| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Obozy, kolonie
Autor Wiadomość
przyjaciółka
Gość
PostWysłany: Pią 10 Cze, 2005 15:10   Obozy, kolonie

Niedługo wakacje. A ja jeszcze niewiem co będę robić!
Byłabym wdzięczna za pomoc w postaci adresow obozow, biur, kolonii organizujących takie ciekawe (najlepiej sprawdzone przez Was, Waszych znajomych) wyjazdy.
z góry dziękuję za pomoc.
Przejdź na dół
Mroczny_jogurt Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 317
PostWysłany: Pią 10 Cze, 2005 16:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Musisz napisac gdzie mieszkasz, kazdy rejon ma swoje oferty

_________________
[a href="http://www.mmj.pl/~zuz/hahahahahhahha.gif"][img src="http://www.mmj.pl/~zuz/mniejszy.gif"][/a]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2740642
przyjaciółka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 1
PostWysłany: Pią 10 Cze, 2005 16:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mieszkam w trójmiescie. Niby kazdy rejon ma swoje oferty, ale większośc biur ma zasięg ogólnopolski i myślę że to nie przeszkadza.
Liczę na waszą pomoc Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agag Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 262
PostWysłany: Pią 10 Cze, 2005 17:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja zawsze jeżdżę z tego biura
But EWA

_________________
a życie toczy, toczy swój garb uroczy,
toczy, toczy się los...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Pią 10 Cze, 2005 21:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o ja polecam obóz Oświęcim - ciekawy rejon, atrakcje, mili współlokatorzy i personel też całkiem sympatyczny Smile

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
Mroczny_jogurt Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 317
PostWysłany: Sob 11 Cze, 2005 09:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No ja Ci nie pomoge bo mieszkam na drugim koncu swiata. Ale obozy z ZHP sa fajne

_________________
[a href="http://www.mmj.pl/~zuz/hahahahahhahha.gif"][img src="http://www.mmj.pl/~zuz/mniejszy.gif"][/a]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2740642
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 11 Cze, 2005 10:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jadę w tym roku na obóz jeździecki z biura podróży "Krystand"-co prawda jadę pierwszy raz ale słyszałam wiele pochlebnych opinii. Mam katalog "Lato 2005", bardzo fajne tam mają oferty. Są i kolonie i obozy(między innymi Tary,Karkonosze,Bałtyk,Bory Tucholskie,Obóz konny, obóz sportowy,Rejs żeglarski, Rejs żaglowcem "Zawisza Czarny",Trzy stlice Europy, Bornholm,Bułgaria, Słowacja,Riwiera Adriatycka,LegolandPraga, Naddunajskie stolice, Lwów, WilnoGrecja, Szkoła przetrwania). Ale oczywiście ceny wysokie w tych ciekawszych ofertach (obóz przetrwania, oboz jeździecki, Tatry, Karkonosze i wszystkie za granicą ). Myślę, że się trochę za późno zdecydowałaś, bo teraz wszystkie miejsca w tych ciekawszych moga być już zajęte...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mroczny_jogurt Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 29 Maj 2005
Posty: 317
PostWysłany: Sob 11 Cze, 2005 17:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oboz jezdziecki? W jakim sensie? Bo czyms sie roznic musi od konnego (na konnym nauka a na jezdzieckim jazda w terenie czy jak ;0)?

_________________
[a href="http://www.mmj.pl/~zuz/hahahahahhahha.gif"][img src="http://www.mmj.pl/~zuz/mniejszy.gif"][/a]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2740642
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Sob 11 Cze, 2005 17:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm... Byłam 2 lata temu na obozie z judo(dodam tylko, że tego sportu nie znoszę).
Ogólnie było fajnie i baaardzo tanio (ok. 350zł za 2 tyg.).
Tylko, że następne obozy podobno było do [cenzura] :/ Warunki beznadziejne, codziennie trening, mieszkanie na zadupiu itd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 11 Cze, 2005 23:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zalezy ile chcesz pieniedzy na wyjazd preznaczyc bo taniej mozesz zalatwic z rodzicow pracy, albo jakis znajomych rodzicow, no albo z bior turystycznych ale juz wiecej kosztuja Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 12 Cze, 2005 11:06   

Rusz pupe, pochodz po swoim miescie, poszukaj biura podrozy, np. Orbis. Wejdz tam i zdobadz katalogi. Pelno jest koloni i obozow - w kraju, za granica (zarowno blisko, jak i daleko, np. Hiszpania). Jest w czym wybierac. Chociaz ceny...
No. Albo w szkole Twojej powinny wisiec jakies ogloszenia o koloniach, obozach etc., w miare tanich. Popytaj panie na swietlicy (zazwyczaj to one sie tym zajmuja), ew. nauczycieli od wfu (jakies obozy sporotwe - bardzo fajne!).
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 12 Cze, 2005 14:29   

Naomi napisał/a:
Hmm... Byłam 2 lata temu na obozie z judo(dodam tylko, że tego sportu nie znoszę).
Ogólnie było fajnie i baaardzo tanio (ok. 350zł za 2 tyg.).
Tylko, że następne obozy podobno było do *ciach* :/ Warunki beznadziejne, codziennie trening, mieszkanie na zadupiu itd.
Warunki były beznadziejne... ale atmosfera super biggrin
Właśnie jeżdże na obozy z judo... ogólnie nawet spoko jest tylko te warunki na poprzednich wakacjach.. za to teraz jedziemy do jakiegos fajnego akademika do Wawy biggrin
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 19 Cze, 2005 22:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ant0nFucker napisał/a:
Oboz jezdziecki? W jakim sensie? Bo czyms sie roznic musi od konnego (na konnym nauka a na jezdzieckim jazda w terenie czy jak ;0)?

To jest to samo...Na tym obozie są osoby poczatkujące (nawet te zupełnie zielone), średniozaawansowane jak i te zaawansowane już zupełnie, tereny itp.
Konny i jeździecki to to samo.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 19 Cze, 2005 23:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tam gdzie jezdze na wakacjach (ja jezdze sama, nie na obozie;p) sa organizowane obozy z nauka jazdy.. no ale dla osob poczatkujacych i maja codziennie 40 min na ujezdzalni i pod koniec 1 godz w terenie.. no ale jak jezdzi po 7 osob w kolko na ujezdzalni to raczej ciezko sie czego kolwiek nauczyc..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |