? Moim zdaniem miłość to uczucie, które mogą okazywać zarówno mężczyźni do kobiet jak i osoby tej samej płci do siebie. Myślę, że ważniejsze jest to co jest "w środku" każdego człowieka a nie to jak wygląda czy do jakich osób czuje pociąg seksualny.
Mam nadzieje, że w przyszłości osoby z inną orientacją niż heteroseksualna będą mieli takie same prawa jak reszta społeczeństwa.

Oto moje skromne wypracowanie ^^
SIMON300195 - Pon 16 Mar, 2009 22:03
Temat postu:
SZATAN666 napisał/a:
Jakiś tydzień temu mieliśmy napisać wypracowanie o odmienności innych osób. Więc ja oczywiście napisałem o orientacji seksualnej. Z wypracowania dostałem 6-, więc nie moze być złe biggrin Oto ono:

Ludzie różnią się od siebie wieloma rzeczami, takimi jak zainteresowania czy styl ubioru ale także orientacją seksualną.
Uważam, że dyskryminuje się pary homoseksualne. Zabrania się takich małżeństw i adopcji dzieci takim osobom. Każdy wie, że były kilka razy organizowane tzw. "parazy równości", czyli sposób protestu osób z inną orientacją niż heteroseksualna. Czy wytykamy osoby z innym kolorem oczu niż np. niebieski? Moim zdaniem miłość to uczucie, które mogą okazywać zarówno mężczyźni do kobiet jak i osoby tej samej płci do siebie. Myślę, że ważniejsze jest to co jest "w środku" każdego człowieka a nie to jak wygląda czy do jakich osób czuje pociąg seksualny.
Mam nadzieje, że w przyszłości osoby z inną orientacją niż heteroseksualna będą mieli takie same prawa jak reszta społeczeństwa.

Oto moje skromne wypracowanie ^^


ile masz lat???
SZATAN666 - Pon 16 Mar, 2009 22:09
Temat postu:
12? xD
SIMON300195 - Pon 16 Mar, 2009 22:11
Temat postu:
dobra już nic mnie pani z polaja by mnie zabiła gdybym napisał coś orientacji seksualnej itp.
SZATAN666 - Pon 16 Mar, 2009 22:12
Temat postu:
Hehe ^^

Mi nie pozwoliła doczytać do końca ^^

Przeczytałem dopiero po lekcji ^^
SIMON300195 - Pon 16 Mar, 2009 22:13
Temat postu:
a klasa śmiała się??
SZATAN666 - Pon 16 Mar, 2009 22:14
Temat postu:
Siedzieli cicho jak myszki ^^

[ Dodano: Pon 16 Mar, 2009 21:15 ]
Mimo tego, ze zawsze jestem obiektem śmiechu całej klasy.
SIMON300195 - Pon 16 Mar, 2009 22:21
Temat postu:
śmiech to zdrowie Very Happy
Tremere - Pon 16 Mar, 2009 23:15
Temat postu:
ale niezdrowy smiech nie! =D
podziwiam cie, ja swoja pierwsza rozprawke nt homoseksualizmu napisalam w 2 gimnazjum, to byl 2002 rok i ludzie wtedy byli JESZCZE gorzej nastawieni do homoseksualistow niz teraz, ale klasa siedziala tak O_O, nauczycielka tak O_o i dostalam 5. a potem poszly w szkole ploty ze jestem lesbijka biggrin ahh, szkola
SZATAN666 - Wto 17 Mar, 2009 15:00
Temat postu:
U mnie tez siedzieli z wytrzeszczonymi oczami ^^

A po szkole rozeszło sie, ze jestem gejem bo mam kolczyk w prawym uchu i rysuję... yaoi... ^^
A to wypracowanie tez zrobiło swoje. Teraz juz prawie cała klasa ma mnie za jakiegos geja xD

No ja nie zaprzeczam ale nie mówie ze tak jest Razz
Dandżer - Wto 17 Mar, 2009 19:38
Temat postu:
Ja jeszcze nie udzielałem się tu więc napiszę na temat tematu Wink
Ja do tych ludzi nic nie mam. Żyją jak chcą i nic w tym złego nie ma. Nie wiem dlaczego są oni odrzucani przez m.in. kościół, który nawołuje do miłości do bliźniego. Chore...
SZATAN666 - Wto 17 Mar, 2009 20:39
Temat postu:
W pełni się zgadzam ^^
Anonymous - Sro 18 Mar, 2009 12:02
Temat postu:
Ja też, to nienormalne.
Tremere - Sro 18 Mar, 2009 18:38
Temat postu:
co nienormalne?
SZATAN666 - Sro 18 Mar, 2009 18:54
Temat postu:
Cytat:
Nie wiem dlaczego są oni odrzucani przez m.in. kościół, który nawołuje do miłości do bliźniego. Chore...


Sądze, że to Very Happy
Shaunri - Sro 18 Mar, 2009 19:06
Temat postu:
To akurat jest normalne, Kościół byłby zakłamany gdyby popierał pary homoseksualne.
Dandżer - Sro 18 Mar, 2009 19:24
Temat postu:
Ale kościół każe kochać bliźnich a sam dyskryminuje innych ludzi.
Tremere - Sro 18 Mar, 2009 19:45
Temat postu:
no tak, ale ksiadz ktory sobie uzywa na ministrancie jest normalny, a kosciol probuje to zatajac.
Shaunri - Sro 18 Mar, 2009 20:44
Temat postu:
Księża nie stanowią Kościoła, zaś reprezentują INSTYTUCJĘ Kościoła. To nie wina Jezusa, że po dwóch tysiącach lat ma takich księży : )
Akacja12 - Sro 18 Mar, 2009 21:53
Temat postu:
Ale w Biblii nie ma ani słowa o homoseksualiźmie. Skoro Bóg stworzył homoseksualistów, to też powinniśmy ich kochać.
Słupek - Sro 18 Mar, 2009 22:11
Temat postu:
Cytat:
26 Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. 27 Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. 28 A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi.

Rz, 1:26-28

Rdz, 19 (Sodoma i Gomora, za długie, żeby cytować)

Cytat:
Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą,

1Kor 6:9
Akacja12 - Sro 18 Mar, 2009 23:09
Temat postu:
Więc to kara za grzechy... no to już coś rozumiem, ale nadal twierdzę że kościół przeczy tu sam sobie.
Słupek - Czw 19 Mar, 2009 07:17
Temat postu:
Jeszcze nie widziałem religii, która nie byłaby wewnętrznie sprzeczna, więc nie wiem czego się spodziewałaś Smile
Dandżer - Czw 19 Mar, 2009 08:56
Temat postu:
@TREMERE: To też jest nienormalne
Shaunri - Czw 19 Mar, 2009 20:45
Temat postu:
Dzięki Słupek, uprzedziłeś mnie.

Akacyjko - Dwie rzeczy:

1) Jeśli chcesz rozmawiać z kimś na temat religii Chrześcijańskiej, przeczytaj Biblię.

2) Powtarzam - Instytucja Kościoła nie tworzy religii. Religia ta powstała ponad tysiąc lat temu i do dzisiaj podstawowymi jej prawami są te zapisane w Biblii. Fakt że dzisiaj Instytucja Kościelna wciska swój wielki nos nie tam gdzie trzeba, to już inna sprawa. Religia i jej nauki pozostają takie same, czy Księża sprowadzają sobie prostytutki, czy nie.
Tremere - Czw 19 Mar, 2009 20:59
Temat postu:
to dlaczego zaden znany mi rabin nigdy nie zostal oskarzony o pedofilie?
Słupek - Czw 19 Mar, 2009 21:05
Temat postu:
Dlaczego żaden znany mi ksiądz nie został oskarżony o pedofilię?

Natomiast media donoszą zarówno o księdzach jak i rabinach pedofilach. Zważ że katolików jest niemal 100 razy więcej niż żydów. Nie ma więc nic dziwnego, że w liczbach bezwzględnych u żydów jest mniej takich incydentów.
Tremere - Czw 19 Mar, 2009 21:22
Temat postu:
bo sa normalniejsi od katoli ;p
Słupek - Czw 19 Mar, 2009 21:32
Temat postu:
Masz jakiś kompleks żydówki?
Tremere - Czw 19 Mar, 2009 21:40
Temat postu:
nie, czasami czuje sie z tego powodu lepsza. szczegolnie jak slucham co mowi wasz papiez i co za cyrk odstawiaja ksieza.
Słupek - Czw 19 Mar, 2009 21:50
Temat postu:
Chodzi o to, że jestem dyskordiańskim papieżem i mam na to papiery? Rolling Eyes
Tremere - Czw 19 Mar, 2009 21:58
Temat postu:
w takim razie nie rozumiem po co stoisz murem za pedofilami w sutannie.
Słupek - Czw 19 Mar, 2009 22:03
Temat postu:
A stoję? Są księża pedofile i są rabini pedofile, a skoro księży jest duuuuużo więcej od rabinów, to chyba nie jest niczym dziwnym, że w liczbach bezwzględnych księży-zwyrodnialców będzie więcej od rabinów-zwyrodnialców.

Jeśli by jednak liczyć to procentowo, to nie mam pojęcia kto wypadnie mniej korzystnie. Dopóki nie dostarczysz odpowiednich danych, Twoją tezę, że "judejczykowie" są normalniejsi od "katoli" uważam za bezpodstawne pitolenie.
Tremere - Czw 19 Mar, 2009 22:09
Temat postu:
ja to po prostu wiem, wy polacy tego nie zrozumiecie.
Słupek - Czw 19 Mar, 2009 22:14
Temat postu:
A żydzi przerabiają dzieci na macę. Ja to po prostu wiem Mr. Green

Tak się nie prowadzi dyskusji. Argumenty się czymś popiera, a nie bierze z pupy.
Tremere - Czw 19 Mar, 2009 22:23
Temat postu:
ale po co mam argumentowac cos co dla was nie istnieje? wiesz czym jest braterstwo, wiez emocjonalna ze swoim narodem? nie. polacy umieja sie tylko klocic i byc zazdrosnymi. dlatego izrael notuje jeden z najmniejszych procentow morderstw (o konfliktach militarnych nie bedziemy rozmawiac) wsrod obywateli na swiecie, nie istnieje tam cos takiego jak przemoc na tle nietolerancji a gwalty zdarzaja sie raz na miesiac.
dlatego nie wierze ze rabini gwalca dzieci rownie jurnie jak ksieza.
Słupek - Czw 19 Mar, 2009 22:41
Temat postu:
Tremere napisał/a:
ale po co mam argumentowac cos co dla was nie istnieje?

Co to znaczy "was"? Ja tu się wypowiadam tylko za siebie.
Tremere napisał/a:
wiesz czym jest braterstwo, wiez emocjonalna ze swoim narodem?
W sumie nie, tylko co to ma do dyskusji?
Tremere napisał/a:
o konfliktach militarnych nie bedziemy rozmawiac

Tiaaa, niewygodne dane zamieść pod dywan. Bo w końcu Palestyńczyk to nie człowiek? Smile Poza tym:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_murder_rate
W 2003-4 więcej morderstw niż w Polsce. Nowszych danych dla Polski niestety nie mają. Danych nt. gwałtów nie chce mi się w tej chwili szukać.
Tremere napisał/a:
dlatego nie wierze ze rabini gwalca dzieci rownie jurnie jak ksieza.
To nie jest kwestia wiary tylko statystyki. Śmieszy mnie trochę, że nabijasz się z "katoli", a sama wyznajesz jakiś HC syjonizm, gdzie Żydzi i Izrael są super, a reszta świata (zwłaszcza "katole") to jacyś podludzie.

BTW, gdyby nie wy, to katoli by nigdy nie było. To wszystko wasza wina biggrin
Tremere - Czw 19 Mar, 2009 22:49
Temat postu:
niestety katole to jedyny blad zydow Razz
a morderstw dokonuja arabi ktorzy mieszkaja na terenie izraela, wiem co mowie. zyd ktory zabija drugiego zyda jest poczytalny umyslowo.
Cytat:
Tiaaa, niewygodne dane zamieść pod dywan. Bo w końcu Palestyńczyk to nie człowiek?

a czy ja za to odpowiadam? mogli oddac to co nalezy sie izraelowi i nie byloby klopotu ;p
Słupek - Czw 19 Mar, 2009 22:59
Temat postu:
Jakim prawem się niby należy?
Tremere - Czw 19 Mar, 2009 23:08
Temat postu:
bo to nasza ziemia obiecana, a arabi sie wepchneli tam gdzie nie trzeba.
violetLily - Czw 19 Mar, 2009 23:13
Temat postu:
Arabowie jesli już ;] Szczerze to uważam, że ta dyskusja do niczego nie doprowadzi, bo każdy będzie wynajdywał jakiś brud u drugiego..
Tremere - Czw 19 Mar, 2009 23:15
Temat postu:
gdyby nie to ze sie powstrzymuje to nazwalabym arabusow jeszcze gorzej, wiec nie poprawiaj mnie prosze.
violetLily - Czw 19 Mar, 2009 23:49
Temat postu:
Rozumiem twoje oburzenie, ale nie myśl, że ja jestem w stosunku do ciebie jakaś złośliwa czy cóś ;p
Shaunri - Pią 20 Mar, 2009 15:52
Temat postu:
<wyciera łzy> Toś Tremere teraz poziom pokazała, że ho-ho-ho : )
Słupek - Pią 20 Mar, 2009 16:14
Temat postu:
Tak po mojemu to Żydzi się wepchnęli na teren, na którym Palestyńczycy mieszkali setki lat Smile

A argument z Ziemią Obiecaną też niezły, równie dobrze mogę sobie wymyślić, że Eris obiecała mi Izrael i na tej podstawie wyganiać stamtąd Żydów.
Tremere - Pią 20 Mar, 2009 17:09
Temat postu:
po co w ogole na ten temat mamy dyskutowac, dla mnie sprawa jest jasna, wy tego nie zrozumiecie bo nie jestescie zydami. mowi sie kol yisrael arevim zeh lazeh, a ludzie spoza i tak zrobia z nas mordercow-syjonistow.
Słupek - Pią 20 Mar, 2009 17:32
Temat postu:
Wiesz, ja nie uznaję polilogizmu rasowego i w związku z tym nie uważam, by rozumowanie Żyda miało się jakoś szczególnie różnić od rozumowania Polaka. Bardzo chętnie przyznałbym Ci rację, bo nie mam żadnych powodów by księzy na siłę bronić, problem w tym, że ustawicznie wkopujesz się brakiem jakichkolwiek merytorycznych argumentów.

Jeszcze mi się taka ciekawostka przypomniała Mr. Green
http://www.youtube.com/watch?v=5SEwvdFghFM&feature=related
Nie wiem ile w tym prawdy, ale coś może być na rzeczy. Wrzucam tak dla równowagi do twojej syjonistycznej propagandy.

EOT z mojej strony.
Tremere - Pią 20 Mar, 2009 17:45
Temat postu:
to austriak, widzisz roznice miedzy polskim polakiem a amerykaninem polskiego pochodzenia? Razz
Słupek - Pią 20 Mar, 2009 17:47
Temat postu:
Austriak być może wyznający judaizm Smile Choć bardzo możliwe, że to ściema. Nie mam czasu by się w to wgłębiać.

Teraz na serio, EOT.
SZATAN666 - Czw 23 Kwi, 2009 20:09
Temat postu:
czesc Wink

No jak mnie tu nie było to sporo sie działo Wink
Doszło widzę do ostrej wymiany zdan Wink

Ja się w to nie chcę mieszać (bo to nie temat o pedofilii tylko o orientacji seksualnej Wink )
Katolików, racja więcej, dlatego częściej katolicy są pedofilami Wink Ale łączna ilość pedofili jest jaka jest, nie zależy to od wiary, chyba, że w czyjejś wierze trzeba już w młodym wieku uświadamiać nieletnich o życiu seksualnym w 'praktyce' Wink

Pozdr.: SZATAN666
Jakubo - Nie 21 Cze, 2009 13:52
Temat postu:
Hmm. Jak zobacze pare homo, cóż przeżyje. Jak będą za mną łazili, to im powiem kilka słów.
Akacja12 - Nie 21 Cze, 2009 17:07
Temat postu:
Tak na zdrowy rozsądek jeżeli są parą, trudno jeszcze żeby ich interesował mały chłopiec, ale nie posądzam CIę o logiczne myślenie Smile
Tremere - Pon 22 Cze, 2009 09:32
Temat postu:
Jakubo napisał/a:
Hmm. Jak zobacze pare homo, cóż przeżyje. Jak będą za mną łazili, to im powiem kilka słów.

tak, to jest wlasnie to co mysli kazdy facet hetero. myslisz ze jak gej woli facetow to na pewno na ciebie poleci?
oswiece cie - geje wiekszosci heterykow kijem by nie tkneli :)
Shaunri - Pon 22 Cze, 2009 20:03
Temat postu:
Mnie tknął : )
Słupek - Pon 22 Cze, 2009 20:26
Temat postu:
Kijem??? Czyżby był z bojówki Antify w słynnym różowym tico?
Akacja12 - Pon 22 Cze, 2009 21:45
Temat postu:
Heh Shaunri - albo jesteś super przystojny albo wyglądasz na geja Smile trudno, takie życie. Geje są w takiej samej sytuacji jak dziewczyny - nie mogą właściwie podrywać, chociaż z różnych przyczyn ;p
Tremere - Pon 22 Cze, 2009 23:41
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
Mnie tknął : )

no to naprawde musisz byc mega-przystojny albo po prostu jestes w pechowej mniejszosci :p
Shaunri - Wto 23 Cze, 2009 19:32
Temat postu:
Mega przystojny z pewnością nie jestem - geje lecą tylko na mega przystojnych? Tacy uzależnieni od seksu są? Współczuję, naprawdę.

Składam to na karb pecha po prostu.
Tremere - Wto 23 Cze, 2009 20:45
Temat postu:
a co ma uroda do seksu? widze ze myslisz kroczem, szkoda

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group