| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
kąpleksy mężczyzn
Autor Wiadomość
banan
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 18 Sie 2003
Posty: 41
PostWysłany: Wto 19 Sie, 2003 21:55   kąpleksy mężczyzn Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wielu z nas (mężczyzn) ma w okresie dojrzewania kompleksy. najczęściej są to: nadmierne pocenie się, trądzik, głos podczas mutacji, długość penisa, wygląd zewnętrzny. często przeszkadza to w zapoznawaniu nowych ludzi, a zwłaszcza dziewczyn.

doradzajcie jak walczyć z tymi ,ale tak że z niewymienionymi przeze mnie kompleksami.

piszcie tak że o swoich kompleksach to może nie które uda nam się wspólnie zlikwidować Smile

_________________
Bahnan
"Marzenia są pokarmem dla duszy"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kika*Diana


Dołączył: 19 Sie 2003
Posty: 1
PostWysłany: Wto 19 Sie, 2003 22:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A co to kompleks Question Question Question

_________________
~~Śmietankowa Wykaryjka wpada wprost do ryjka wrzyscy ja kochają i pryszcze po niej mają ~~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
banan
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 18 Sie 2003
Posty: 41
PostWysłany: Wto 19 Sie, 2003 22:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kompleks to coś czego się wstydzimy (często nie potrzebnie)

_________________
Bahnan
"Marzenia są pokarmem dla duszy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Sro 20 Sie, 2003 08:28   Re: kąpleksy mężczyzn Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

banan napisał/a:
wielu z nas (mężczyzn) ma w okresie dojrzewania kompleksy. najczęściej są to: nadmierne pocenie się, trądzik, głos podczas mutacji, długość penisa, wygląd zewnętrzny. często przeszkadza to w zapoznawaniu nowych ludzi, a zwłaszcza dziewczyn.

doradzajcie jak walczyć z tymi ,ale tak że z niewymienionymi przeze mnie kompleksami.

piszcie tak że o swoich kompleksach to może nie które uda nam się wspólnie zlikwidować Smile

1 nie tylko wy macie kompleksy
2 uzywaj antyperspirantu
3 sa preparaty na tradzik
4 na glos i na penisa nic nie poradzisz
5 nie wiem czy na was to dziala ale jak my dziewczyny mamy mamy zlynastruj, wydaje nam sie ze okropnie wyglądamy to idziemy do sklep
kupic sobie cos np. bluzke
6musisz przelamac bariere!z(np:stan rano przed lustrem i powiedz sobie to co chcialbys uslyszec oddziewczyny i najwazniejsze:uwierz w to!)

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
banan
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 18 Sie 2003
Posty: 41
PostWysłany: Sro 20 Sie, 2003 17:48   Re: kąpleksy mężczyzn Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

blanka je wiem, że nie tylko my mamy kompleksy, ale nic nie wiem o damskich kompleksach, więc nie poruszałem tego tematu. dzięki za zainteresowanie się moim postem

_________________
Bahnan
"Marzenia są pokarmem dla duszy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Czw 21 Sie, 2003 16:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kompleksy są paskudne.
Często nasze bezpodstawne obawy nas paraliżują i przekreślają wiele naszych planów i marzeń.

Obawa o wygląd (w tym trądziki, pocenie itp) - tylko w pierwszych związkach dziewczyna-chłopak jest to istotne. Jesteśmy z kimś, bo fajnei wygląda. Ale takie związki (na szczęście!) się rozpadają. I sami dokładnie nie wiemy, kiedy zakochujemy się w średnio urodziwej dziewczynie (chłopaku) i jesteśmy z nią (nim) do końca życia. To niesamowite, ale tak właśnie jest.

Długość penisa to jeden z odwiecznych kompleksów płci męskiej. Całkiem bezpostawny, ponieważ to nie od długości penisa zależy jakość współżycia.

Jak sobie radzić z kompleksami? Trzeba sobie zdawać z nich sprawę, sporo o tym myśleć i obserwować świat. Jeśli będziecie bacznymi obserwatorami, zapewne wcześniej czy później dojdziecie do wniosku, że Wasze kompleksy pozbawione są podstaw. Tylko nie opierajcie swoich obsewacji świata o opinie kolegów czy koleżanek! Powodzenia!

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcin

Dołączył: 21 Sie 2003
Posty: 12
PostWysłany: Czw 21 Sie, 2003 19:42   Re: kąpleksy mężczyzn Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

[quote="Blanka"]
3 sa preparaty na tradzik
[quote]

Preparaty na trądzik nie pomagają !!!
Ja już go leczę od 3 lat i N I C !!!
Byłem już u dermatologa, stosowałem różne maści, płyny itp. i N I C !!!

_________________
Marcin
----------------------------
mkk@akcja.pl
www.mkhomepage.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer ICQ
Nieznajoma13 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 14 Sie 2003
Posty: 52
PostWysłany: Czw 21 Sie, 2003 22:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niop masz racje Marcin to nic nie pomaga!!! Może troszke na początku później już niee....Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Mój chłopak też ma takie własnie na twarzy... tak na począteczku troszke mi to przeszkadzało no ale nie tak bardzo biggrin heee spoko jest trudno tak to już jest, w koncu ja tez tak mam czasami wiecej teraz akurat mniej Smile wiec jest gicior!!!!!

_________________
Próbowałam wielu rzeczy i za każdym razem
pamiętałam żeby żaden kamień nie stał się głazem,
żeby droga była prosta, a sumienie czyste...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Nie 31 Sie, 2003 20:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam tradzik od roku na paczotku mi to przeszkadzalo ale po pewnym czasie przestalo mi to przeszkadzac.a ostatnio nawet mi troche znika Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
Alice_10 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 11 Lip 2003
Posty: 231
PostWysłany: Nie 31 Sie, 2003 21:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

niedlugo wybieram nie do dermatologa bo mam straszny tradzik!A kremy i tonici nie pomagaja Crying or Very sad

_________________
Haha! Wrucilam! Dzieci.Best mi sie "odnudzilo Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bike_chan Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sie 2003
Posty: 148
PostWysłany: Nie 31 Sie, 2003 21:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

deg napisał/a:
Kompleksy są paskudne.
Często nasze bezpodstawne obawy nas paraliżują i przekreślają wiele naszych planów i marzeń.

Ale czasami sa przydatne o ile nie sa totalnie bezpodstawne, bo skłaniaja do pracy nas soba 9zarówno fizycznie, jak psychicznie Smile Ja mam mnóstwo kompleksów, ale staram się zwalzać powody, a nie same kompleksy, bo wiem, że nie są bezpodstawne. A te, co do których mam wątpliwości olewam... jak mi ktoś wytknie, t sie zaczne przejmować Smile

_________________
... to wszystko zależy od ciebie, do kogo będziesz strzelał
to wszystko zależy od ciebie, za co i kogo bedziesz umierał ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1444473
Villemo
Junior
Junior


Dołączył: 16 Sie 2003
Posty: 80
PostWysłany: Pią 05 Wrz, 2003 22:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja miałąm troche pryszczy, ale teraz regularnie je wysuszam i ich tak bardzo nie widać. Bardzo ważne jest systematyczne leczenie. Ja na małą ilość pryszczy robiłam tak:
1. Najpierw przez kilka dni lub tydzień stosowałam płyn aknemycin i maść differin, oczywiście wszystko po dobrym oczyszczeniu twarzy. To mocne kosmetyki i są dobre na jakiś czas, bo bardzo wysuszają
Więc jak już wysuszyłam pryszcze, to zabrałam się do etapu 2.
2. Mam cerę mieszaną i skóra policzków jest sucha, a reszta dość tłusta i łatwo na niej powstają pryszcze. Tłuste miejsca po dokładnym umyciu pianką Clean&Clear smaruję delikatniejszą już żelem Dalacin, a resztę delikatnie nawilżającym kremem do skóry wrażliwej Erisa.

Teraz codziennie stosuję taką pielęgnację i pryszczy jest dużo mniej, a jeśli już zrobi się jakiś duży to smaruję go mocniejszym kosmetykiem.

Jeśli trądzik jest baaardzo ale to baaardzo uciążliwy i (nie wiem jak to określić) mocny, to powinniście się zgłosić do dermatologa, on powinien pomóc i doradzić.

_________________
Na każdą kobietę, która robi z mężczyzny durnia, przypada kobieta, która z durnia zrobi mężczyznę.

HEZJOD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JOHN NIESMIALY

Dołączył: 18 Sie 2003
Posty: 6
PostWysłany: Sob 06 Wrz, 2003 09:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

|| wielu z nas (mężczyzn) ma w okresie dojrzewania kompleksy. najczęściej są to: nadmierne pocenie się, trądzik, głos podczas mutacji, długość penisa, wygląd zewnętrzny. często przeszkadza to w zapoznawaniu nowych ludzi, a zwłaszcza dziewczyn. ||



widze ze temat przerodzil sie w rozmowe o przyszczach, a ja moze powiem tak, ze najlepszym sposobem na to jest DZIEWCZYNA, taka o ktorej mowil deg, taka u ktorej ty jestes taki jaki jestes, i takiego cie kocha, bo przeciez jesli dziewczyna ma ci robic wyrzuty za twoj wyglad to dajcie spokoj, co do tradzikow i tzw "syfow", to sie nie przejmujcie, to przejdzie, ja mam duzo lat i w sumie czegos takieog nie mialem, co do penisa, to powiedzcie mi czy wszystko sie kreci wokol tego ze jak zerwiesz dziewczyne to od razu musisz wspolzyc z nia????, przeciez istnieje wieeeele sposobow na to by dziewczyne doprowadzic do szalu, w tzw grze wstepnej a kiedy juz wezmiesz sie za to by sie z nia "polaczyc" to okaze sie ze twoja wybranka jest w 30 niebie!!, no chyba ze jesli razem sie kochacie, to przez 15 minut, to wtedy dziewczyna moze byc niezadowolona. Ja mam 14 cm, no i nie jest zle, powiedzialem swojej kobiecie, ze jesli dla niej jest duuuzy, to to jest najwazniejsze, i jestem happy ze dziewczyna jest zadowolona.
Popatrzcie na to z tej strony, moze macie syfy, moze macie "malego", moze nie macie miesni, ale za to harakterem pewnie gurujecie, a za pare lat jak wam wszystko minie, to zobaczycie ze to byla glupota!! te kompleksy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kalahari


Dołączył: 21 Sie 2003
Posty: 21
PostWysłany: Sob 06 Wrz, 2003 19:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

[quote="JOHN NIESMIALY"]
Popatrzcie na to z tej strony, moze macie syfy, moze macie "malego", moze nie macie miesni, ale za to harakterem pewnie gurujecie, a za pare lat jak wam wszystko minie, to zobaczycie ze to byla glupota!! te kompleksy[/quote]

Nareszcie ktos tu mówi z sensem! O Mistrzu Smile. Sama prawda nie dodac nic ująć! Nawet jesli ktos ma komplksy to mu przejda gdy spotkaja te swoją druga połowe bo MIŁOŚĆ JEST ŚLEPA!!(kompleksów i wad fizycznych-czasami tez charakteru a to juz gorzej-NIE WIDZI!)
Powodzenia w odkrywaniu tej prawdy życiowej.

_________________
"...Zdrowy rozsądek to zbiór uprzedzeń nabytych do osiemnastego roku życia..." - Albert Einstain
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JOHN NIESMIALY

Dołączył: 18 Sie 2003
Posty: 6
PostWysłany: Sro 10 Wrz, 2003 14:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kalahari no mistrz to moze nie jestem, no ale sam niekiedy popadam w kompleksy, a teraz zakochalem sie w fajnej dziewczynie, ktora tez ma kompleksy ( jak to kazda kobieta, czyli za gruba itp), ale milosc wszystko wybacza, dla niej jestem [cenzura], i pod wszystkimi wzgledami na 120%, a ona dla mnie tez jest [cenzura] i na 120%, I TO SIE NAZYWA PRAWDZIWA MILOSC, a nie wytykanie sobie wad....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |