| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Jaka muza was wkurza?
Autor Wiadomość
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Sob 04 Cze, 2005 11:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mnie wkurza muza, w ktorej ludki zytrzeszczaja ryje jakby polykali slonia np Linkin Park. Mój brat ich słucha. co dziennie po jakies 2 godz minimum. Wkur*ia mnie także techno i dicko polo(ync ync ync)

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 04 Cze, 2005 13:34   

Marcia10 napisał/a:
Mnie wkurza muza, w ktorej ludki zytrzeszczaja ryje jakby polykali slonia np Linkin Park. Mój brat ich słucha. co dziennie po jakies 2 godz minimum. Wkur*ia mnie także techno i dicko polo(ync ync ync)

lol lp jest faktycznie niesamowicie ostry Laughing .
Sorry, czego Ty sluchasz? Kaja P. i Funky Filon? ;].
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 02:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

filmik z kolobrzegu.. sunrise with ekwador :d w sumie tez lubie se obejrzec.. ale bardziej tego z 2003 roku;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 16:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ant0n napisał/a:
Marcia10 napisał/a:
Mnie wkurza muza, w ktorej ludki zytrzeszczaja ryje jakby polykali slonia np Linkin Park. Mój brat ich słucha. co dziennie po jakies 2 godz minimum. Wkur*ia mnie także techno i dicko polo(ync ync ync)

lol lp jest faktycznie niesamowicie ostry Laughing .
Sorry, czego Ty sluchasz? Kaja P. i Funky Filon? ;].


Funky Filon-nawet nie wiem co to. kaja p. mnie z lekka wnerwia. No, a słucham np. Avril Lavigne, Busted. Dobra, przyznam ze nie ktore piosenki linka mi sie podobaja np. Numb, Crowling, In the end.

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Mroczny_jogurt Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 317
PostWysłany: Nie 05 Cze, 2005 19:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Avril Lavigne... to wszystko tlumaczy :/

_________________
[a href="http://www.mmj.pl/~zuz/hahahahahhahha.gif"][img src="http://www.mmj.pl/~zuz/mniejszy.gif"][/a]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2740642
opętana Płeć:Kobieta
Aktywista
masochista
Aktywista

Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 02 Kwi 2005
Posty: 1210
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 14:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bo avril jest taka coool ze szok ;] oh ah uh ;p ;/

_________________
mood for ska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 14:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wkurza mnie bardzo komercyjny image Gwen Stefani, która teraz gra coś zupełnie innego niż jak była w No Doubt

Wkurza mnie zawsze piskliwa Avril Lavigne. Wkurza mnie Britney Spears. To chyba wszystko

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Elun Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 15:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a mnie za to najbradziej rozsmiesza, jak widze czasem na jakis barbiastych blogach teksty typu "koFFam moja ukoFFana metalÓffe - AvriL LaVignE"
buhehe, rozni sa ludzie, tylko szkoda, ze pelno kretynek chodzi po tym swiecie. Nie mam sie nawet z kim zaprzyjaznic Cool

_________________
Kiedys znajde dla nas dom z wielkim oknem na swiat,
znowu zaczniesz ufac mi,
nie pozwole ci sie bac!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mroczny_jogurt Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 317
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 16:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Keeveek napisał/a:
wkurza mnie bardzo komercyjny image Gwen Stefani, która teraz gra coś zupełnie innego niż jak była w No Doubt

Wkurza mnie zawsze piskliwa Avril Lavigne. Wkurza mnie Britney Spears. To chyba wszystko


A ja wam powiem, ze BS mnie NIE denerwuje. A to dlatego, ze u niej zauwazyc mozna bardzo istotna rzecz, niespotykana czesto dzis- to co mowi, pokrywa sie z tym co robi, i nie stara sie nikogo oszukiwac ani kreowac sie na kogos, kim nie jest. Jest ksiezniczka pop?- jest. A nie jak Avril- kreuje sie na hardcore'owa gwiazde rock, obraza wokalistki pop a sama co "tworzy" (za duzo powiedziane :/)? Gowniany poprock, i to niesamowicie PERFIDNY POProck.

_________________
[a href="http://www.mmj.pl/~zuz/hahahahahhahha.gif"][img src="http://www.mmj.pl/~zuz/mniejszy.gif"][/a]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2740642
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 06 Cze, 2005 17:41   

Marcia10 napisał/a:
Ant0n napisał/a:
Marcia10 napisał/a:
Mnie wkurza muza, w ktorej ludki zytrzeszczaja ryje jakby polykali slonia np Linkin Park. Mój brat ich słucha. co dziennie po jakies 2 godz minimum. Wkur*ia mnie także techno i dicko polo(ync ync ync)

lol lp jest faktycznie niesamowicie ostry Laughing .
Sorry, czego Ty sluchasz? Kaja P. i Funky Filon? ;].


Funky Filon-nawet nie wiem co to. kaja p. mnie z lekka wnerwia. No, a słucham np. Avril Lavigne, Busted. Dobra, przyznam ze nie ktore piosenki linka mi sie podobaja np. Numb, Crowling, In the end.

busted Laughing Laughing
Powrót do góry
x
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 28 Lip, 2005 18:05   

mnie cos takiego: wstan powiedz nie jestem sam


ps. odwiedzcie moja ctrone na temacie zabawy pod tytulem ciacha
Powrót do góry
kos Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 15 Lip 2005
Posty: 54
PostWysłany: Czw 11 Sie, 2005 23:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mnie drażni muzyka pop. ale to tak ze wylaczam radio zawsze. a ze sam slucham trance+odłamy, trance+odłamy, hardstyle, hardocore, to najbardziej drażni mnie...Schranz. mi ta muzyka, dosłownie, miażdzy mózg. baaardzo ciezkie techno Razz/no wkoncu od tego sie wywodzi/.

a co do filmikow z ekwadoru to tez polecam 2003, ale 2004 tez niczego sobie.

a disko polo jeszcze wogole gdzies puszczają? ja tego od dawien dawna nie slyszalem i nie zamierzam uslyszec :], bo tez mnie to do szału doprowadza afee.

_________________
:no Risk No FuN:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jakiś Taki Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 22
PostWysłany: Sob 01 Paź, 2005 18:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hip Hop Polo, Techno i wszystkie jego odmiany no to chyba wszytko Very Happy

A tak właściewie co wy chcecie od Disco Polo świetna muzyka Wink


Serio Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DarkAngel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 27 Lis 2005
Posty: 87
PostWysłany: Pią 13 Sty, 2006 18:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mnie wnerwiają "rytmy" typu In-Grid i reszta takich idiotyzmów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martula Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sty 2005
Posty: 185
PostWysłany: Pią 13 Sty, 2006 20:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Disco z pola Laughing
I jeszcze techno :/
Edit;Ja już nic o klasycznej nie mówię Rolling Eyes
Tokio Hotel
Blog 27 Laughing

_________________
Avek by Me biggrin Wink


Ostatnio zmieniony przez Martula dnia Sob 14 Sty, 2006 19:25, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1804987
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 10 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |