Dzieci OnLine

Na luzie... - Co dziś...

Monik - Pią 08 Gru, 2006 21:00
Temat postu: Co dziś...
Co się Wam dzisiaj przydarzyło? Albo wczoraj, przedwczoraj? Co macie w planie robić jutro? To wszystko możecie napisać tutaj.

***
Jeśli był już taki temat - niech będzie jeszcze jeden. Jeżeli taki istnieje, to już wszyscy o nim zapomnieli.
kasia0001 - Pią 08 Gru, 2006 23:23
Temat postu:
hmm.. jutro mam zamiar skończyć robić notatki z histy, odrobić lekcje i się pouczyć z gegry ; następnie ok 15.00 wybieram się do bratowej robić pizze, ciasto i takie różne... zostaję u niej na noc.. z rana idę do kościoła a potem będę się uczyc z histy ;/

w sumiee.. następny zwalony weekend i wszystko przez szkołe ;/
rotorvator - Sob 09 Gru, 2006 09:19
Temat postu:
u, ja tez mam plany uczyc sie histy, bo jak obleje ten spr to mnie udupi ;o
ale mysle ze na planach poprzestanie Cool
ZgniłaDziewucha - Sob 09 Gru, 2006 10:05
Temat postu:
a ja dzisiaj będę szukać ze znajomymi prezentu na urodziny przyjaciółki i lenić sie pzrzez reszte dnia....za to jutro będę kuć do szkoły...czyli jak co weekend
Sissa11 - Sob 09 Gru, 2006 14:15
Temat postu:
JA jutro skończe lekture,przepisze zaległe tematy z historii, posiedze na necie itp.
nasty_girl - Sob 09 Gru, 2006 14:16
Temat postu:
ja próbuję od paru godzin uczyć się wosu, przeczytałam już 2 strony.. nic mi się nie chce;/
kasia0001 - Sob 09 Gru, 2006 14:37
Temat postu:
tak samo jak ja wczoraj miałam robić notatki z histy.. robiłam od powrotu ze szkoły.. ale tak naprawde to zaczęłam o 21.. no i mało co zrobiłam i musiałam dzisiaj specjalnie wcześniej wstać.. no ale notatki zrobione Wink
Laki - Sob 09 Gru, 2006 21:22
Temat postu:
Dzisiaj wpadli do mnie znajomi, jutro też przychodzą, ale robimy plakat na muzykę.
Czarna - Nie 10 Gru, 2006 01:42
Temat postu:
a ja od czwartku co wieczor laduje w barze a jutro poswiecam caly dzien na nauke....


Ps. eeee, a moze i nie poswiece? Razz
opętana - Nie 10 Gru, 2006 11:10
Temat postu:
ja czekam na kolege, bo sie umówiłam
potem przyjde i bede dokańczac prace na konkurs histor., którą robie chyba już 10h
i lekcje uszykuje;] i sie poucze
rotorvator - Nie 10 Gru, 2006 11:15
Temat postu:
probuje sie uczyc - z marnym skutkiem Rolling Eyes
ZgniłaDziewucha - Nie 10 Gru, 2006 11:23
Temat postu:
a ja z marnym skutkiem pisze notatki z polskiego
Nikita - Nie 10 Gru, 2006 15:33
Temat postu:
Dzisiaj mam cały dzień zawalony pisaniem pracy z WOS-u na konkurs. Jeszcze mi zostało zadanie z matmy i fizyki oraz dokończenie lektury, ech.
A wyrobić muszę się na 20-stą, bo Oficerowie będą. biggrin
rotorvator - Nie 10 Gru, 2006 17:24
Temat postu:
od godziny siedze wpatrzona w prezentacje nt programowania
i mi niedobrze
nasty_girl - Nie 10 Gru, 2006 17:42
Temat postu:
odpoczywam po imprezie i zakupach.. i próbuję się zmobilizować do tego wosu.. ;(
rotorvator - Nie 10 Gru, 2006 17:57
Temat postu:
e tam, nasty, to jest weekend lenia - nie mobilizuj sie, bo nikomu do tej pory mobilizacja nie wyszla:)
nasty_girl - Nie 10 Gru, 2006 19:33
Temat postu:
no jest jest, ale nie wiem jak jutro bym dała radę się prawie 70 stron nauczyć, więc muszę.. ;( ale i tak pewnie uda mi się to najbardziej dopiero jutro wieczorem jak zauważe że chce mi się strasznie spać, a mam jesszcze kilkadziesiąt stron do wykucia..
Laki - Nie 10 Gru, 2006 19:38
Temat postu:
Plakat zrobiony, a okazało się, że to wszystko na nic- pomyliliśmy okresy...
CHoCoLaTE - Pon 11 Gru, 2006 20:31
Temat postu:
Laki napisał/a:
na nic- pomyliliśmy okresy...

och biedny ^^ a na kiedy ma to byc?

A ja jutro ide do szkoly, a potem pewnie bede musiala sie uczyc bo w srode najgorsze lekcje ;/ potem wejde na kompa...
PS. co tu wszyscy pisza o historii? xD
rotorvator - Pon 11 Gru, 2006 22:01
Temat postu:
Cytat:
PS. co tu wszyscy pisza o historii? xD

nie Cool
Laki - Pon 11 Gru, 2006 22:12
Temat postu:
Jutro test z historii...ekhm...odpytka.
opętana - Pon 11 Gru, 2006 22:19
Temat postu:
ahm, jutro mam znów lekcje gitary...of korz musze sie douczyc ;< suuux
Czarna - Pon 11 Gru, 2006 22:29
Temat postu:
no aj dzisiaj mialam super dzien ;]

1. matematyka -> kartkowka
2. matematyka -> opadanie emocli i wiara w nastepne fajne lekcje
3. niemiecki -> kartkowka i odpytywanko ( dwie palki dostalam ;] )
4. Polski -> sprawdzian
5. Polski -> pierdy pierdu - spalam i opadaly mi emocje jak zwykle
6. Historia -> kartkowka - kazdy szczesliwy na maksa oczywiscie Razz
7. Geografia -> sprawdzian Razz

Fajnie co nie? Ktos mnie przebije?

Jutro mhh

1. Polski -> odpytywanko z wiersza
2. Matematyka -> moze luz w koncu?
3. Chemia -> sprawdzianik zeby za lekko nie bylo ;]
4. Biologia -> karkowka przed sprawdzianem w czwartek ;]
5. Angielski -> no a co... jeszcze jeden sprawdzian sie przyda prawda?

To przedstawie wam jeszcze srode:

1. Fizyka -> mam do zaliczenia kartowke i piszemy sprawdzian
2. Po - chyba mamys prawdzian z resuscytacji
3. Niemiecki - chyba mam advent do wykucia i mikolajki na pamiec...
4. Religia - sprawdzianik ( ateistka na religi o zgrozo)
5. Technologia - a piszemy sobei ksiazke w wordzie - pesta prawda? tak jakos jak napisze ten projekt to bede miec od razu 6 na koniec chyba...
6. Historia - jak by moglo sie odbyc bez odpytywanka?
7. Angielski - oczywiscie swieta na pamiec trzeba wykuc ( czytanki )

A czwartek? moment mysle...
1. Fizyka - luz, ufff
2. Biologia - sprawdzian od poczatku roku
3. Historia - luziczek
4. Polski - moze nam wymysli kartkowke z literatury wspolczesnej?
5. Niemiecki - ciagniemy dalej temat adventu
6. Godzina wych - na moje nie szczescie na mojej glowie przygotowanie jej...

a piatku to juz mi sie opisywac nie chce.... dodam, ze mam tylko album na temat nurtow w histori sztuki zrobic...20 stron minimum plus prezentacja tego....

Piekny tydzien Sad(
kasia0001 - Pon 11 Gru, 2006 22:43
Temat postu:
aaa.. współczuje Surprised
sporo tego ;] .. a ja jutro będę się uczyć bo innego wyboru nie mam.. codziennie coś jest. Jutro po szkole trochęę pouczę się z angola na klasówkę, ale tylko trochę.. pewnie ze słowek ;p Teraz tak w ogóle to muszę już iść spać bo muszę wstać po 4 do kościoła ;/ i jak zmęczona po szkole mam jeszcze się uczyć? Tak jak dzisiaj normalnie jestem padnięta.. nie wiem czemu jeszcze nie śpie. Wstałam wcześnie, aby nauczyć się jeszcze z gegry na kartkówę ( której nie było.. uff.. - mało umiałam ;p ) .. oraz na klasówe z histy;/ Pięknie normalnie.. pomieszałam pytania.. a umiałam wszystko perfekt.. a przez pomieszanie czyli tak jakbym nie odpowiedziała na 2 pytania.. i pewnie będzie 3 ;/ a muszę dostać 5 aby mieć 5 na semestr.. i jeszcze po świętach poprawa ;/ .. i potem po szkole jeszcze trening.. i wróciłam po 17.. i codopiero obiad, lekcje, praca z techniki.. i takie tam.. i cały dzień zleciał ;/

I jeszcze 4 z matmy z klasówki .. i jeden punkt do 5.. a mały błąd.. - nie zdąrzyłam napisać odpowiedzi Mad
Słupek - Pon 11 Gru, 2006 23:23
Temat postu:
Czarna > Ciesz się lepiej, że masz mniej godzin ode mnie Mr. Green (no, chyba, że w piątek masz 10). Poza tym jutro mam sprawdzian z fizyki i w ogóle tego nie rozumiem, ale jakoś sobie poradzę chyba.
Czarna - Wto 12 Gru, 2006 21:23
Temat postu:
heheheheh Smile Słupek mam fakultety jeszcze obowiazkowe 4 godziny w tygodniu Smile a w piatek mam tylko 8 lekcji Smile
opętana - Sro 13 Gru, 2006 11:24
Temat postu:
własnie skonczyłam egzamin pisac
jutro z fizyki i matmy wiec nieciekawie, musze sie uczyc troche;]
i chce jeszcze do Riffa jechac, o
ale zaraz do miasta po zakupy <:
nasty_girl - Sro 13 Gru, 2006 14:21
Temat postu:
opętana napisał/a:
jutro z fizyki



znam ten ból ;(
Słupek - Sro 13 Gru, 2006 16:30
Temat postu:
Cytat:
i chce jeszcze do Riffa jechac, o

Chodzi o ten sklep muzyczny w Gdańsku?
Tremere - Sro 13 Gru, 2006 16:56
Temat postu:
Słupek napisał/a:
Cytat:
i chce jeszcze do Riffa jechac, o

Chodzi o ten sklep muzyczny w Gdańsku?

Riffy sa w calym kraju.
kasia0001 - Sro 13 Gru, 2006 17:21
Temat postu:
Opisałam po niemiecku swój pokój ;/ .. a teraz piszę ściąge z chemii ;/ .. a następnie będę szykować się do kościoła ;/ tzn. na koniec mszy tylko po podpis ;p ..ahh ;/
Zmuła w tej szkole.. tzn. jesli chodzi o nauke bo tak to spoko ;]
Ostatnio nic takiego w szkole się nie dzieje.. może dlatego że policja 2 razy dziennie przychodzi do naszego gim ;/ .. bo tak to codziennie bójki byly ;] ..ahh ..nasza szkoła zawsze na pierwszych stronach Suwalskich gazet.. no i była w uwadze i pod napięciem <lol2> ..
Dzisiaj jakiś pierwszogimnazjalista gadał w szkole z kolegą przy schodach na 2 piętrze.. nagle zemdlał ;o .. no i spadł ze schodów..pelno krwi ;/ .. zaprowadzili go do pielegniarki a potem przyjechaala karetka i wyniesli go na noszach ;/ współczuję mu ;/

a teraz brat wparował do mojego pokoju i ostro mnie wystraszył ;o .. bo głośno muzy słucham i nie słyszalam jak wszedł do domu ;]
Monik - Sro 13 Gru, 2006 22:01
Temat postu:
Dzisiaj zorientowałam się i obliczyłam, że jak się nie postaram to będzie czwóra z majzy na półrocze :< Wiem, pewnie niektórzy powiedzą "ale masz problemy" czy coś w tym stylu, ale ja naprawdę wolałabym 5 ^^ Bo np w liceum no to czwórka by była bardzo dobra, ale podstawówka nie jest jeszcze taka trudna i dlatego wolałabym pięć :>
nasty_girl - Sro 13 Gru, 2006 22:04
Temat postu:
nie martw się, w podstawówce miałam 5 z matmy, teraz o 2 ciężko, za pare lat zaczniesz się takimi rzeczami przejmować
kasia0001 - Sro 13 Gru, 2006 22:08
Temat postu:
z matmy.. mi 3 wystawił .. ale po świętach zacznę się z facetem kłócić ;[[ ..
moja kolezanka ma 1,1,1,2,2,3,3,1 ( czerwony to klasówa) a ja mam: 3,4,3,5,6,2,4,4i obie mamy na półrocze 3 ;/ no sory.. może mi się wydaje.. ale mam lepsze oceny i na dodatek jedna najgorsza ocena się nie liczy.. i 4 powinna u mnie byc ;/
Laki - Sro 13 Gru, 2006 22:26
Temat postu:
Może ciebie nie lubi nauczyciel (?)

Jutro klasówka z chemii, dzisiaj był bardzo dobry dzień : )
kasia0001 - Sro 13 Gru, 2006 23:18
Temat postu:
Zawsze jakos mnie lubil, nawet gdy wychodzilo mi 3 i bylam na koniec 2 klassy gim. na 100 % pewna ze bede miala 3 a on mi postawil 4 ;]] ..
hmm.. pewnie sie pomylil albo praktykantka wystawiala oceny.. bo ona ostatnio w dzienniku sie grzebie xD
Nikita - Czw 14 Gru, 2006 14:14
Temat postu:
Monik, też mi 4 wychodzi z matmy : < Pierwszy raz tak mam, ale półrocze kończy mi się pod koniec stycznia, więc może uda mi się jakoś cudem mieć tą 5.
Ech, fizyka to samo.
Nienawidze ścisłych : <
Słupek - Czw 14 Gru, 2006 16:02
Temat postu:
Nikita napisał/a:
półrocze kończy mi się

Półrocze we wszystkich szkołach kończy się w tym samym czasie.
Nikita - Czw 14 Gru, 2006 20:45
Temat postu:
Tak? Musiało mi się pomylić, bo ferie się inaczej zaczynają...
nasty_girl - Czw 14 Gru, 2006 20:49
Temat postu:
no, ale to nie zmienia faktu, że nie wiele nam do końca zostało..
Monik - Czw 14 Gru, 2006 20:53
Temat postu:
Jutro sprawdzian z majzy, omg :< Jak dostanę 4 to już mi chyba nic nie pomoże... A nauczyciele mają stawiać wstępne oceny na półrocze już we wtorek... : (
Czarna - Czw 14 Gru, 2006 21:01
Temat postu:
u mnie juz wystawione Smile udupic mnie chce psorka z niemca Razz
kasia0001 - Czw 14 Gru, 2006 22:30
Temat postu:
u mnie już zebranie otwarte było we wtorek xD
prawie ze wszystkiego mam 4/5 haa xD
Nikita - Pią 15 Gru, 2006 15:58
Temat postu:
No to u nas się nie spieszą. Wywiadówka dopiero 3 stycznia, czyli po feriach świątecznych i tam dopiero będą wypisane wstępne oceny, a miesiąc później, czyli gdzieś tak na początku lutego będzie wywiadówka przed feriami już z ocenami na półrocze. Smile Teraz w radio słyszę, że Giertych chce, aby religia się do średniej wliczała. Fajnie ; ]

Ech, co za dzień dzisiaj był...Na każdej lekcji jakiś sprawdzian bądź kartkówka : /
A ja miałam szczęsliwy numerek i jednej kartkówki z fizy nie musiałam pisać ^^

Dzisiaj robie małe spotkanie u mnie z okazji imienin. Tak jakoś wyszło, ze dzisiaj wszystkim pasuje i mogą przyjść, więc będzie mała imprezaaa ; )
TomcioMag - Pią 15 Gru, 2006 16:08
Temat postu:
wczoraj po wywiadówce matka mi powiedziała jak to ja źle sie ucze i ile mam zagrożeń ...
więc następny tydzien mam zapełniony nauką ale narazie staram sie o tym nie myśleć bo dziś na koncert jade ;]
rotorvator - Pią 15 Gru, 2006 16:14
Temat postu:
od srody sie obijam
i tak zawodowo do polowy stycznia
"hehe"
kasia0001 - Pią 15 Gru, 2006 17:29
Temat postu:
Oceny długopisem będą wystawione 12 stycznia a 18-19 stycznia (czwartek - piątek ) są egzaminy próbne .. oczywiście klasy 1 i 2 mają wolne ;/ i po egzaminach w piątek już feriee ;]] .. Nie będę raczej uczyć się na te egzaminy, za dużo nauki i za dużo przedmiotów aby cokolwiek zacząć się uczyć ;]].

Przed chwilką był przystojny listonosz Wink hieh.. i odebrałam paczkę za brata xD

W szkole jak w szkole.. spoko xD ( oprócz nauki xD )... przez cały dzień rzucali wszędzie petardy.. np. pod nogi heh, .. albo w szatni ;]] .. zwałkaa i rzucili nam na 1 piętro przez okno na fize petarde.. ostro uszy bolały ;p i tylko wszyscy sie zbrechali łącznie z nauczycielem xD

3a jak zwykle bawi się swoim '' BA '' <lol2> .. i takim śniegiem zrobili na ok 1,5 - 2 metrów słowo Ba na ścianie ... oczywiscie jak to ja.. starłam troche.. haa xD i wyszlo 3a <lol2>

..Paręę chłopaków z 3 klas ( nie z mojej klasy) .. obiecało mi kupić lizaaki na święta jako prezent ;p .. w tym niektórzy z 3a xD

ogółem fajniee..

a tak poza tym to kupiłam już prezent na wigilię klasową dla koleżanki, a na wigilię w domu dla : bratowej i taty jak narazie ;]
rotorvator - Pią 15 Gru, 2006 17:37
Temat postu:
ja mam ferie od lutego
najpozniej chyba
wiec jeszcze miesiac bede musiala udawac ze cos robie
a potem friiiiiii!
kasia0001 - Pią 15 Gru, 2006 17:57
Temat postu:
rotorvator to z jakiego Ty województwa ;>?
rotorvator - Pią 15 Gru, 2006 18:42
Temat postu:
slaskie
kasia0001 - Pią 15 Gru, 2006 19:35
Temat postu:
aha ;]
to daleko jak ode mnie.. dlatego taka różnica między feriami ;p
Słupek - Pią 15 Gru, 2006 21:21
Temat postu:
Cytat:
prawie ze wszystkiego mam 4/5 haa xD

Typowe w gimnazjum.
kasia0001 - Pią 15 Gru, 2006 22:09
Temat postu:
nie koniecznie ;] ..mało będzie wyróżnień na semestr ;p
Monik - Pią 15 Gru, 2006 22:27
Temat postu:
Kurde, nie napisałam jednego zadania z majzy ani dodatkowego też nie ==
Jak będę miała db... No nie == Nawet największe tumany zrobiły 10 zadań, a ja zaczęłam 10 i mi dzwonek przeszkodził.
Arghhh...
Oprócz tego dowiedziałam się, że dostanę z plastyki 6 na koniec (prawdopodobnie, ale raczej tak), jupi :]
I na koniec roku (nie półrocza) z anglika mam duże szanse na cel... Bo na półrocze facet nie daje.
A oprócz tego, że babka od plastyki i muzy się na nas wydarła za to, że od kogoś z innej klasy dostała piłką papierową, to dzień był ok.
Zwłaszcza taka pewna lekcja, mmm :]
Laki - Sob 16 Gru, 2006 23:37
Temat postu:
A mi tatuś powiedział, że nie muszę się uczyć, bo i tak wyjdę na ludzi xD Polecam książkę dla waszych tatusiów:

"Biedny Ojciec, bogaty Ojciec"- czy jakoś tak Mr. Green
Czarna - Sob 16 Gru, 2006 23:40
Temat postu:
dzisiaj szpital, jutro szpital Sad
rotorvator - Nie 17 Gru, 2006 10:29
Temat postu:
porodowka?
kasia0001 - Pon 18 Gru, 2006 07:18
Temat postu:
Z kościoła wróciłam.. nikogo nie budze prawie wszyscy śpią.. oprócz brata co juz jest w pracy ;] ..zaraaaz chyba zasnęę xD
Laki - Pon 18 Gru, 2006 10:12
Temat postu:
Już wczoraj wiedziałem, że zaspam do szkoły, bo nie chciało mi się iść na muzykę, potem wf do 11 i właśnie wtedy idę na uczelnie...
rotorvator - Pon 18 Gru, 2006 12:58
Temat postu:
Laki napisał/a:
zaspam

Mr. Green

wrocilam ze szkoly i ide gnic w kinie, evol
Laki - Pon 18 Gru, 2006 15:53
Temat postu:
Pada deszcze u mnie w mieście i prawie się wyrąbałem skuterem...
Do tego średnia na półrocze- 2,98745


rotorvator napisał/a:
Laki napisał/a:
zaspam

Czyż nie poprawnie Mr. Green
rotorvator - Pon 18 Gru, 2006 16:08
Temat postu:
zaśpię Wink


w kinie było fajnie
Laki - Pon 18 Gru, 2006 16:16
Temat postu:
Widzę, że dzisiaj w dobrym humorze jesteś xD
rotorvator - Pon 18 Gru, 2006 16:25
Temat postu:
zawsze mam dobry humor Cool
Monik - Pon 18 Gru, 2006 17:32
Temat postu:
Oh no : /
Czwóra z majzy za sprawdzian...
Nieee Crying or Very sad
Ale oprócz tego było spoko, jak babka na muzie próbowała robić ruchy rapera i machała rękami w rytm piosenki świątecznej xD Cała klasa ryła ze śmiechu ^^
Aha, no i na godzinie wychowawczej ustalaliśmy, kto, co przyniesie na wigilię klasową. Ja mam przynieść świeczkę, ale nie wiedziałam wtedy, ile tych świeczek. Więc spytałam się "Proszę pani, a ile mam przynieść tych krzeseł?" xD Na szczęście słyszała to tylko kumpela z ławki i ja, bo był huk w sali ^^
Laki - Pon 18 Gru, 2006 18:19
Temat postu:
rotorvator napisał/a:
zawsze mam dobry humor Cool

Dla mnie nigdy go za dużo nie zostaje od Ciebie : P
rotorvator - Pon 18 Gru, 2006 19:00
Temat postu:
dla anonimowych ludzi pozostaje anonimowa ;]
Laki - Pon 18 Gru, 2006 19:02
Temat postu:
Nie zaszkodzi odrobina wzajemnej uprzejmości, a może to przez święta których nie obchodzę Cool
rotorvator - Pon 18 Gru, 2006 19:06
Temat postu:
tak, to na pewno przez swieta
taki z ciebie odmieniec : (
Laki - Pon 18 Gru, 2006 19:11
Temat postu:
A Ty kultywujesz tradycję ;>?? Wczoraj widziałem tak w ogóle co z tymi karpiami robią, stoję sobie na środku supermarketu, a obok mnie przejeżdża wielki brodzik z tymi rybami, bez wody, i wolnej przestrzeni pomiędzy nimi, a jeszcze spod spodu lała się krew Neutral
rotorvator - Pon 18 Gru, 2006 19:18
Temat postu:
nie jadam ryb Cool
i moj ukochany jest ateista
nadal cos niejasne? Wink
Laki - Pon 18 Gru, 2006 19:59
Temat postu:
Nie no, wszystko ok proszę Pani xD
rotorvator - Pon 18 Gru, 2006 20:05
Temat postu:
*panienki
Laki - Pon 18 Gru, 2006 20:11
Temat postu:
Proszę Panienki ? Heh...no też xD
Sissa11 - Pon 18 Gru, 2006 21:05
Temat postu:
No ja jutro idę do szkoły <ziew> I ogólnie teraz jest dużo roboty ;( a potem czy ja wiem?
Inversja - Pon 18 Gru, 2006 21:20
Temat postu:
myłam okna pierwszy raz wy życiu : P
Laki - Pon 18 Gru, 2006 22:17
Temat postu:
Pierwszy raz, ja to szoruję podłogi co tydzień i myję okna xD Nikt poza mną tego nie będzie robił...Jutro poprawiam chemię bo wpisaną ocenę mam 1/2...oczywiście wstanę godzinkę wcześniej i będę się uczyć, znając życie nie wyśpię się i wrzucę budzik na godzinę później Mr. Green Ah....ty moje lenistwo =D

[ Dodano: Wto 19 Gru, 2006 05:51 ]
A no jednak wkuwam xD
Monik - Wto 19 Gru, 2006 20:26
Temat postu:
Cieszę się, bo dostałam -5 z matmy za ćwiczenia :] Ale i tak pewnie będzie 4...
Babka od muzy i plastyki obściskiwała na chórze niektóre dziewczyny, znów był polew xD
opętana - Wto 19 Gru, 2006 21:11
Temat postu:
nie mialam 3 lekcji, o
miałam spr z matmy, kartkówe z ang.
teraz sie ucze na spr. z geografi;]
Laki - Wto 19 Gru, 2006 21:15
Temat postu:
Zdałem z chemii na 2..uf...

Jutro wigilia klasowa.
nasty_girl - Wto 19 Gru, 2006 22:19
Temat postu:
Laki napisał/a:
Jutro wigilia klasowa.



u mnie też, tyle że szkolna... ;/
rotorvator - Sro 20 Gru, 2006 13:59
Temat postu:
Cytat:
u mnie też, tyle że szkolna... ;/

u mnie tez
kasia0001 - Sro 20 Gru, 2006 19:38
Temat postu:
U mnie jutro klasowa Wink
a w piatek miala byc szkolna.. tyle, ze ..dzisiaj sobie poszlam do pokoju nauczycielskiego a oni, ze teraz mają rade ( dluga pzerwa - 20 min. ) .. zawsze jest po lekcjach no ale cóż .. potem byl polak i facet z poolaka powiedział, że mamy w piątek normalne lekcje i nawet nie skrócone ;[ ( miala trwac lekcja 30 min a przerwa 5 min i dwie dlugie przerwy po 15 min ;[ ) aa tak to bysmy nie mieli fizy bo facet w podstawowie matmy uczy i tam normalne lekcje by byly wiec w tym czasie co by mial miec z nami lekcje by mial z podstawowka ;/

.. kolędy w piątek śpiewamy ;] ..haaa xD .. Gdy śliczna panna - nasza klasa śpiewa, a raczej dziewczyny niektóre ( no i ja teez Wink ) bo chłopaków wywaliliśmy.. bo prób z nami nie robili xD ..
.. na fletach będą niektóre grać ( miaałam probe i tez na flecie mialam grac, ale mi sie odechcialo ;] ) .. i na gittarze kolezanka.. a ja wraz z koleżanką lub z dwiema będziemy same śpiewać refren ;p a taaaak to wszystkie śpiewamy xD ii na fletach będą refreny a na gitarze zwrotki prawdopodobniee.. xD
prob w ogole nie mamy tylko na lekcjach niektorzy nauczyciele nam pozwalaja wieec lOozik xD ..ciekawe jak to bedzie

przegramy.. bo po angielsku nie chcialo Nam sie spiewac xD a jedna klasa spiewa Cichą noc po polsku, anigielsku i niemiecku lol xD .. lizusyy ^^ jak zwykle xD
Laki - Sro 20 Gru, 2006 19:57
Temat postu:
Eh...wróciłem z wigili, nawet nieźle, bo przyszło czterech rodziców xD Zwykle to przychodziło ich więcej.
Monik - Sro 20 Gru, 2006 20:00
Temat postu:
Laki napisał/a:
przyszło czterech rodziców xD Zwykle to przychodziło ich więcej.

O, lol... U mnie by było "aż" czterech Wink
Inversja - Sro 20 Gru, 2006 20:18
Temat postu:
ja mam jutro skrócone lekcje i w ten oto sposób kończę o 12.40 ^^ a w piątek mam 2 pierwsze godziny czyli sprawdzian z rozmnażania na biologii oraz sprawdzian z WOS'u ^^ nie jest źle rozmnażanie jest fajne ^__________^ a WOS jest prostu potem wigilia klasowa do kościółka na jasełka i na chat ^^ jutro jeszcze muszę zrobić zakupy na tą wigilię klasową w końcu przewodnicząca klasy lans nie? : P jak narazie zebrałam 22 zł a powinno być 60 zł ale kij z tym ^^
TomcioMag - Sro 20 Gru, 2006 22:30
Temat postu:
uczylem sie troche z matmy i jutro pisze poprawke no i mam nadzieje ze 3. będzie
Sissa11 - Sro 20 Gru, 2006 22:31
Temat postu:
ja jutro ide do szkoły.potem nic nie bede robić. tylko siedzieć przed telewizorem i odpoczywac
Monik - Czw 21 Gru, 2006 14:57
Temat postu:
A ja dzisiaj miałam dobry humor ^^ Zresztą jak zwykle, ale dzisiaj miałam wyjątkowo dobry ^^
Laki - Czw 21 Gru, 2006 16:20
Temat postu:
A ja miałem zrąbany humor...
TomcioMag - Czw 21 Gru, 2006 17:22
Temat postu:
pisałem poprawke z matmy i dostałęm pałe...
jutro ostatni dzień w szkole w tym roku, no i nadchodzą święta no po prostu super .... odpocznę troche od ludzi w szkole i oni ode mnie też
kur** mam nadzieję że nowy rok będzie lepszy
kasia0001 - Czw 21 Gru, 2006 19:17
Temat postu:
Wigilia klasowa była zaje.bistaa ^^

mMm.. życzonkaa od serducha <33 .. i z niektórymi kochanymi chłopaczkami mogłam się poprzytulać, a nie zawsze jest okazja Mr. Green .. dużo super zdjęć porobili ^^

haa xD .. dzięękowali mi za wiele rzeczy.. haa xD to ja az taka dobra jesteeem xD?
heh, no w sumie dzięki dyskusji na polaku i że wrzeszczałam aby jeden kolega był gospodarzem to zmieniliśmy i jest ^^

Za rok.. gdy już będę w 1 średniej mamy zamiar spotkać się w tym samym gronie na wigilie ;p

Kolezanka i kolega z Anglii przyslali list ;p bo niedawno wyjechali na święta tam ;p .. pisali w nim, że żałują, że nie mogą być w tym momencie z Nami, że spotkamy się za rok na wigilii i przysłali opłatek Wink

aa no i prezencik fajny dostałam Wink
Tremere - Czw 21 Gru, 2006 19:21
Temat postu:
dzisiaj bylo extra ^^ bylismy ze znajomymi w KAFE ZAUŁKU, potem poszlismy na fose na wino.
zimno bylo, wiec kolo 16 sie rozeszlismy.
jutro natomiast ide z pewnym facetem do kina.
mam nadzieje ze bedzie ok xP
nasty_girl - Czw 21 Gru, 2006 19:27
Temat postu:
Tremere napisał/a:
na fose na wino.


pewnie jescze tanie ;p
Tremere - Czw 21 Gru, 2006 19:53
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
Tremere napisał/a:
na fose na wino.


pewnie jescze tanie ;p

srednie, 11zł ;P
Shaunri - Czw 21 Gru, 2006 20:57
Temat postu:
Na fose na wino, o 16 się rozeszliście. Melanż pierwsza klasa, co tu dużo gadać ; )
Inversja - Czw 21 Gru, 2006 21:25
Temat postu:
tanie wino jest dobre bo jest dobre i tanie
Tremere - Czw 21 Gru, 2006 21:26
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
Na fose na wino, o 16 się rozeszliście. Melanż pierwsza klasa, co tu dużo gadać ; )

e-e, to bylo spotkanie towarzyskie. Razz
melanze sa w weekendy, ale w ten nigdzie nie ide bo są swieta a chce pozostac przy tradycji <3
opętana - Pią 22 Gru, 2006 08:55
Temat postu:
to ja zapewne ide do szkoły za 30 minut ; DD
i spr z chemii
no i luuuuz, kuniec szkoły : ]
rotorvator - Pią 22 Gru, 2006 09:44
Temat postu:
nie poszlam dzis do szkoly ;]
mialam isc na mury, ale jednak jest za zimno wiec siedze w domu i pije czekolade
Laki - Pią 22 Gru, 2006 10:36
Temat postu:
Cytat:
nie poszlam dzis do szkoly ;]

Ja również, jeba* szkołę. Mam zamiar poodkurzać trochę, tak BTW: Wyrzucałem śmieci i jakiś sok mi na cały dom nakapał ;| I zauważyłem, że śpiąc 12h i tak się nie wysypiam.
Monik - Pią 22 Gru, 2006 15:11
Temat postu:
Laki napisał/a:
zauważyłem, że śpiąc 12h i tak się nie wysypiam.

Hm... Może narkolepsja?
Dzisiaj była klasowa wigilia, było świetnie ^^ Dużo śmiechu i fajnych życzonek od fajnych osób ;]
Laki - Pią 22 Gru, 2006 15:24
Temat postu:
Cytat:
Hm... Może narkolepsja?


No nie wiem, bo od ostatniego roku śpię dziennie o 2h mniej xD
Nikita - Pią 22 Gru, 2006 18:58
Temat postu:
Idą święta idą święta...
A ja bym tylko leżała i nic nie robiła : ) Nawet sprzątać mi się nie chce.
A o szkole mi nie przypominać ; [
Laki - Pią 22 Gru, 2006 19:00
Temat postu:
Nikita napisał/a:
A ja bym tylko leżała i nic nie robiła : ) Nawet sprzątać mi się nie chce.

A ja dzisiaj z własnej woli wysprzątałem cały dom, coś zbyt dużo mam tych dobroczynnych dni...
rotorvator - Pią 22 Gru, 2006 20:50
Temat postu:
a ja mam syf w pokoju ze az zal i nie zamierzam tego nawet dotykac ;]
Inversja - Pią 22 Gru, 2006 20:53
Temat postu:
a mnie zmuszaja zebym sprzatala ==''
Nikita - Pią 22 Gru, 2006 20:55
Temat postu:
sprzątanie jest fajne co wy chcecie? później można nabałaganić i jest większy efekt.
Inversja - Pią 22 Gru, 2006 20:56
Temat postu:
to po co w ogóle sprzątać? : P
Nikita - Pią 22 Gru, 2006 20:59
Temat postu:
żeby na jakiś czas mieć spokój z rodzicami.
rotorvator - Pią 22 Gru, 2006 21:10
Temat postu:
moi juz przestali zwracac mi uwage ;]
Inversja - Pią 22 Gru, 2006 21:12
Temat postu:
mi za 2 lata przestaną ^^
Monik - Pią 22 Gru, 2006 21:20
Temat postu:
A czemu akurat za 2 lata? ^^
TomcioMag - Pią 22 Gru, 2006 21:42
Temat postu:
byłem dzis w białym, niestety nic nie kupiłem bo nie bylo nic ciekawego... zjadlem kebaba i wrocilem spowrotem do hajnówki
Laki - Pią 22 Gru, 2006 22:00
Temat postu:
A co wy tak nagle wszyscy sprzątacie? Wiosenne porządki, czy co?
nasty_girl - Sob 23 Gru, 2006 08:29
Temat postu:
Nikita napisał/a:
sprzątanie jest fajne co wy chcecie? później można nabałaganić i jest większy efekt.


bardziej niż teraz nabałaganić się nie da.. <lol>
Monik - Sob 23 Gru, 2006 12:29
Temat postu:
Laki napisał/a:
A co wy tak nagle wszyscy sprzątacie? Wiosenne porządki, czy co?

Nie wiosenne, tylko świąteczne ;]
Dzisiaj zostałam lekko podminowana, najpierw nawrzeszczeniem na mnie przy obieraniu orzechów, a potem tym, że światełka na choince będą dopiero za 2 godziny.
Mój stan powoli wraca do normalności.
rotorvator - Sob 23 Gru, 2006 13:52
Temat postu:
kurde, przemoglam sie i zaczelam sprzatac, bo doszlam do wniosku ze obciachem bedzie zapraszac ukochanego do syfu
sprzatam od 8 i wcale nie jest lepiej O_o
Laki - Sob 23 Gru, 2006 14:37
Temat postu:
Byłem na tenisie po 3 miesięcznej przerwie, ciężko było, ale jakoś dało się pograć, teraz odpoczywam i czekam na indyka xD Tatuś się w kucharza Belwerder'u bawi.
Monik - Sob 23 Gru, 2006 14:53
Temat postu:
Jestem po obiadku, stan psychiczny normalny, nudzę się, byłam w sklepie, po drodze powrotnej przystanęłam na chodniku z gębą otwartą do ziemi (nie pytać, dlaczego), ogólnie jest spoko, tylko szkoda, że śniegu w święta nie zobaczymy.
A światełek na choince dalej nie ma.
rotorvator - Sob 23 Gru, 2006 14:57
Temat postu:
Monik napisał/a:
po drodze powrotnej przystanęłam na chodniku z gębą otwartą do ziemi

dlaczego?
Monik - Sob 23 Gru, 2006 14:59
Temat postu:
(nie pytać, dlaczego)
rotorvator napisał/a:
dlaczego?

Wiem, że zrobiłaś to specjalnie, ale skoro świadomie, to chyba wiesz, że nie doczekasz się opowiedzi ; ))
rotorvator - Sob 23 Gru, 2006 16:03
Temat postu:
Monik napisał/a:
Wiem, że zrobiłaś to specjalnie, ale skoro świadomie, to chyba wiesz, że nie doczekasz się opowiedzi ; ))

wlasnie dlatego pytam :]
TomcioMag - Sob 23 Gru, 2006 16:24
Temat postu:
akurat mam przerwe i za pare minut idę dalej wrzucać drewno, tak mi sie tego nie chce no ale cóz trzeba...
Sissa11 - Sob 23 Gru, 2006 17:16
Temat postu:
Mnie dzisiaj czeka jeszce jeden zastrzyk, a potem zrobie wszystkie lekcje, a potem poczytam, a potem posprzątam albo na odwrót, no nie wiem. No ale jeszcze muszę telewizje posprzątać....o kurde to znaczy pooglądać...
Laki - Sob 23 Gru, 2006 18:23
Temat postu:
TomcioMag napisał/a:
kurat mam przerwe i za pare minut idę dalej wrzucać drewno, tak mi sie tego nie chce no ale cóz trzeba...

Powodzenia, ja zara lecę zabić psa, który szczeka bez przerwy od 5miesięcy(kolejna próba)
Monik - Nie 24 Gru, 2006 12:19
Temat postu:
Dzisiaj byłam w kościele, potem w sklepie, na cmentarzu, a teraz czekam, aż się jedzonko na wigilię zrobi ^^
Chyba zaczynam się robić głodna, no ale cóż, post przed wieczerzą.
Znając moje możliwości co do jedzenia, to po takim kilkugodzinnym głodzie zjem chyba cały barszcz wraz z garnkiem i chochelką.

Wszystkiego najlepszgo, drodzy forumowiczowie Wink
Laki - Nie 24 Gru, 2006 14:36
Temat postu:
Byłem w Galerii (pełno ludzi), w Manufakturze (pusto) i zjadłem sobie North Fish'a Mr. Green
Dostałem chyba kilogram ryby za 9 zł w pikantnej panierce, do tego ziemniaczki z wody- podsmażane, sos czosnkowo- pieprzowy. : )
Monik - Nie 24 Gru, 2006 15:05
Temat postu:
Laki napisał/a:
Byłem w Galerii (pełno ludzi), w Manufakturze (pusto) i zjadłem sobie North Fish'a
Dostałem chyba kilogram ryby za 9 zł w pikantnej panierce, do tego ziemniaczki z wody- podsmażane, sos czosnkowo- pieprzowy. : )

Mmm... Jak to pięknie brzmi :] Wolę nie czytać drugi raz bo się chyba rzucę na to jedzenie, którego powoli przybywa w kuchni...

Mój żołądek zaczyna już trawić samego siebie.

Znajomi się "wysilili" i albo skopiowali życzenia, które im wysłałam na gg i przesłali do mnie, albo napisali "dzięki". Znalazła się tylko jedna osoba, którą stać było na wierszyk.

Ech... Co to za Święta bez śniegu : (
Słupek - Nie 24 Gru, 2006 16:06
Temat postu:
Monik napisał/a:
Co to za Święta bez śniegu : (

Idealne.
rotorvator - Nie 24 Gru, 2006 16:38
Temat postu:
Monik napisał/a:
Znajomi się "wysilili" i albo skopiowali życzenia, które im wysłałam na gg i przesłali do mnie, albo napisali "dzięki". Znalazła się tylko jedna osoba, którą stać było na wierszyk.

ja zawsze pisze nawzajem ;]
i tak samo na zywo - ktos sie produkuje bla bla bla a ja nawzajem
Laki - Nie 24 Gru, 2006 20:14
Temat postu:
Dzisiaj przychodziły jeden za drugim sms z życzeniami, i nawet odezwała się koleżanka ze starej klasy:

- a co się tak nie odzywacie w ogóle?
Inversja - Nie 24 Gru, 2006 21:10
Temat postu:
ja nawet tych życzeń nie czytam bo w kółko to samo. I ja robie to co Rysiak (rotorvator : P ) pisze nawzajem i tyle? po co się męczyć? : P
Monik - Nie 24 Gru, 2006 21:39
Temat postu:
Słupek napisał/a:
Idealne.

Każdy ma inny gust : )

U Was już też po wigilii? U mnie siedzi jeszcze parę gości, ale atmosfera jest już bardziej luźna ; ) A wigilia zaczęła się koło 16:00.
Dostałam opaskę, dwie pary kolczyków, łańcuszek, krem i żel do twarzy, no i coś słodkiego.
A teraz nie mam pojęcia, co ze sobą zrobić.
Laki - Nie 24 Gru, 2006 22:11
Temat postu:
Cytat:
A teraz nie mam pojęcia, co ze sobą zrobić.

Wpadnij do mnie, doskwiera mi samotność Mr. Green Ja tam nie obchodziłem wigilii, również nic nie dostałem, bo niczego się nie domagałem...
Tremere - Nie 24 Gru, 2006 22:15
Temat postu:
A ja moge uznać te swieta za wyjatkowo udane Smile Nie liczac jakichs wazniejszych rzeczy, nowych znajomosci itp, o wiele lepszych relacji z innymi to z tych przyziemnych... mam super prezenty Very Happy dostalam w koncu muvo 3gb, kurtke skorzana d&g i pieniadze biggrin
jeeeny, juz wiem na co wydam biggrin <kocha swieta> Santa
Monik - Nie 24 Gru, 2006 22:20
Temat postu:
Laki napisał/a:
Wpadnij do mnie, doskwiera mi samotność

Heh ^^
Tremere napisał/a:
kurtke skorzana d&g

Dolce&Gabbana... Prześladuje mnie ostatnio ta nazwa w TV i piekielnie mi się podoba :]
Laki - Nie 24 Gru, 2006 23:25
Temat postu:
Jedyne na co mogę liczyć od D&G to perfumy...
Monik - Pon 25 Gru, 2006 16:45
Temat postu:
Zapomniałam jeszcze, że dostałam cieplutkie, mięciuchne skarpety w paski ; )

Dzisiaj wszyscy z wczoraj przyszli na "poprawiny", jak ja to nazywam ^^ W tym roku jakoś tak te święta przeszły obok mnie... Były i ich nie ma... Takie nie do odczucia. Nawet ta wigilia była takim po prostu spotkaniem rodzinnym. Ech...
Teraz się tylko nudzę. Chyba coś sobie popiszę. Czuję, że mam nastrój do tego dobry Smile
Czarna - Wto 26 Gru, 2006 02:09
Temat postu:
Gdyby nie to, ze robilam za swietego mikolaja na wigili i byla cala rodzina nawet z Hiszpani to chyba bym w ogole nie zauwazyla, ze sa swieta... Dziwnie bez sniegu... ale boje sie stycznia i lutego... jestem ciekawa jakie to beda mrozy i sniezyce....
TomcioMag - Wto 26 Gru, 2006 02:52
Temat postu:
święta jak świeta... pojedli popili i sie rozeszli, nic szczególnego i do tego jakos mnie wszystko denerwuje ...
opętana - Wto 26 Gru, 2006 11:43
Temat postu:
bedziemy sie chwalic co dostalismy? omg,
ta, swieta i po swietach, jakos z roku na rok swieta robia sie mniej ciekawe....
a zaraz do koscioła... ; |
Laki - Wto 26 Gru, 2006 12:11
Temat postu:
Pojechałem do Nowej Gdyni na tenisa, a tam jakiś turniej ; | Potem na korty obok mnie- dopiero mam się stawić o 16...Do tego boli mnie gardło, przez co nie mogę mówić, sklepy zamknięte, a lodówka pusta...
rotorvator - Wto 26 Gru, 2006 12:24
Temat postu:
Laki napisał/a:
a lodówka pusta...

mi zostalo 95% tego co bylo na swietach
chcesz?
Laki - Wto 26 Gru, 2006 13:13
Temat postu:
Z chęcią, a tak to został mi tylko Mc' do kupienia ; |
Monik - Wto 26 Gru, 2006 18:54
Temat postu:
Dzisiaj byłam u babci. Posiedzieliśmy trochę, pośmialiśmy się, pojedliśmy, a przed chwilką wróciliśmy do domu. A teraz jem sobie batonika Lion Energy. Później mam w planie oglądnięcie jakiegoś filmu.
I tak mi zlecą święta.
rotorvator - Wto 26 Gru, 2006 18:59
Temat postu:
Monik napisał/a:
Dzisiaj byłam u babci. Posiedzieliśmy trochę, pośmialiśmy się, pojedliśmy, a przed chwilką wróciliśmy do domu.

lansss w wielkim swiecie
Monik - Wto 26 Gru, 2006 19:47
Temat postu:
rotorvator napisał/a:
lansss w wielkim swiecie

Eee... Trochę nie rozumiem ^^
Inversja - Wto 26 Gru, 2006 20:28
Temat postu:
Monik napisał/a:
Eee... Trochę nie rozumiem ^^



Rotorvator ona nie wie o co kaman: P
rotorvator - Wto 26 Gru, 2006 20:34
Temat postu:
Inversja napisał/a:
Rotorvator ona nie wie o co kaman: P

życie.
iq sie nie wybiera...
Inversja - Wto 26 Gru, 2006 20:44
Temat postu:
baby did you forget to take youre meds?
rotorvator - Wto 26 Gru, 2006 21:21
Temat postu:
can i save you into real? : >
Monik - Wto 26 Gru, 2006 23:38
Temat postu:
Dzisiejszy wieczór mnie przygnębił, delikatnie mówiąc.
A teraz czuję się jak świnia =='
Sissa11 - Sro 27 Gru, 2006 11:47
Temat postu:
Ja dzisaij będę leniuchować.
Monik - Sro 27 Gru, 2006 18:05
Temat postu:
Dzisiaj byłam na łyżwach, tzn wybierałam się ale nie było biletów, więc z koleżannką na środku rynku zachowywałyśmy się jak wariatki, tzn popychałyśmy się do śniegu (nie ma śniegu, tylko ten zdrapany z lodowiska ^^ dużo tego było, taka górka), zjeżdżałyśmy i rzucałyśmy się śnieżkami xD Oprócz tego zaliczyłam glebę na zamarzniętym kawałku chodnika ^^
Laki - Sro 27 Gru, 2006 21:00
Temat postu:
Byłem w Manufakturze z koleżankami, jedna szkarada miała podrywać chłopaków, ale jej nie wyszło (oczywiście)...ogólnie, to wreszcie trochę mi gardło przeszło, ale nos mnie teraz boli po 30min. śmiania się z dzieci na lodowisku Mr. Green
Monik - Pią 29 Gru, 2006 11:27
Temat postu:
Wczoraj wreszcie dostałyśmy się na łyżwy. Było całkiem spoko.
Dzisiaj muszę się zająć zaległą lekcją z majzy i ćwiczeniami dodatkowymi z majzy ==
Pada śnieg. A raczej... Już napadało, ale nie pada.
Laki - Pią 29 Gru, 2006 11:49
Temat postu:
Wczoraj byłem na zakupach w Niemczech

Dziś, będę się leczyć w domu xD
Monik - Sob 30 Gru, 2006 17:48
Temat postu:
Dzisiaj miałam wizytę księdza po kolędzie, a teraz mam gości i czeam na jeszcze na dwie rodziny ; )
O, ktoś przyszedł.
Nikita - Sob 30 Gru, 2006 17:54
Temat postu:
Też miałam dzisiaj księdza xD
Nawet nikt się nie spodziewał, że przed nowym rokiem już ksiądz na naszej ulicy będzie chodził. Przyszedł i gapił na mnie, bo zapewne miał zastrzeżenia do napisu na bluzce : P
A teraz siedzę i tłumaczę pare tekstów z niemieckiego na polski.
Monik - Sob 30 Gru, 2006 18:04
Temat postu:
Nikita napisał/a:
Przyszedł i gapił na mnie

Na mnie też się gapił : P Jakimś takim wzrokiem podejrzliwym : P
Nikita napisał/a:
zapewne miał zastrzeżenia do napisu na bluzce : P

A jak on brzmiał? : >
Nikita napisał/a:
Nawet nikt się nie spodziewał, że przed nowym rokiem już ksiądz na naszej ulicy będzie chodził.

U mnie tak samo. Wczoraj jak chodził ministrant (czy ktoś tam : P ) i zapowiadał to niezłe zdziwko było ^_^ A w kościele nic nie mówili. Choć zawsze mówią.
Nikita - Sob 30 Gru, 2006 18:28
Temat postu:
Był troszeczke niecenzuralny ohh : P
A ksiądz zwalił moją dekoracje! Tzn. przewrócił moją choinkę : P
Monik - Sob 30 Gru, 2006 18:32
Temat postu:
Nikita napisał/a:
A ksiądz zwalił moją dekoracje! Tzn. przewrócił moją choinkę : P

A to świnia! ^^
Nikita napisał/a:
Był troszeczke niecenzuralny ohh : P

A na PW? : >
Czarna - Sob 30 Gru, 2006 22:34
Temat postu:
Rano szalenstwo po sklepach z kuzynka, potem spacer z kumpela i cale popoludnie i wieczor z moim ukochanym w lozeczku ;]
Monik - Sob 30 Gru, 2006 22:42
Temat postu:
Jedni goście juz poszli, reszta siedzi dalej i w najlepsze gra sobie w kalambury.
Miałam napad melancholii, potem dzikiej, szalonej radochy, a teraz czuję się nijako, chyba powrót melancholii.
Ach, żeby już jutro było, to będę się świetnie bawić u kumpeli : (
Nikita - Nie 31 Gru, 2006 14:37
Temat postu:
Ziew, dzisiaj sylwester.
Brak zaproszeń, brak planów, brak nastroju.
Obudziłam się o 11-stej i nie wiem jak zagospodarować sobie ten dzień. Na polu zimno i nieprzyjemnie, więc chyba zostaję w domu na cały dzień ; ]
Monik - Nie 31 Gru, 2006 14:45
Temat postu:
Do koleżanki mam przynieść szampana (bezalkoholowego : P ). Właśnie rodzice wrócili ze sklepu z brzoskwiniowym Piccolo. Do tego była przyczepiona jakaś podkładka z napisem "Naciśnij tu -> <- Naciśnij tu" no i jak się nacisnęło to świeci. Teraz mi to leży na biurku i miga na pomarańczowo : P Chyba będzie migać dotąd, aż się baterie wyczerpią.
No i dzisiaj sylwester. Mam nadzieję, że będzie fajnie ^^
Laki - Nie 31 Gru, 2006 14:56
Temat postu:
Dzisiaj dyskoteka u koleżanek z liceum ^^ A więc czekam na 19 jak się zacznie i bawimy się ile dusza zapragnie xD
Czarna - Pon 01 Sty, 2007 04:37
Temat postu:
Boli glowa, bola nogi... idziemy spac Razz
Sissa11 - Pon 01 Sty, 2007 12:27
Temat postu:
JA dzisiaj będę topić się w smutku z powodu jutrzejszego pójscia do szkoły.. i będę taie gderać na temat stadniny koni w Pietrowicach Wielkich i będzie musiał sie zgodzić tam pojechać.. I co jeszcze.. Nic chyba
Laki - Pon 01 Sty, 2007 13:00
Temat postu:
Kręci głowa, bolą stopy...odtruwamy organizm
Nikita - Pon 01 Sty, 2007 13:36
Temat postu:
A ja sylwka spędziłam spokojnie, wyspałam sie i nic mnie dzisiaj nie boli : P

Dzisiaj z samego rana kolędnicy mnie odwiedzili echhh zapomnialam zamknąć drzwi na klucz i weszli : / Na dodatek były to dziewczyny, którym kazałam wyjść, bo przecież dziewczyny w nowy rok nie kolędują : / Dopiero po chwili kapnęłam się, że ukradły mi ananasa z przedpokoju i mandarynki : / Bez komentarza.
Laki - Pon 01 Sty, 2007 13:43
Temat postu:
A z jakiej okazji kolendnicy ?
Monik - Pon 01 Sty, 2007 14:23
Temat postu:
Laki napisał/a:
A z jakiej okazji kolendnicy ?

Świąt ;>
Laki napisał/a:
Kręci głowa, bolą stopy...odtruwamy organizm

Czyżbyście mieli na imprezie soczki z procentami? ^^


U koleżanki było bardzo fajnie. Nie spodziewałam się, że pójdziemy spać o tej godzinie. spałyśmy od 5.25 do 9.30. Tylko 4 godziny, ale nawet nie czuję takiego zmęczenia. Chociaż trochę mi teraz się to daje we znaki ^^ A jeszcze byłyśmy na 12 w kościele, na kazaniu był jakiś spoko ksiądz, który stwierdził, że wszyscy zmęczeni i będzie mówił krótko.
Sylwester był bardzo udany Wink
Nikita - Pon 01 Sty, 2007 16:20
Temat postu:
Laki napisał/a:
A z jakiej okazji kolendnicy ?


Z okazji Nowego Roku.
Marcia10 - Pon 01 Sty, 2007 17:10
Temat postu:
Nudy, caly dzien w domu
Czarna - Pon 01 Sty, 2007 18:03
Temat postu:
Kac morderca...
kasia0001 - Sro 03 Sty, 2007 21:37
Temat postu:
nie mam czasu nawet na neta usiasc.. ciagle zajeta... caly czas cos robie Wink)

sylwek byl najlepszy jaki mogl byc..

mialam odwiedzic bardzo wiele osob w jednego sylwka

wiekszej polowy nie odwiedzialam

nie wiedzialam.. ze moge byc az na tylu imprezach od 16.00 do 6 rano biggrin
opętana - Czw 04 Sty, 2007 17:04
Temat postu:
bede grac pewno na gitarze, hm jakiś kawałek z nut
bo sie ucze z nut
a tabulatury narazie pa pa XD
Monik - Czw 04 Sty, 2007 18:26
Temat postu:
Wczoraj mieliśmy pierwsze zajęcia wychowania do życia w rodzinie. Pani, która tego uczy, jest całkiem wyluzowana i śmiało odpowiada na pytania. Myślałam, że jest ona bardziej drętwa.

Dzisiaj coś mi słabo poszło na SKS-ach, przynajmniej w/g mnie. A jutro mamy turniej.
Ogólnie było spoko.
Słupek - Czw 04 Sty, 2007 19:06
Temat postu:
Cytat:
Pani, która tego uczy, jest całkiem wyluzowana i śmiało odpowiada na pytania.

Spytaj się jej co to jest seks analny, to się okaże czy rzeczywiście jest taka śmiała i pomocna.
kasia0001 - Czw 04 Sty, 2007 21:05
Temat postu:
Słupek napisał/a:
Cytat:
Pani, która tego uczy, jest całkiem wyluzowana i śmiało odpowiada na pytania.

Spytaj się jej co to jest seks analny, to się okaże czy rzeczywiście jest taka śmiała i pomocna.
U nas jak ją nazywają '' pani od seksu Laughing '' odpowiedziałaby tzn. juz padaly takie pytania i jest śmiała ^^ i odpowiada ;]
Monik - Pią 05 Sty, 2007 16:55
Temat postu:
Dzisiaj był turniej siatki, odbywał się w naszej szkole więc miałyśmy dość duży doping ;] Mamy 2 miejsce, przegrałyśmy tylko z jedną szkołą, a oprócz nas były jeszcze 3. Trochę się bałyśmy, ale jednak nie było czego : ))
Oprócz tego dowiedziałam się, że mam 6 z muzyki i plastyki. No i fajnie.
Laki - Pią 05 Sty, 2007 19:12
Temat postu:
Nie byłem w szkole, trenowałem, miałem iść na tenisa, ale okazało się, że miejsca wolne są dopiero od 22, to lecę jutro na 11. I wysprzątałem cały dom xD
Sissa11 - Pią 05 Sty, 2007 20:54
Temat postu:
Heh ja byłam na przegladzie jasełek Wink no a potem w szkole...eh..
Czarna - Pią 05 Sty, 2007 21:50
Temat postu:
To moze byc wieksza i miejsza polowa?
Nikita - Pon 08 Sty, 2007 19:15
Temat postu:
Dzisiaj znów zamiast do szkoły pojechałam na plan filmowy : >
Dzisiaj pogoda świetna, więc opłacało się pojechać.
Jutro 2 sprawdziany, poczytam jeszcze dzisiaj i może jakoś mi pójdzie. Przed zakończeniem półrocza nie ma dnia w którym nie byłoby jakiegoś sprawdzianu, ech.
kasia0001 - Pon 08 Sty, 2007 19:21
Temat postu:
haa ^^

nie chce mi sie odrabiac lekcji ;/

jestem padnieeta po treningu , aleeee zadowolona z siebie.. ze coraz wiecej mam siły w rękach na robieniee ścin ;Pp

ajj xD

no i chyba ide zaaraz w kime chociaz troszke ;]
Monik - Pon 08 Sty, 2007 19:43
Temat postu:
Dzisiaj grała płeć męska (; 1 miejsce.
A oprócz tego, hm... Mam 5 z religii, ale się nie wlicza, no i dobrze, hm, co jeszcze?
O, kolega dzisiaj wymiotował na majzie, już drugi raz.
Chyba ma jakiś wstręt do tego przedmiotu.
Laki - Pon 08 Sty, 2007 22:22
Temat postu:
Cytat:
Dzisiaj znów zamiast do szkoły pojechałam na plan filmowy : >

Ja byłem wczoraj ^^
TomcioMag - Pon 08 Sty, 2007 22:30
Temat postu:
a ja w białymstoku byłem
Laki - Pon 08 Sty, 2007 22:56
Temat postu:
Bo moje życie to Białystok
Czarna - Wto 09 Sty, 2007 14:37
Temat postu:
A mi dzisiaj chce sie caly dzien spac, boli mnie brzuch i musze isc na zakupy bo nie mam tamponow.
Laki - Wto 09 Sty, 2007 16:42
Temat postu:
Czarna napisał/a:
i musze isc na zakupy bo nie mam tamponow.

A mamie już powiedziałaś Mr. Green

A ja mam dziś jakiś taki fajny dzień, jestem pełny optymizmu i uśmiechnięty ; ) A teraz pomyślałem, że kompletnie nic robić nie będę.
Monik - Wto 09 Sty, 2007 19:56
Temat postu:
Laki napisał/a:
ja mam dziś jakiś taki fajny dzień, jestem pełny optymizmu i uśmiechnięty ; )

To tak samo jak ja ^^ Dzisiaj było bardzo miło :>
Heh, jak wracałam ze sklepu to dostałam takiej głupawki, że szłam chodnikiem i śmiałam się jak głupia do siebie xD
kasia0001 - Wto 09 Sty, 2007 21:38
Temat postu:
Schize miałyśmy na drugim angolu. Na pierwszym to była vice ;/ i musiała facetka mówić wszystko po angielsku, żeby dobrze przy niej wypaść. Taka popisówka Mr. Green. No więc na drugim angolu facetka powiedziała, że nie chce jej się prowadzić lekcji .. my odrazu do akcji, że to możemy pogadac, posiedzieć itp. a ona, że nie skończyła mówić, że nie chce jej się prowadzić lekcji z podręcznika ;/. No i podzieliła Nas na 2 grupy i grałyśmy w głuchy telefon bueheh xD jakie przekręcanie było.. ale następna zabawa była fajniejsza.. napisała wiele wyrazów ( po angielsku oczywiście ) na tablicy i potem 2 osoby z przeciwnych grup podchodziły do tablicy i ona mówiła np. '' słońce '' i trzeba było szybko znaleźć odpowiednik tego słowa po angielsku czyli '' sun '' i kto pierwszy znalazł to zakreślał kredą szybko.. była to rozsypanka ^^ Dochodziło nawet do rękoczynów hehe xD.. jakie piski były w klasiee ^^ buehehe.. np. Mysz.. < stoją się popychają i nie mogą znaleźć > .. <krzyk na sali MAŁS > <zaznacza sun> lool.. taka ostra faza była, że wszyscy ryczeli ze śmiechu ( nawet facetka a zawsze taka poważna ) no i szczerze powiem, że jakby takie lekcje były to bym wolała w szkole siedzieć niż w domu ;]]. Albo facetka mówi '' łamać '' dziewczyna z przeciwnej drużyny patrzy na mnie i sie pyta czy dobrze chce zaznaczyć i ja oczywiście mówię, że nie xD no i zaznaczyła tą odpowiedź dziewczyna z naszej drużyny buehehe xD. A no i remis był xD

A na wf też było fajnie.. wuefiści się zbrechali ze mnie i z koleżanki, że za każdym razem jak zdobyłyśmy punkt ( grałyśmy w siatkę ) to przybijałyśmy sobie zółwika gadając przy tym '' stanął mu :mrgren: '' albo <łap jądro !.! > ^^

A no i na mnie mówią dresiaraa Laughing bo dzisiaj w takich męskich szerokich dresach z adidasa ćwiczyłam xD

I dzisiaj brat zakluczył dom na '' dwa razy '' jak ja spałam i on o tym nie wiedział i nie mogłam wyjść z domu xD
opętana - Sro 10 Sty, 2007 14:09
Temat postu:
a ja jade zaraz do zielonej góry doo lekarza ; P
rejestrowana byłam 2 miesiące temu lol;d
Monik - Sro 10 Sty, 2007 17:33
Temat postu:
Dzisiaj była przed religią bitwa na ziarna z szyszek : P Ławki poprzesuwane, krzesła poprzewracane, z tego się zrobił "bunkier"... ^^ I na to wszystko wyszła siostra, która, o dziwo, kazała tylko poprzestawiać z powrotem ławki i krzesła. No więc ustawiliśmy, siostra poszła na korytarz a wtedy wszystko wróciło na "swoje miejsce" xD Dostałam parę razy ziarenkiem w głowę, ale było nawet ok ^^
kasia0001 - Sro 10 Sty, 2007 19:59
Temat postu:
Nie dawno się zjarzyłam, że jutro będzie pytać z niemca z opisu domu ;/ ehh.. i pewnie mnie spyta bo jako jedyna z klasy mam 4/5 ;D noo i trochę się nauczyłam xD ale ''den'' i ''dem'' mi ciągle się miesza xD

no i jutro kartkówa z chemii ;/ eehh ściąga będzie na kilometr.. i trochę się dygam, że będzie stac za mną xD juz pare razy stała no i wtedy nic nie napisze a oceny już chyba idą na nowy semestr ;/ ehh.. e taaam uczyc mi sie nie chce i Oo ;]

a poza tym to w piątek mam kolęde ;/ eh i pewnie ksiądz wszystko powie co na religii robie.. więc oby przyszedł inny ksiądz taaki fajny co powiedział, że pójdzie ze mną na gołe klaty ;Pp

a no i w poniedzialek klasowa z gegry, wtorek z angola, sroda z bioli i czwartek i piatek EGZAMINY ! ;/
Monik - Sro 10 Sty, 2007 20:07
Temat postu:
kasia0001 napisał/a:
jako jedyna z klasy mam 4/5

A reszta ma gorsze czy lepsze? ^^
kasia0001 napisał/a:
a no i w poniedzialek klasowa z gegry, wtorek z angola, sroda z bioli i czwartek i piatek

Mówisz w czasie przeszłym, teraźniejszym i przyszłym czy tylko w przyszłym? ^^ Bo przecież teraz ferie będą.
kasia0001 - Sro 10 Sty, 2007 20:33
Temat postu:
Monik napisał/a:

A reszta ma gorsze czy lepsze? ^^
gorszeeee ;]
Monik napisał/a:
Mówisz w czasie przeszłym, teraźniejszym i przyszłym czy tylko w przyszłym? ^^ Bo przecież teraz ferie będą.
w przyszłym a mam ferie od 20 -stego czyli od soboty ;] po egzaminach w czwartek i piątek
Słupek - Sro 10 Sty, 2007 21:18
Temat postu:
Cytat:
Mówisz w czasie przeszłym, teraźniejszym i przyszłym czy tylko w przyszłym? ^^ Bo przecież teraz ferie będą.

Kto ma teraz, ten ma teraz. Niektórzy nie mają tak dobrze jak Wy i czekają do połowy lutego.
kasia0001 - Czw 11 Sty, 2007 13:56
Temat postu:
Dziisaij była kartkówa z chemii, sciage napisalam, aleee nie wszystko zrobilam ;/ bo byly reakcje, które za mnie wyrównała kumpela i nie wiem czy dobrze ;Pp no i pytała mnie z niemca z opisu domu ;/ dostałam 4 i mam 4 na semestr .. a nie 5 bo myślałam, że to trzeba opisać swój dom a to było trzeba ten z książki i widząc pierwszy raz na oczy ten dom musiałam go opisać. A poza tym to fazka dzień xD .. do nauczycieli gadaliśmy jeden tekst, który brzmiał: ,, Jest taki wiatr, który usta kobiety rozpyla.. jest taki wiatr. Chcesz abym obciągnęła Ci za darmo okularniku? Chcesz? ''<lol2> Była też żywa lekcja historii ostra zwała ^^ .. jak np. dali nam kapuste abyśmy rzucali nią w czarownice bueheh ^^
Monik - Czw 11 Sty, 2007 18:22
Temat postu:
Słupek napisał/a:
Kto ma teraz, ten ma teraz. Niektórzy nie mają tak dobrze jak Wy i czekają do połowy lutego.

Faktycznie, zapomniałam że to nie wszyscy naraz Wink

Dzisiaj był sprawdzian z anglika, ale banalny. Większość napisała w 3 minuty.
Heh, nasza klasa ma najwyższą średnią w szkole ^^ A ja się jeszcze pochwalę, że też mam najwyższą, tylko że jeszcze taka jedna dziewczyna też ma 5,6 (;
Jeszcze tylko jutro i mam ferie... Jutro jest apel, to kilka lekcji stracimy, a oprócz tego to luz ; )
kasia0001 - Czw 11 Sty, 2007 18:56
Temat postu:
ahh a przede mną jeszcze cały trudny tydzień ;/

a teraaz doła załaplałam ^^ hieh xD zdaje się, że nie ma powodu.. aleee jednak xD .. bo dyskoteka jest szkolna.. a ja mam szlaban na dyskoteki od nauczycieli i starych ;/ eeh..

jeden błąd a potem tylee szkód ;/
Słupek - Czw 11 Sty, 2007 19:20
Temat postu:
Monik napisał/a:
A ja się jeszcze pochwalę, że też mam najwyższą, tylko że jeszcze taka jedna dziewczyna też ma 5,6 (;

Nigdy nie rozumiałem dziewczyn z mojego gimnazjum, które się męczyły by mieć jak najwyższą średnią. Ostatecznie, po dodaniu punktów z egzaminu i konkursów i tak byłem lepszy.
opętana - Czw 11 Sty, 2007 21:16
Temat postu:
ja sie nie chwale, bo nie mam czym...bo mam średnią 4,08
e tam, jakos na koniec roku lepiej bedzie na pewno[;
Monik - Pią 12 Sty, 2007 19:59
Temat postu:
Dziś był apel, nic ciekawego, trwał bardzo krótko.
Nic takiego specjalnego się nie wydarzyło. Z żadnego przedmiotu nie było nic na zadanie, o ;]
Nikita - Pią 12 Sty, 2007 21:13
Temat postu:
Ja mam ferie od 10 lutego haha : ) Fajnie, że tak późno.
Dzisiaj nic się takiego specjalnego nie wydarzyło. Na lekcjach spałam, w domu spałam i teraz też przysypiam. Ogólnie bardzo śpiący dzień mam.
W czwartek jakaś dyskoteka ma być czy coś takiego, ale nie idę. Najgorsze co może być to szkolne dyskoteki i na okrągło techno techno techno i disco-polo disco-polo i beznadziejne towarzystwo.
Laki - Pią 12 Sty, 2007 23:00
Temat postu:
Techno jest stworzone do dyskotek, choć mi się lepiej tańczy przy drum'ach xDD

Ja sobie trzeci raz z rzędu w piątek i czwartek nie chodzę do szkoły..
kasia0001 - Sob 13 Sty, 2007 16:00
Temat postu:
Nikita napisał/a:
Najgorsze co może być to szkolne dyskoteki i na okrągło techno techno techno i disco-polo disco-polo

Mi to odpowiada ;pp Ale na dyski szkolne nie mogę chodzić ;/
Nawet jakby już pozwolili mi rodzice to i tak pewnie bym nie poszła bo przed dyską niemogłabym nawet jednego piwka wypic ;/ bo jestem teraz kontrolowana przez nauczycieli i w ogole nie wiem czy by mnie wpuscili nawet bez % we krwi ;D . W ogóle u Nas wszyscy prawie przed dyską piją a że ja wpadłam to oni myślą, że wszyscy poza mną zawsze są trzeźwi buehehehe xd
Monik - Sro 17 Sty, 2007 16:07
Temat postu:
Dzisiaj był znowu turniej ^^ Tym razem mamy 3 miejsce, ale doczekałyśmy się medali ;] Za to nagrody dają tam jakieś dziwne... Raz dostałyśmy coś, co wyglądało jak wazon na kwiatki, a dzisiaj coś podobne do abażura.
Heh... Miałam mały problem z pisemną zgodą na wyjście na turniej (pani potrzebuje) ^^ Zapomniałam z domu, a poszłam jeszcze do koleżanki (ona też szła), no i tam się zorientowałam, ale zadzwoniłam do mamy, żeby zrobiła zdjęcie, wgrała na kompa i przesłała mi e-mailem ^^ Ale okazało się, że nie ma tuszu w drukarce == No to napisałam sobie sama zgodę ; )
Laki - Sro 17 Sty, 2007 16:22
Temat postu:
Okazał się, że zająłem 9 miejsce w konkursie angielskiego "Jersz" w województwie i 97 w kraju xDD A inni koledzy, którzy chodzą na dodatkowe lekcje, mają 6 na końce roku i wkuwają się dostali miejsca 20 i dalej w województwie.

Siłując się z kolegą połamałem biurko nauczyciela, oczywiście wszystkim powiedziałem, aby mówili nauczyciela, że je przesuwałem i się złamało- szkoła zapłaci ; )
nasty_girl - Sro 17 Sty, 2007 16:24
Temat postu:
Nikita napisał/a:
W czwartek jakaś dyskoteka ma być czy coś takiego,


a ja w sobotę półmetek mam.. zostało mi tylko znaleźć fryzjera, i czekać do soboty Wink
kasia0001 - Sro 17 Sty, 2007 16:27
Temat postu:
ehh a u mnie juz egzaminy ;/
będę w klasie gdzie sa nauczyciele zje.bani ;/ eh xD

nicc nie ściągne noo xD


i zaraz do kościoła po podpis ;/

[ Dodano: Czw 18 Sty, 2007 09:20 ]
Przyszłam do domu po 9.oo juz po egzaminach humanistycznych ;Pp proste było, ale jak to w teście mogłam jakieś błędy popełnić ;] i po co te 120 min jak wystarczy 60 heh ;] no chyba ze na mat. - przyr. to może być te 120 min ;D

Dobraa, dobraa niektórzy są wolniejsi ;D

ehh.. i jak wrocilam to jeszcze mama była to już wyznaczyła mi plan sprzątania bo przeciez mam więcej czasu niee.. no ale juz skonczylam heh ^^


teraaz zastanawiam się gdzie leciec, bo 1 -2 gim mają na 11.50 do szkoly aale Ci ze sredniej mają normalne lekcje ;/ heh xd no i z kim ja gdzies pojde ^^ hmm..
nasty_girl - Pią 19 Sty, 2007 19:28
Temat postu:
a ja siedzę i korzystam z tego że mam prąd.. na wypadek jak by znowu zabrakło, lol. A poza tym to odpoczywam, bo jutro nie będę miała na to czasu;)


a jak wam ta noc minęła? Wink
Słupek - Pią 19 Sty, 2007 22:07
Temat postu:
Z prądem. Trochę wiało, co nie przeszkodziło mi przespać aż 6.5 godziny Smile
kasia0001 - Pią 19 Sty, 2007 22:13
Temat postu:
Ja się nie wyspalam.. poszlam pozno spac i wczesnie wstalam na egzaminy ;/ i caly dzien chodze nieprzytomna ;D ale spac nie ide ;D
Marcia10 - Sob 20 Sty, 2007 12:20
Temat postu:
A ja cala noc spalam. Nawet nie wiem, czy sie w nocy obudzilam, chociaz zawsze mam lekki sen. Prąd caly czas byl, nie wiem co bym bez zrobila.
Nikita - Sob 20 Sty, 2007 13:49
Temat postu:
Dzisiaj mała imprezka dwuosobowa, żeby pozbyć się deprechy ; )
Marcia10 - Sob 20 Sty, 2007 14:00
Temat postu:
Jak ja ci zazdroszcze!!
Laki - Sob 20 Sty, 2007 14:25
Temat postu:
MIało być świetnie, jest beznadziejnie..
nasty_girl - Sob 20 Sty, 2007 15:11
Temat postu:
a ja się szykuję i szykuję, i tak od paru godzin.. muszę chwilę odpocząć Wink
Monik - Sob 20 Sty, 2007 15:53
Temat postu:
Dzisiaj przebudizłam się po 9, poszłam do łazienki, następnie stwierdziłam że jeszcze chwilkę poleżę, po czym obudziłam się o 12.30 tylko dlatego, że moja mama wróciła do domu i zaczęła mnie budzić ; D
Juchu:) - Sob 20 Sty, 2007 16:05
Temat postu:
A mnie mama obudziła. Przyszła żebym jej powiedziała jak się odczytuje smsa Laughing
Od dwóch dni ma komórkę i się uczy jej obsługi Very Happy
kasia0001 - Sob 20 Sty, 2007 16:32
Temat postu:
HuH xD .. taK jak pisałam byłam niewyspana po tych egzaminach. Poszłam po północy spac, wstalam po 4.00 aby pozegnać się z Dareczkiem, moim bratem, bo znowu pojechał na kilka miesięcy do Anglii albo być może jak ostatnio na pół roku ;( no i poszłam znowu spać i wstałam po 14.00 ;]] no i musiałam sprzątać i codopiero teraz mam czas dla siebie, lecz zaraz i tak ide bo musze się szykować na imprezke ;]]
TomcioMag - Sob 20 Sty, 2007 16:33
Temat postu:
przywieźli mi z rana 2 tony węgla, ubralem sie umyłem i zabrałem sie za te czarne złoto, teraz tylko czekam na pieniądze i mozna iść na piwko
Monik - Sob 20 Sty, 2007 17:59
Temat postu:
Dzisiaj zauważyłam, że w nazwie tematu jest okropna literówka i trzeba to zmienić.
Oprócz tego czytam sobie fajną książkę...
Jeszcze tylko tydzień ferii : (
Marcia10 - Sob 20 Sty, 2007 20:25
Temat postu:
Monik, znam ten bol, tez koncza mi isei ferie.
Anonymous - Sob 20 Sty, 2007 20:25
Temat postu:
A się nak spóźnie troszkę i powiem o wczoraj.

A więc byłam wczoraj na koncercie Tymon Tymański & Transistors. Na początku kicha, ale potem było fajnie. Z kumpelą zrobiłyśmy sobie zdjęcie z Tymonem, tylko przed ujęciem powiedział: "Wiecie, trochę śmierdzę". No spocił się trochę facet po wiosłowaniu i śpiewaniu Razz Potem też z Tymkiem i drugim gitarzystą.
Tylko no fuuuck. Koncert miał się zacząć o 19.00, ale przełożyli na 20.00. I tak się jeszcze spóźnili, więc zaczął się o 21.00. Co się dziwić, z Gdańska jechali Smile
kasia0001 - Nie 21 Sty, 2007 01:29
Temat postu:
Natalie Hetfield napisał/a:
Tymon Tymański & Transistors

A co to ? biggrin

Jaki rodzaj muzyki grająą ^.- ?
Pierwszy raz o nich słysze ;]
opętana - Nie 21 Sty, 2007 12:18
Temat postu:
ja do babci dzis
Marcia10 - Nie 21 Sty, 2007 13:59
Temat postu:
aja dzis jak zwykle sie bede nuzic. zeby chociaz mroz byl ale nie
!
Anonymous - Nie 21 Sty, 2007 15:59
Temat postu:
kasia0001 napisał/a:
Natalie Hetfield napisał/a:
Tymon Tymański & Transistors

A co to ? biggrin

Jaki rodzaj muzyki grająą ^.- ?
Pierwszy raz o nich słysze ;]


Daje Ci chyba wrażenie czegoś hip-hopowego - niestety nic podobnego ani techniawskiego.
Raczej nie dla Ciebie. To rockowy zespół.
Monik - Wto 23 Sty, 2007 11:09
Temat postu:
U jednej babci, u drugiej babci i teraz nic.
Dzisiaj już wtorek... Jeszcze muszę skończyć ćwiczenia dodatkowe i zrobić durny projekt "Nasza przyszłość z gazem ziemnym" o_O Mam pomysł, ale mi się okropnie nie chce go wykonywać...
Marcia10 - Wto 23 Sty, 2007 17:33
Temat postu:
A u mnie wreszcie byl mroz do -4 stopni! Aż~!! alw sie ciesze! teraz wszystkie psy sie slizgaja biggrin na kaluzach biggrin
Słupek - Wto 23 Sty, 2007 17:55
Temat postu:
Taa, bardzo fajnie, gdy dotarcie do szkoły zajmuje 1 godzinę 40 minut, a autobus po drodze zalicza samochód z naprzeciwka. Zima ssie.
Monik - Wto 23 Sty, 2007 18:24
Temat postu:
U mnie właśnie zaczął padać śnieg.
Czy mnie to cieszy?
Bardziej by mnie ucieszyło coś innego.
Marcia10 - Wto 23 Sty, 2007 18:35
Temat postu:
Słupek, nie. Po pierwsze mam ferie. Po drugie nie jezdze autobusem. Tylko jedna osoba z klasy dojezdza.

Mnie by ucieszylo, Monik. Jesli ciebie nie, chetnie sie zamienei.
Monik - Sro 24 Sty, 2007 11:11
Temat postu:
Marcia, nie mówię, że mnie nie cieszy czy coś. Bardzo ładnie wygląda taki równy, niepodreptany śnieżek :] Tylko mam na myśli coś, co też kojarzy się z zimą, ale już się raczej nie spełni.
Juchu:) - Sro 24 Sty, 2007 12:08
Temat postu:
Ech śnieżek śnieżek.
A ja dzisiaj dentyste odwiedziłam Sad zęba mi usunął nie ma to jak kolejny wesoły dzień.
Nikita - Sro 24 Sty, 2007 14:11
Temat postu:
Dzisiaj wstałam i z domu nie było jak wyjść. A że wstałam i ubrałam się wcześnie to na mi przypadło odśnieżanie, a później 2 km wleczenia się do szkoły po zaspach : P
Marcia10 - Sro 24 Sty, 2007 15:18
Temat postu:
Monik, ja tez...i to ma zupelne powiazanie zzima ;/
Monik - Sro 24 Sty, 2007 17:00
Temat postu:
Dzisiaj rano w łóżku przygniotłam nogami (przypadkowo, oczywiście) mojego kiciusia : P Potem byłam w paru sklepach, w drogerii... Ale znowu nic nie kupiłam. Za to spodobał mi sie taki tak jakby wąski, ale długi szaliczek w czarno-białe paski, ale taki na ozdobę, nie do ogrzewania ;] Chyba się na niego jednak skuszę, bo nawet jak mam go założyć tylko raz na jakiś czas, to cena nie jest zbyt wygórowana - 12 zł. To tyle, co moje kieszonkowe na tydzień + 2 zł (;
Czarna - Czw 25 Sty, 2007 03:34
Temat postu:
masakra... 10zl kieszonkowego na tydzien? ja na jedno wyjscie z domu casem wydaje o wiele wiele wiecej:)

eeech, jak ja kocham ferie ;]
Monik - Czw 25 Sty, 2007 10:39
Temat postu:
Czarna napisał/a:
masakra... 10zl kieszonkowego na tydzien? ja na jedno wyjscie z domu casem wydaje o wiele wiele wiecej:)

Zauważ, że jestem kilka lat młodsza ; ) Z tym, że czasem na jedno wyjście wydajesz więcej niż 10zł się zgadzam, też tak mam, ale od czego w końcu są urodziny i tego typu okazje... (;
Nikita - Czw 25 Sty, 2007 15:27
Temat postu:
Hmm, ja kieszonkowego nie dostaję. Nie wychodzę z przyjaciółmi do pizzeri czy do kina, na szkolne 'dyski' też nie chodzę, więc po co mi jest potrzebne? : )

Jeszcze tylko jutro i weekend...i 2 rozprawki...
Marcia10 - Czw 25 Sty, 2007 16:07
Temat postu:
A u mnie miesieczne kieszonkowe to 10 zl ale w gimnazjum zwiekszy sie do 20 ;D
Memi - Czw 25 Sty, 2007 16:20
Temat postu:
Nikita napisał/a:
Jeszcze tylko jutro i weekend...i 2 rozprawki...


Uwielbiam pisać rozprawki Very Happy

A ja mam 2 tygodnie jeszcze do ferii Very Happy
opętana - Czw 25 Sty, 2007 17:52
Temat postu:
a ja dziś rano pojechałam go ZG, zaszłam do antykwariatu, jedynie naszywke kupiłam bo torby nie było, potem po struny i do restauracji azjatyckiej po jedzenie na wynos, yyy do teraz zjesc tego nie moge... o_O
Czarna - Pią 26 Sty, 2007 02:02
Temat postu:
Hehe a ja w poneidzialek bede juz po feriach,masakra Smile

Co do kieszonkowego jeszcze...

w zyciu czegos takiego nie mialam, zawsze gdzies wychodze czy potrzebuje kasy to prosze ktoregos z rodzicow albo brata ( brat pracuje i zarabia ).
Monik - Pią 26 Sty, 2007 08:43
Temat postu:
Dzisiaj na łyżwy z chłopakiem, a muszę jeszcze w tym tygodniu dokończyć projekt i ćwiczenia dodatkowe z majzy, heh Wink Jakoś zdążę w sobotę.
Marcia10 - Pią 26 Sty, 2007 10:58
Temat postu:
Monik, zazdroszcze ci. Ja bym chetnie poszla n alyzwy ale musze siedziec w domu bo jetem chora ;(
Monik - Pią 26 Sty, 2007 16:49
Temat postu:
Aj, no i nie pojeździliśmy, bo nie było biletów ;( Za to byliśmy w McDonaldzie, co prawda tylko w kolejce po coś do jedzenia bo nie było miejsc siedzących, ale zawsze coś Razz Ogólnie nasze spotkanie trwało 15 minut : P Dlatego gdy się pożegnaliśmy stwierdziłam, że jak już tam jestem to skoczę do sklepów, no i poszłam i zadzwoniłam po przyjaciółkę, a kiedy ona się zjawiła to poszłyśmy do Tatrzańskiej na ciasteczko :] Potem do księgarni (nic nie kupiłam) i tyle.
nasty_girl - Pią 26 Sty, 2007 17:24
Temat postu:
Memi napisał/a:

Uwielbiam pisać rozprawki



jak będziesz miała napisać rozprawkę na podstawie 350 stronicowej książki, do tego archiwalnej, której kupienie graniczy z cudem zmienisz zdanie ..
Memi - Pią 26 Sty, 2007 17:44
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
jak będziesz miała napisać rozprawkę na podstawie 350 stronicowej książki, do tego archiwalnej, której kupienie graniczy z cudem zmienisz zdanie ..

Ale jak juz uda mi sie ją kupic, potem przeczytam (to własnie graniczy z cudem), w miare ją zrozumiem (ja zdolne dziecko jestem to pewnie obczaje) i będę miała wenę na pisanie tej rozprawki, to na 4 napisze :] <cwaniak>
Teraz pisze na 5 ale wiem że w liceum jest trudniej o lepszy stopien.
Czarna - Sob 27 Sty, 2007 02:20
Temat postu:
Koncza sie ferie, snieg dopiero dzisiaj u mnie zaczal pruszyc... tak jakos brak mi humoru... mam glupi plan lekcji na nowy semestr ( mam nadzieje, ze go zmienia )... do pupy wszystko... jeszcze mam ochote sie przytulic i dostac buziaka...

Moj Misiu stwierdzil, ze jak wykopie sobie tunel z nad morze do mnie to przyjdzie i spelni moja zachcianke... w Słupsku jest poltora metra sniegu i zeby wychodzic z jednostek trzeba kopac tunele... a co smieszniejsze... na poczatku marca ide na poligon pod namioty ;]
nasty_girl - Sob 27 Sty, 2007 08:10
Temat postu:
Memi napisał/a:
nasty_girl napisał/a:
jak będziesz miała napisać rozprawkę na podstawie 350 stronicowej książki, do tego archiwalnej, której kupienie graniczy z cudem zmienisz zdanie ..

Ale jak juz uda mi sie ją kupic, potem przeczytam (to własnie graniczy z cudem), w miare ją zrozumiem (ja zdolne dziecko jestem to pewnie obczaje) i będę miała wenę na pisanie tej rozprawki, to na 4 napisze :] <cwaniak>
Teraz pisze na 5 ale wiem że w liceum jest trudniej o lepszy stopien.


no i znalazłam, zaraz jadę do Wrocławia do antykwariatu, lol:d

a wieczorem teatr Wink
opętana - Sob 27 Sty, 2007 10:53
Temat postu:
a ja ide na lekcje gitary, za 30 minut
potem do apteki sobie po leki, po zakupy i do domu;]
Sissa11 - Czw 01 Lut, 2007 18:57
Temat postu:
ja w dalszym ciagu będę siedzieć i skubać wargę. Zrobię jakiś planik do nauki. I siedzieć przede wszystkim.
Monik - Czw 01 Lut, 2007 19:09
Temat postu:
Siedziałam w domu. Koleżanka zeskanowała mi zeszyty i ćwiczenia i nadrobiłam zaległości.
Nikita - Czw 01 Lut, 2007 21:18
Temat postu:
Dzisiaj po wywaidówce tato wchodzi i taki tekst do mnie: " no trzeba o seksie poromawiać" ja takie oczy 0.0. Okazało się, że na zebraniu była jakaś psycholożka i coś tam pitoliła o seksie ;p
Czarna - Czw 01 Lut, 2007 21:27
Temat postu:
spie na siedzaco a jutro mam super lekcje Smile chemia biologia historia matma fizyka niemiecki i angielski ;]
Monik - Pią 02 Lut, 2007 12:04
Temat postu:
Moja kotka dzisiaj rano zrobiła czynność jak na nią niewyobrażalną - przyszła się do mnie łasić ^^ Spowodowane to było tym, że słuchałam sobie dzwonków z mojej komórki, a Kinia zawsze tak regauje na dzwonki, obojętnie z jakiej są komórki ^^ Potem poszła się pobawić kawałkiem łodygi z kwiatka mojej mamy xD
Nikita - Pią 02 Lut, 2007 20:21
Temat postu:
Dzisiaj chyba przesłuchałam wszystkie utwory jakie posiadam na komputerze. A to z tej okazji, że w końcu mogłam nacieszyć się internetem.
Przy okazji uświadomiłam sobie, że przez prawie 3 dni nic praktycznie nie jadłam ^^
Marcia10 - Pią 02 Lut, 2007 20:25
Temat postu:
Jak to nic nie jadlas??
Nikita - Pią 02 Lut, 2007 21:09
Temat postu:
To u mnie całkiem normalne zjawisko : P
Marcia10 - Pią 02 Lut, 2007 21:09
Temat postu:
Jak to?
Memi - Pią 02 Lut, 2007 21:38
Temat postu:
Też dzisiaj jestem na samych kanapkach z nutellą od rana. Już mi zbrzydły.
Nikita - Sob 03 Lut, 2007 09:30
Temat postu:
Marcia10 napisał/a:
Jak to?


Marcia, niektórzy tak lubią wydziwiać jak ja, a to dlatego, że nie lubię sama jeść.
Marcia10 - Sob 03 Lut, 2007 17:33
Temat postu:
a ja ostatnio przytylam...trzeba to jakos zrzucic.
nasty_girl - Nie 04 Lut, 2007 09:54
Temat postu:
a ja miałam odespać wczorajszy wyjazd, i coś zasnąć nie mogę...
Monik - Nie 04 Lut, 2007 11:34
Temat postu:
Dzisiaj cały dzień siedzę w domu.
Jutro jadę do lekarza... nie wiadomo czy pozwoli mi iść do szkoły. Cierpię na taką nieznaną przypadłość której objawy to lubienie chodzić do szkoły i pisać sprawdziany ;p A właśnie w następnym tygodniu są 2.
Ja chcę do szkoły! Razz
Nikita - Nie 04 Lut, 2007 14:03
Temat postu:
Dziś mam zamiar przygotować się w końcu do szkoły.
Jeszcze tydzien i ferie - może jakoś dociągnę.
Na polu śnieg i wiatr, więc pewnie nawet nie będę wychodzić.
TomcioMag - Nie 04 Lut, 2007 14:29
Temat postu:
no to dziś mam ostatni dzień ferii i trzeba bedzie w końcu zajrzeć do zeszytów
nasty_girl - Nie 04 Lut, 2007 14:53
Temat postu:
śnieg.. a u mnie nie ma ;(
Anonymous - Sro 07 Lut, 2007 15:45
Temat postu:
Hee, specjalnie zachorowałam by nie pisać sprawdzianu z biologii, czytać zadania z polskiego i angielskiego xD

Tak na poważnie to i tak zachorowałam
Jeszcze wczoraj u dentysty siedziałam w poczekalni 2 godz. Od 16.00 do 18.00... Te j****e mendy umawiają na godziny i to pare osób na tą samą. Tu dziadkowi spadła korona z zęba, to pół godziny tam siedział. Jakieś staruchy siedzą tyle... Jedna baba siedziała pół godziny, wyszła po coś na 15 minut i jeszcze wróciła.
Szczęki zapomniała, czy co?
Przy mnie robiła 3 minuty, plomba mi tylko wyleciała ;/ A niedawno założyła.
Głupie p***y.
Monik - Sro 07 Lut, 2007 18:17
Temat postu:
Odnaleziono moją skradzioną komórkę : ))
Była kartkówka z majzy.. i pytała mnie. Mam bdb ;]
Czarna - Sro 07 Lut, 2007 18:20
Temat postu:
Jezu ak ja zazdroszcze tym co maja ferie... ja juz dawno po i mam dosc nauki...
kinia_10 - Sro 07 Lut, 2007 21:05
Temat postu:
dzisiaj do 11 spałam, po 15 poszlam na miasto, a potem poszłam na dwór. Jutro też mam zamiar spac, a potem zrobić lekcje i iść na dwór Smile
Fajnie.. Mam ferie Wink
Monik - Sro 07 Lut, 2007 22:10
Temat postu:
Popisałam się w autobusie ;D
Najpierw bilet nie chciał się skasować w jednym kasowniku, a że jakaś babka już czekała na jego zwolnienie więc podeszłam do drugiego. Tam też się nie skasowało, więc wyjęłam inny bilet. Portfel zostawiłam otwarty. Skasowało się, chciałam usiąść a więc ściągnęłam plecak a wetdy z portfela wypadły pieniądze : P Tylko 3 grosze, więc nawet nie fatygowałam się tego podnieść ^^
Sissa11 - Sro 07 Lut, 2007 22:14
Temat postu:
JA sobie dzisiaj troszke posiedzę i pójde spać... A potem tylko czwartek, piatek i FERIE!!!!! Very Happy Cieszę sie... Dwa tygodnei nic nie robienia Smile
nasty_girl - Czw 08 Lut, 2007 06:34
Temat postu:
aa... czwartek, piątek, weekend i szkoła. ;(
mała 13 - Czw 08 Lut, 2007 11:19
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
aa... czwartek, piątek, weekend i szkoła. ;(


toooo saaamooooo, buuuuuuuu Crying or Very sad Razz
Monik - Czw 08 Lut, 2007 17:13
Temat postu:
+4 z kartkówki z majzy ;]
Ale jutro jeszcze sprawdzian, brr... I kartkówka z przyrody ;/
Za to już jutro będę miała moją komórkę : ))
We wtorek dyskoteka, yeah ;]
Usłyszałam bardzo miłą wiadomość... ^^
Memi - Czw 08 Lut, 2007 21:18
Temat postu:
Monik napisał/a:
Usłyszałam bardzo miłą wiadomość... ^^

A ja NIE.... wręcz przeciwnie,
szkoda słów.
nasty_girl - Pią 09 Lut, 2007 09:09
Temat postu:
a ja muszę wysprzątać dom.. i jadę po mame..
Nikita - Pią 09 Lut, 2007 14:28
Temat postu:
Wczoraj mieliśmy dyskotekę, nawet fajnie było.
A dzisiaj walentynki w szkole (tzn. rozdawanie walentynek i takie tam). I na polskim recytacja...klasa mnie jak zwykle rozśmieszyła i pomyliłam się, ale i tak super, bo dostałam 5. : ) A najważniejsza wiadomość dnia brzmi: FERIE!
Sissa11 - Pią 09 Lut, 2007 16:37
Temat postu:
Ja też mam ferie Smile Nareszcie mogę nic nie robić, nie przejmować sie niczym... JUPI!!!
Monik - Pią 09 Lut, 2007 17:05
Temat postu:
Mam już moją starą komórkę : )) Jaka ona faaaajna ^^ Nie no, nie jest rewelacyjna, ale jak się na nią "przerzuciłam" z cegły ważącej prawie tyle co ja to jest różnica xP
Sprawdzian z matematyki był dosyć łatwy. Jedno zadanie na 100% zrobiłam źle, ale co tam. A kartkówki z przyrody nie było.
nasty_girl - Pią 09 Lut, 2007 21:08
Temat postu:
A ja po większych zakupach.. A jutro idę się uczyć jeździć autkiem, zobaczymy jak szybko zrezygnuję..
Memi - Pią 09 Lut, 2007 21:13
Temat postu:
Ferie mi sie zaczęły..... nie chcę ferii. Ja życ bez szkoły nie mogę.
Aż mnie ściska w sercu.... : (
Marcia10 - Sob 10 Lut, 2007 11:58
Temat postu:
Memi, chetnie sie zamienie.
Monik - Sob 10 Lut, 2007 12:27
Temat postu:
Byłam w szkole na dniu otwartym, ale nie dotrwałam do końca bo mi się słabo zrobiło.
opętana - Sob 10 Lut, 2007 13:31
Temat postu:
siedze i czytam, ot co;/
potem sprzatac bede i do sklepu musze isc
nasty_girl - Sob 10 Lut, 2007 14:35
Temat postu:
a ja uczyłam się jeździć autkiem.. nawet dobrze mi szło, a tak się bałam Wink


a wcześniej u fryzjera Wink
Monik - Pon 12 Lut, 2007 12:48
Temat postu:
Sobota - gorączka, neidziela - gorączka, dzisiaj trochę mniej ale muszę siedzieć w domu.
Najgorsze jest to, że jutro dyskoteka i nie wiem czy pójdę : ((
Omg, mam nadzieję, że nie będę miała wysokiej temperatury wieczorem... Trzymajcie kciuki ^^
Juchu:) - Pon 12 Lut, 2007 14:32
Temat postu:
Też mnie grypka łapła Sad . Siedze w domku ale jutro już do szkoły ide. Nie będę sobie robić zaległości.
Memi - Pon 12 Lut, 2007 17:04
Temat postu:
A ja mam FERIE.
Jutro jade na łyżwy biggrinbiggrin
A tak w ogóle to mam problemy sercowe.....
I w tym, i w tym znaczeniu.
Akacja12 - Pon 12 Lut, 2007 17:14
Temat postu:
No ja też ferie.
Tylko nie za bardzo sie zabawie, bo jestem po chorobie, dopiero co skonczylam antybiotyk i jak bym teraz cos zlapala... to po mnie...
Wiec tak jak siedzialam ostatnie 3 tygodnie w domu (w miedzy czasie sie zalapalam na impre mala ;p), to tak ten tydzien tez pewnie przesiedze, moze sie uda w drugim tygodniu ferii gdzies wyjsc. Ale ja tam moge chodzic do szkoly, tylko zebym byla w koncu zupelnei i do konca zdrowa!
Nikita - Pon 12 Lut, 2007 21:25
Temat postu:
A ja zdrowa i zadowolona. Ferie się zaczęły i wielkie leniuchowanie. Co dzisiaj robiłam? Nic. Obijałam się zupełnieeee : )
mała 13 - Wto 13 Lut, 2007 15:22
Temat postu:
a ja do szkoly..... Sad

ale jutro mam dyske walentynkowa tylko nie wiem w co sie ubrac !!

pomozcie !! w czym chodzicie na dyski ??
Laki - Wto 13 Lut, 2007 21:27
Temat postu:
Nago
Czarna - Wto 13 Lut, 2007 22:30
Temat postu:
Oooo, Laki sie odezwal Smile

Mala, normalnie sie ubierz Smile
Monik - Sro 14 Lut, 2007 15:27
Temat postu:
Dyskoteka w szkole była fajne, a dziś dostałam 3 walentynki ;]
I jest ok : ))
Ninka - Sro 14 Lut, 2007 18:07
Temat postu:
A ja jedną od siostry:)Smile Bo mam ferie i ze szkoły....
Tremere - Sro 14 Lut, 2007 19:33
Temat postu:
dostałam dwa serduszka mieciutkie i poduszke serduszko i dwie kartki.
<nie lubi walentynek>
Memi - Sro 14 Lut, 2007 21:16
Temat postu:
A ja na Walentynki dostałam.... eeee..... poszłam do sklepu i se coś kupiłam. Nie chciał cholerny prezent przyjść do mnie to ja poszłam do niego.
<walentynki ma w dupce>
Czarna - Sro 14 Lut, 2007 21:32
Temat postu:
Mialam kabaret dzisiaj w szkole i to byl jedyny moment kiedy sie usmiechalam w ciagu calego dnia... nawet moj maz nie byl w stanie mnie pocieszyc...

pier**** zycie... Sad
Juchu:) - Sro 14 Lut, 2007 23:25
Temat postu:
A ja dostałam różę Kwiat
Tremere - Sro 14 Lut, 2007 23:41
Temat postu:
Czarna napisał/a:
Mialam kabaret dzisiaj w szkole i to byl jedyny moment kiedy sie usmiechalam w ciagu calego dnia... nawet moj maz nie byl w stanie mnie pocieszyc...

pier**** zycie... Sad

nie dramatyzuj. ;p
Laki - Czw 15 Lut, 2007 07:38
Temat postu:
Walentynki są fajne ^^ Przynajmniej fajnie się spędziło czas z koleżankami
Tremere - Czw 15 Lut, 2007 12:17
Temat postu:
Laki napisał/a:
Walentynki są fajne ^^ Przynajmniej fajnie się spędziło czas z koleżankami

hihihi Mr. Green <nie wnika jak>
Nikita - Czw 15 Lut, 2007 20:39
Temat postu:
Laki to dziewczyna, więc bez podtekstów, proszę.
Czarna - Czw 15 Lut, 2007 21:56
Temat postu:
dziewczyna? dziwne, mi si ewydaje, ze facet w kazdym slowie na gg czy w profilu na forum.
Laki - Czw 15 Lut, 2007 23:12
Temat postu:
A my konwersowałyśmy na GG?
opętana - Pią 16 Lut, 2007 00:24
Temat postu:
konwersowałyśmy lol,

w myśl hasła 'ole ole ole podrożały jabole' po lekcjach udaje się do miasta sprawdzić to ; P
Laki - Pią 16 Lut, 2007 07:39
Temat postu:
Dzisiaj disco w szkole, wczoraj byłem na koncercie Jazzowym ; ) Miłego Dnia wszystkim ;*
Nikita - Pią 16 Lut, 2007 12:24
Temat postu:
wolnoooość! dopiero wstałam i nie mam żadnych planów i to jest najfajniejsze.
Monik - Pią 16 Lut, 2007 14:27
Temat postu:
Szkoła.
Dzisiaj na plastyce mieliśmy wyklejać obrazki z figur geometrycznych i ja wycięłam coś na podobieństwo nauczycielki plastyki ^^ Miałyśmy z koleżanką niezły ubaw : D
nasty_girl - Pią 16 Lut, 2007 18:55
Temat postu:
w szkole niezbyt udany dzień, no ale poprawiłam sobie humorek zakupami Wink
Marcia10 - Sob 17 Lut, 2007 20:02
Temat postu:
A ja dalam przyjacielowi walentynke w szkole on do mnie podszedl na przerwie i mi podziekowal. Tego dnia bylo mi smutno bo nie dostalam walentynki... ale wieczorem tata przychodzi rzekomo ze sklepu i kladzie na biurku walentynke i misia od tego przyjaciela
opętana - Sob 17 Lut, 2007 21:41
Temat postu:
nie polubie czerwonego mustaka;/
rzygam ; pp
Czarna - Nie 18 Lut, 2007 00:46
Temat postu:
Własnei sobei wrocvilam z koncertu, lalal Smile

Laki napisał/a:
A my konwersowałyśmy na GG?


Jak milo, ze pamietasz ;]
Laki - Nie 18 Lut, 2007 12:02
Temat postu:
A...bo Ty byłaś Dh Czarna ;* Przepraszam, ale jestem krótkopamiętliwy ;d

Co dziś, co wczoraj, co przed wczoraj jest [cenzura] xD
Czarna - Nie 18 Lut, 2007 12:21
Temat postu:
Grrr biggrin ajuz myslalam, ze mnie zapomniales mendo wredna biggrin

Lecze kaca... Razz
Monik - Sro 21 Lut, 2007 17:46
Temat postu:
Kurde, teraz mi zniknęło SB o_O Jak to się z powrotem włącza?

W szkole bawimy się ostatnio w ciuciubabkę ;D Jest bardzo fajnie ^^
Nikita - Sro 21 Lut, 2007 21:04
Temat postu:
Hmm, u mnie też nie ma SB ;>

Co dziś robiłam? Chodziłam i narzekałam, że piąty dzień ramie mnie boli xP Ech, jak tak dalej będzie to zwariuję.
Tremere - Sro 21 Lut, 2007 22:05
Temat postu:
bylam na fosie, wypilam pol piwa. mam piwowstret.
jutro do molotova na cos szerszego.

wcale mi sie nie chce. ;x

TO JEST ON!
bo to jest aluzja. kisiel.
konsystencja i te sprawy <3
Memi - Czw 22 Lut, 2007 11:54
Temat postu:
Cytat:
Tremere, Czemu jak patrzę na twojego av'a to widzę jakby ona obciągała komuś?

A może sobie?? Very Happy
Monik - Czw 22 Lut, 2007 15:04
Temat postu:
Czyli nie tylko mi nei działa SB? ^^ Wszyscy tak mają? Bo już się martwić zaczynam xP Lubię mieć wszystko sprawdzone ^^
Heh, zatkałyśmy z koleżankami kibel w szkole, oczywiście przypadkowo xP Dopiero po paru minutach od dzwonka wpadłyśmy do sali. Na szczęście facet nie pytał, gdzie byłyśmy ;>
Nikita - Czw 22 Lut, 2007 15:56
Temat postu:
Monik, czym zatkałyście? ^^

Ja dziś jak zwykle postanowiłam się obijać, czyli nie robiłam dzisiaj nic takiego konkretnego. Nawet pokoju nie sprzątnęłam, ledwo zjadłam śniadanie i poszłam spać.
TomcioMag - Czw 22 Lut, 2007 16:10
Temat postu:
a ja dzis dostałem nagane dyrektora i mam byc pytany z bioli z calego materialu od początku roku... a wszystko dlatego ze nie zmienilem butow ....
Nikita - Czw 22 Lut, 2007 16:22
Temat postu:
współczucia
to straszne
i chamskie : P
Monik - Czw 22 Lut, 2007 16:31
Temat postu:
Nikita napisał/a:
Monik, czym zatkałyście? ^^

Papierem toaletowym : P
Jakiś wrażliwy ten klop, tylko trochę tego papieru było ^^ No, może z metr... ;D Ale i tak reszta papieru wyciągniętego przez kumpele - to jest ze 3 metry ^^ - została pospuszczana w innych kabinach xD I się tam nie zatkało! ^^
Tylko czekam, aż woźna lub jakaś nauczycielka to odkryje... ;>
Nikita - Czw 22 Lut, 2007 16:33
Temat postu:
Kiedyś zastałam zatkany kibel pełen podpasek. Calutki nimi zatkany. Aż na podłodze kilka leżało : P To dopiero było wyzwanie dla sprzątaczek, hyhy.
Monik - Czw 22 Lut, 2007 16:39
Temat postu:
Nikita napisał/a:
Kiedyś zastałam zatkany kibel pełen podpasek. Calutki nimi zatkany. Aż na podłodze kilka leżało : P To dopiero było wyzwanie dla sprzątaczek, hyhy.

Skąd ich się tam tyle wzięło? xP
Słupek - Czw 22 Lut, 2007 17:06
Temat postu:
Prymitywny wandalizm jest taki zabawny, co nie Rolling Eyes
Tremere - Czw 22 Lut, 2007 17:11
Temat postu:
pomyslalam to samo, ale nie chcialo mi sie nawet komentowac tego jakze-zabawnego-zatkania-kibla. xd
Laki - Czw 22 Lut, 2007 17:15
Temat postu:
Jutro zdawać chemię, bo znowusz nie idzie.. ;/
Z biologii 1 z testu dziś...
Monik - Czw 22 Lut, 2007 17:18
Temat postu:
Słupek napisał/a:
Prymitywny wandalizm jest taki zabawny, co nie

Tremere napisał/a:
pomyslalam to samo, ale nie chcialo mi sie nawet komentowac tego jakze-zabawnego-zatkania-kibla. xd

To było przez przypadek Neutral
Tremere - Czw 22 Lut, 2007 17:21
Temat postu:
no, metr papieru i trzy metry papieru przez przypadek. ;]
po co sie z tym afiszowac?
Słupek - Czw 22 Lut, 2007 17:28
Temat postu:
Aż chciałoby się napisać coś brzydkiego, o tym, kogo zrobiono chyba przypadkiem.
Monik - Czw 22 Lut, 2007 18:05
Temat postu:
Tremere napisał/a:
no, metr papieru i trzy metry papieru przez przypadek. ;]
po co sie z tym afiszowac?

Nikita spytała, czym się zatkało.
Afiszuję się? Dla mnie nie jest osiągnięciem czy powodem do dumy umiejętność urwania papieru z rolki. Nie po tym oceniam ludzi albo własne zdolności. Napisałam o tym, bo w sumie nic się dzisiaj nie działo, a nie chciałam robić off-topa pisząc tylko o tym, czy komuś jeszcze działa Shout Box.

[ Dodano: Pon 26 Lut, 2007 17:12 ]
Ech, fajnie. Skończyła mi się jedna choroba to jest następna. I muszę siedzieć do końca tygodnia w domu ; /
Od środy do piątku mamy rekolekcje. I byłoby ok, gdyby nie to, że przed nimi są jeszcze normalne zajęcia Neutral A jakby było bez lekcji, tak jak w innych szkołach (i jeszcze w naszej niedawno) to musiałabym przepisywać tylko poniedziałek i wtorek...
A dzisiaj moje urodzinki ; )
Słupek - Pon 05 Mar, 2007 23:04
Temat postu:
Gumka mi dzisiaj pękła, a nawet dwie Sad
Monik - Wto 06 Mar, 2007 19:50
Temat postu:
Wrr. Przyszedł facet do komputera żeby go naprawić, to schrzanił i skasował mi zdjęcia ==` Za to zainstalował Photoshopa, ale jak nie mam zdjęć to dużo nie zdziałam ==`

[ Dodano: Sob 10 Mar, 2007 08:45 ]
Dzisiaj robię urodziny : )) Tylko, kurde, mam chrypę ; / Wie ktoś może jak się jej pozbyć? ^^
Juchu:) - Nie 11 Mar, 2007 21:34
Temat postu:
Ja dziś wstałam z chrypą i z katarem:( głowa mnie boli i popadam w depresje co jest zjawiskiem nieprawidłowym jak na mój wiek. Dlaczego wszystko musi się psuć na raz???
Czarna - Pon 12 Mar, 2007 01:53
Temat postu:
bo nieszczescia chodza parami?

a ja dzisiaj bylam caly dzien z moim chlopakiem u niego w miescie... jestem mega szczesliwa...
Nikita - Pon 12 Mar, 2007 16:01
Temat postu:
W szkole jak to w szkole - wszyscy zaspani po niedzieli. Zato jutro masakra...7 lekcji i prawie na każdej pytają T.T

Poza tym źle się dzisiaj czuję, tak jakbym miała grypę... Ajj jeszcze tylko grypy mi brakuje. T.T
Monik - Wto 24 Lip, 2007 15:50
Temat postu:
Dawno nikt tu nic nie pisał, a temat ciekawy to bym chętnie coś poczytała : ) A więc odnowię Wink
Niedawno wróciłam, było super : ) Hotel udał się świetny, jest w nim co robić cały dzień (na plaży stretching, gimnastyka wodna, taniec brzucha, siatkówka itd., piłka wodna w basenie, wieczorem codziennie jakieś pokazy i dyskoteka), obsługa bardzo miła, zresztą w ogóle arabowie są baaardzo mili (no i dość ładni : D zwłaszcza niektórzy ;>); polecam szczególnie jeśli któraś z Was chce się dowartościować, bo oni mnie strasznie bajerowali ; ) Przytulają, całują po rękach, pytają rodziców, za ile wielbłądów sprzedadzą ; ) A ich ulubione polskie powiedzonko: "dobra dobra zupa z bobra" ;D Tym z hotelu podobało się "sabotaż" z akcentem na ostatnia sylabę Razz Zawsze kiedy ktoś coś zepsuł czy coś to "sabotaż! sabotaż!", oczywiście wiadomo że w żartach ;]
I dowiedziałam się (a raczej przekonałam na własnej skórze), że "habibi" to po arabsku "kochanie" [;
Wycieczki super, te na których byłam to od skrajności w skrajność: z pod piramid, wioski beduinów i pustyni arabskiej na nurkowanie : ) Chętnie bym tam jeszcze trochę została...

Teraz już będę cały czas siedzieć w domu, ale raczej nie będę się nudzić: w piątek mini-imprezka, koleżanki zostaną na noc (chłopcy raczej nie Razz ), no i spoko.
Nikita - Wto 24 Lip, 2007 19:46
Temat postu:
Nie zdążyłaś mi wczoraj opowiedzieć jak było, ale już coś mniej więcej wiem. : D
No tak, Arabowie są bardzo mili.
Monik napisał/a:
(...) zresztą w ogóle arabowie są baaardzo mili (no i dość ładni : D zwłaszcza niektórzy ;>); polecam szczególnie jeśli któraś z Was chce się dowartościować, bo oni mnie strasznie bajerowali ; ) Przytulają, całują po rękach (...)

Moja koleżanka, która wczoraj wróciła z Turcji ma podobne wspomnienia. Opowiadała, że tamtejsi ludzie są również bardzo mili, a niektórzy wręcz nachalni. A jeszcze przed powrotem żaliła się, że żadnym chłopakom się nie podoba. Gdy już tam była, zmieniła zdanie. : D

Dobrze, że upały już nie są tak upalne. Dopiero dzisiaj można odetchnąć. Całymi dniami siedzę w domu. Czytam książki, oglądam filmy, rzadziej spotykam się ze znajomymi, bo większość wyjechała. Może na początku sierpnia gdzieś wyjadę.
Ale to są na razie tylko plany.
nasty_girl - Wto 24 Lip, 2007 20:11
Temat postu:
A ja byłam na wielkich zakupach, nie ma to jak kupić sobie parę ciuszków. I złożyłam wniosek o dowód, o dziwo kolejki nie było, przyszłam, i prawie od ręki załatwiłam.
Laki - Wto 24 Lip, 2007 22:15
Temat postu:
Monik napisał/a:
są baaardzo mili (no i dość ładni : D zwłaszcza niektórzy ;>); polecam szczególnie jeśli któraś z Was chce się dowartościować, bo oni mnie strasznie bajerowali ; ) Przytulają, całują po rękach, pytają rodziców, za ile wielbłądów sprzedadzą ; )

To domena wszystkich południowców (prócz Hiszpanów), nie masz kasy, od razu inna gadka.
A i uważaj na AIDS : )

Monik napisał/a:
oleżanki zostaną na noc (chłopcy raczej nie Razz )

To co to za impreza? ;p ;p

A u mnie po powrocie trochę nudy w domu, spotkania ze znajomymi, dziś dałem skuter do elektryka, wszystkie światła jadąc nagle siadły Smile
Marcia10 - Sro 25 Lip, 2007 12:59
Temat postu:
Latalam z Amerykankami po miescie a z najmlodsza wyzywalam sie po angielsku xDD
Monik - Sro 01 Sie, 2007 18:44
Temat postu:
Imprezka nawet fajnie, prawie całkiem fajnie, ale spoko ;]
A jutro jadę do Krakowa pozwiedzać Galerię Krakowską i zrobić fajne fotki na rynku (jeśli wystarczy mi czasu) ;]
Tremere - Sro 01 Sie, 2007 20:33
Temat postu:
Laki napisał/a:
Monik napisał/a:
są baaardzo mili (no i dość ładni : D zwłaszcza niektórzy ;>); polecam szczególnie jeśli któraś z Was chce się dowartościować, bo oni mnie strasznie bajerowali ; ) Przytulają, całują po rękach, pytają rodziców, za ile wielbłądów sprzedadzą ; )

To domena wszystkich południowców (prócz Hiszpanów), nie masz kasy, od razu inna gadka.
A i uważaj na AIDS : )

czemu? : O
hiszpanie są fajni.

a ja nadal wracam do rzeczywistosci, jest STRASZNIE.
Akacja12 - Czw 02 Sie, 2007 07:30
Temat postu:
Tremere napisał/a:
Laki napisał/a:
Monik napisał/a:
są baaardzo mili (no i dość ładni : D zwłaszcza niektórzy ;>); polecam szczególnie jeśli któraś z Was chce się dowartościować, bo oni mnie strasznie bajerowali ; ) Przytulają, całują po rękach, pytają rodziców, za ile wielbłądów sprzedadzą ; )

To domena wszystkich południowców (prócz Hiszpanów), nie masz kasy, od razu inna gadka.
A i uważaj na AIDS : )

czemu? : O
hiszpanie są fajni.

Chyba właśnie o to chodziło ;] Gdyż Hiszpanie mają nieco inne podejście (chociaż ci z południa, są podobni w zachowaniu do Włochów jednak).
Anonymous - Sob 04 Sie, 2007 11:01
Temat postu:
Wczoraj siedziałam w knajpie w Alchemiku, w domu byłam przed 4.00.
nasty_girl - Wto 07 Sie, 2007 11:36
Temat postu:
A ja wczoraj wróciłam z wakacji;(

Natalie Hetfield napisał/a:
Wczoraj siedziałam w knajpie w Alchemiku, w domu byłam przed 4.00.


Ale szpan
Monik - Sob 11 Sie, 2007 15:26
Temat postu:
Miałam iść na basen dzisiaj wiekszą grupką ale pogoda nie dopisala ;/ Powłóczyłam się więc z koleżanką trochę po mieście, żal mi się zrobiło na widok tylu ładnych rzeczy (i tak ładnie przecenionych ^^ i oczywiście potrzeeebnych ;>), ale postanowiłam, że trochę zaoszczędzę żeby wreszcie zrealizować kupno laptopa ^^ I żeby mi przy okazji trochę na później jeszcze kaski zostało... ;>
Zna ktoś sposób, jak łatwo, szybko i bezboleśnie zarobić? Mr. Green
Laki - Sob 11 Sie, 2007 17:03
Temat postu:
Monik napisał/a:
ale postanowiłam, że trochę zaoszczędzę żeby wreszcie zrealizować kupno laptopa ^^ I

A po co Ci laptop? Cel jak większości nastolatek? ;>

Monik napisał/a:
Zna ktoś sposób, jak łatwo, szybko i bezboleśnie zarobić? Mr. Green

Ja znam i nawet przyjemny Smile Pomyśl Smile


A ja sobie poszedłem na basen ;p Bo pogoda dopisała ;p Później z tym samym kolegą do jakiejś tureckiej knajpy i jakoś zamówiłem pizzę, czekamy, ja z nudów spojrzałem w kartę, patrzę jej cena: 6zł O_o coś nie tak, pewnie 16, pytam kelnerki, czy tu nie powinno pisac 16? Nie, 6zł; to duża ona jest?; taka średnia. Oczywiście co mogłem dostac za 6zł przynieśli 1mm ciasto z pokruszonym cieniutko mięsem..więc później poprawiliśmy w KFC (:
Akacja12 - Sob 11 Sie, 2007 19:44
Temat postu:
E tam, KFC jest beznadziejne i drogie.
Jadłam tam kilka dni temu - pierwszy, i mniejmy nadzieję ostatni raz.
Laki - Sob 11 Sie, 2007 23:02
Temat postu:
Cytat:
E tam, KFC jest beznadziejne i drogie

Hehe, ciekawe co zamówiłaś, a kurczaków lepszych nigdzie nie znajdziesz..a czy drogie, nie wiele droższe niż sama byś miała sobie przyrządzic..A jadłaś pierwszy raz, bo nie lubisz takich wynalazków, czy po prostu w mieście nie masz?

Przed chwilą wróciłem z przejażdżki moim moto ;D Cudownie jest jeździc w nocy w taki chłodniutkie dni <3 Kto nie poczuje, ten nie zrozumie ;]
Monik - Nie 12 Sie, 2007 09:49
Temat postu:
Laki napisał/a:
A po co Ci laptop?

Jak po co? Zastanów się, do czego służy laptop, a sam odpowiesz sobie na pytanie. :>
Laki napisał/a:
a kurczaków lepszych nigdzie nie znajdziesz

Dziwne, ostatnio koleżanka wybrzydzała na kurczaki z KFC, że niedobre, kościste itd. Smile

Dzisiaj nic ciekawego, z rodziną do babci, może przynajmniej odpocznę od tego aktywnie spędzonego tygodnia siedząc cały dzień na kanapie i przysłuchując się rozmowom ;]
Akacja12 - Nie 12 Sie, 2007 10:06
Temat postu:
Jadłam pierwszy raz, bo jakoś jest usytuowane tam gdzie zwykle mnie nie ma, ponadto nie lubię takich wynalazków ;p a, i szkoda mi kasy.
Drogie, drogie. Takie żarcie powinno być najtańsze, bo jest śmieciowe, a tymczasem jest jedno z droższych... paradoks.

Przejażdzka rowerem lepsza ;P

Pizza w ogóle rzadko gdzieś jest dobra, jedynie w jednym miejscu w mym miastku chyba się nadaję ;p

Żeby nie bylo offa - dziś umyłam włosy i zjadłam śniadanie <niah niah niah> ale mam bardzo dobry humor, więc i dzień zapowiada się ślicznie.
Laki - Nie 12 Sie, 2007 11:48
Temat postu:
Monik napisał/a:
Jak po co? Zastanów się, do czego służy laptop, a sam odpowiesz sobie na pytanie. :>

Większośc nastolatków kupuje laptopy dla szpanu..A pani jest przedsiębiorcą, że musi go miec ciągle pod ręką? ;> Nie lepiej kupic stacjonarny?

Ja dziś sobie oczywiście będę ganiac po mieście moto i przyjechał jeden z moich lepszych kolegów i się wybieramy do CH.
Monik - Nie 12 Sie, 2007 14:19
Temat postu:
Laki napisał/a:
Większośc nastolatków kupuje laptopy dla szpanu

Mnie potrzebny dla wygody, fajnie np leżeć sobie na tarasie, patrząc na widoki i pisać książkę ;> Albo kiedy trzeba rozdwoić się żeby oglądnąć fajny film w telewizji, równocześnie robiąc coś na laptopie ;] Przydatny, bardzo przydatny...

Żeby nie było offtopu: dalej u babci, siedzę sobie, piję czekoladę i przysłuchuję się kłótniom i pretensjom mojej młodszej kuzynki ;]
Nikita - Czw 16 Sie, 2007 14:00
Temat postu:
Pogoda dopisuje. Dzisiaj jest ponad 30 stopni. Przypominają mi się upały z połowy lipca. biggrin Ale jeszcze nie jest tak gorąco, jak wtedy.

Dzisiaj mnie olśniło i przypomniałam sobie, że to już ostatnie tygodnie wakacji, a nowych książek jeszcze nie kupiłam. Nawet starych (z poprzedniej klasy) nie sprzedałam. A więc jeszcze w tym tygodniu udam się do księgarni.

Zapowiada się klasowe ognisko, na które z chęcią pójdę. Smile A poza ogniskiem żadnych planów nie mam. Siedzę w domu i leniuchuję. Smile
nasty_girl - Czw 16 Sie, 2007 14:07
Temat postu:
Ja też leniuchuję, a raczej odpoczywam;) Dzisiaj trzecia impreza w tym tygodniu, jeszcze jutro 18nastka, to jednak prawda że nie w wakacje się odpoczywa, ale po wakacjach się odpoczywa Wink
Monik - Czw 16 Sie, 2007 16:01
Temat postu:
Dzisiaj faktycznie jest już dobra pogoda, więc wybrałam się na basen ;] Jutro chyba powtórka, o ile słońce znów będzie.
nasty_girl - Czw 16 Sie, 2007 16:07
Temat postu:
To dlaczego u mnie pada?
Laki - Czw 16 Sie, 2007 16:52
Temat postu:
U mnie upały, nie chciało mi się wychodzic z domu, jednak z nudów usiadłem z bongiem na dworzu i ni z tego ni z owego zaczęło się ze mnie lac (: Jedyne o czym myślę, to jutrzejszy dzień- kupuję mój nowy wymarzony skuter, a stary wczoraj sprzedałem- był bardzo stary- 10 miesięcy xD
Akacja12 - Czw 16 Sie, 2007 19:51
Temat postu:
A ja dziś byłam na plaży i było suuuuper Smile
nasty_girl - Sob 18 Sie, 2007 14:35
Temat postu:
A ja w szpitalu.. I od dziś uważam, że tych wszystkich protestujących pseudo lekarzy powinni pozwalniać;/
Monik - Wto 21 Sie, 2007 19:05
Temat postu:
Dzisiaj dzień tak trochę na wariackich papierach, na ostatnią chwilę umówiłam się z koleżanką, byłyśmy na rowerach, a wcześniej tato wpadł do domu z pracy i umówi że jedzie do Krakowa po laptopa : D No i moja najlepsza wiadomośc dnia: mam laptopta! Aaa! : D
Ale się cieszę ^^ Jak głupia ;] A dopiero euforia będzie, jak już wszystko będzie poinstalowane i laptop będzie do użytku Razz
Laki - Wto 21 Sie, 2007 19:26
Temat postu:
A ja sobie części do tuningu skuterka zamówiłem Smile Już 500km nagoniłem za 4dni i dwóch legalnie (wcześniej bez rejestracji i ubezpieczenia), dziś brat odebrał swój po 2 miesiącach naprawy i oczywiście jeździ tak samo źle ;D No i złapał mnie deszczyk po drodze, choc widzę, że kilku skuterowców również (po opisach gg)
Nikita - Wto 21 Sie, 2007 19:30
Temat postu:
Dziś? Najgorszy dzień od NIEWIEMKIEDY. Wystarczyła jedna rozmowa i moja psychika załamała się totalnie. Trzy lata przyjaźni szlak trafił. Bo tylko ja potrafię tak wszystko spieprzyć.
Laki - Wto 21 Sie, 2007 19:31
Temat postu:
Skoro już się chwalisz, to powiedz o co poszło?
Monik - Sro 22 Sie, 2007 08:57
Temat postu:
Nikita napisał/a:
Wystarczyła jedna rozmowa i moja psychika załamała się totalnie

Na przyszłość: usunęłaś go już/zablokowałaś? Jeśli nie, to mnie posłuchaj ;]
Laki napisał/a:
Skoro już się chwalisz, to powiedz o co poszło?

Wątpię, żeby miała ochotę chwalić się niemiłymi rzeczami. Nie ma nic do chwalenia.

Dzień jak co dzień, z taką zmianą, że tym razem wychodzę z domu z przyjaciółką której nie widziałam ho ho, dużo czasu (noo, jakiś miesiąc ; PP ) ;]
I sama nie wiem, czy umówiłam się na jutro z taką jedną koleżanką na rower, czy z drugą żeby pochodzić po mieście, czy coś jeszcze innego ; PP Lol, starość nie radość, skleroza mnie dopada... ;p
nasty_girl - Sro 22 Sie, 2007 12:31
Temat postu:
A ja odpoczywam, wczoraj był rajd po sex shopach, dlaczego jak już robią 18-stki, to hurtowo..
kicp - Sro 22 Sie, 2007 13:50
Temat postu:
kto robi 18tki w seksszopach?

gram po lanie w hirosow i slucham amona tobina, moze cos pocwicze na decku i mikserze, papa
nasty_girl - Sro 22 Sie, 2007 14:37
Temat postu:
No wszyscy, nie wiedziałeś? ;p
kicp - Sro 22 Sie, 2007 14:40
Temat postu:
yyyyy

no tak.
Nikita - Pią 24 Sie, 2007 07:21
Temat postu:
Nie ma co tego wspominać : ) Już wszystko dobrze.

A ja wróciłam z Zakopanego. 2 dni tam spędziłam z koleżanką. Mimo to, że nie lubię Zakopanego, nie mogę powiedzieć, że wyjazd był nieudany. Smile
Monik - Pią 24 Sie, 2007 18:13
Temat postu:
Nikita napisał/a:
Mimo to, że nie lubię Zakopanego

Heh, też jakoś nie przepadam, bo za bardzo nie lubię chodzic po górach - wszystkie takie same Smile
A ja byłam dziś na basenie, troszkę się na czerwono przypaliłam na twarzy, ale oprócz tego to na brąz ;] Bardzo fajnie było, dośc śmiesznie ;]
Laki - Pią 24 Sie, 2007 22:59
Temat postu:
A ja byłem na zlocie skuterowym i przed chwilą wróciłem z miasta, byłem na pizzy ;D Chyba to mojej diecie nie służy.
Akacja12 - Sob 25 Sie, 2007 19:22
Temat postu:
Wszystkie góry takie same ? Taa... lepiej po sklepach pochodzić nie ?

Spotkałam się dziś z koleżanką ;p
Nikita - Sob 25 Sie, 2007 20:15
Temat postu:
A ja założyłam sobie bloga. Poprzedniego skasowałam, bo byłam wściekła.

Poza tym słucham muzyki i rozmawiam ze znajomymi, oprócz tego żadnych innych planów na spędzenie kolejnych dni wakacji.
Monik - Nie 26 Sie, 2007 09:00
Temat postu:
Akacja12 napisał/a:
Wszystkie góry takie same ?

Wiesz, po prostu nie przepadam za chodzeniem po górach. I gdziekolwiek jadę w góry (np z klasą), to wszędzie drzewa, jakieś urwisko, wspinanie pod górkę i tyle ;] Dla mnie to trochę monotonne. Wink
Akacja12 napisał/a:
Taa... lepiej po sklepach pochodzić nie ?

Gdybym miała do wybpru pochodzić po sklepach a jechać z klasą w góry to wolałabym góry.
Cytat:
Poprzedniego skasowałam, bo byłam wściekła.

Żaaal, żaaal, za Twym blogiem...
;]
A tak przy okazji, wyślij mi adres nowego.

Dziś co będę robić? Nie mam pojęcia. Pewnie na działkę, bo pogoda dość ładna. A wcale mi się nie chce.
Laki - Nie 26 Sie, 2007 15:43
Temat postu:
Wczoraj nagrywałem ślub z bratem- kolega, który miał to robic poszedł do klubu i nie wrócił, więc ja musiałem iśc. Brat tak uzgodnił, że pan Młody nam powiedział, że mamy siedziec do 4 w nocy. Powiedzieliśmy by się je*bał i pojechaliśmy o 3, padnięty byłem, jeszcze 2h jazdy do domu..A dziś hm..no nic na razie, zaraz sobie jadę do kolegi, który wreszcie wrócił. Miłego dnia, jeszcze niewiele takich zostało.
nasty_girl - Nie 26 Sie, 2007 18:20
Temat postu:
Po kolejnej 18nastce. Teraz mam tydzień, żeby odpocząć po wakacjach.
kicp - Pon 27 Sie, 2007 13:39
Temat postu:
Cytat:
Teraz mam tydzień, żeby odpocząć po wakacjach.

ten no, oksymoron?

slucham jakiegos rapu na wosku i zachodze w glowe, jak taka pozna godzina sie zrobila
nasty_girl - Pon 27 Sie, 2007 17:07
Temat postu:
kicp, w wakacje odpoczywa się od nauki, w roku szkolnym od imprezowania co 2 dni Wink
KasiaP - Wto 28 Sie, 2007 16:10
Temat postu:
Mam kiepski nastrój, że wakacje się kończą. Też odpoczywam po wakacjach Smile.
cornelia.j.m - Wto 28 Sie, 2007 16:14
Temat postu:
Ja generalnie nie wyobrazam sobie powrotu do szkoly a kiedy o tym pomysle to mnie drze Confused
Anonymous - Wto 28 Sie, 2007 18:39
Temat postu:
W piątek byłam na rynku na koncercie, ludzie mieli mnie na rękach, tak sobie wygodnie leżałam... I na barana byłam.
Monik - Wto 28 Sie, 2007 18:49
Temat postu:
Natalie Hetfield napisał/a:
W piątek byłam na rynku na koncercie

To w piątek był u nas jakiś koncert na rynku? O_o Niezorientowana jestem ;p No, chyba że na innym rynku byłaś...
Dzisiaj byłam u vice dyrektorki, już mam tekst na rozpoczęcie, muszę tylko jeszcze przepisać, oprócz tego kupiłam sobie nowe spodenki na wf, poprzednie się zgubiły i musiałam ćwiczyć w różowych ;p No a teraz się trzeba zaopatrzyć na wf w ładne rzeczy, bo zmienia się nauczyciel chłopaków, no i liczymy na jakiegoś fajnego... ;>
Laki - Wto 28 Sie, 2007 18:53
Temat postu:
Lol, zamierzasz poderwac nauczyciela wf-u ;p?

A ja sobie oddałem skuter na rozblokowanie. Przywiozłem gościowi nawet tłumik sportowy, ale mówi, że nie podejmie się wymiany ;/
Monik - Wto 28 Sie, 2007 19:02
Temat postu:
Nie, wystarczy ładnie wyglądać ;] Zawsze się przyda (choćby w odniesieniu do klasowej płci brzydkiej ;] )
opętana - Wto 28 Sie, 2007 22:52
Temat postu:
na pewno jakiś nauczyciel poleci na jakies mlode dziewczyny. buaha.

a ja dzis? budowałam! ha, latałam z deskami i gwoździami :]
Nikita - Sro 29 Sie, 2007 06:44
Temat postu:
Słodkie lenistwo powoli dobiega końca. Niestety.

Zamierzam dziś wybrać się do miasta i kupić parę książek do szkoły. Tylko, że jak zwykle nie mam spisu. ;p
Monik - Sro 29 Sie, 2007 08:50
Temat postu:
Oj no, doczepiliście się, jakbym miała zamiar wyjśc za niego za mąż, przecież ja nawet nie wiem jeszcze jak on będzie wyglądał i czy to nie będzie jakiś stary dziadek xP Na żartach się nie znacie.
Dzisiaj z przyjaciółką wychodzę, porozglądac się za jakimiś butami i dokupic resztę rzeczy potrzebnych do szkoły...
Ech, ostatnia wolna środa, czwartek piątek, ostatni weekend na który nie muszę czekac z utęsknieniem żeby odpocząc...
Żegnajcie, wakacje.
Laki - Sro 29 Sie, 2007 09:21
Temat postu:
Monik, Ja się nie doczepiłem, tylko szanowna pani Czepialska..

Ja zaraz pewno po skuter pojadę, tylko nie wiem, czy mi go zrobili, oby był..
nasty_girl - Sro 29 Sie, 2007 09:24
Temat postu:
A ja z kursu wracam poranną porą, 0 zabitych, 0 rannych, czyli kierowca ze mnie dobry Wink
Anonymous - Sro 29 Sie, 2007 10:33
Temat postu:
Monik napisał/a:
To w piątek był u nas jakiś koncert na rynku? O_o Niezorientowana jestem ;p No, chyba że na innym rynku byłaś...

Na naszym rynku... W sierpniu co piątek. Festiwal zwie sie "Był sobie blues... i rock".
W zeszłym roku też był. W przyszlym też musi być. Jak nie będzie to Klichowi łeb ukręce Evil or Very Mad
Monik - Sro 29 Sie, 2007 17:38
Temat postu:
Natalie Hetfield napisał/a:
W sierpniu co piątek

Hm, no właśnie widziałam plakaty, że chyba w tym tygodniu ma być Alchemist Project?

Fajnie było, byłyśmy potem u tej przyjaciółki i najpierw czekałyśmy, aż nam się mleko schłodzi żeby zrobić bitą śmietanę, a potem odmrażałyśmy galaretkę (wsadzoną do zamrażarki, żeby szybciej zastygła ;p ). Ogólnie było spoko ;]
Anonymous - Sro 29 Sie, 2007 21:40
Temat postu:
Yy... Pierwsze słyszę, 31 to ostatni piątek, ale koniec festiwalu, nie będzie. A co to te Alchemist Project? Jeszcze w Klikowej 2 września o 20.00 gra Myslovitz.

Dziś w Wojniczu byłam na próbie zespołu Supply (www.supply.com.pl bueheh, ew. www.hellrose.eu). Pograli chłopaki... Potem pojechałam do Mościc, jakiś prowiant był ;p I wróciłam...
KasiaP - Czw 30 Sie, 2007 12:57
Temat postu:
Ja dziś przygotowuję się do jutrzejszego wyjazdu w góry. Pozdrawiam Smile
Monik - Czw 30 Sie, 2007 20:17
Temat postu:
Natalie Hetfield napisał/a:
A co to te Alchemist Project

Krishna, Music is my extasy itd.
A ja dziś na nogach od 6.30, wróciłam do domu przed piątą, a przez cały dzień siedziałam tylko chwilkę w McDonaldzie. Teraz mi wszystkie kończyny mi odpadają, padam. Za to znam na pamięc asortyment prawie wszystkich sklepów na ul. Krakowskiej i Wałowej (no cóż, chodzę tam codziennie, bo to jedna koleżanka chce, to druga, to znowu ja czegoś szukam...) ;p

I, buuu, zła wiadomośc dnia - nauczyciel wf zostaje jednak na pół etatu ;(
Anonymous - Czw 30 Sie, 2007 21:35
Temat postu:
Latasz po Wałowej, Krakowskiej, w ogóle w okolicach rynku i nigdzie Cię nie widzę ;p

Eee... w Pretekście to będzie, techniawa i dupowstrząsy.
Akacja12 - Pią 31 Sie, 2007 18:09
Temat postu:
A ja dziś oglądałam Shreka 3 ;P słaby w sumie Smile kilka tekstów fajnych może Razz
Monik - Pon 03 Wrz, 2007 14:16
Temat postu:
Akacja12 napisał/a:
słaby w sumie kilka tekstów fajnych może

Fakt, mnie najbardziej podobała się dwójka, a trójka to chyba najgorszy z całej serii.

Natalie Hetfield napisał/a:
Latasz po Wałowej, Krakowskiej, w ogóle w okolicach rynku i nigdzie Cię nie widzę ;p

Natalie, a gdzie Ty chodzisz do szkoły?

Dziś rozpoczęcie... Na początku na mszy było ok, ale potem się wkurzyłam bo mnie nauczyciel wf wystawił do wiatru i pojechał z pocztem sztandarowym beze mnie, a miał czekać, więc super, musiałam biec... A potem wszystko poszło dobrze ;] Mam taki fajny, specyficzny rodzaj tremy, że nie trzyma mnie cały dzień przed wystąpieniem, tylko dopiero kiedy jestem minutę od rozpoczęcia ;p Ale spoko...
Buty mnie obtarły strasznie, całe szczęście że wczoraj w nich nie chodziłam bo bym dzisiaj nie dała rady ; )
nasty_girl - Wto 04 Wrz, 2007 22:19
Temat postu:
Jak wy macie fajnie, nam już wczoraj, po przywitaniu po wakacjach, pan nie zapomniał podyktować tematu i zadania na następny dzień, lista sprawdzianów już się tworzy, zadań cała masa... ehhh, i co chwile tylko, matura, matura.
Nikita - Sro 05 Wrz, 2007 14:33
Temat postu:
Mój plan zajęć codziennie powiększa się o dodatkowe kółka zainteresowań.
Dwa pierwsze dni mam już za sobą. Prawie same lekcje organizacyjne, jedynie z j.polskiego i matematyki dostalismy kilka zadań domowych. Na razie nie narzekam. Smile
nasty_girl - Sro 05 Wrz, 2007 18:52
Temat postu:
Taaa.. szkoła, 3 sprawdziany zapowiedziane, jeszcze 3 strony wypracowania do przepisania, a tak się nic nie chce.
KasiaP - Sro 05 Wrz, 2007 20:01
Temat postu:
Szkoła...prace domowe...powtórki itp. :/...
Anonymous - Czw 06 Wrz, 2007 14:56
Temat postu:
Monik napisał/a:
Natalie, a gdzie Ty chodzisz do szkoły?

Do Społecznego LO.
Pl. Rybny, koło rynku, sklep Tabak zaraz, kojarzysz? :p

Do mnie do klasy doszła nowa osoba, praktycznie taka jak ja. Babka mnie wzięła po rozpoczęciu, żebym do niej zagadała, bo jak to powiedziała - myślimy podobnie i mamy te same upodobania Cool
Monik - Czw 06 Wrz, 2007 16:00
Temat postu:
Natalie Hetfield napisał/a:
Do Społecznego LO.
Pl. Rybny, koło rynku, sklep Tabak zaraz, kojarzysz? :p

Zapewne tak, ale w tej chwili jakoś nie mogę sobie przypomnieć. ;p

Dzisiaj jeszcze jako tako, bo coponiektóre lekcje są organizacyjne, jeszcze poznajemy nowych nauczycieli... No i parę innych, fajnych rzeczy ;]
Anonymous - Czw 06 Wrz, 2007 18:01
Temat postu:
Na pewno jak idziesz na rynek to przechodzisz przez pl. Rybny, koło katedry. Moja szkoła to dawna ZACHĘTA.
Monik - Pią 14 Wrz, 2007 19:10
Temat postu:
Dziś w szkole w sumie nic ciekawego, za to potem troszkę fajniej było, bo poszliśmy na pizzę z przyjaciółką i kolegami ;] Chcieli się poczuć jak dżentelmeni i zapłacili za nas ^^ Było fajnie, w pizzerii "Forum" (heh) byliśmy, Natalie może kojarzy ;], pyszna pizza tam jest, za to musieliśmy czekać 40 minut w coraz większym głodzie i zniecierpliwieniu ;] No ale warto było ;]
Nikita - Pią 14 Wrz, 2007 19:35
Temat postu:
Dziś jak zwykle dużo śmiechu w szkole. ; ) W przyszłym tygodniu mam dużo spraw do załatwienia, ale na razie cieszę się rozpoczętym weekendem. ^^ W niedzielę urodziny, ale nie organizuję niczego specjalnego, żadnej imprezy. Zwyczajnie mi się nie chce.
A w piątek - 21 września premiera filmu "Katyń" i bardzo jestem ciekawa, czy będzie scena, w której występuję jako statystka.
Miley - Sob 15 Wrz, 2007 20:22
Temat postu:
a ja bede się uczyc na geografie;-(
Anonymous - Sob 15 Wrz, 2007 22:30
Temat postu:
Monik napisał/a:
Było fajnie, w pizzerii "Forum" (heh) byliśmy, Natalie może kojarzy ;]

No pewnie, dobre są tam kebaby Razz
Gdzie Ty w ogóle chodzisz do szkoły?
Monik - Nie 16 Wrz, 2007 09:28
Temat postu:
Wczoraj wieczorem zmusiłam się do zaczęcia czytania książki o patronie, na konkurs... Szybko się czyta, ale myśli się oczymś innym Razz 20 stron samego wstępu o jakichś całkiem innych rzeczach, w tym dopiero na 9 wspomniane jest o patronie... Zresztą później też w sumie nie pojawia się cały czas. W ogóle czasem nie czaję o co kaman, o jakimś Auguście tam jest, co nie wiadomo jakie ma powiązania z Konarskim, i inne głupoty... Nie wiem jak przez to przebrnę, a jescze muszę o tym napisać, my god =='
Laki - Nie 16 Wrz, 2007 19:19
Temat postu:
No to zrezygnuj z konkursu, na siłę Cię chyba nie ciągnęli..


A ja dziś dziwny dzień miałem, i dziwne spotkanie z pewną osobą Smile
opętana - Czw 20 Wrz, 2007 22:30
Temat postu:
Ja dziś miałam dzień jak codzień. O 6 pobudka, w szkole od 8.15; ) i w domu koło 16 bo wcześniej skończyłam;D jutro piatek, test z matmy; )
Laki - Czw 20 Wrz, 2007 22:48
Temat postu:
A ja sobie dziś sziszę kupiłem i jaram sobie właśnie tytoń miętowy Smile Fajny klimacik się robi.
Monik - Pią 21 Wrz, 2007 17:42
Temat postu:
opętana napisał/a:
piatek, test z matmy; )

O, to tak jak u mnie : )

Ten rok szkolny zapowiada się dość fajnie: konkurs śpiewu, konkurs tańca... W tańcu nasza klasa ma przydzielone tango, świetnie ;> No i fajnego partnera mam :]]
Oprócz tego cztery dyskoteki, w tamtym roku były dwie... Może być nawet fajnie Smile
Marcia10 - Sob 22 Wrz, 2007 19:51
Temat postu:
Monik, ja chodzilam do podstawowki do dwojki ^^
Nikita - Sob 22 Wrz, 2007 20:36
Temat postu:
Też chodziłam do podstawówki dwójki i teraz do gimnazjum numer 2. I?

A dzisiaj miałam lekcje, bo odrabialiśmy 2 listopada. A po lekcjach prosto do kina na "Katyń". Smile
Laki - Nie 23 Wrz, 2007 08:54
Temat postu:
Cytat:
A dzisiaj miałam lekcje, bo odrabialiśmy 2 listopada

No właśnie co się działo tego 2 Listopada? Bo u mnie jedna koleżanka też miała wczoraj lekcje.

Ja lecę spożywac zakazane substancję ;D A tak dokładniej to nie wiem co będę robic.
Monik - Nie 23 Wrz, 2007 10:34
Temat postu:
A ja byłam wczoraj na konkursie w strzelaniu i w kategorii dzieci zdobyłam pierwsze miejsce i puchar : D Podobno mam świetne skupienie, lol ^^
Muszę jeszcze zrobic rysunek na plastykę farbami, a tak strasznie mi się nie chce... I kończyc o Konarskim, ble...
I jeszcze do kościoła za pół godziny, też z bardzo nie mam zapału do tego ;]
A od poniedziałku wymyślamy kroki do tanga : ] Byleby się tylko chłopaki nie rozmyślili.
Nikita - Nie 23 Wrz, 2007 15:05
Temat postu:
Laki napisał/a:
Cytat:
A dzisiaj miałam lekcje, bo odrabialiśmy 2 listopada

No właśnie co się działo tego 2 Listopada? Bo u mnie jedna koleżanka też miała wczoraj lekcje.


1 listopada - Wszystkich Świętych - czwartek
2 listopada - piątek

Będe miała 4 dni wolnego. ; )
nasty_girl - Nie 23 Wrz, 2007 15:23
Temat postu:
Chyba raczej co będzie.. ale to powinieneś wiedzieć..
Anonymous - Nie 23 Wrz, 2007 19:33
Temat postu:
Nikita napisał/a:
1 listopada - Wszystkich Świętych - czwartek

Moje urodziny Shocked Na cmentarz se pójdę.

Nikita napisał/a:
2 listopada - piątek

Mimo tego, że to piątek, to jeszcze Dzień Zaduszny, ale i tak się idzie do skzoły, więc nie dziwię się, że odrabialiście. U mnie w ogóle nie odrabiamy, poza tym nie mamy rekolekcji.

Nikita, i byłaś w tej scenie co miałaś być?
nasty_girl - Pon 24 Wrz, 2007 07:15
Temat postu:
Na pewno odrobicie ;p W tym roku, w mojej szkole przypomnieli sobie o tym listopadzie w czerwcu.. A rekolekcje.. wszyscy w tym roku idą normalnie do szkoły.
opętana - Pon 24 Wrz, 2007 16:54
Temat postu:
Dopiero co wróciłam do domu ze szkoły;/ I na jutro znowu nauka;]
Anonymous - Pon 24 Wrz, 2007 17:38
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
Na pewno odrobicie ;p

No i nie ;]
nasty_girl - Wto 25 Wrz, 2007 14:18
Temat postu:
Natali, to się w waszej szkole przypomni jak rok się będzie kończył.. Bo odrobić trzeba ;p
Akacja12 - Wto 25 Wrz, 2007 19:54
Temat postu:
A ja dziś byłam w szkole :>
Poza tym bylam na bardzo miłej przechadzce ^^
Anonymous - Czw 27 Wrz, 2007 17:06
Temat postu:
nasty, to czemu sobie w zesłym roku nie przypomnieli? Wink
nasty_girl - Pią 28 Wrz, 2007 19:22
Temat postu:
Nie wiem, ale teoretycznie, to jest traktowane jako dzień szkoły, roztrzepanych masz nauczycieli Wink
Nikita - Sro 03 Paź, 2007 08:32
Temat postu:
Natalie Hetfield napisał/a:

Nikita, i byłaś w tej scenie co miałaś być?


Podobno byłam. biggrin Każdy mnie widział, tylko ja siebie nie dostrzegłam. Scena na początku filmu, trwająca może 3 sekundy?
Anonymous - Sro 03 Paź, 2007 17:47
Temat postu:
Heee, no git.

Dziś się dowiedziałam, że jestem na liście zaprzyjaźnionych osób z kapelą HeLL Rose Smile
Marcia10 - Sro 03 Paź, 2007 18:04
Temat postu:
A ja 3 godziny sie uczylam a dokladnie to odrabialam lekcje... i zaraz chyba ide spac ;/ Padam. I jeszcze 1 z geografii mnie dobilo ;/ Ale tak to milo ^^
nasty_girl - Wto 09 Paź, 2007 06:38
Temat postu:
3 godziny, jak optymistycznie Wink
Nikita - Wto 09 Paź, 2007 06:42
Temat postu:
A ja mam dzisiaj 3 godziny zajęć, bo pierwsze klasy gimnazjum piszą testy. Wink
Monik - Nie 28 Paź, 2007 10:24
Temat postu:
A ja się wczoraj baaardzo dobrze bawiłam u kolegi (zabawa w pomidora, hi hi, najs ;p), a dzisiaj padnięta jak zwykle, szkoda że następna imprezka dopiero za 2 tygodnie (święto zmarłych i wyjazd przyjaciółki przerwie nam trwające już 3 tyg. cosobotnie spotkania ;]). Bardzo fajnie było :>

A jak mi się teraz do Kościoła strasznie iść nie chce, że o matko.
Anonymous - Nie 28 Paź, 2007 11:12
Temat postu:
E tam, święto zmarłych - moje zaproszenie dalej aktualne :>
Monik - Nie 28 Paź, 2007 11:37
Temat postu:
Natalie Hetfield napisał/a:
E tam, święto zmarłych - moje zaproszenie dalej aktualne :>

Raczej nie skorzystam ;p

Jutro już do szkoły... Ja nie chcę... A za pół godziny jeszcze trzeba marznąć na mszy...
Marcia10 - Nie 28 Paź, 2007 12:19
Temat postu:
A ja juz wrocilam. Zimno.
Posiedze przy kompie, zjem obiad, uszykuje sie i na imprezke do kolezanki. xDD
Ja14 - Nie 28 Paź, 2007 16:02
Temat postu:
Ja wolę sobie w niedzielę poleniuchować Smile
Laki - Nie 28 Paź, 2007 20:12
Temat postu:
A ja sobie maraton filmowy zrobiłem dziś z filmami "Blow" i "Human Traffic" aby wrócic troszku do sił po zabawach : )
Nikita - Pon 29 Paź, 2007 07:00
Temat postu:
A dzisiaj powrót do szkolnej rzeczywistości. Jeden plus jest taki, że za 3 dni mam wolne. : )
nasty_girl - Pon 29 Paź, 2007 15:56
Temat postu:
mamy;)
Marcia10 - Wto 30 Paź, 2007 18:23
Temat postu:
Taaa... jedyna rzecz ktora podnosi mnie na duchu...
ktory ostatnio podupadl. mialam jechac na slowacje, do bratyslawy na koncert i co? i d*upa.
Tremere - Wto 30 Paź, 2007 20:04
Temat postu:
dzisiaj bylo ekstra, okradla mnei cyganka, o malo mnie nie pobili cyganie =)
cute.
Monik - Sro 05 Gru, 2007 19:49
Temat postu:
Pora odnowić temat ;]

Kolejny próbny test kompetencyjny za mną, na szczęście zrobłam z matematyki, bo ostatnio jednego nie ruszyłam prawie w ogóle ;p Nie żeby trudne było, bo jak potem przeczytałam to banalne, ale mądra ja nie doczytała czegoś jak zwykle :]

A tak w ogóle... pff ...

:>
Fikcja - Wto 13 Paź, 2009 14:25
Temat postu:
dzisiaj... posprzątałam, gotuję obiad, potem lenistwo. ;D

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group