Dzieci OnLine

Do śmiechu - [YouTube] Terence z Holandii

Słupek - Pon 11 Gru, 2006 18:39
Temat postu: [YouTube] Terence z Holandii
http://www.youtube.com/watch?v=c0fXMnIfA2Q&eurl=
Tremere - Pon 11 Gru, 2006 19:59
Temat postu:
extra, homo są spoko, ale dzieci adoptować nie powinni.
Słupek - Pon 11 Gru, 2006 21:05
Temat postu:
Dlaczego niby nie?
Tremere - Pon 11 Gru, 2006 21:45
Temat postu:
bo nie uważam, żeby dwóch tatusiów czy dwie mamusie potrafiły wychować dziecko tak jak rodzina mieszana. Razz
wiem ze duzo jest dzieci w domu dziecka itepe.
Słupek - Pon 11 Gru, 2006 21:50
Temat postu:
A jeden tatuś albo jedna mamusia? Przymusowo znajdować im partnera płci przeciwnej?
Laki - Pon 11 Gru, 2006 22:13
Temat postu:
Ale dziecko nie wiadomo czy by chciało, w końcu wyboru nie może dokonać w wieku >1roku...
Tremere - Pon 11 Gru, 2006 22:18
Temat postu:
nie wiem, nigdy nie mialam dwoch tatusiow, nawet nie mialam kontaktu z ludzmi z takich rodzin. w kazdym razie nie wierze, ze dziecko z rodziny homoseksualnej bedzie homo - to mozna wsadzic pomiedzy bajki. to zabrzmi troche glupio, ale duzo czasu spedzalam na kontaktach z homoseksualistami.
moja znajoma pisala prace na temat tego srodowiska jako zjawiska kulturowego, a ja jej towarzyszylam ;] jaki mialam stosunek kiedys? naiwny. traktowalam homoseksualistow jako osoby nieslusznie dyskryminowane, poszkodowane i dzieki temu zywilam do nich przeogromna sympatie ;]
bywalam z nia zarowno w prywatnych mieszkaniach jak i lokalach stworzonych z mysla o homoseksualistach, czytalam różnego rodzaju pisma, o ktorych do tej pory mysle z duzym niesmakiem i zazenowaniem. tak naprawde przejrzalam na oczy dopiero wtedy, gdy poznalam ta druga, prawdziwa strone ich zycia - niewiele z miloscia majaca wspolnego. nie bede pisala o szczegolach - wiadomo, nieletni.
powiem szczerze, ze jestem za legalizacja zwiazkow, bo wierze w milosc, zaufanie i wzajemna przyjazn w zwiazkach m/m czy f/f.
jezeli jednak chodzi o adopcje, to nadal mysle o tym sceptycznie.
w kazdym razie za duzo widzialam, zeby stwierdzic ze osoby ww. byly zwyklymi 'czarnymi owcami'. takie zachowania w srodowisku lesbijskim czy gejowskim to normalka.
wystarczy odwiedzic nasze rodzime forum gay. tam tematy o seksie, wrecz ociekajace perwersja, powtarzaja sie po kilkanascie razy. nie chce podawac przykladow, bo sa one wrecz obrzydliwe.

naprawde nie przesadzaj z ta tolerancja, musisz dokladnie poznac dana grupe zeby wyrobic sobie opinie. nie jedna osobe, nie dwie, ale całe środowisko ;]
Słupek - Pon 11 Gru, 2006 22:24
Temat postu:
Laki napisał/a:
Ale dziecko nie wiadomo czy by chciało, w końcu wyboru nie może dokonać w wieku >1roku...

A skąd wiadomo czy dziecko chciałoby zostać adoptowane przez rodzinę heteroseksualną? Też się na ten temat wypowiedzieć nie może, a jednak takie adopcje są.

Tremere> Zbyt ogólnikowo piszesz, bym mógł się do tego w jakikolwiek sposób odnieść.
Shaunri - Pon 11 Gru, 2006 23:20
Temat postu:
Ale Tremere ma rację, akurat w tym temacie - I tutaj nie ma subiektywnej oceny, czysty obiektywizm. Kuniec, kropka, chcecie sobie szczegółów, to na gg/e-mail, nie na "forum DZIECI online".
Słupek - Pon 11 Gru, 2006 23:27
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
I tutaj nie ma subiektywnej oceny, czysty obiektywizm

Obiektywizm to masz przy badaniu temperatury. Odczucia albo opinie nie mogą być obiektywne. Ale ok, ok, wiem, że nie będziemy gadać o tym tutaj na forum Smile
Shaunri - Wto 12 Gru, 2006 16:54
Temat postu:
Ostatnio badałem homoseksualiście temperaturę - Wierz mi, miał bardzo perwersyjną ; )
CHoCoLaTE - Wto 12 Gru, 2006 17:11
Temat postu:
hej słupek a ile ty masz lat? ^^ ciekawa jestem bo nie masz w danych
Słupek - Wto 12 Gru, 2006 17:28
Temat postu:
A po co chcesz to wiedzieć i jaki to ma związek z tematem?
rotorvator - Wto 12 Gru, 2006 17:42
Temat postu:
z porad ze strony dzieckowsieci, powinno sie na pytanie odpowiedziec "mam tyle lat ile minelo od mojego urodzenia" Razz

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group