Dzieci OnLine

AIDS/HIV NARKOTYKI SEKTY - Marihuana 2

Laki - Pon 04 Gru, 2006 18:41
Temat postu: Marihuana 2
Czy możliwe jest, że ktoś palił "trawę" jakiś czas temu i wracają mu objawy bo tygodniu od spalenia i co się z tym wiąże?
nasty_girl - Pon 04 Gru, 2006 20:20
Temat postu:
a możliwe jest wypić piwo i być pijanym tydzień później?
Laki - Pon 04 Gru, 2006 20:27
Temat postu:
No nie...ale jak to wytłumaczyć zjawisko, bo co ma piwo do trawy? Ona potrafi pływać we krwi do 6 tyg.
nasty_girl - Pon 04 Gru, 2006 20:55
Temat postu:
to że można ją wykryć po jakimś czasie, nie znaczy że działa, szczególnie jeśli wcześniej nie było żadnych efektów.
Słupek - Pon 04 Gru, 2006 21:44
Temat postu:
Flashbacki są charakterystyczne dla LSD, nie marihuany. Najlepiej poszukaj inspiracji w słowniku ortograficznym.
Shaunri - Pon 04 Gru, 2006 21:45
Temat postu:
Nie, nie jest możliwe że odczuwa efekty spalenia tydzień po, po kilku godzinach już nic nie czujesz (Of course zależy od tego ile się pali), więc o czym mowa ; )
Laki - Pon 04 Gru, 2006 21:56
Temat postu:
No właśnie to takie dziwne...
Shaunri - Wto 05 Gru, 2006 16:27
Temat postu:
Może po prostu jesteś chory i nie odróżniasz tego od tego ; )?
Słupek - Wto 05 Gru, 2006 17:06
Temat postu:
Laki, proszę, wywal w końcu to "c" z tytułu.

Poprawiłam - Nikita.
Laki - Wto 05 Gru, 2006 19:58
Temat postu:
No nie pisałem tego "c", ale pomocna opcja Mozilli kazała mi je wstawić...

Shaunri, A Ty paliłeś, bądź palisz?
Shaunri - Wto 05 Gru, 2006 22:13
Temat postu:
Laki - Ha, trafiłem że to o Ciebie chodzi : ), dobry jestem. A jakie ma znaczenie czy paliłem , lub palę? Ja takich danych na TYM forum nie udostępniam, pamiętaj - każde słowo może zostać użyte przeciwko tobie, jeszcze mi się tu zleci gromada tego, czy owego.

Po marihuanie to (Zależnie od dawki, ale powiedzmy że spaliłeś 1 gram) po dwóch, trzech godzinach nie czuć prawie nic, ewentualnie niewielkie, lekko zauważalne (Przez Ciebie) efekty. Pomijamy źrenice, gałki oczne itp.*

Słupek - Dla LSD charakterystyczne są zgony ; )

* - Chyba że popijesz alkohololem, tego nigdy nie rób, bo wtedy obudzisz się w rowie.
Słupek - Wto 05 Gru, 2006 22:20
Temat postu:
Albert Hoffman żyje 100 lat i nic mu nie jest :p
LoveHerMadly - Wto 24 Sie, 2010 14:59
Temat postu:
THC po ziele trzyma się jeszcze w organizmie przez około 90 dni.
czemumnieniema - Wto 24 Sie, 2010 17:06
Temat postu:
LoveHerMadly napisał/a:
THC po ziele trzyma się jeszcze w organizmie przez około 90 dni.

A ja jestem pudełko po butach z biedronki.
Shaunri - Wto 24 Sie, 2010 20:19
Temat postu:
Cebulki włosów/paznokcie, czyli generalnie zrogowaciały naskórek nieusuwany - z tego co pamiętam trzy miesiące około.
czemumnieniema - Wto 24 Sie, 2010 21:07
Temat postu:
Powiedziałbym, że najwyżej miesiąc, a jeżeli chodzi o takie objawy - czy to się czuje/widzi? Razz
LoveHerMadly - Wto 24 Sie, 2010 21:17
Temat postu:
No to "powiedziałbyś" hehe..
Shaunri - Sro 25 Sie, 2010 06:06
Temat postu:
Nie, te trzy miesiące o których mówimy to utrzymywanie się THC w danym miejscu ciała - ale nie ma to już żadnego wpływu na organizm - po prostu odkłada się we włosach i paznokciach i tyle, a że oba te elementy są bardzo powoli wymieniane, to troszkę to tam siedzi.
andre - Pon 20 Lut, 2023 12:33
Temat postu:
Co sądzicie o marihuanie medycznej? Pomaga na ból, ale czy przy okazji nie uzależnia?
Czy prawdą jest, że to pomaga na takie dolegliwości - https://medicante.com/pl/choroby/migreny-i-bole-glowy/ ?
Jak to wygląda z Waszego doświadczenia?

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group