| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Tampon
Autor Wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 16 Maj, 2005 09:01   Tampon

No właśnie. Próbuję już drugi raz :/ Na pewno jestem rozluźniona, tampon jest najmniejszy etc., więc co się dzieje? Gdzieś tak pół roku temu byłam u lekarza i jest niby wszystko ok. Ale nadal nie mogę go włożyć... Co jest? :/


PS. I tak btw to poczatek okresu (pierwszy dzien) wiec i obfite krwawienie. Rolling Eyes
Przejdź na dół
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 16 Maj, 2005 11:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niektóre błony dziewicze są tak hamsko zbudowane, że dopuki nie przebijesz błony nie założysz tamponu.
Ale skoro byłaś u lekarza...
Heyah, coś musi być. Skoro z błoną wszystko OK, jesteś rozluźnona, najmniejszy rozmiar, to najwidoczniej po prostu źle go kierujesz. Przy pierwszych probach rzadko sie udaje, np. moje koelżanki co niektóre nabrały wprawy dopiero za kliknastym razem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 16 Maj, 2005 11:21   

Tzn. u lekarza byłam kiedyś, w innej sprawie.
A kieruję... próbowałam w różnych kierunkach (czy to przypadkiem dziwnie zabrzmiało? Wink)... Nyo nie wiem, najwyżej jeszcze raz pójdę do lekarza. Razz
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 16 Maj, 2005 12:05   

No może nie jesteś zabardzo rozciągnięta
tz. że nie masz rozciągnientej pochwy
tz. nie masz nogi na wannie czy krześle żeby ona się rozciągnęła (oczywiście są też inne sposoby Wink )
chyba wiesz o co mi biega Wink
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 16 Maj, 2005 12:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jest taki zel ulatwiajacy wprowadzenie tampony, kupisz go w aptece..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gabra
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 16 Maj, 2005 12:35   

i aplikator..tampax sie wabi ^^
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 16 Maj, 2005 13:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gabra napisał/a:
i aplikator..tampax sie wabi ^^

Nie zawsze aplikator pomaga. U mnie wręcz przeszkadza, wolę bez.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 16 Maj, 2005 13:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jednak uważam że sie nie rozluźniłaś, to na pewno stres, że się nie uda itp myśle że powinnaś próbować dalej bo w końcu się uda

//sama mam taki problem ale chyba za bardzo się stresuje - no cuż bede jessze próbować
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 16 Maj, 2005 15:01   

Aaaaa ja chyba jestem szczęściarą,bo mi za pierwszym razem siem udało Razz Może spróbuj w innej pozycji,np. na leżąco,albo na kibelu(wiem,że głupio brzmi,ale niektórym tak jest łatwiej)
Trzymam kciuki,i napisz, jeśli uda Ci sie go wreszcie założyć ;]
Powrót do góry
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 16 Maj, 2005 19:00   

Akacja12 napisał/a:
Ja jednak uważam że sie nie rozluźniłaś, to na pewno stres, że się nie uda itp myśle że powinnaś próbować dalej bo w końcu się uda

Ale jednak sie nie stresowalam.

Stokrotko - no wlasnie tak mialam. :/

Co do tych z aplikatorem - sporobje... a jak nic sie teges to znowu poleze do lekarza. Wink

A co do zelu - Nasty, nie wiesz moze ile to kosztuje?
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 16 Maj, 2005 19:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie mam pojecia.. tylko kiedys jak w szkole rozdawali tampony to do tego byl taki zel, ale nie korzystam wiec nie wiem..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laniade Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 20 Lut 2005
Posty: 251
PostWysłany: Sro 18 Maj, 2005 11:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

heelo dzieczyny to znowu ja Laughing właśni z 5 minutek temu założyałam pierwszy raz tampon i jest zarąbiście prawie nic go nie czuje (za pierwszym razem się udało na) Wink ale ten sznureczek sztrasznie wkyrza bo dotyka mi tego na zewntrz itakie dziwne jest ale nie wiem noi za kazdym rzem kiedy wstaje to takie uczucie jakby mi ta krew cos z tym tamponem nie wiem dziwne uczucie. ale pisza po to żeby wam podziękować bo tak się strasznie tego bałąm a wcale to nie było takie straszne
Confused Wink Wink jeszcze raz thanks!! Love
AA co do problemu przepraszam ze się tak wtrąciłam do tematu ale temat tampony to o tamponach Wink myślę że powinnaś spróbować jeszcze raz kładać nogę na kibelku na wanni albo jak chcesz myslę że ci się uda ja na początku nie wiedziaałam gdzie włożyć wzięłam lusterko książeczkę i sobie tłumaczyłam "aha to jest to, tu , tam" i tak dalej mówię ci spróbuj też tak z książeczką (ja ją dostałam w szkole) a jak nie masz to możesz kupić specjalny zestaw dla początkujących z książeczką i ze wszytskimi bajerami co tam zazwyczaj ma Wink

_________________
"Wiem, że nic nie wiem"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 18 Maj, 2005 11:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

do sznureczka sie przyzwyczaisz.. troszke ponosisz i nie bedziesz na niego zwracac uwagi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 18 Maj, 2005 12:21   

Ja sznureczka wogle nie czuje Razz
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 18 Maj, 2005 14:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To ja też spróbuje przy najbliższej okazji ;] hehe laniade no to świetnie że Ci wyszło od razu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |