| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Power Gejming ^^
Autor Wiadomość
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Nie 10 Lip, 2005 12:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mam pomysl na calkiem prostego powergamerskiego killa: strzel do kogos z katapulty zelazna kula z wyryta runa ognia! Prawda ze bystre?

Cytat:
Po pierwsze, ja Ci sie nie podoba temat... TO W NIM NIE PISZ.

wole wysmiewac jego bezsensownosc

Cytat:
Znajdą się osoby bardziej zaawansowane

to zaawansowanie przeklada sie na obrazenia moze zadac twoja postac i jakie 'comba' wymyslisz? Sroooogo.

btw - nie wiem jak wy, ale zauwazylem jeden problem - shurikeny sa ostre. Mnisi z reguly chodza boso, ale mniejsza, bo ten ma na sobie buty szybkosci. Na moje oko, kopniecie lekkim bamboszem [bo buty szybkosci raczej z blachy ryflowanej nie sa] w bardzo ostry shiruken zaowocuje wbiciem sie tego shurikena w stope. Wiec faktycznie, pomysl jest dobry na zadanie sporej ilosci obrazen, ale sobie. Moze wrzucic shurikeny do blaszanego wiadra?

z wyrazami zlosliwosci
Altruista.

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 10 Lip, 2005 12:52   

zawsze można podpalić pierdnięcie smoka, albo dla zaawansowanych krowy ale to wtedy [cenzura] krowe :>
Powrót do góry
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 10 Lip, 2005 19:23   

Swoją drogą to musiałby być już nie mnich, a Pudzian:D

Wesołe są też dwie sprawy:
-jak on wleje tam tę truciznę, to kopiąc sam by siebie załatwił
-baw się w kopanie takiego wora; nawet jakby zamiast shurikenów było tam mnóstwo kapsli, to być se jedynie nogę rozwalił.
Powrót do góry
altruista Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Sie 2004
Posty: 461
PostWysłany: Nie 10 Lip, 2005 20:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o, zatrute kapsle - dobra rzecz. bierzesz worek zatrutych kapsli i wyrzucasz je z procy, wunderwaffe jak rzadko.

_________________
I wiped a silver bullet tear
and with every tear a drem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2090041
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 10 Lip, 2005 21:20   

ha wiem...o co mu chodziło...
dajmy na to herosy 3
trzeba zrobić sobie mape gdzie miałoby sie duzo miast barbarzyńców i dodatkowe produkcje behemotów, które powodują że w mieście sie buduje o jeden więcej i do tego graala...i pograć z milion tur...zebrać pare tysięcy albo dziesiątek tysięcy behemotów starozytnych i udezyć odział wroga o najmneijszej obronie...jeszcze ogrami rzucić czar zwiekszający obrażenia oraz błogosławięństwo ze zawsze max dmg...i jakis czar typu szał
nie wiem tylko po co takie obrażenia, skoro one mogą zdmuchnąć legion smoków, a założe sie że wróg za cholere nie zbierze legiona smoków


biggrin
Powrót do góry
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 10 Lip, 2005 22:54   

Ja proponuję sranie z najwyższego budynku na przechodniów- jak trafisz, to spora szansa, że zabijesz.
Powrót do góry
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 11 Lip, 2005 10:06   

albo mozna wziąść rękawice najlepiej skórzaną...dostać sie na jakies angielskie przyjęcie, znaleźć lorda ...podejśc i zdzielić rękawicą i powiedzieć, że jego aktualna żona jest jeszcze słabsza w łóźku niż ta poprzednia dodać że "przyprawienie dla pana rogów sir było nieprzyjemnością"

myśle że byłby maxymalnie obrażony :>
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |