| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Jaka muza was wkurza?
Autor Wiadomość
Aren
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 22 Maj, 2005 10:09   Jaka muza was wkurza?

No bo mnie to generalnie wkurzają ci ,szpanerzy, ze złotymi łańcuchami i co chwile tylko yo yo yo yo yo, nie żeby wszyscy, ale ci którzy myślą że są jacyś najlepsi a tak na serio to tylko z siebie robią pedałów. Np. jakiś nie znany zespołów ,czarnych, wychodzi na Polską scenę i mówią (aż cud ze Polski znają...) Yo ludzie, zaraz pokażemy wam najlepsze shoiw tego świata, normalnie, lepsze nik jakies disco polo, no normalnie! Dajcie sie poniesc mojemu spiewu! ... Yo... Gliny mam w tyle, choc nie wiem ile... i takie inne podróby...... bry Mad
Przejdź na dół
Christine fan
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 22 Maj, 2005 10:20   

Wkurza mnie techno(czyli tak de facto walenie w garnki urozmaicone odglosem pracy betoniarki i tartaku),disco polo(kicz jakich malo),i polski HH(biali zdecydowanie nie umieja rapowac,a polacy to juz szczegolnie).
EDIT:[cenzura] mnie tez WSZELKI pop,oraz muzyka pseudo-punkowa(np. green day).


Ostatnio zmieniony przez dnia Nie 22 Maj, 2005 11:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 22 Maj, 2005 10:46   

Większość polskiego hh (bo np. Abradaba i Pocahontaz lubię posłuchać jak leci w radiu, czy telewizorze), wszelkie techno, Britneye, oraz zespoły w stylu O-Zone i Ivan, no i jednoosobowe boysbandy. I kilku osobowe też, to samo zresztą z girlbandami.
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 22 Maj, 2005 13:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

uwazam ze to glupi temat.. zaraz kazdy bedzie wypisywal jaka to [cenzura] jest muzyka ktorej slucha a kazda inna jest do [cenzura].. oki rozumiem nie moze nam sie wszystko podobac, i nie musimy od razu wypisywac jak bardzo nienawidzimy innej muzyki.. ja slucham techna, trance, hause, hardstyle i rozne podobne odmiany no i czasem cos ze starego polskiego hip hopu.. bron boze komercje, meza, jeden osiem l i tego typu.. wkurza mnie nie inna muzyka, tylko czasami ludzie ktorzy jej sluchaja i nie wykazuja sie ani odrobina tolerancji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 22 Maj, 2005 13:31   

A mnie wkurza dico polo Evil or Very Mad
ono jest bee... Confused
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 22 Maj, 2005 13:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Stokrotka i w tym momencie moglabys urazic jakiegos fana disco polo..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 22 Maj, 2005 14:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mnie muzyka nie wkurza Smile No na co niby mam sie denerwować Smile

Moze mnie jedynie wkurzac pozerstwo i brak tolerancji Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 22 Maj, 2005 14:10   

nasty_girl napisał/a:
Stokrotka i w tym momencie moglabys urazic jakiegos fana disco polo..
Przecież pytanie jest jaka muza nas wkurza.... ja odpowiedziałam
A ktoś mógł napisać ,,nienawidze rocka po to totalne dno'' to by mnie uraził Razz
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 22 Maj, 2005 14:19   

Hip-hop, techno i disco polo są złem. Powinno się tego zabronić.
Powrót do góry
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Nie 22 Maj, 2005 14:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

metal i disco polo.
po prostu nie znosze tego rodzaju muzyki, ale co nie oznacza, ze z gory nie lubie osob, ktore ja sluchaj.

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Nie 22 Maj, 2005 14:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie przepadam za country i jazzem jak ja to mówie średniowiecznym bo chodzi mi o ten gatunek który miał zwyczaj lecieć w bajkach typu myszka miki...
A tak to z każdego gatunku można znaleść coś co by mi się podobało Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaleniec Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 798
PostWysłany: Nie 22 Maj, 2005 14:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie lubie disco-polo, jazzu elektronicznego, hiphopu, techno.. sa gusta i gusciki w koncu, no nie?

_________________
bądź przy mnie blisko
bo tylko wtedy
nie jest mi zimno

H. Poświatowska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 22 Maj, 2005 15:59   

hiphop i rap...w wiekszosci metal...disco polo...i tym podobne
Powrót do góry
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Nie 22 Maj, 2005 16:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mnie wkurza disco polo Razz oraz hip hop ale tylko taki głupi, gdzie śpiewają jakieś bzdury.
Lubię hip hop mądry Razz, który czegoś uczy i przekazuje.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Napastnik Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Sty 2005
Posty: 139
PostWysłany: Nie 22 Maj, 2005 16:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jaka muzyka mnie wkurza? Ostatnio trochę mnie wkurzyła Kaja Paschalska ze swoją cziku cziku linką (oczywiście jeśli to 'coś' można muzyką można nazwać...). Co jeszcze mnie wkurza? Za bardzo teraz nie pamiętam, ogólnie trudno mnie wkurzyć ;p . Metal, hh i disco polo mnie wcale nie denerwują, bo tego nie słucham. Jeżeli ktoś to lubi - prosze bardzo, mi to wcale nie przeszkadza. Natomiast co mnie najbardziej z muzyki wkurza to ignorancja i nie tolerancja muzyczna, czyli typowe teksty w stylu: "moja muzyka rox, twoja be" (Hi Elfka!). Takie tematy często kończą się kłótnią przez te zachowania wymienione w ostatnim zdaniu... A po co w ogóle założyłeś ten temat Aren? Chciałeś to tylko wyładować swoją frustrację i nienawiść względem ziomali? Ogólnie temat z [cenzura] wyjęty...

_________________
"You are not a beautiful and unique snowflake. You are the same decaying organic matter as everything else. We are all part of the same compost heap"
Pamiętaj, nie jesteś twoim postem na forum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8161275
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 10 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |