| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
golenie okolic odbytu
Autor Wiadomość
_Kasia15_
Gość
PostWysłany: Nie 05 Paź, 2003 23:50   golenie okolic odbytu

od jakiegos czasu jestem z chlopakiem ktory ma 23 lata i od jakiegos czasu uprawiamy seks, jedyne co mnie niepokoi to jego 'udziwnienia' seksualne, podczas stosunku (on ma 173 cm a ja 141cm) ciagle powtarza mi do ucha moja dziecinko rozumiem ze jestem nieco niska lecz draznia mnie te gadanki, jest mi z nim bardzo dobrze gdyz ma wlasne auto i kupuje mi zawsze jakis prezencik rodzice moi niebardzo godza sie na ten spektakl czyli chodzenie lecz ja go bardzo kocham a on mi mowi ze mnie potrzebuje i wszystko dla mnei zrobi, lecz te sprawy mogly byc znosne lecz 'udziwnienia' staja sie coraz bardziej zboczone, nie chetnie sie na to godze ale pozwalam mu np. na seks oralny ,analny. ostatnio poprosi minie jednak o golenie nie okolic sromu lecz odbytu powiedzial ze zrobi to delikatnie w wygodnej dla mnie pozycji, uwazam ze to juz jest chore, bo on to chce zrobic aby jak on to okresla 'wlozyc tam jezyczek' boze nie wiem co robic tak bardzo chce z nim byc a boje sie ze mnie przez odmowe rzuci. oby nie prosze pomozcie co mam robic aby wyjsc z sytuacji jak najlepiej pomozcie !!!!
Przejdź na dół
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 06 Paź, 2003 01:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ma Cię przez odmowę ogolenia okolic odbytu rzucić, to lepiej sama go rzuć.

Seks jest fajny tylko wtedy, kiedy obu stronom sprawia przyjemność i nikt nie narzuca się partnerowi. Jeśli jego pomysły Tobie się nie podobają - powiedz mu o tym. Porozmawiajcie szczerze. Być może on Cię przekona do swoich eksperymentów. Jeśli nie - to nie powinien ich przeprowadzać wbrew Twojej woli.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Narvana Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 12 Sie 2003
Posty: 223
PostWysłany: Wto 07 Paź, 2003 17:27   ....... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mam pytanko ile ty masz lat? z twojego pseudo wynika ze 15 bo _Kasia15_ zgadza sie? wiesz wedlug mnie czy go kochasz cz nie to jeszcze za wczesnie na wogule sex!!!!! ale to jest moje zdanie...boshe.. Rolling Eyes

_________________
<b>Shannon Hoon</B>
26 wrzesień 1967- 21 październik 1995
<b>Kurt Cobain</b>
20 luty 1967- 5 kwiecień 1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2192645
Gość
PostWysłany: Czw 09 Paź, 2003 22:12   

Dziewczyno, a broszkę też ogoliłaś ?
Powrót do góry
Gość
PostWysłany: Pon 13 Paź, 2003 14:53   

omg, nie widzicie ze sobie z was ktos jaja robi? ;O
Powrót do góry
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Wto 14 Paź, 2003 13:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał/a:
omg, nie widzicie ze sobie z was ktos jaja robi? ;O



mi sie też wydaje ze to są jakieś "jaja", bo sex w wieku 15 lat to chyba dziwna rzecz. i cos mi sie nie chce wierzyć że 15-latka ma 141cm wzrostu! jest to możliwe ale przeważnie dziewczyny w tym wieku są wyzsze. i jeszcze opisywanie takich rzeczy na forum jak kto uprawia seks jest dla mnie dziwne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tajemnicza
Gość
PostWysłany: Pon 17 Lis, 2003 21:04   a jaki jest?

Heh ludzie... Wy to chyba jednak przeadzacie. Ja mam zaledwie 13 lat (chociaż nikt mi w to nie chce wierzyć), a i tak mam zamiar się kochać za niedługo z pewnym chłopakiem (narazie była tylko minetka). I to nie z moim partnerwem, czy też sympatią, ale ze zwyczajnym przyacielem. I co z tego, że tak wcześnie zaczynamy?Nastają nowe czasy.. Hihi. Być może wydam się bez serca, że to robię (bo on jest chłopakiem mojej naj przyjaciółki), ale to zwykła przyjemność. Co do jej wzrostu, faktyczcznie, jest strasznie niska, bo ja liczę sobie ok. 167 cm. wysokości, a jestem młodsza od niej o 2 lata.
A teraz zwracam się do autorki tekstu: wiesz, zaproponuję Ci, byś zrobiła to jednak dla swego chłopaka (w końcu tak go to ekscytuje), a w zamian za to, możesz go poprosić, aby Ci na przykład wykonał jakiś striptis, lub by przez jeden dzień robił to na co tylko masz ochotę i wykonywał wszystkie twe zachcianki i rozkazyty, lub sama wiesz co innego (oczywiście może to być coś co go trochę zawstydza lub strasznie wkurza). Jeśli nie przystoi na to, powiedż mu "coś za coś", a z pewnością, albo zaprzestanie Cię zmuszać (chyba, że to totalny tyran), albo sam zrobi z siebie kompletnego głupka (np. przebierz go za jakąś laskę <oczywiście podczas wspólnej zabawy> i powiedz, że wolisz kobiety; to go trochę zdołuje). Jeśli natomiast zagrozi Ci zerwaniem związku powiem Ci szczerze: daj sobie z nim spokój! Ja wiem, że to trudne, bo sama byłam w podobnej sytuacji (tylko on mnie zdradził), ale zapewniam Cię, że jesteś warta lepszego mężczyzny (sama zbytnio w to nie wierzę gdy jestem w dołku, a każdy mi o tym przypomina), . Pamiętaj, że jesteś płcią piękną i nie pozwól, aby żaden dupek, "zajebany fajfus" (jak ja się to często wyrażam :) ) zniszczył Ci życie. Głowa do góry kochana!
Ps. My kobiety powinnyśmy się trzymać razem!! :twisted:
Powrót do góry
SnieQ
Gość
PostWysłany: Wto 18 Lis, 2003 19:51   

girl_in_black napisał/a:
mi sie też wydaje ze to są jakieś "jaja", bo sex w wieku 15 lat to chyba dziwna rzecz...
ja mialem 16lat przy moim pierwszym razie. a jeden z kolegow zostal ojcem jeszcze w podstawowce - w 8-ej klasie(14lat?). dlatego mnie to nie dziwi.
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sro 19 Lis, 2003 14:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie zgadzaj się w żadnym wypadku. Jak już Deg skromnitko wspomniał seks jest tylko wtedy fajny, gdy obie strony tego chcą. Moze i robisz sobie jaja ale ja na każdy list staram się odpowiadać poważnie. 15 lat to zdecydowanie za mało... Po prostu powiedz, że na taki sposób współżycia się nie zgadzasz.
Do mojej przedmówczyni (tej co miała 13 lat). Mozesz to zrobić. Nazprawdę możesz. Tak samo możesz zrujnować sobie potem życie, zaliczyć 1000 kłótni z rodzicami, z najlepszą przyjaciółką jak również z chłopakiem. Tak samo mozesz cierpiec przez następnie pare lat. Pytanie: czy warto? Bo według mnie nie.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 23 Lis, 2003 02:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tajemnicza: gdyby tylko seks pociągał za sobą ryzyka ciąży, to równie dobrze można by się było kochać w wieku 5 lat. Jednak ryzyko ciąży istnieje i wbrew pozorom jest bardzo duże. Antykoncepcja? Tak, ale trudno w wieku 14 lat stosować skuteczne metody
- "kalendarzyk" (ew +metoda termiczna) - mało skuteczna metoda (właśnie moi znajomi mają dzieciaka mimo, że na 100% są pewni, że kochali się w okresie niepłodnym);
- prezerwatywa - naprawdę trudno ją założyć tak, aby nie przenieść na nią drobnych ilości nasienia. Dlatego też jej skuteczność szacuje się na nieco ponad 70%
- tabletki - są bardzo skuteczne, jednak wymagają systematyczności zażywania i są drogie, czasami wręcz niedostępne dla nastolatków. Dodatkowo może przepisać je wyłącznie lekarz.

Dlatego też ja nie radzę rozpoczynać współżycia wcześniej, niż gdy będziecie w stanie wychować dzieciaka (warunki rodzinne, mieszkaniowe, finansowe, szkoła itp). A ten okres przychodzi mniej więcej 18 roku życia. I tu nowoczesność nie ma nic do rzeczy - ewentualne dziecko trzeba urodzić i wychować.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Pią 17 Cze, 2005 17:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Skąd nagle chęć znalezienia jakiegoś głupiego tematu z przed 2 lat i powiedzenia, żeby go wywalić?

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 17 Cze, 2005 17:10   

Wywala się posty nowe i sensowne, możnaby wywalić stare i kretyńskie.
Powrót do góry
Chesterka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 963
PostWysłany: Pią 17 Cze, 2005 17:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hah, jaki pomysł. W sumie to ma sens ;P

_________________
Klik!
Przygody czerwonego trampka ;P
"Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba..." biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3687193
frigg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista

Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 809
PostWysłany: Pią 17 Cze, 2005 17:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moze badz laskaw nieodswierzac strych tematow? a jak uwazasz ze jakis cie osobiscie dotyka to napisz do moda (na pw, jesli temat jest z przed 3 lat)...zreszta nie bardzo rozumiem, czemu modzi maja zamykac tematy, ktore bulwesuja ciebie, natomiast sam mozesz bulwesrowac innych.....sam badz w porzadku to inni tez beda (np modzi)


ale owszem temat zamkne bo jest z PRZED 3 LAT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |