Dzieci OnLine

Art Gallery - Wyniki waszej twórczosci

Marcia10 - Wto 26 Gru, 2006 20:44
Temat postu: Wyniki waszej twórczosci
Jak widac po opisie tematu, bedziemy tu zamieszczac wyniki Waszej tworczosci, a wiec np. obrazki, szkice, ktore wam sie udalo narywasowac kiedys tam lub nie dawno. A wiec...dawajcie! Nie zapomnijcie ich opisac!

Ja na swoim rysunku zamiescilam postac Disney'a POCAHONTAS. Najpierw zaczelam przerysowywac z ksiazki mlodszego brata, potem rysowalam sama. Oto on: (tylko mnie nie wysmiejcie, nie mam talentu co widac biggrin)
Mój obrazek =)
Inversja - Wto 26 Gru, 2006 20:55
Temat postu:
na prawdę nie masz talentu
Marcia10 - Wto 26 Gru, 2006 20:59
Temat postu:
wiem. Przeciez pisala. A ty masz jakies szkice?
Tremere - Wto 26 Gru, 2006 21:02
Temat postu:
Inversja napisał/a:
na prawdę nie masz talentu

talent to rzecz względna.
nie chcę być niemiła, ale twój mangowy rysunek też arcydziełem nie był.

marciu, brakuje mi swiatlocienia, uwypuklen. postac jest plaszczyzną i zaden element nie rzuca sie w oczy. naszyjnik jest wbity w postac. ;]
ale naprawde niezle jak na 12 lat. biggrin
pocwicz cieniowanie.
Marcia10 - Wto 26 Gru, 2006 21:04
Temat postu:
wiem, nie chcialam sie wbijac w cieniowanie, jak na poczatek. Dziex za pochwaly. Inversja - a widzisz?!

Zamieszczajcie tez swoje!
Inversja - Wto 26 Gru, 2006 21:06
Temat postu:
Marcia10 napisał/a:
wiem, nie chcialam sie wbijac w cieniowanie, jak na poczatek. Dziex za pochwaly. Inversja - a widzisz?!



nie nie widze.
To był mój pierwszy rysunek mangi ; )
nie powiódł się więc dalej nie rysuje : P
Marcia10 - Wto 26 Gru, 2006 21:07
Temat postu:
moj tez jest pierwsyz rysunek. Ale ja sie nie poddaje, i probuje dalej.
Inversja - Wto 26 Gru, 2006 21:08
Temat postu:
a mnie to spływa nie lubię rysować nie każzdy jest do tego stworzony np.ty ja z resztą też : P
Tremere - Wto 26 Gru, 2006 21:21
Temat postu:
Inversja napisał/a:
Marcia10 napisał/a:
wiem, nie chcialam sie wbijac w cieniowanie, jak na poczatek. Dziex za pochwaly. Inversja - a widzisz?!



nie nie widze.
To był mój pierwszy rysunek mangi ; )
nie powiódł się więc dalej nie rysuje : P

gdyby każdy tak do tego podchodził, to nikt by się nie zajmował sztuką.
to był mój pierwszy rysunek, nie wyszło, koniec.
a może by tak próbować dalej?

i nie krytykuj marci, proszę cię.
nikt nie jest w stanie stwierdzić do czego została stworzona 12-stolatka.
rotorvator - Wto 26 Gru, 2006 21:24
Temat postu:
oczy ma zbyt rozjechane
i dziwne usta

a poza tym to nawet ok
aneta007 - Pią 29 Gru, 2006 10:37
Temat postu:
rysunek wedlug mnie jest oki
Nikita - Sob 30 Gru, 2006 18:32
Temat postu:
Moim zdaniem nie jest zły, nawet okej. Ja na pewno lepszego bym nie narysowała. Wink
kasia0001 - Sro 03 Sty, 2007 22:27
Temat postu:
moja sioostra rysuje bardzo łaadnie.. ost. narysowała dziewczyne jak z horroru.. wygląda jakby było zrobione zdjęcie.. ma 14 lat ;Pp i sądzi, że nie ma talentu pff xD

a ja rysuje jako tako ;]
opętana - Czw 04 Sty, 2007 17:06
Temat postu:
rysunek wygląda jakbyś połozyła kartke na rysunek i odrysowała...;/ wiec sztuki w tym żadnej nie widze
Tremere - Czw 04 Sty, 2007 19:43
Temat postu:
opętana napisał/a:
rysunek wygląda jakbyś połozyła kartke na rysunek i odrysowała...;/ wiec sztuki w tym żadnej nie widze

to powiedz mi kochanie gdzie dostrzegasz sztukę w kubiźmie, bo np. dla mnie większym dziełem jest rysunek marci niż bazgroły picasso. ale co człowiek to gust, hm.
opętana - Czw 04 Sty, 2007 19:44
Temat postu:
nie przepadam za kubizmem[;
Słupek - Czw 04 Sty, 2007 20:37
Temat postu:
Co prawda nie jestem miłośnikiem kubizmu, ale jednak Panny z Avignonu, a rysunek Marci (jakby mi się chciało, to sam bym takie coś narysował, a [cenzura] ze mnie nie plastyk) to całkiem inna jakość. Picasso stworzył coś nowego, odkrywczego, co może się nie podobać, ale mimo to jest Sztuką przez duże S.
Tremere - Czw 04 Sty, 2007 21:00
Temat postu:
Panny z Awinionu to akurat jedna z jego w miarę jasnych i czytelnych prac kubistycznych. Ja pisałam bardzo ogólnie o jego twórczości, bo świeżość w sztuce to nie wszystko. On nie miał talentu - on miał wizję i odrobinę samozaparcia. Pomimo tego jaką popularność zyskał i jak cenione są jego obrazy - dla mnie są żałosne i nie dostrzegam w nich niczego interesującego.
Słupek - Czw 04 Sty, 2007 21:27
Temat postu:
Właśnie, miał wizję, to się liczy. Nawet średnioutalentowany malarz może podrobić Rembrantda/Van Gogha/da Vinci, ale bez wizji nie stworzy niczego nowego.

Dla Ciebie prace Picassa są żałosne i nieinteresujące, a obrazek Marci jest dobry i ciekawy?
Marcia10 - Pią 05 Sty, 2007 16:10
Temat postu:
Jestem 12 latka, nie mam zbytnego talentu, ale rysowalam to sama, pozniej docieniuje. DAWAJCIE SWOJE RYSUNKI
Tremere - Pią 05 Sty, 2007 16:18
Temat postu:
Słupek napisał/a:
Właśnie, miał wizję, to się liczy. Nawet średnioutalentowany malarz może podrobić Rembrantda/Van Gogha/da Vinci, ale bez wizji nie stworzy niczego nowego.

Dla Ciebie prace Picassa są żałosne i nieinteresujące, a obrazek Marci jest dobry i ciekawy?

Nie, bo to jest tylko rysunek robiony na wzór innego.
Tylko że taka ostra krytyka bez żadnego uzasadnienia wcale nie moblizuje.
Picasso zaczynał od długopisowych głów.

Więc?
Słupek - Pią 05 Sty, 2007 18:09
Temat postu:
Tremere napisał/a:
Tylko że taka ostra krytyka bez żadnego uzasadnienia wcale nie moblizuje.

Czyli mam chwalić wszystkich, grafomanów,marnych plastyków, ludzi źle grających na jakimś instrumencie, dla zasady? Żeby się nie zrazili? Dziękuję, postoję, ludzkości nie jest potrzebne kolejne beztalencie. Gdyby takiemu Hitlerowi wcześniej ktoś powiedział, że źle maluje, to może dałby sobie spokój i nie został w przyszłości sfrustrowanym szaleńcem.
Cytat:
Picasso zaczynał od długopisowych głów.

Nie widziałem, więc nie mogę ich ocenić.
Tremere - Pią 05 Sty, 2007 18:19
Temat postu:
Słupek napisał/a:

Czyli mam chwalić wszystkich, grafomanów,marnych plastyków, ludzi źle grających na jakimś instrumencie, dla zasady? Żeby się nie zrazili?

Zaraz zaraz, ale jest różnica pomiędzy chwaleniem a krytyką. Tylko w granicach rozsądku.
I tu nie chodzi o zrażanie się, ona musi znać swoje błędy żeby nie popełniać ich w przyszłości. Powiedziec 'to jest do [cenzura]' jest łatwo, ale co to da.

A Hitler to już skrajny przykład bo wątpie żeby rysowanie Pokahontas źle wplynelo na Marcie xP
Anonymous - Pią 05 Sty, 2007 19:15
Temat postu:
opętana napisał/a:
nie przepadam za kubizmem[;


Hehe.
Bardzo wyczerpująca odpowiedź.
Marcia10 - Nie 07 Sty, 2007 16:56
Temat postu:
Dawajccie bo zrobie z tego off-top biggrin
opętana - Nie 07 Sty, 2007 20:55
Temat postu:
Natalie Hetfield napisał/a:
opętana napisał/a:
nie przepadam za kubizmem[;


Hehe.
Bardzo wyczerpująca odpowiedź.

bo takie moje zdanie;]
Anonymous - Pią 27 Kwi, 2007 17:40
Temat postu:
Ślicznie Marciu... :wink: tylko troche tam jest błędów, niedociągnięć...może jakby było kolorowe to by się zrobiło wesołe? 8) ćwicz, ćwicz i ćwicz a za 2 tyg. pokaż jakie zrobiłaś postępy...i radziłabym Ci żeby włosy rysować kreskami a nie "wężykami" czy jak to mam nazwać...:lol: a żaby off topicu nie robić, to może narysuje coś, a jak mi wyjdzie cosik ładnego to pokaże... :mrgreen:
Marcia10 - Pią 27 Kwi, 2007 20:19
Temat postu:
Justyś, dziex, a moglabys mi pokazac (narysowac komputerowo np.) jak zrobic aby wyszlo dobrze?
ewamarchewa - Pią 27 Kwi, 2007 21:28
Temat postu:
Do moich "rysunków" to nawet wstyd porównywać. Jestem kompletne antytalencie, więc nic swojego tu nie umieszcze, bo byście się przestraszyli.
Marcia10 - Pią 27 Kwi, 2007 21:59
Temat postu:
ja tak w przeciwienstwie do innych nie wysmiewam. Mozesz smialo dawac! albo mi na maila chociaz biggrin
ewamarchewa - Sob 28 Kwi, 2007 08:47
Temat postu:
Nie, wstyd mi. Nawet nie poznasz co to jest. Możesz uwierzyć na słowo. Twisted Evil
Marcia10 - Sob 28 Kwi, 2007 11:32
Temat postu:
heh, ale wole sie przekonac...no przeslij, co ci szkodzi biggrin obiecuje ze nie umieszcze ich tu ani nigdzie indziej
ewamarchewa - Sob 28 Kwi, 2007 21:20
Temat postu:
Wstyd mi. Mogłam nie zaczynać o sobie.
Marcia10 - Sob 28 Kwi, 2007 21:22
Temat postu:
no, to teraz dokoncz i pokaz.
Margieritka - Nie 21 Paź, 2007 12:11
Temat postu:
Ładnie Marciu.
Też rysuję.
Ale nie mam skanera.
Marcia10 - Nie 21 Paź, 2007 16:08
Temat postu:
Dziekuje.
Ostatnio mnie bralo i zaczelam paćkać farbami.
Moze wkleje kiedys.
Anonymous - Nie 21 Paź, 2007 16:22
Temat postu:
Oooo.
Farbami?
Olejne?
Czy plakatowe.
Kurde.
Dlaczego ja nie mam skanera?!
Marcia10 - Nie 21 Paź, 2007 16:23
Temat postu:
Plakatowe xD
Anonymous - Sro 07 Maj, 2008 13:09
Temat postu: my blogrolls
More or less not much noteworthy [url=http://www.titaniumslabs.com]titanium bar[/url] [url=http://www.titaniumhotcoils.com]titanium sheets[/url]
Anonymous - Pon 12 Maj, 2008 04:39
Temat postu: MwSVneWeLKbEcluT
[url=http://www.titaniumslabs.com]titanium sheets[/url] <a href=http://www.titaniumslabs.com>titanium sheets</a> [url=http://www.titaniumhotcoils.com]titanium tubes[/url] <a href=http://www.titaniumhotcoils.com>titanium bar</a>
Magwill - Wto 13 Maj, 2008 21:38
Temat postu:
Marcia10 napisał/a:
Jestem 12 latka, nie mam zbytnego talentu, ale rysowalam to sama, pozniej docieniuje


Wiesz co ciesz się, ja tak rysować nie umiem, ale za to mam nawet talent do rysowania diddla i diddlinki he Very Happy - mam nawet książeczke z ich rysunkami Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group