| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
jak sie ich pozbyć?
Autor Wiadomość
xxx7


Dołączył: 27 Lip 2003
Posty: 28
PostWysłany: Pon 28 Lip, 2003 10:32   jak sie ich pozbyć? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mam pytanie, jak pozbyć się wągier(lub wągrów..nie wiem jak sie pisze Wink )? mam ich dosyć dużo, a jak wyciskam to i tak wracają.. co robić?

_________________
Myśleć! Myśleć! Myśleć!
- Puchatek stukal się łapką w głowę, ale na próżno - nie przychodziła mu do niej żadna, nawet najmniejsza myśl.


Ostatnio zmieniony przez xxx7 dnia Pon 28 Lip, 2003 18:40, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tim Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 04 Lip 2003
Posty: 157
PostWysłany: Pon 28 Lip, 2003 12:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w okreśe dojżewania to normalne i raczej sie nie da tego pozbyć można stosować różne płyny oczyszczające pory co zmniejszy częstotliwość ich występowania Wink

_________________
Tim reaktywacja Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pon 28 Lip, 2003 12:09   Wągry Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wągry sa to takie małe czarne kropeczki jest ich najwięcej na brodzie i nosie. Nie powinno ich sie samemu wyciskac. Można je tylko rozmnożyć. NA twarzy znajdują sie malutkie dziureczki widoczne pod lupą sa to PORY. Gdy pory zatyka bród tworzą sie zczarne kropki tzn WĄGRY. Wągry można usunąc u kosmetyczki. Ona smaruje ci twarz róznymi masciami. potem dokłądnie zdezynfeokawanymi narzędzami wyciska wągry. Nie można tego robić samemu bo moga zostać blizny. Zanim sie wyciśnie wągry powinno sie otworzyć pory a potem je zamknąc a może robić to tylko kosmetyczka za pomocą masci i pary. Odpowiednio gorącą parą z olejkami otwiera je a potem zamyka...prądowniczką...jest to specjalne urządzenie które tak jakby razi prądem ale tylko leciutko...jest to troche nieprzyjemne ale bezbolesne. Gdy bisz sie isc do kosmetyczki możesz kupić w aptece specjalne plastry któe namacza sie woda nakleja na wągry czeka 15-25 minut i potem odrywa na plastrze zostają pionowo stojące kreseczki (czarne) czyli te wągry ale żeby plaster mógł je wyciągnąc wągry musza być dośc duże. Najlepiej jest zapobiegac zanim sie one pojawią. Do tego celu trzeba być często twarz i uzywac odpowiednich kremów i toników.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Weronika
Gość
PostWysłany: Pon 28 Lip, 2003 12:27   

Chociaż że sie na tym nie znam to popieram Gościówke biggrin
Powrót do góry
xxx7


Dołączył: 27 Lip 2003
Posty: 28
PostWysłany: Pon 28 Lip, 2003 13:07   dzieki Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dziękuje Gościówo Smile zastosuje sie do Twoich rad.. Smile

_________________
Myśleć! Myśleć! Myśleć!
- Puchatek stukal się łapką w głowę, ale na próżno - nie przychodziła mu do niej żadna, nawet najmniejsza myśl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nina

Dołączył: 31 Sty 2003
Posty: 9
PostWysłany: Wto 29 Lip, 2003 14:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej! Ja też mam z tym problem! I chciałabym pójść do kosmetyczki, ale się boje. Chciałabym aby ktoś napisał jakich kosmetyków można używać aby się pozbyć tego. Oprócz plastrów. Z góry dziękuje biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Wto 29 Lip, 2003 15:44   wągry Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nina nie napisałaś jakiej sa wielkości, czy sa bardzo widoczne i czy masz ich duzo...ja np. mam je tylko na nosie jest ich dosc duzo ale sa male i prawie niewidoczne więc nic z nimi nie robie...tylko staram się myc dokladnie twarz i codziennie na wieczur smaruje ją tonikiem oczyszczającym firmy "Ziaja" Dokładne mycie i oczyszczanie skóry zapobiega wągrom a to podstawa gdy nie chceż miec ich więcej. Jesli masz ich dużo i sa one bardzo widoczne to powinnas z nimi wlaczyć. Jak już mówiłam możesz iśc do kosmetyczki....nie bój się !!! Iwzyta u kosmetyczki nie jest wcale taka straszna !!! O wiele gorszy jest ginekolog czy dentysta !! Jedyną nieprzyjemną zecza jest zamykanie porów za pomocą prądniczki ale to nie boli !!! Ona ci pierw pory otwiera parą, potem wyciska wągry i zamyka pory. Wyciskanie wągrów troszke boli ale mało...czujesz tylko lekkie szczypanie. Możesz sobie sama wyciskac wągry gdy sa duże ale jest to ryzykowane bo moga zostac blizny...gdyż wyciskasz je bezpośrednio dorazu nie otwierając pierw porów. Spróbój sobie wycisnąc jednego wagra....i co bolało?? Troszeczke !!! a u kosmetyczki boli mniej gdyż ona ma na rekach rekawiczki i nie kuje tak bardzo paznokciami. Skuteczne sa równiez plastry(ale lepsza kosmetyczka) cena jednego plastra około 2 zł. Usuwanie wagrów plastrami jest BEZBOLESNE a skuteczniejsze od róznego rodzaju kremów i płynów na wągry...pytałaś się czy jest cos innego od plastrów...no sa płyny i kremy...maseczki...toniki...tego jest cała masa wystarczy iśc do apteki lub do sklepu kosmetycznego i się spytac. Ale radze ci używać plastrów gdyż one są skuteczniejsze i tańsze !!!!!
p.s sorry ze sie tak rozpisałam ale mam nadzieje że jakos to zdołasz przeczytać Smile
p.s O wągrach pisxcie w dziale moda, uroda, wygląd....bo wagry raczej nie maja nic wspolnego z dojrzewaniem...raczej pryszcze!!

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Alice_10 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 11 Lip 2003
Posty: 231
PostWysłany: Pon 18 Sie, 2003 12:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a coto są takie malutkie pryszcze na moim czole?

_________________
Haha! Wrucilam! Dzieci.Best mi sie "odnudzilo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 18 Sie, 2003 13:00   

A jak wyglądają?
Powrót do góry
alicja00

Dołączył: 20 Sie 2003
Posty: 11
PostWysłany: Sro 20 Sie, 2003 18:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najlepiej i fachowo pozbędziesz się ich idąc do kosmetyczki. Jednak one po jakimś czasie znów pojawią się na twojej skórze i wtedy znów będziesz musiała wybrać się do kosmetyczki. Chociaż teraz jest wiele różnych kremów, dzięki którym pozbędziesz się ich na zawsze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hajdulka
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 84
PostWysłany: Czw 21 Sie, 2003 21:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hm... nie dawmow yszedl nowy tonik clea clean <jakos tak) przeciw wagrom podobno jest bardzo dobry ja uzywam toniku kolastyna z serii nastolatki Smile

_________________
zakochalam sie w 2 chlopakach .. i co ja mam zrobic?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |